OKB Küresel Ekosistem Aylık Raporu – Aralık 2020

OKB, OK Blockchain Foundation tarafından verilen küresel bir yardımcı program belirtecidir ve OKEx ticaret platformunun altyapısının temel bir parçasıdır..

OKB, 2020’yi güçlü bir şekilde tamamladı

OKB, projenin jeton değeri, kullanıcı büyümesi, ekosistem geliştirme ve topluluk ortaklıklarında önemli artışların görüldüğü 2020 yılında gelişimini hızlandırdı..

OKB’nin fiyatı 2020 boyunca pozitif ivmesini korudu ve Aralık ayında yıllık en yüksek 8,15 USDT’ye ulaştı. Yılbaşından bugüne kadar% 200,3’lük bir getiri elde etti – 2021’e giden pozitif ivmenin bir işareti.

OKB ekibi dört turunu tamamladı OKB Geri Alım & Yanmak programı 2020. Bu yıl kümülatif toplam 14.570.351,1 OKB yakıldı.

OKB küresel ekosistemi, 2020’de 41 yeni ortakla çalışmaya başladı. Bu ortaklar, ödemeler, kredi yönetimi, cüzdanlar ve sosyal ağlar dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden geliyor..

Bu arada, OKB kullanıcıları işlem ücreti indirimleri ve OKEx Hızlıbaşlangıç ​​tahsis oturumlarına katılma uygunluğu gibi çeşitli avantajlardan yararlandı. OKB kullanıcıları, çoğu Avrupa, Amerika ve Güneydoğu Asya’dan olmak üzere tüm dünyaya yayıldı.

Ek olarak OKEx, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya hizmet veren 80’den fazla topluluk etkinliği düzenledi. Etkinlikler arasında canlı topluluk yayınları, Bana Her Şeyi Sor oturumları ve Twitter ve Weibo’daki pazarlama kampanyaları yer aldı..

Web sayfası da daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yenilendi. Ek olarak, kullanıcılar OKB’yi OKT’nin ilk basımına katabilirler..

OKB Aralık’ta neler yaptı??

  • OKB’nin fiyatı yıllık 8.15 USDT’ye yükseldi. Aralık’ı 7.56 USDT’de kapattı..
  • OKB web sayfası yenilendi.
  • OKB, ekosistemine üç yeni iş ortağı ekledi.
  • Kullanıcılar, OKT’nin ilk basımına katılmak için OKB’yi riske atabilir.
  • OKB, OKB sahipleri için bir ve başlattı.

OKB’nin yeni ortakları

NOWPayments, NerveNetwork ve Math Wallet, OKB ekosistemiyle ortak olan en son gelişmelerdi.

NOWPayments, işletmelerin 50’den fazla kripto para biriminde anında çevrimiçi ödemeleri kabul etmesine olanak tanıyan bir kripto dışı kripto ödeme hizmetidir. Ortaklık ayrıca kullanıcıların OKB kullanarak anında ödeme yapmasına da olanak tanır. ŞİMDİ Ödemeler, likidite elde etmek için ana merkez olarak OKEx’i kullanacak.

Merkezi olmayan bir dijital varlık servis ağı olarak, NerveNetwork destekler Zincirler arası staking’de OKB. OKExChain’in yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle NerveNetwork, OKExChain çapraz zincir varlıklarına erişebiliyor ve halka açık zincir dijital varlıklar için bir çapraz zincir köprüsü oluşturabiliyor..

İçinde ortaklık Matematik Cüzdanında OKB, diğer dijital belirteçlerle zincirler arası takaslar halinde kullanılabilir.

OKT’nin ilk darphanesi

OKExChain, Ocak 2021’de resmi lansmanını duyurdu. Platformun yerel jetonu OKT, OKExChain üzerinde oluşturulan uygulamalarda oy kullanmak, pay almak ve işlem ücretlerini ödemek için kullanıldığı için OKExChain ekosisteminde önemli bir rol oynamaktadır..

OKExChain’in yerel belirteci OKT’ye giriş.

OKExChain’de daha sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunmak için OKT, 31 Aralık 2020 saat 16: 00’dan 14 Ocak 2021 UTC saat 16: 00’a kadar ilk basım için hazırdı. OKT’nin ilk ihracı 10 milyondu ve OKB sahipleri OKB’yi OKEx Jumpstart’a yatırarak katılabilirler. Dahası, kullanıcılar bir programa katılarak ek OKB kazanabilirler. Twitter testi.

OKExChain, OKExDEX, OKT ve OKB arasındaki ilişkiyi anlamak

OKB sahipleri için bayram ödülleri

OKB, Aralık ayında OKB sahipleri için bir dizi ödül kampanyası başlattı.

Örneğin, OKB, OKB sahipleri için Noel Hediyeleri düzenledi. Happy Friday ödül programı uzatıldı ve kullanıcılar toplam 20.000 USDT’ye varan indirimlerle katılabilirler..

Bizimle konuş

OKB ekibi, kullanıcılarla yakın iletişimi sürdürmek ve onların önerilerini dinlemek için Aralık ayında bir dizi önemli topluluk etkinliği de düzenledi..

Kullanıcılar, daha fazla bilgi ve avantaj elde etmek için OKB’nin asistanını (WeChat Kimliği: OKBNO1) ekleyebilir.

OKB ile ilgili herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçin:

OKB e-postası: [e-posta korumalı]

OKEx’i takip edin

OKEx Resmi Topluluğu: http://t.me/OKExOfficial_English

OKExChain resmi web sitesi: https://okex.me/OKExChain

OKEx DEX resmi web sitesi: https://okex.me/dex-test

Test jetonlarını almak için bağlantı: https://okex.me/drawdex

OKExChain belgeleri: https://OKExChain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me