Cryptocurrency, belirsizlik ve oynaklıkla gelişen niş bir endüstridir. 2019’da, Facebook’un stabilcoin’i Libra için önerdiği lansmanı eleştiri ve güvensizlikle karşılandı ve hala mücadele ediyor; halk zinciri acımasız bir sarsıntıya uğradı; Bitcoin ETF’leri sürekli olarak reddedildi; ve birkaç yargı alanındaki düzenlemeler daha sıkı hale geldi. Hem geleneksel finans endüstrisi hem de kripto dünyası COVID-19’dan muzdarip. OKEx, en iyi borsalardan biri olmak için sektördeki oynaklığın üstesinden nasıl gelebilir? Ve platformun gelişmeye ve yenilik yapmaya devam etmesi için anahtar kod nedir??

Üçüncü Cointelegraph China HUB, OKEx’in 2019’daki başarılarına, OKEx’in uluslararasılaştırılmasına odaklanıyor. OKEx CEO’su Jay Hao, ev sahibimiz Vadim Krekotin ve ev sahibi Kristina Lucrezia Cornèr ile birlikte türevler, OKB ve OKChain’in daha da geliştirilmesi ve planları, küresel düzenlemeler vb. Hakkında konuşacak..

Öne Çıkanlar

1. Kripto para birimi endüstrisinin kendisi belirsizliklerle dolup taşmaktadır ve OKEx’in doğuştan gelen misyonu, her durumda yeni zorlukların üstesinden gelmeye hazır olmaktır. Teknoloji, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş kripto dünyasının motorudur. Teknolojiye olan inanç OKEx çalışanlarını bir araya getiriyor. OKEx, 2019 yılında sistemin yapısını durmadan cilaladı ve platformun aşırı piyasa koşullarında bile istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlamak için yüzlerce önemli yükseltme gerçekleştirdi..

2. “Önce müşteri” her zaman OKEx’in temel değeri olmuştur ve bu aynı zamanda uluslararasılaşmamızın temel taşıdır. OKEx’in uluslararasılaştırılmasının üç noktası vardır: (1) önce müşteriler; (2) küresel olarak farklılaşmış ihtiyaçları karşılamak ve yerelleştirilmiş hizmetler sağlamak; (3) OKEx bir değişim değil, küresel olarak ücretsiz, eşit ve sağlıklı bir şifreleme ekosistemi oluşturuyor.

3. En büyük rakip kendisidir. Sürekli ve sağlıklı rekabet, pazara yeni bir canlılık getirecektir. Sektör için ilerleme sağlamada bir el sunarken, aynı zamanda kullanıcıların bir ticaret platformu seçerken daha iyi bir referans temeline sahip olmalarını sağlar. OKEx, mükemmel rakiplerden iyi hizmet teklifleri öğrenecek çünkü ekip, sağlıklı rekabet altındaki yararlanıcıların her zaman kullanıcı olması gerektiğine inanıyor..

4. Teknik güvenlik, ticaret platformlarının karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir. Gelecekte OKEx, yatırımları artırmaya ve platformun risklere direnme yeteneğini geliştirmeye, işlemlerin zirve yaptığı noktalarla başa çıkmaya ve kullanıcı varlıklarını korumaya devam edecek..

5. OKB’nin OKEx platform belirteci olarak kabul edildiğini herkes bilir. OKEx ile global kullanıcıları birbirine bağlayan bir “köprü” görevi görür. OKB’nin küresel kullanıcıları temel alan ekosistem yapısı, OKEx ticaret platformunda oluşturulan kullanıcılar için ek haklar, harici ortakların desteğiyle oluşturulan uygulama senaryoları, OKB deflasyon süresi, OKB işlem kanalı genişletme vb. Etrafında küresel stratejiyi uygular. OKB ekosistemi, OKEx kullanıcıları için her zaman değer yaratır.

6. Halka açık blok zincirleriyle ilgili olarak, OKChain, ekibimizin kamu zincirinin mevcut gelişimi için ana engel olduğuna inandığı büyük ölçekli uygulamaların çözümlerine odaklanacaktır..

7. OKEx, dünyanın önde gelen dijital varlık alım satım platformu olarak dünya çapındaki uyumluluk departmanları ile aktif olarak iletişim kurmuştur. Platform içinde, KYC, kara para aklamayı önleme ve adil ticaret sistemleri, geleneksel finans kurumları ile aynı katı standartlara göre oluşturulmuştur. Bu nedenle, dünyadaki kripto dünyasıyla fikir birliğine varan herhangi bir ülke ve bölge için OKEx, her an yerel düzenlemeleri benimsemeye hazırdır..

8. Dijital varlıklar, blockchain teknolojisi veya proje ekosisteminin desteği olmadan bağımsız olarak ayakta kalamaz. Tüm kripto endüstrisinde, dijital varlıklar yalnızca değer değişimi için araçlar olarak oynar. Dolayısıyla, bir dijital varlığı anlamak veya elinde tutmak istiyorsanız, arkasındaki değer desteğinin mantığını anlamalısınız..

9. OKB ekibi, kullanıcılara% 20 OKB aktivitesi sunarak ikinci yıldönümünü kutluyor. Tıklayın daha fazla ayrıntı öğrenmek ve etkinliğe katılmak için burayı tıklayın.

Bu ücretli bir basın bültenidir Cointelegraph bu sayfadaki herhangi bir içerik, doğruluk, kalite, reklam, ürün veya diğer materyalleri onaylamaz ve bunlardan sorumlu veya yükümlü değildir. Okuyucular, şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Cointelegraph, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımı veya bunlara güvenilmesi nedeniyle veya bunlarla bağlantılı olarak neden olunan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me