Blockchain’de dijital sanat hakkında daha fazla bilgi edinmek için, geçen hafta Digital Entertainment Asset’in (DEA) Eş CEO’su Naohito Yoshida’ya sahip olduğumuz için çok mutluyuz! Sektöre ve proje geliştirmenin arkasındaki fikirleri topluluğumuzla paylaştığı, başarılı bir Bana Her Şeyi Sor (AMA) oturumu getirdi..

PlayMining, DEA tarafından başlatılan blockchain teknolojisini kullanan yeni platformdur. Platform, kullanıcıların oyun oynayarak ve çizgi roman okuyarak DEAPcoin kazanmalarını sağlar, kullanıcılar ne kadar çok oyun içeriği oynarlarsa, o kadar çok jeton kazanır. Bu projenin arkasındaki harika hikaye için aşağıyı okuyun.

Bu AMA, Naohito’dan OKEx Jumpstart’ta DEAPcoin başlatmanın projeye nasıl daha fazla başarı getireceğini ve neden DEAPcoin’in Covid-19 salgını sırasında yeni kullanıcıları çekeceğine inandığını ve ardından ateşli bir canlı Q&Grubumuzda bir.

Sezon 1

S1: DEAPcoin ne için kullanılır? DEAPcoin’in ekosistemdeki rolü nedir?

A1: Eğlence platformu "PlayMining" kullanıcıların satın alabileceği ekonomik ve ekolojik bir platformdur & DEAPcoin kullanarak oyunlarda ve çizgi romanlarda görünen takas malzemeleri (Dijital Sanat: oyunlar için savaş kartı). DEAPcoin oyun oynayarak veya çizgi roman izleyerek kazanılabilir.

S2: Oldukça yeni bir sektör olduğu için işinizi neden blok zincirinde geliştirmeyi seçtiniz??

A2: DEA projesinin vizyonunu gerçekleştirmenin en iyi yolunun kendi token’ımızı çıkarmak olduğuna inanıyoruz. Kullanıcıların oyun oynama ve çizgi roman okuma karşılığında para (kripto para birimleri) kazanabilecekleri benzeri görülmemiş bir ekosistem ve dünya konsepti sunmayı hedefliyoruz. Bunu başarmak için, dağıtılacak varlıkların kaynağıyla birlikte tamamen yeni bir iddia sirkülasyon sistemine ihtiyacımız var. Mevcut itibari para ve kripto para birimlerini ve sabit madeni paraları kullanmak, vizyonumuza ulaşmak için önceden var olan ekonomik mekanizmalara hitap etmemiz gerektiği anlamına gelir. Ancak, vizyonumuzun benzersizliği ve özgünlüğü nedeniyle ekonomik sistemimizin bu mevcut ekonomik modellerle bir arada yaşamasının son derece zor olduğuna inanıyoruz..

S3: Yatırımcıların DEAPcoin’i uzun vadeli tutmalarının motivasyonunu ve faydalarını bize anlatabilir misiniz? Talebi artırma ve belirteç kıtlığı açısından herhangi bir planınız var mı?

Blockchain ile birleştirilmiş birçok platform oyunundan pek çoğu başarılı olamaz, bu yüzden DEAcoin yatırımcıları ve kullanıcıları DEAPcoin projesine katılmaya nasıl ikna edecek??

A3: Anlaşılması kolay bir teşvik, fiyatın düşme ihtimalinin düşük olmasıdır. ERC-20’nin doğası gereği, verilen toplam DEAPcoin sayısı artmayacaktır. Demek istediğim, ihraçta bir sınır vardı. Bu nedenle, benzersiz ekonomik bölgemizin piyasa değeri yükseldiği sürece, teorik olarak DEAPcoin’in birim fiyatı yükselmeye devam edecektir. Prensip olarak, ekonomik bölgenin piyasa değeri, orada bulunan dijital varlık değerlerinin toplamına eşittir. Dolayısıyla, dijital varlıklar ekonomik bölgede sürekli olarak konuşlandırıldığı / satıldığı sürece, DEAPcoin’in değeri temelde artar..

S4: Jetonunuzun fayda kullanımı nedir? Oyun oynayarak ve çizgi roman okuyarak sitenizin rekabet avantajı nedir? Topluluk için bir ödül ödülü var mı?

Lütfen bana kullanıcıların ve yatırımcıların neden uzun vadede DEAPcoin’e yatırım yapmaları gerektiğini söyleyin. DEAPcoin’in sahiplerine sağladığı faydalar nelerdir??

