Koinal, ödemeleri korumak için en gelişmiş dolandırıcılık izleme ve gelişmiş şifreleme teknolojisini kullandıkları tescilli değişim teknolojisi aracılığıyla kripto para satın alımını basitleştirmeyi amaçlamaktadır. Desteklenen kripto para birimleri arasında Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve Ripple bulunur. Müşteriler, banka ve kredi kartları, banka havalesi ve diğer alternatif ödeme yöntemlerini kullanarak tercih edilen ödeme yöntemlerine göre satın alabilirler..

Bu AMA, Anıl’dan görüşlerini ve ortaklığını bizimle paylaşmasının istendiği ve ardından canlı Q&Grubumuzda bir.

Bölüm 1

1. Koinal kaç ülke ve kaç kripto para birimi ile desteklenmektedir??

Aşağıdaki ülkelerde verilen banka kartları & bölgeler Koinal tarafından desteklenmez: Vietnam, Bolivya, Ekvador, Cezayir, Bangladeş, Endonezya, Ürdün, Kırgıztan, Fas, Nepal, İran, Pakistan, Tayvan, Kamboçya, Küba, Makedonya, Nepal, Nijerya, Tayland, Libya, Sudan, Yemen , Zimbabve, Suriye, Panama, Gana, Moğolistan, Botsvana, Trinidad ve Tobago, Kuzey Kore, Mısır, Tunus, Kenya, Myanmar, Lübnan. Listedeki bazı ülkeleri kaldırmak için çalışıyoruz. 5 jetonu destekliyoruz: BTC, ETH, XRP, LTC, BACH. Yeni paralar yakında satışa sunulacak.

2. Koinal, OKEx’in yanı sıra diğer borsalarla ortaklık kurdu?

Evet, geniş bir ortaklık yelpazemiz var ve sürekli genişliyoruz.

Ama OkEx’i çok seviyoruz!

3. Koinal gibi bu kadar popüler bir şirket dolandırıcılıkla nasıl başa çıkıyor ve kullanıcılarının güvenliğini nasıl sağlıyor, herhangi bir özel fonksiyonunuz var mı? Lütfen bana şirketinizin yalnızca şirketlerle çalıştığını veya sıradan kullanıcıları desteklediğini söyleyin. Ve KYC süreci ne kadar sürer? Koinal, Bitcoin, Ethereum, Ripple vb. Coin’leri destekler. Şirketiniz gelecekte kendi kripto para birimini çıkaracak mı??

Dolandırıcılık, uğraştığımız en ciddi sorunlardan biridir. Koinal, AB merkezli çok deneyimli bir Dolandırıcılık ve Risk ekibine sahiptir. En iyi KYC sağlayıcıları ile çalışıyoruz ve her gün bizi kurtaran AB’deki en iyi risk ekiplerinden birine sahibiz SG Veteris, Koinal markasının sahibidir ve aynı zamanda kurumsal müşterilere sahiptir. SG Veteris’in B2C ve B2B hizmetleri vardır: www.sgveteris.com. KYC işlem süresi, uygulama detaylarına bağlıdır. Sonucu 1-15 dakika arasında almalısınız. Kendi kripto para birimimizi çıkarmak henüz planlarımızda değil. Elbette, şirket içi toplantılarda bunun hakkında konuşmak her zaman heyecan verici bir konudur..

4. Covid-19 salgını pazarı büyük ölçüde etkiledi. Covid-19’un Koinal’e getirdiği etkiler nelerdir? Koinal’in çareleri nelerdir?

Ekip üyelerimizin% 90’ı farklı ülkelerden uzaktan çalıştığı için Covid-19’un bizi henüz etkilemediğini söyleyebilirim, finans her alanda olduğu gibi derinden etkilendi. Bu nedenle, insanların mali tercihlerini yapmak için hizmetimizi kullanmaya devam etmelerini sağlamalıydık. Ayrıca, HİÇBİR ÜCRET YOK promosyonumuzu 6 Nisan’a kadar uzattık, böylece en azından yardım etmek için üzerimize düşeni yapabiliriz.

5. Pazarlama ve son faaliyetlerle ilgili planları bizimle paylaşır mısınız??

Başarılı promosyonlar yapmaya devam edeceğiz! Sosyal medyada giderek daha aktif hale geliyoruz. Bununla birlikte, son zamanlarda pazarlama ekibimizi genişlettik ve bu da kullanıcılarımıza çok fazla neşe ve çok iyi fırsatlar getirecek. Bizi izlemeye devam edin! Bizi Twitter, Instagram, Facebook ve LinkedIn üzerinden takip edebilirsiniz..

6. Koinal aracılığıyla başarılı para yatırma ve çekme işlemleri için gereksinimler nelerdir? Koinal’de güvenliğin / mahremiyetin gücü nedir?

Kimlik ve adres belgelerini içeren KYC kontrolleri yapıyoruz. Ayrıca ilk kayıtlar için e-posta onayımız da var. Ayrıca, belirli koşullar altında özçekim kontrolleri istiyoruz. Elbette kapsamlı bir güvenlik kontrolleri ve kontrol listesine sahibiz, ancak bunun ayrıntılarına girmek çok güvenli olmayacaktır..

7. Koinal, müşterilerine diğer rakiplere göre ne gibi avantajlar sağlıyor? Çevrimiçi kripto satın almak için KYC’den geçmem gerekecek mi yoksa herhangi bir miktarla mı kısıtlıyorsunuz??

