Temmuz ayı boyunca, 11 yeni ortak, tüm OKB sahiplerine merkezi olmayan finans, çevrimiçi ödemeler, güvenlik ve yasal döviz ticareti ile ilgili yüksek kaliteli hizmetler sunmak amacıyla OKB küresel ekosistemine indi..

Ek olarak OKEx, OKB C2C kredi hizmetini başlattı ve ilk OKChain Hackathon kampanyası başarılı bir şekilde sonuçlandı..

Aşağıdaki rapor, OKB ekosisteminin Temmuz 2020 boyunca kaydettiği ilerlemeyi ve başarıları göstermektedir..

Temmuz için OKB piyasa detayları

OKB’nin en yüksek aylık YG’si% 27 oldu

CoinGecko, OKEx web trafiğinin 2020’nin ikinci çeyreğinde diğer borsalara kıyasla en yüksek artışa sahip olduğunu bildirdi -% 239’luk bir kazanca ulaştı..

Aynı zamanda, OKEx platformunun yerel para birimi OKB, ilk beş ana platform jetonu arasında en yüksek yatırım getirisine sahipti -% 90’a ulaştı. 

On bir küresel ortak OKB ekosistemine katıldı

OKB’nin değerini, desteğini ve hizmet deneyimini iyileştirmek için ekosistem, Temmuz ayında dünya çapında toplam 11 ortak ekledi. Eklemeler, DeFi hizmetleri, çevrimiçi ödemeler, indirim primleri, güvenlik hizmetleri ve normal ticaret dahil olmak üzere birçok önemli alanı kapsamaktadır..

2 Temmuz’da OKB, tanınmış bir DeFi servis sağlayıcısı olan Saturn Network ile stratejik bir işbirliğini sağlamlaştırdı. Kullanıcılar, Saturn Network platformunda işlem yaparken OKB DEX türevlerini gerçekleştirebilirler..

OKB ayrıca, ödemeler alanında Aeron ve MyWish ile stratejik bir işbirliğine de geldi. Aeron ile kullanıcılar Aeron tarafından sağlanan havacılık ürünlerini OKB ile satın alabilirler. Aynı zamanda, kullanıcılar ödeme yapmak ve MyWish tarafından sağlanan akıllı sözleşme hizmetinden yararlanmak için OKB’yi kullanabilir..

Ayrıca OKB, tanınmış API strateji platformları Haasonline, Cryptohopper ve Mudrex’in piyasaya sürülmesini de destekledi. Tüm OKB kullanıcıları, yukarıdaki platformlarda ticaret botları için ücret indirimlerinden yararlanabilirler..

Yasal jeton ticareti kanallarının genişletilmesi ile ilgili olarak OKB, önde gelen ve yasal bir Güney Amerika para ticareti platformu olan Kamoney’nin yanı sıra tanınmış bir ticaret platformu olan Cointopay’i piyasaya sürdü – küresel ekosistemi daha da geliştirdi..

Cüzdanlar söz konusu olduğunda OKB, tanınmış Hint cüzdanları BuyUCoin ve Rusya’nın en büyük kripto cüzdanı olan Trustee ile başarılı bir şekilde anlaşmaya vardı. Kullanıcılar, yukarıdaki cüzdanlar aracılığıyla OKB’nin tüm tasarruf ve ticaret potansiyelinden yararlanabilir..

Sürekli çabalarla, OKB şu anda 76 küresel ortağa sahiptir ve dünya çapında milyonlarca kullanıcı ve hayrana birinci sınıf hizmetler sunmaya devam edecektir..

OKEx, OKB C2C Kredisini başlattı

17 Temmuz’da OKEx, OKB C2C Kredisini resmen başlattı.

Şu anda, tüm borçlular sektördeki en düşük faiz oranından yararlanabiliyor -% 0,01 ile

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için, bir kredinin süresini yedi ila 90 günlük dönemler arasında seçmek artık mümkün. Tek bir kredi limiti minimum 200 USDT’den maksimum 1 milyon USDT’ye kadardır..

OKChain’in ilk Hackathon kampanyası başarıyla sonuçlandı

OKChain’in ilk Hackathon kampanyası 31 Temmuz’da başarılı bir şekilde sona erdi. Yarışmanın sonuçları Ağustos sonunda yayınlanacak.

4 Haziran’daki lansmanından bu yana yarışmaya Beijing ChainsGuard, Bitsong, DappBirds ve farklı alanlardaki diğer tanınmış kuruluşlar dahil olmak üzere toplam 22 takım ve birey katıldı. Yarışmacıların sunumları, DEX’ler, dijital varlık cüzdanları, API’ler, sanal makineler, blok zinciri tarayıcıları, blok zinciri sigortası, stake etme, geliştirici araçları, SDK, çapraz zincir çözümleri ve diğer birçok yenilikçi uygulamayı kapsıyordu..

Hackathon kampanyasının asıl amacı, daha fazla kurum ve bireyin OKChain ile gelişmesini ve ilerlemesini sağlamaktı. Yarışmacıların coşkusunu teşvik etmek için OKChain, kurumların ve bireylerin katkılarına göre 5.000 $ ‘a kadar OKB değerinde ödüller dağıtacak..

Yeni bir ayı dört gözle bekliyorum

OKB ayrıca, kullanıcılarla yakın iletişimi sürdürmek ve onların önerilerini dinlemek için Temmuz ayında bir dizi önemli topluluk etkinliği de gerçekleştirdi. Kullanıcılar bilgi ve avantajlar elde etmek için OKB’nin asistanını (WeChat ID: OKBNO1) ekleyebilir.

OKB veya OKChain ekipleri için herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen aşağıdaki kişiler aracılığıyla iletişime geçin:

OKB e-postası: [e-posta korumalı]

OKChain e-postası: [e-posta korumalı]

OKChain Tech Telegram: https://t.me/okchaintech

OKB Ekibi

Ağustos 2020

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me