A4: DEA Projesi tarafından çıkarılan DEAPcoin, diğer birçok kripto varlığından ayrılmaktadır ve şu özelliği taşımaktadır: "değer desteği". Bunu destekleyecek iki şey var: Dijital varlıkların “kullanım değeri”. Bu platformda geliştirilen oyunlara ve mangalara dayanan dijital varlıklar, özellikle içerikleri ve içerik oluşturucunun hayranları ve meraklıları için özel bir değere sahiptir. Dahası, dijital varlıklar, Dijital Sanat Müzayedesinde kolay ikincil işlemlere izin veren yüksek yeniden satılabilirlik ile karakterize edilir. Buna ek olarak, ona sahip olması, onu oyunda “güçlü ve eğlenceli” kılan yüksek bir kullanım değerine sahiptir..

2) Dijital varlıkların “varlık değeri”. DEAPcoin kullanarak küresel sanatçıların sanat eserlerini satın almaya ve sahiplenmeye başladık. Derin ve geniş bir ağa sahip sanat koleksiyoncuları ve acenteleri ile iş birliği yaparak birçok sanat eserini şimdiden değerlendirdik ve satın aldık. Bunlar ayrıca Dijital Sanat Müzayedesinde dijital varlıklar olarak satılacak ve takas edilecek. Şirketin sahip olduğu eski sanat eserleri, yüksek varlık değeri ile zaten tanınmıştır. Bunlar için takas edilebilen DEAPcoin "değerli varlıklar", bu nedenle para biriminin kendisinin varlık değerinin kanıtıdır.

19. yüzyılın başlarında egemen altın sikkelerin çıkarılmasından 20. yüzyılın sonlarındaki Nixon şokuna kadar, dünyadaki birçok para biriminin değeri “altın standardı” (bir ülkenin parasal değerini / değişim değerini garanti eden bir sistem) altında belirlendi. belirli bir miktar altın). Aynı akışta, DEA Projesi tarafından ihraç edilen DEAPcoin, değeri sanatla değişim garantisine dayalı olarak belirlenen bir kripto varlığıdır, böylece "sanat standart sistemi"

DEAPcoin’in gerçek fiyatı, kripto varlık borsasında listelendikten sonra piyasa tarafından değerleneceğinden, temeldeki varlıkların toplam değerine bağlı değildir. Bununla birlikte, 1) fiyat desteği olduğu ve 2) toplam hacmin artmaya devam ettiği gerçeğinin, DEAPcoin fiyatlarına değer veren piyasaya çok olumlu bir mesaj olduğuna inanıyoruz..

S5: Bildiğimiz gibi, her başarılı projenin perde arkasında birkaç hikayesi var, DEAPcoin başarısının arkasındaki hikaye nedir? Bir fikir olarak ilk ortaya çıktığında bu vizyon neydi? Bizimle göstermek / paylaşmak istediğiniz özel prototipler veya yaklaşan DEAPcoin güncellemeleri var mı??

A5: Çocuklukta rüya:

Para, deneyim puanı veya daha güçlü silahlar için canavarları yenmek için bir oyun oynayarak saatler harcadığınız çocukluk günlerinizi hatırlıyor musunuz? Ve oyun konsolunuzun güç düğmesini kapattığınızda çabalarınız için gösterecek hiçbir şeyiniz olmadığında hissettiğiniz boşluk? Siz ve diğerleri, en az bir kez “Keşke oyunda olduğum kadar gerçek hayatta da zengin olabilseydim” diye düşünmüş olmalısınız … Bunu “eğer” gerçeğe dönüştürmek için yola çıkmak istiyorum..

S6: Dünya çapında bir pandemik koronavirüsün olduğu bu kritik anda DEAPcoin şimdi ne yapabilir??

A6: Birçok insan evde kalıyor ve yavaş yavaş mevcut eğlenceden bıkıyorlar. Ayrıca gelirlerini kaybetme endişeleri de var. İşte PlayMining iş modelimiz geliyor. “Kazanmak için Oyna” programımız, bu durumda kesinlikle birçok insan için yankı uyandıracaktır. Umarım işimiz dünyanın her yerinden insanlara umut verebilir.

S7: “Dijital sanat müzayedesi” nedir ve nasıl çalışır??

A7: Dijital Sanat Müzayedesi, kullanıcıların Japonya’dan ve dünyanın her yerinden popüler içerik oluşturucular tarafından çizilen dijital sanat eserlerini (“Dijital Sanat”) alıp satmasına olanak tanıyan bir hizmettir. Bu Dijital Sanatlar, DEA’nın blockchain tabanlı işlem sistemi aracılığıyla benzersiz ve özeldir. Platform, bu dijital varlıkların sahiplerine, uygun bir şekilde PlayMining platformu olarak adlandırılan DEA’nın eğlence platformundaki oyunlardaki eğlence efektlerini geliştirme fırsatları sunar. Bu iki yön birlikte, hem Dijital Sanatlar hem de DEAPcoin için yüksek bir varlık değeri oluşturmanın yanı sıra DEA’nın “PlayMining” ekonomik bölgesini katlanarak genişletiyor..

