BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

Bu, 1 saatlik BTC çizelgesidir. BTC geçen hafta sonu bir geri arama piyasasına girdi ve fiyat hızla 10.000 doların altına düştü, şu anda 9.700 doların üzerinde duruyor. OKEx analisti Neo, işlem hacminin son zamanlarda 10.000 $ ‘ı kırdıktan sonra küçülmeye devam ettiğine ve artışın öncekine kıyasla yavaşladığına inanıyor. 10.000 $ ‘a yakın güçlü direnç alanıyla, tersine dönme riski her zaman mevcut olacaktır, bu nedenle, 10.500 $’ lık sürekli testin başarısız olmasından sonraki geri arama aşaması beklentilerle uyumludur. Şu anda, saatlik seviye baş ve omuzların şeklini oluşturuyor. Omuzların altındaki boyun çizgisi 9700 dolara yakın. Fiyatın bu konumda düşmeyi durdurma olasılığı yüksek. Ancak, son birkaç saatteki toparlanma zayıftır ve mum çubuklarının birden fazla uzun üst gölgesi oluşmaya devam etmektedir. Kısa vadede 10.000 doların üzerine çıkma olasılığı düşüktür ve boğaların enerji biriktirmek için hala zamana ihtiyaçları vardır. Yatırımcılara, son trendin gelecekte 9700 $ ‘ı kıracağını ve alanı 9.500 $’ ın üzerinde test etmeye devam edeceğini hatırlatın..

Seviye Karakteri1D – boğa

Bu BTC’nin günlük çizelgesidir, grafiğe eklediğim mavi bir çizgi olduğunu görmek açık ve bu, yükseliş eğiliminin kırılıp kırılmadığı şeklinde değerlendirilebilecek 30 günlük hareketli ortalama..

Genel olarak, her yükseliş aşamasından sonra geri arama, büyük yükseliş seviyesi devam edebiliyorsa, MA (30) tarafından desteklenmelidir. Bu nedenle, yatırımcılar, 9700 $ kırılmış gibi, alan çevresinde 9500 $ ‘a yakın daha fazla dikkat gösterebilirler, eğer fiyat destek alabilirse, satış sonrası piyasanın toparlanabileceği anlamına gelebilir, ancak MA (30)’ u aşarsa, yaklaşık 9000 $ ‘a kadar yer alan daha uzun bir geri arama olabilir bu durumda olur.

Enerji yeterince güçlü ise boğa daha uzun süre kalabilir, çünkü mevcut 5. dalga uzantı bir uzantı olmalıdır, aksi takdirde mevcut günlük 5 yükseliş dalgası aşamasının sona erdiği anlamına gelebilir, trendin daha fazla geri aranmaya ihtiyacı olabilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç9850 $ Orta Vadeli Direnç10050 ABD doları

Kısa Süreli Destek9700 $ Orta Vadeli Destek9550 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1H-teselli

Bu, ETH’nin 1 saatlik grafiği, bence, grafiğin gösterdiği gibi, mevcut durumda 235 $ ‘ın üzerinde bir toparlanma gerçekleşebilir, aslında geçen hafta sonu yapılan geri çağırma, yaklaşık 260 $ ~ 275 $ olan sayaçların miktarını neredeyse sindirdi. önceden emildi.

Grafik ayrıca, gelecekte, trendin pompayı 235 ~ 260 $ arasında sindirmesi gerektiğini, bu nedenle 235 $ ‘a yakın alanın sert bir dip olabileceğini ve başka bir yükselişin başlayabileceğini gösteriyor..

Yatırımcılara mevcut eğilimin hala bir konsolidasyon içinde olduğunu hatırlatın, MA (30) düşüşteyken sert bir direnç gösteriyor, eğer toparlanma bunu aşamazsa, düşen riske daha fazla dikkat etmek gerekiyor.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç252 $ Orta Vadeli Direnç260 ABD doları

Kısa Süreli Destek245 $ Orta Vadeli Destek235 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

OKEx kalıcı sözleşmesi: XRP, geçen hafta sonu çok fazla düşüş yaşadı, neredeyse tüm hafta boyunca en çok yükselişi aldı ve XRP’nin şu anki durumu, piyasa sabit olduğunda daha fazla pompalayabilen ve piyasa olduğunda daha fazla para biriktirebilen bir madeni para olduğu için benim beklentimde. düşme.

0,2670 Dolar civarındaki sert destek nedeniyle, trend düşüşü durdurabilir ancak kısa vadede daha fazla toparlanmak zordur, çünkü alım hacmi toparlanmada zayıftır, 0,2884 Dolar ve MA (30) aynı anda etkili dirençler haline gelecektir. Trendin kırılmaya hazırlanmak için daha fazla sayacı sağlamlaştırmak ve abosrb etmek için daha fazla zamana ihtiyacı var, bu nedenle 0,2670 $ ‘da dengelenebilirse bir sağ omuz modeli oluşabilir..

Yatırımcılar, MA’nın (30) kırılmasının sadece fiyatın kısa vadede daha fazla düşmeyeceği anlamına gelebileceğini, ancak başka bir yükselişin geleceği anlamına gelmediğini hatırlatmalıdır, ben buna hızlı zirveyi kırmadan önce bir toparlanma diyorum.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2840 Dolar Orta Vadeli Direnç: 0,2884

Kısa Süreli Destek: $0,2770 Orta Vadeli Destek :$0.2670

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me