Çok rekabetçi fiyatlarla iyi, güvenli ve hızlı hizmet veriyoruz. Farkı karşılaştırmak için kredi / banka kartları ile bu hizmeti veren tüm alternatiflere bakmanızı öneririm. Ancak, yalnızca sitedeki fiyatı kontrol etmek yerine tüm satın alma sürecinden geçmenizi şiddetle tavsiye ederim..

8. Satın alma sınırı var mı?

Bazen para satın aldıktan sonra iptal oluyorum.

Güvenlik önlemimizin bir parçası olarak sınırlarımız var. Sınırları OKEx web sitesinde ve Yardım Masamızda bulabilirsiniz.

9. Koinal’i kullanırken müşteri yorumlarını okudum, Koinal’in bunu daha iyi hale getirme planları var mı??

Müşterilerin karşılaşabileceği her türlü soruna yardımcı olmaya hazır 7/24 çalışan bir müşteri destek ekibimiz var. İyi bir hizmet sunmak için platformumuzu sürekli geliştiriyoruz. Harika yorumlar ve tabii ki her şirket gibi şikayetler alıyoruz. Bunlardan bazıları gerçekten bizim hizmetimizden değil, kredi / banka kartlarının veya bankanın kendisinden kaynaklanıyor. Ancak büyük iyileştirme önerileri alıyoruz ve gerçek başarının kaynağı olduğuna inandığımız için her geri bildirimi ciddiye alıyoruz.

Bölüm 2

1 : Neden Koinal deniyor, takım için ne anlama geliyor??

Koin Al, Türkçe Coin Satın Al anlamına gelmektedir. Ben Londra’da yaşayan bir Türk’üm ve Londra’da herkesin bunu doğru telaffuz edebileceğini fark ettim..

2 : Yol haritanızda ilerlerken, sonraki en önemli öncelikleriniz nelerdir? Koinal ekibinin bu kilometre taşlarına ulaşmak için yeterli temeli (Fonlar, Topluluk, vb.) Var mı??

Hizmetlerimizi iyileştirmek ve fiyatlarımızı düşürmek için çalışıyoruz. Yakın gelecekte banka havalesi hizmetlerimizi alış ve satış için de sunmayı planlıyoruz..

3 : Fon güvenliği, bir borsa seçimi söz konusu olduğunda birçok tüccar / yatırımcı için ana önceliktir, Koinal’in güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyoruz.

SG Veteris (Koinal hizmet sahibi), Birleşik Krallık’ta bir EMD Temsilcisidir. Güvende olmalıyız! FCA tarafından düzenlenen EMD Temsilcisi olduğumuz için bu, kuruluşumuz için bir seçenek değildir.

4 : Koinal ekosistemi ne kadar büyük? Koinal’in diğer rakiplerle rekabet etmesi ne kadar özel?

Hizmetlerimizi görmek için lütfen www.sgveteris.com adresini ziyaret edin. Koinal, kart işleme hizmetimizdir. SG Veteris’in ekosistemimizdeki AB’nin en büyüklerinden biri olduğunu düşünüyorum.

5 : OKEx ve Koinal arasındaki stratejik ortaklıklar nelerdir? Gelecekte ne gibi finansal fırsatlar olacak?

Kart işleme tarafında OKEx Group ile ilişkimizi güçlendiriyoruz. Evet, sanal bir kart kullanabilirsiniz, ancak sistemimiz sizi yine de 3D’leri geçmeye zorlar..

6 : Ayı kripto pazarında CANLI olmak gerçekten zor, birçok proje hedeflerinden çok uzak, bu yüzden Koinal’in uzun yolda hayatta kalmanın formülü nedir?

Biz küçük bir başlangıç ​​değiliz. FinTech grubu olarak yaklaşık 7 yıldır buradayız. Bankacılık ve kart işleme hizmetleri konusunda uzun süredir faaliyet göstermekteyiz. SG Veteris (Koinal) hayatta kalacak ve büyüyecek.

7 : Hepimiz uzun vadede hayatta kalmak ve hakimiyet kurmak için bu sektördeki işbirliklerinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Koinal ile ne tür iş birlikleri / işbirlikleri yapıldı? ?

Kripto para piyasasında dünyanın her yerinden en büyük oyuncularla ortaklıklarımız var. Başarımızı görmek için bizi sosyal medyada takip etmeniz yeterli.

8 : Koinal kendi Blockchain’ini oluşturmayı planlıyor mu? ?

Hayır, planlamıyoruz. Finansal hizmetlere odaklandık.

9 : Alipay ve wechat kullanarak bir kripto para birimi satın almayı mı planlıyorsunuz??

Alternatif ödeme seçenekleri eklemeyi planlıyoruz. Onlara katılabilirsek Alipay ve Wechat’ı eklemekten mutluluk duyuyoruz. KYC’ye ihtiyacımız yok <2500 $ ‘lık siparişler, ancak her zaman arka uçta Arka Plan kontrolleri yaparız.

10 : Koinal verileri korumak için ne tür bir teknoloji kullanıyor? & gizlilik?

Bilmek çok önemli bir faktör.

Londra merkezliyiz ve SG Veteris bir EMD Temsilcisidir. Kuruluşumuzda GDPR uyumluluğunu sağlamalıyız.

11 : Kripto para piyasası çok değişken. Kripto para biriminin keskin bir şekilde düşmesi durumunda Koinal nasıl sigortalanır??

Siz sipariş oluşturduktan sonra, kullanıcılarımızın dalgalanmadan etkilenmemesi için fiyatlandırmamızı bir süre donduruyoruz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me