BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, dün BTC’nin toparlanması 10.000 $ ‘lık dirençten etkilendi ve geri kazanılamadı ve geçici olarak 9.700 $ tarafından desteklendi. OKEx analisti Neo, 9.700 dolarlık desteğin kısa vadeli eğilimleri değerlendirmede belirli bir önemi olduğuna inanıyor. Konsolidasyonu bu pozisyonun üzerinde tutmaya devam ederseniz, bir sonraki yükseliş piyasası kısa bir süre içinde tekrar başlayabilir, aksi takdirde bu noktanın altına düşerse, bu geri aramanın döngüsünü nispeten büyütmelidir, çünkü 9.500 $, BTC’nin konsolidasyon kutusunun Ocak ayından itibaren üst sınırı 30 – 5 Şubat arasında, bu noktada durma ve toparlanma olasılığı yüksek, bu nedenle fiyatın yukarıdaki iki önemli noktada desteklenip desteklenemeyeceği bu haftanın trendini belirleyecektir. Yatırımcılara, 9.000 ila 9.500 ABD Doları arasındaki bölgenin tamamının toparlanma alanı olabileceğini ve 9.000 ABD Dolarının altına düşmenin daha büyük bir döngü düzeltmesinin işareti olabileceğini hatırlatın..

Seviye Karakteri1D – boğa

BTC iki gündür düştü, bu bir geri arama trendine girmenin olası bir sinyali, ancak şimdi destek seviyesi yaklaşık 9700 dolar, eğer fiyat bu hafta sonundan önce burada dengelenebilirse, kısa vadeli dönem geri aramasının bittiği anlamına gelebilir ve 9700 $ en düşük.

İlk düşüş şamdanı neredeyse yutan bir formasyon olduğundan, düşüş gücü eskisi kadar zayıf olmayacak, bu durumda 9700 $ etkin destek seviyesi olmayabilir ve bu, fiyatın 9500 $ ‘ı test edebileceği anlamına gelir. 9700 $ seviyesinde, bu destek gücü gerçekten daha güçlü olacak. Bu nedenle, geri tepme olasılığı burada daha büyük, ancak 9700 $ değil. Yatırımcılar, 9500 $ ‘ın altına düşerse, 9000 $’ ın test olacağı anlamına geldiğini hatırlatmalıdır..

Hacim, son pompa hacminin öncekinden kesinlikle daha küçük olduğunu gösterir, aynı zamanda geleceği değerlendirmek için bir sinyal olabilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç10050 $ Orta Vadeli Direnç10200 $

Kısa Süreli Destek9700 $ Orta Vadeli Destek9600 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1H-konsolidasyon

Bu ETH’nin 1 saatlik çizelgesi, eğer bazı yatırımcılar dün analizimi okuduysa, son hareket eden trendin benim tahminimle hemen hemen aynı olduğunu bilmelisiniz, bu, küçük baş ve omuz düzeninin başarıyla oluştuğu anlamına gelir. ve şimdi, en önemlisi, 215 dolar güçlü bir destek seviyesi ise bu modelin sonuna kadar gitmesi mümkün, ancak altına düşmesi, modelin derin bir geri aramaya yol açabileceği anlamına gelebilir. Bu durumda bir sonraki destek seviyesi 210 dolar civarındadır..

Kısa vadede yön net olmadığı için yatırımcılara yakın zamanda depo inşa etmenin iyi bir an olmadığını hatırlatın. Mola verip sonra girmek iyi bir seçimdir.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç225 $ Orta Vadeli Direnç230 ABD doları

Kısa Süreli Destek215 $ Orta Vadeli Destek210 ABD doları

BSV üç aylık sözleşme

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

OKEx BSV üç aylık sözleşme: 394 ABD dolarından gerileyen BSV, tüm piyasanın geri çağrılması nedeniyle bu yüksek noktayı tekrar test edemedi. Yükseliş hacminin küçülmesi makul..

Bununla birlikte, iyi haber şu ki, önceki konsolidasyon kanalının üst sınırını kırdıktan sonra bu fiyatın 350 dolarlık destek seviyesini neredeyse üç kez başarıyla test etmesi. Yatırımcıların kırılmanın doğru veya yanlış olduğuna karar vermesine izin verebilecek trend için en önemli anlam budur. 350 dolarlık destek seviyesinin etkinliği, bunun doğru olduğu cevabını veriyor.

Yatırımcılar, 360 dolar ve 350 dolar olan iki destek seviyesini fark edebilir, bu iki alanın yakınında stabilize olmak iyi bir giriş seçeneğine sahip olabilir. Unutmayın, 376 $ ‘lık direnç alanının kırılması, yükselişin geleceği anlamına gelmez, son piyasa koşulunda, yanlış kırılma olasılığı büyüktür.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 376 Dolar Orta Vadeli Direnç: $394

Kısa Süreli Destek: $360 Orta Vadeli Destek :$350

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me