BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-boğa

Bugün, BTC kısa vadeli bir düşüşün ardından bir konsolidasyon trendine girdi. 1 saatlik grafiğin analizinden, en son düşüş, önceki kazançların yalnızca bazılarını sindirdi ve piyasanın konsolide olması için hala zamana ihtiyacı var. Bu nedenle, şu anda gerçekleşebilecek iki çığır açan durum vardır. Birincisi, konsolidasyon kanalının üst kenarını kırıp kısa bir süre için 8.800 $ civarına dokunuyor ve ardından 8.450 $ hatta 8.200 $ desteğine geri dönüyor. Fiyatın bu pozisyonun yakınında toparlanma ivmesi kazanması kesin bir olasılık var.. Bu vesileyle, toparlanmanın gücü zayıfsa, 8.000 $ düzeltmeyi alan son alan olabilir. İkinci senaryo, doğrudan kanalın alt sınırını kırmak ve doğrudan 8.450 $ veya hatta 8.200 $ desteği test etmektir. Bu durumun ortaya çıkması, piyasanın toparlanmaya istekli olmadığı ve kritik noktalarda yeterli finansmana sahip olmadığı anlamına gelir. Yatırımcılar, ikinci senaryodaki piyasanın durumunun 8.000 $ ‘lık desteğin ilk senaryodan daha hızlı test edileceği anlamına gelebileceğinin farkında olmalıdır..

Seviye Karakteri1D – boğa

Bu, BTC’nin günlük seviye grafiği, OKEx analisti Neo, piyasanın önceki yükselişi sindirmek için konsolide etmek için başka bir döneme ihtiyaç duyması nedeniyle önümüzdeki birkaç gün içinde trendin 8000 $ ~ 9000 $ arasında hareket edebileceğine inanıyor. Bu geri çekilmenin alt kısmı 8600 $ ‘ın üzerinde durmayacak, çünkü hala birçok karlı yatırımcı kapanıp ayrılmadı. Bu, 8000 $ ‘ın altındaki uzun pozisyonların hala büyük miktarda olduğunu görebildiğimiz için, bu geri çekilme sırasında bir sonraki toparlanmanın zirvesini bekleyebilecekleri ve ardından ayrılabilecekleri anlamına geliyor. Böylece, 8000 $ ~ 8200 $ güçlü bir destek alanı olacaktır ve fiyat büyük bir olasılıkla toparlanabilir..

Yatırımcılar, 8450 $, 8200 $ ve 8000 $ ‘a yakın birkaç önemli destek pozisyonuna dikkat edebilirler. Fiyat 8000 doları kıramazsa, 9200 dolarlık direnç alanı yakında tekrar test edilecek ve bir dahaki sefere atılım yapmak mümkün..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç8750 $ Orta Vadeli Direnç8980 ABD doları

Kısa Süreli Destek8450 $ Orta Vadeli Destek8200 ABD doları

ETH daimi sözleşme

Seviye Karakteri 4H-teselli

Bu 4 saatlik ETH çizelgesidir, fiyatın birçok kez MA’yı kırmak için denendiğini ancak başarısız olduğunu görmek kolaydır, bu, MA’nın (30) son zamanlarda etkili bir direnç haline geldiği anlamına gelir. Çok uzun süre konsolide etmek ve direnci kıramamak, düşüşün geldiği anlamına gelir ve yatırımcılar baş ve omuzlarda 4 saat şeklinde davranabilirler, şimdi sağ omuz şekilleniyor, bundan sonra ilk önce 158 dolara yakın destek kazanabilecek başka bir düşüş, ve etkili dönem tüm piyasaya bağlı olabilir, son zamanlarda tahmin etmek zor, pazar ısınırken yeni bir yükseliş olasılığı daha büyük.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç167 $ Orta Vadeli Direnç173,5 ABD doları

Kısa Süreli Destek164 $ Orta Vadeli Destek158 ABD doları

XRP daimi sözleşme

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

OKEx XRP sürekli sözleşmesi: 4 saatlik grafik seviyesi, 0,2365 $ ‘a yakın olan direnç 1’in sabahları kırıldığını ve fiyatın neredeyse direnç 2’ye dokunduğunu, ancak ayılar hızlı bir şekilde 0,2365 $’ ın altına ittiğini gösteriyor. Şimdi yine direnç haline geldi, çünkü iyi haber şu ki MA (30) şu anda fiyatı baskılamakta etkili olmayabilir. Bununla birlikte, geri çekilmenin hala devam etmesi gerekiyor, ancak düşüş alanı büyük değil çünkü hareketli ortalamaların sabit gitmesi için sinyaller var..

Yatırımcılar sadece önümüzdeki birkaç gün içinde 0,2300 Dolar ve 0,2230 Dolar’ın etkinliğine dikkat ediyor..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2360 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2430

Kısa Süreli Destek: $0.2300 Orta Vadeli Destek :$0.2230

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me