CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, hiçbir yerden ortaya çıkmamış gibi görünen bir kripto para birimi olan Noah Coin (NOAH),% 24’ten daha az bir sürede% 1.500 arttı..

Buna rağmen, tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 88 daha düşük. Noah Coin nedir ve bu dalgalanmanın arkasındaki sebepler nelerdir??

Noah Coin Neden% 1,500 Arttı??

Yazım sırasında, şu anda muhtemelen terk edilmiş Noah kripto para birimi projesiyle ilgili bu büyüklükte bir fiyat artışını açıklayacak hiçbir ilgili olay yoktur..

Resmi site, son 24 saat içindeki piyasa değeri ve hacmi de dahil olmak üzere kripto para birimi hakkında eski bilgileri görüntüler..

Kripto para biriminin şu anda jeton başına 0,004259 dolarlık bir fiyatı ve 139,2 milyon dolarlık piyasa değeri varken, web sitesi 9,2 milyon dolarlık bir piyasa değeri gösteriyor..

Hacim açısından, resmi site 24 saat değeri 271 dolar gösterirken, CoinMarketCap 143.000 dolarlık bir hacim olduğunu gösteriyor..

Buna ek olarak, bir uygulamayı indirmek için Google Play bağlantısı çalışmıyor. Bu, projenin web sitesini gerçekleştirmeyi bile umursamadığını gösteriyor.

Projenin çözümleri ve ürünleri hakkında en son bir medya gönderisi paylaştığı zaman bir yıldan daha uzun bir süre önceydi. Ancak blogları ayda birkaç kez güncellenmeye devam ediyor.

Noah Coin nedir?

Resmi sitelerine göre, Noah Coin, ‘Noah Coin’ tarafından desteklenen bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir projedir.

2016 yılında başlayan projenin temel amacı, Japonya-Filipinler ticaretini ve pazarını geliştirmeye odaklanan bir kripto para birimi platformu oluşturmaktır..

Proje hakkında daha fazla bilgi yok ve “Projeler” sekmesinin hiçbir yere yönlendirmediği göz önüne alındığında ne elde etmek istedikleri.

Aslında, şirketin temelde gösterdiği şey, hem Japonya hem de Filipinler arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek için genel bir blok zinciri önerisidir..

Örneğin, şirket açıkladı:

“Dağıtılmış defter teknolojisi, hızlı ve sorunsuz ödemeler, şeffaf ve adil işlemler, varlıkların korunması ve savunmasız gizli verilerin sağlanması için birçok şekilde uygulanabilir. Blockchain uygulamasının bir biçimi olan sanal para birimleri, özellikle finans, bankacılık ve yatırım alanlarında muazzam bir potansiyele sahiptir. Dünyanın dijital paraya karşı daha dostça hale geldiğini ve blockchain ile desteklenen iş yaratma ve büyütme için yeni fırsatlar sunduğunu görmek büyük bir zevk. Elbette, bu sadece başlangıç. “

Bir basın açıklamasında proje, Noah Coin sanal para birimine dayalı modern bir ödeme sistemi de dahil olmak üzere farklı konularda çalışmak istediklerini açıkladı – sihirli bir şekilde% 1.500 yükseldi – uygun bir Noah Ark kripto cüzdanı ve dünyanın ilk kripto şehri..

Noah, bir yıldan uzun bir süre önce “Noah’ın planına göre, gelecekteki Şehir alışveriş yapan, restoran, otel ve hatta tatil yerleri olan tüm kripto meraklıları için bir cennet olacak” dedi..

Noah projesinin arkasında gibi görünen Noah Vakfı, yeni bir NOAH tarafından desteklenen yeni bir ekosistem oluşturmak istediklerini açıkladı..

Bu blog gönderisinde, kaynaklarını tahmin etmedikleri farklı konulara ve problemlere harcadıklarını açıklıyorlar. Noah Vakfı ayrıca yüzleşmek zorunda kaldıkları tüm sorunları sayamayacaklarını söylüyor..

Son olarak, bir blok zinciri ve “güçlü jeton ekonomisi” geliştirecek bir mühendis ekibi için yeni jetonlar üretip çıkaracaklarını belirttiler.

Noah Coin’den Ne Beklenmeli?

Noah projesi, neye ulaşmak istediklerine dair net bir açıklama sunmuyor. Katalizör olmadan sadece birkaç saat içinde% 1.500’ün üzerinde artış gösterdi.

Aynı zamanda projenin arkasındaki ekip net bir yapıya sahip değil. Blockchain ekosistemini geliştiren veya farklı ortaklıklardan sorumlu olan şirketin CEO’su hakkında bilgi yok..

Ancak, Bea Rose Santiago, 2013 Miss International ve Filipinli oyuncu şirketin yüzü..

“Finans holdinglerinin ve büyük şirketlerin birlikte çalışmayı planladığı” Noah Şehri’ni yaratan büyük ölçekli bir proje üzerinde çalışmak istediklerini iddia ediyorlar.

En şaşırtıcı olan şey, Noah projesinin 2023 ile 2025 arasında hayata geçmesi beklenen bir ekosistem oluşturmak için bir geliştirici ekibine ödeme yapmak üzere yeni tokenlar yayınlamak zorunda kalmasıydı..

Şehrin ve blok zinciri projelerinin oluşturulup oluşturulmayacağı, iki yıl İlk Para Teklifi (ICO) gerçekleştirdikten sonra bile şirket tarafından sunulan resmi bir ürün veya hizmet olmadığı düşünüldüğünde görülecek..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me