OKB’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, son 21 ayda OKB ekosistemini mükemmelleştirmek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Geri alımımız sayesinde & yakma şeması, token ekonomi modeli, platformla güçlendirilmiş ve harici kullanım durumları, OKB’nin değerini küresel bir fayda belirteci olarak sürekli olarak artırıyoruz.

Şu anda, OKB’nin toplam dolaşımdaki arzı 300 milyondur ve piyasa değerine göre ilk 20 küresel kripto para birimi arasında yer almaktadır. OKB, günlük uygulamalarda ve senaryolarda ve OKEx’teki bir dizi hizmette yaygın olarak uygulanmıştır. Desteğiniz olmasaydı bu kadar şaşırtıcı bir başarıya ulaşamazdık! Gelecekte OKB’nin büyümesine tanık olabilmeniz ve destekleyebilmeniz için aylık olarak kapsamlı bir OKB ilerleme raporu yayınlayacağız..

1. Global Exchange Jetonu olarak OKB

 • OKB şu anda OKEx C2C pazarında listelenmiştir ve yaklaşık olarak hesaplanır. On binlerce kullanıcıdan günlük ortalama 110 milyon ABD doları işlem hacmi;
 • OKB, Vietnam’daki iki büyük C2C borsası olan ALINIEX ve Bvnex’te listelenmiştir;
 • OKB, Güney Kore’deki iki büyük C2C borsası olan Bitsonic ve Probit’te de listelenmiştir..

Kullanıcıların OKB ticaret deneyimini iyileştirmek için, önemli ülkelerde ve bölgelerde daha fazla C2C borsasında OKB’yi listelemeye çalışıyoruz. Son zamanlarda, OKB ekosistemini genişletmede önemli bir kilometre taşı olan OKEx C2C pazarında OKB ticaretini başlattık ve burada durmayacağız.

Bu amaçla, OKB sahiplerine geri vermek için C2C piyasasında ücretsiz OKB ticareti ve 5.000 OKB ticaret bonusu dahil olmak üzere iki promosyon sunduk. Promosyonlar büyük bir başarı yakaladı ve OKB’nin günlük işlem hacmi yaklaşık olarak. 110 milyon ABD doları.

VNDB ticaretini desteklemek için Vietnam’daki ALINIEX ve Bvnex gibi büyük C2C borsalarıyla da ortaklık kurduk. Güney Kore’den ortaklarımız Bitsonic ve Probit de KRWB ticareti başlattı.

C2C ticareti giderek daha popüler hale geldiğinden ve OKB’yi küresel bir yardımcı jeton olarak oluşturmak için işlevlerini genişletmeye devam edeceğiz..

2. 36 Yeni Kullanım Durumunun Tanıtımı

 • OKB platform destekli kullanım durumlarının sayısı 11’e yükseldi;
 • OKB ekosistemini oluşturmak için 25 seçkin ortakla birlikte çalıştık;
 • OKB, OKEx Jumpstart’ta 9. jeton satışımızda (YOL) abonelik için kabul edilen tek jetondur.

OKB ekosistemini oluşturmak, bu ayki odak noktalarımızdan biri oldu. OKEx’te OKB’nin kullanım senaryolarını geliştirmenin yanı sıra, birçok testten sonra uygulamasını diğer endüstrilere de kademeli olarak genişletiyoruz..

Kullanıcılara güçlü bir OKB ekosistemi oluşturmanın faydalarını anlamada daha net bir resim sunmak için, onu iki kısma ayırdık: OKEx’te platformla güçlendirilmiş kullanım örnekleri ve harici kullanım örnekleri.

Şu anda, OKEx’te OKB için 11 kullanım durumu vardır. Yakında piyasaya sürülen OKChain ve OKDEx’teki yerel jeton olacak.

OKEx Jumpstart için, 14 Kasım 2019’daki 9. jeton satışından önce abonelik kurallarını zaten ayarladık. OKB, listeleme platformunda abonelik için kabul edilen tek jetondur. Ayrıca OKB’yi OKNodes’a, ticaret piyasalarına, işlem ücreti indirimlerine, listeleme faydalarına, oylamaya, OKEx Global Partners programına, ana yatırımcılara ve Atanmış Satıcılara entegre ettik..

Dışarıdan, OKB’nin geliştirilmesinde büyük ilerleme kaydettik ve 25 kaliteli ortak işe aldık.