Dijital Sanat yalnızca bir oyun için değil, aynı zamanda PlayMining platformundaki birden fazla oyunda da mevcut olacak ve bu, jetonu çeşitli oyun kullanıcıları ve oyunları hiç oynamayanlar için değerli kılacaktır..

S8: DEAPcoin neden OKEx Jumpstart’ta başlatılmayı seçti??

A8: Çünkü OKEx vizyonumuzu ve neye ulaşmak istediğimizi anlıyor. OKJumpstart’ta başlatılmak uzun bir süreçtir. İş modelimizin karmaşık olduğunu biliyorsunuz. DEAPcoin’in değerini korumak için sürekli ve sürekli işbirliğine ihtiyacımız var. Tutkumuzu en iyi anlayabilecek bir ortakla çalışmak istedik. Bu iyiydi.

S9: DEAPcoin’in vizyonu ve misyonu nedir?

A9: Eğlence ve teknolojinin gücü, yeni bir kültür ve geleceğin ekonomisiyle. Blockchain teknolojisine dayalı dijital çağda eğlence ve varlıklar ile yeni bir ekonomi ve kültür yaratacak yeni nesil Eğlence Şirketiyiz. “Eğlence” temelinde oluşturulan yeni bir kültür ve pazar. Çalışarak kazandığımız parayla “eğlenceyi” satın aldığımız dönemin geleneksel yolunu değiştireceğiz / meydan okuyacağız. Dünyanın her yerinden insanlarla özgürce yaşayabileceğimiz yeni bir eğlence ekonomisi çağı yaratacağız..

S10: Bize bu projenin avantajlarından bahseder misiniz? Ve kullanıcılar neden DEAPcoin satın almalı??

A10: Bu projenin konseptinin, "PlayMining", bir kullanıcı edinme yöntemi olarak çok etkili bir şekilde çalışacaktır. Karakteristik özelliği "Madencilik" (DEAPcoin) şu şekilde elde edilebilir: "Çalma" (oyun / manga) ve Alibaba Group, LINE Pay ve PayPay tarafından geliştirilen puan ödüllendirme kampanyasıyla (sözde Baramaki promosyonu) aynı formattadır. Yıkıcı promosyon etkileri şimdiden emsallerinden kanıtlanmıştır..

UI / UX açısından, oyun kısmı "PlayMining" sözde oyunların aksine, sıradan uygulama oyunları ve web oyunları ile aynı kapasite ve ölçeklenebilirliğe sahiptir. "blockchain oyunu".(Basitçe söylemek gerekirse, oyun kısmı bir "normal HTML5 oyunu")

Bu bakımdan “Job Kabileleri” bir "blockchain bağlantılı oyun", değil "blockchain oyunu". Tüm platform için blockchain kullanma konsepti ile "Madencilik oynayın" Dijital Sanat Müzayedesi dahil, geleneksel blok zincirinden farklı olduğunu düşünebileceğinizi umuyoruz. Dönem için bir hedef belirledik "3 yıl" 100 milyon insanı elde edene kadar.

2. Oturum

S1: DEAPcoin ne tür sorunları çözmeyi hedefliyor??

İnsanları uzun vadeli DEAPcoin’e inandıran şey?

A1: Bu projeyle iki sorunu çözmek istiyorum.

1) Yaratıcı haklarının korunması

Yaratıcılar ve illüstratörler istismar edildi, iyi bir sanat eseri yaratmış olsalar bile, sadece bir kez kompozisyon alabilirler..

Modelimize göre her dijital sanat işlemi gerçekleştiğinde, ücretin bir kısmı içerik oluşturuculara defalarca geri döner. Akıllı sözleşme, içerik oluşturucuların haklarını korumak için iyi bir sistemdir.

2) Yatırımınızı (oyunlar için para harcayarak) daha değerli hale getirin

Pek çok insan sosyal oyunlara çok para harcıyor ve eşya alıyor ama oyundan sıkıldıklarında tüm bu eşyalar değer kaybediyor. Bunlar sadece anlamsız verilerdir. Bizim modelimiz altında, ppl bu dijital varlıkları açık artırma ve ticaret yapabilir. Paranı geri alabilirsin. ya da belki yatırım gibi daha büyük getiri elde edebilirsiniz. Bu yüzden işimizin içerik oluşturucuların haklarını koruyabileceğini ve oyun deneyiminizi daha üretken ve anlamlı hale getirebileceğini düşünüyorum.!

