BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, grafiğin gösterdiği gibi, trend gün içinde 10500 $ ‘ı kıramadıktan sonra nihayet ters gitti. Fiyatın şu anda yukarı doğru konsolide kanalın alt kenarını kırdığını açıkça görebiliyoruz, bu kısa vadeli yükseliş trendinin kırıldığı anlamına geliyor ve bu dün söylediğim ikinci koşul..

Şimdi yatırımcılar 10200 dolarlık destek alanının etkinliğine odaklanmalıdır. Fiyat bugün ve yarın için dengelenebilirse, hafta sonunda 10500 dolar tekrar test edilebilir. Aksi takdirde, sonraki hafif destek alanı 10.000 ila 10050 ABD Doları arasındadır, bu seviyeye kıyasla, geri arama kısa vadede durmazsa 9700 ABD Doları daha güçlü olabilir.

Yakın zamandaki satış hacmi, satın alma hacmine kıyasla hala nispeten yüksek bir seviyeye ulaşmamaktadır, bu nedenle satış hacminin zayıflama sinyali varsa, yaklaşık 10200 $ ‘ın yatırımcılara girme şansı olacağı anlamına gelir.

Seviye Karakteri1D – boğa

Son zamanlarda, BTC 10.500 $ seviyesine yaklaştıktan sonra geçici olarak stagflasyon ortaya çıktı. 10.200 dolarlık direnç seviyesindeki atılımla ilgili olarak, boğaların gücü önemli ölçüde azaldı. OKEx analisti Neo, 10.500 $ seviyesinin geçen yıl Haziran ayında başlayan ayı piyasasının ardından birkaç kez sert bir direnç ve destek olarak test edildiğine inanıyor, aynı zamanda BTC’nin son zamanlarda karşılaştığı en güçlü direnç alanı. Fiyat 10.500 $ ‘da kırılabilir ve sağlam durabilirse, yeni bir boğa piyasası turu anlamına gelebilir. Grafikten, gelecekteki trendin iki koşulunu gösteriyorum, birinci koşul, daha güçlü bir yükseliş gücünün 10200 $ civarında geri aramayı durdurabileceği ve ardından 11000 $ ‘a kadar bir sonraki yükseliş aşamasına başlayabileceği anlamına geliyor, 2. koşul, trendin düzeltilmesi için daha fazla zamana ihtiyaç duyduğu ve yaklaşık 10000 $’ a yakın gerçekleşebileceği anlamına geliyor hatta 9700 dolar. Geri arama dipleri, girmek için harika bir fırsat olacaktır. Yatırımcılara, fiyatın 10.200 doların altına düşmediği ve gelecekteki aktif satış davranışının aktif olmadığı sürece, yükseliş eğiliminin değişmediğini gösterdiği hatırlatıldı..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç10050 $ Orta Vadeli Direnç10930 ABD doları

Kısa Süreli Destek10200 $ Orta Vadeli Destek9700 ABD doları

ETH daimi sözleşme

Seviye Karakteri 1H-teselli

Bu ETH’nin 1 saatlik grafiği, ETH de geri arama aşamasına gelse de, gücü BTC’den daha zayıf olacak, aslında 280 dolarlık direnç alanı ayıların son savunması, bu alanı kırarak fiyat doğrudan olabilir. gelecekte 300 dolara dokunun.

Ancak, 220 dolar civarında konsolide edildiğinden beri trendin bir düzeltme almaması uzun zaman oldu. 276 doları test edemeyen üç kez bu geri aramanın gerekli olduğu anlamına gelir. Gün içindeki ilk etkin destek seviyesi 260 $ olacak, geri arama daha fazlasına ihtiyaç duyarsa, fiyat 250 $ ‘ı test etmek için düşebilir.

Yatırımcılar, yüksek piyasa duygusunda bu geri aramanın uzun sürmeyeceğini, satın alma fonu yeterliyse bir sonraki yükseliş aşamasının geleceğini hatırlatmalıdır.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç276 $ Orta Vadeli Direnç280

Kısa Süreli Destek260 $ Orta Vadeli Destek250 ABD doları

BSV üç aylık sözleşme

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

OKEx BSV üç aylık sözleşme: diğer altcoinlerle karşılaştırın, BSV nispeten zayıf bir durum olduğunu belirtti. 406 $, 2 gün içinde iki kez test edilemedi ve şu anda BSV, piyasanın düşüşünü takip ediyor ve şu anda 380 $ ‘lık direncin altına düşüyor, zira son bir saatte şamdanın alt gölgesinin bir kez olduğunu görebiliyoruz. 360 dolarlık destek alanına dokunduktan sonra fiyat geri döndü, bu, buradaki destek gücünün kısa vadede yeterince güçlü olduğu anlamına geliyor.

Fiyatın ertesi gün 360 $ ile 380 $ arasında konsolide olacağına inanıyorum ve konsolidasyondan sonra boğalar oluşmaya başlarsa, 380 $ ‘ı kırmak kolay olacak ve gelecekte 406 $’ ı tekrar test etmek mümkün olacak.

Yatırımcılara, 350 ABD doları destek seviyesi kırılıncaya kadar eğilimin düşüşe geçmeyeceğini hatırlatın.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 380 $ Orta Vadeli Direnç: $406

Kısa Süreli Destek: $360 Orta Vadeli Destek :$350

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me