5 jetondan 5 milyona-final-5-teeka-tiwariTeeka Tiwari, tüm bitcoin ve blockchain ekosistemindeki en güvenilir kripto para birimi yatırım danışmanlarından biridir..

Palm Beach Araştırma Grubu’nun önde gelen editörü ve yayıncısı olan Teeka Tiwari veya Bay Big T, yatırımcıların “The Crypto Oracle” ve onun birçok 5’inden birine dahil olması için bir dizi finansal yatırım araştırması ve raporu hazırladı. Coins to $ 5 Milyon kripto para birimi olayları.

===6 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi=== (üçüncü güncelleme – Eylül 2019, Mart 2020)

Aşağıda, 5 Jetondan 5 Milyon Dolara kadar olan listenin 18 Eylül 2019’da ilk başladığı andan başlayarak, tam olarak altı ay sonrasına, 18 Mart 2020’de “Jetinar” ın gerçekleştiği tarihe kadar; son olarak 6 Mayıs 2020’de, Bitcoin halving olayından hemen önce, Teeka 2024’e Kadar Son Şansı: 5 Jetondan 5 Milyon Dolara Kadar Son Şansı: Son Beş sunumu.

Bu sayfa Teeka Tiwari’nin kripto olaylarının ve yatırım raporları araştırmasının daha fazlasını temsil edeceği için tüm uzun güncellemeler dokunulmadan bırakıldı..

Bay Big T’nin 2020 Fenomen Başucu Kitabı’nın en yeni sürümünde Teeka Tiwari’nin en son bitcoin içgörülerini ve altcoin analizlerini görmek için burayı tıklayın..

Teeka Tiwari’den Jetinar: Son 5 Paradan 5 Milyon Dolara Çıktı

teeka-5-coin-to-5-milyon-kripto-olayı

Takip, Palm Beach Araştırma Grubu’nun Teeka Tiwari kripto seçimleri ve ürünleri hakkındaki orijinal gönderilerden takip edildi. 5 Jetondan 5 Milyona serisine şu ana kadar üç taksit yapıldı.

 • 5 Madeni Paradan 5 Milyon Dolara: 500 Dolarlık Kripto Emeklilik Planı (18 Eylül 2019)
 • 5 Altın – 5 Milyon Dolar: Son 5 (18 Mart 2020)
 • 5 Altın – 5 Milyon Dolar: 2024’e Kadar Son Şans

İşte Mart 2020’de gerçekleşen “Jetinar” ile ilgili ayrıntılar, ardından özel bir jetten etkinliğe yapılan bu genel bakıştan sonra, 5 Jetondan 5 milyon ABD dolarına kadar olan lansmanının orijinal incelemesi..

===18 Mart 2020 tarihinde güncellendi=== (ikinci güncelleme, orijinalden itibaren 6 ay)

 • İsim Soyisim: Jetinar (özel jetten sunulan ücretsiz web semineri etkinliği)
 • Yaratıcı: Teeka Tiwari (Takma Adı: The Crypto Oracle)
 • Tarih (değiştir | kaynağı değiştir): 18 Mart 2020 20:00 EST
 • Slogan: “5 Jetondan 5 Milyon Dolara Kadar: Son 5”
 • Ev sahibi: Fernando Cruz
 • Açıklama: Teeka’nın Jetinar’ı 2020’de satın alınacak son beş Palm Beach Gizli araştırma raporu parasını sunacak
 • Hedef: Final 5 Jetinar etkinliği sırasında ortaya çıkacak olan ‘Kriptoların Mekke’sine uçmak
 • Maliyet: herkes Bay Big T’den ve 45 milyon dolarlık özel jet turundan ücretsiz olarak izleyebilir, dinleyebilir ve öğrenebilir
 • Hedef: Eylül 2019’da orijinal 5’ine iltifat etmek için 2020’de satın almak üzere son beş madeni parasını ekleyin
 • Sıradaki ne: Final 5 Jetinar Ücretsiz Online Etkinliğine Yerinizi Ayırmak İçin Şimdi Buraya Tıklayın

Jetinar’a kaydolmak için yukarıdaki bağlantıya tıklamayanlar veya The Final 5 Coins to 5 Million’un tüm özetini okuyanlar için Teeka, istekliliği ve kararlılığı nedeniyle tüm kripto para birimi yatırımlarında en güvenilir uzman olarak gösterildi. dünyayı dolaşın ve etkinliklere katılın, gelişmekte olan blockchain projelerine dair içeriden bilgi alın ve abonelerine geleceklerin köşesinde bir zirve yapın.