S2: Bu yıl için öncelikleriniz neler?

A2: Birinci önceliğimiz, mevcut kripto sahiplerine ulaşmak ve onları projemizden haberdar etmek istiyoruz.Bir eğlence platformu geliştiriyor olsak da, erken benimseyen / ilk kullanıcılar genel oyun kullanıcıları yerine kripto sahibi olacak. DEAPcoin’in şimdi satın almaya değer olduğu mesajını kripto topluluğuna nasıl gönderebiliriz.İkinci adım olarak, genel oyun kullanıcılarına ulaşmak istiyoruz. Nihai hedef, kullanıcılara DIgital Art ticaret / açık artırma deneyimi yaşatmaktır. Sanat Müzayedesi, işletmemizden para kazandığımız yerdir.Kullanıcının bir cüzdan tutması ve Dijital Sanat Müzayedesinin keyfini çıkarması nihai hedeftir.

S3: Şu anda platformunuzda kaç oyun sunuluyor? Daha fazla insanı DEAPcoin’e çekmek için birkaç yenisini daha eklemeyi planlıyor musunuz??

A3: Biliyor musunuz "DÜNYA BAYRAKLARI"?Ulusal bayraklar kişileştirilir ve karakterlere dönüştürülür."DÜNYA BAYRAKLARI" Bizim IP’miz ve DÜNYA BAYRAKLARINA dayalı sıradan bir oyun planlıyor / geliştiriyoruz Bunu gördünüz mü? Ülkenizin bayrağını bir Samuray karakteri olarak görebilirsiniz.!

S4: Lütfen bize projenizin dijital eğlence varlık platformları gibi diğer benzer projelerden farklı olduğunu söyleyin.

A4:

1) En iyi manga yaratıcıları bu projeye katıldı

Dijital sanatlar birçok ünlü Japon çizgi roman sanatçısı tarafından yaratılmıştır ve Job Tribes oyununun hikayesi, Netflix tarafından seçilen Japonya’nın en iyi 6 içerik oluşturucusundan biri olan Shin Kibayashi tarafından yazılmıştır.

2) Dijital Sanat Müzayedesi

Dijital sanatlarınızı sadece oyunlarda kullanmakla kalmaz, satabilirsiniz diyelim ki kartınız oyunda çok popüler hale gelirse kartınızın fiyatı yükselir diyelim. Müzayedede satabilir / Dijital Sanat Müzayedesinde satabilir ve bazı geri dönüşler alabilirsiniz..

3) Dijital sanatların çoklu oyun değerleri vardır.

Dijital sanatlarınızı sadece Meslek Kabilelerinde değil, gelecekte yeni eklenecek diğer oyunlarda da kullanabilirsiniz.!

S5: Bize ne olduğunu açıklar mısınız "Sanat Standart Sistemi" ve işlemlere nasıl yardımcı olacak?

A5: DEAP ekonomik sistemi, altın standardın aksine “sanat standardı” olarak tanımlanır. Para biriminin değeri (DEAPcoin), hem fiziksel hem de dijital sanatlar dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sanatların özgünlüğü ile verilir. buna göre para biriminin (DEAPcoin) değerini artırır.

S6: Bir yatırımcı ve erken benimseyen olarak, kısa vadede bir projeye erişmeyi veya onu değerlendirmeyi zor buluyorum ve tam olarak anlamak, tanımak ve değer vermek için daha uzun süreler gerekiyor. İzleyicinin anlamasına yardımcı olmak için, DEAPcoin’e değer katmak için hangi planların harekete geçirildiğini bize söyleyebilir misiniz??

A6: Basitçe, DIgital Sanat Müzayedesinde satılacak dijital sanatların sayısını artıracağız. Ne kadar değerli dijital sanatlar eklenirse, daha çok insan gelecek. Daha fazla ppl DEAPcoin kullanır ve değer artar. Ppl’nin satın almak isteyeceği değerli Dijital sanatları dikkatlice yaratmamız gerekir.Bu bizim şu anki görevimiz ve misyonumuz. Mümkün olduğu kadar çok kullanıcıyı çekmek için Dijital Sanat sadece çizgi roman yaratıcıları tarafından değil, aynı zamanda ünlülerin şarkıcıları, moda tasarımcıları tarafından da yaratılabilir, bu nedenle olasılık sonsuzdur, Kullanıcıları çekmek ve değerini artırmak için çekici dijital sanatlar kullanmaya devam edeceğiz. DEAPcoin: İş modelimiz karmaşık ama umarım herkes ana kısmı anlamıştır.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me