 • Ağ güvenliği: Siber güvenlik çözümleri satın almak için OKB’nin kullanılmasına izin vermek için Slowmist, Beosin ve Certik gibi dünyanın önde gelen güvenlik firmalarıyla ortaklıklar kurduk..
 • Finansal hizmetler: LinkEye, Molecular Future, BitKan, Bitpie, QLC Chain, Q-Wallet, Ledger Vault, Constant, Machi X, BITHD, Kcash ve Cobo dahil olmak üzere 14 platformla art arda ortaklık kurduk. OKB ile kullanıcılar bu platformlarda kripto para yatırma, ipotek kredisi, kredi yönetimi ve rehin hizmetlerine erişebilirler..
 • Yaşam Tarzı: Tripio, LITEX, TrueChain, BitTorrent, FishChain, Show, Lucia, Energy Kingdom ve Cryptomall ile otel rezervasyonları, çevrimdışı ödeme, mobil ve yakıt kartı yükleme, alışveriş, müzik satın alma vb. İşlemler için el ele verdik. OKB ile.

Örneğin:

 • OKB sahipleri, dünyanın blok zincirine dayalı ilk merkezi olmayan seyahat rezervasyonu pazarı Tripio’da OKB ile dünya çapında 450.000’den fazla otelde konaklama rezervasyonu yapabilirler.
 • Kripto para birimlerini kabul eden dünyanın en büyük sanal pazarı olan Cryptomall’da OKB ile alışveriş yapabilirler. Cryptomall, alışveriş yapanların aralarından seçim yapabileceği 27 milyar ABD dolarının üzerinde 1 milyondan fazla ürün türü sunuyor.
 • Ayrıca BitTorrent üyeliğine abone olabilirler.

OKB’nin ağ güvenliği, finansal hizmetler ve yaşam tarzı dahil olmak üzere günlük yaşamda olabildiğince çok yönden kitlesel olarak benimsenmesini hızlandırdık. Ancak burada durmakla kalmıyoruz, önümüzdeki yıllarda yardımcı program simgemizin kapsamını genişletmeye devam edeceğiz.

3. OKChain Testnet Yakında Başlatılacak

 • OKChain testnet yakında nihai geliştirme sonuçları beklenirken başlatılacak.
 • OKDEx, OKChain’de geliştirilecek.
 • OKB’de yerel belirteç olarak büyük potansiyeller görüyoruz.

Herkesin OKChain ve OKDEx’in piyasaya sürülmesini beklediğini biliyoruz. OKChain’in şu anda son geliştirme aşamasında olduğunu ve test ağının yakında başlatılacağını onaylayabiliriz..

Kripto endüstrisinde bir lider olarak, sürekli olarak en iyisi için çabalıyoruz ve kullanıcılarımız için olağanüstü hizmetler ve ürünler sunmanın yollarını düşünüyoruz. Ticaret söz konusu olduğunda, kullanıcıların sadece harika ticaret ürünlerinden fazlasını aradıklarını, varlık güvenliği konusunda da endişelendiklerini anlıyoruz. Bu nedenle, kullanıcıların bizimle daha da yüksek güvenlik ve güven gerektirmeyen hizmetlerin keyfini çıkarabilmesi için, mevcut ürünlerimizin yerine geçmesi yerine tamamlayıcı olarak kendi merkezi olmayan borsamız OKDEx’i geliştirmek için çalışıyoruz..

OKChain, Cosmos sdk temel alınarak geliştirilmiş ticari bir blok zinciridir, OKEx ekosisteminde, farklı finansal uygulamalar için blok zinciri çözümlerini optimize ederek, bu alandaki yıllara dayanan deneyimimizle güvenli ve verimli bir Defi oluşturmayı amaçlayan önemli bir temeldir..

OKB’nin temeli olarak OKChain’in temel işlevi ödeme hizmetleri olacaktır. Ayrıca, gelecekte OKLink ve PrimeTrust tarafından ortaklaşa sunulan stablecoin USDK’yı da OKChain ana ağına koyacağız..

İlk Defi uygulamamız OKDEx, o zamana kadar OKChain’de de mevcut olacak, kullanıcıların zincir üzerinde paylaşılan bir sipariş defterine ve sipariş eşleştirme sistemine erişmesine izin veriyor. Ayrıca, BTC çapraz zinciri geliştirme, merkezi olmayan kredi verme ürünleri ve daha fazla türev alım satım hizmetleri vb. Gibi diğer Defi uygulamalarını da araştırıyoruz. Lütfen güncellemeler için gelecekteki aylık raporlarımızı takip etmeye devam edin..

OKB kullanıcılarımıza her zaman birinci sınıf ürünler ve hizmetler sunmaya kararlıyız. Devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz ve OKEx için eko-gelişimi kolaylaştırmaya ve blok zinciri ve dijital varlıklar endüstrisinin ilerlemesini sürdürmeye devam edeceğiz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me