Teeka 2016’da Ethereum’u 10 doların altında ve Bitcoin’i 500 doların altında satın alıyordu. 2017’de bir numaralı madeni para seçimi Ripple (XRP) oldu, 2018’de kripto ayı piyasası sırasında Binance Coin (BNB) oldu ve 2019’da en yüksek puan alan kripto varlığı ChainLink (LINK) oldu ve bunların hepsi en iyi performans gösteren kripto para birimiydi. o yılın. Ve şimdi, 2020’de, 5 Milyon Dolara Son 5 Jeton, Teeka’nın büyük patlamadan önce yatırım yapmak için en iyi dijital varlıklarını ortaya koyduğu yer..

teeka-tiwari-jetinar

Teeka Tiwari’nin Jetinar’ı: Özel Bir Jetten Son 5 Canlı Kripto Etkinliği

Teeka Tiwari’nin Jetinar etkinliği, 2020’de en çok beklenen ücretsiz canlı yayın olarak rağbet görüyor. 5 Coin’den 5 Milyon Dolara lansmanıyla büyük bir başarının ardından, Crypto Oracle Mr. Big T, THE FINAL 5’teki bu son güncellemelerle çıkıyor. : 5 Jetondan 5 Milyon Dolara kadar sunum.

Birçok kripto para birimi savunucusu, meraklısı ve hatta maksimalistleri, bitcoin fiyatının tekrar ne zaman düşeceğini merak ediyor. Teeka Tiwari, kripto varlıkların bulunduğu tüm büyük küresel noktaları ziyaret eden dünya turunun son ayağının bir parçası olarak özel bir jet kiralayıp açıklanmayan bir yere (ay?) Doğru yola çıktığı için, haberler düşündüğünüzden daha erken olabilir. patlama yaşıyor.

Ve evet, kripto para biriminde en güvenilir kişi olarak bilinen Teeka, Palm Beach Confidential Group’un “Jetinar” adlı yeni kripto para birimi merkezli web seminerinin onuruna kelimenin tam anlamıyla kendi sözünü icat etti..

İsmin kökenini yakalamayanlar için, aslında Teeka’nın Crypto Oracle’ın özel bir jetle canlı bir web semineri etkinliğine ev sahipliği yaptığını söyleme şekli 18 Mart 2020, 20:00 EST’de.

Master The Crypto ailesinin adam, efsane ve efsanevi büyük lig bitcoin fiyat atışı arayanlar için tanıtıma ihtiyacı olmasa da, Teeka Tiwari’nin katılacağı Jetinar kripto etkinliğinde yayınlanan Palm Beach Confidential’ın yeni araştırma raporuyla ilgili en son 2020 kılavuzunu sunmak istedik. Açıklanmayan bir yere seyahat ederken bir Gulfstream G5 jetinde ilk web seminerine ev sahipliği yapmak (bunun, yaptığımız araştırmaya dayandığını bildiğimize inanmak için bir nedenimiz var, ancak bunu aşağıda sonuç için saklayacağız).

Ayrıntılar sınırlı olsa da, ilgilenen tüm izleyicilerin bilmesi gereken en üst düzey bilgileri burada bulabilirsiniz:

the-final-5-coin-to-5-milyon-teeka

 • İsim Soyisim: Jetinar
 • Yaratıcı: Teeka Tiwari (Takma Adı: The Crypto Oracle)
 • Tarih (değiştir | kaynağı değiştir): 18 Mart 2020 20:00 EST
 • Slogan: “Yerden 35.000 fit yükseklikte bir meganar”
 • Ev sahibi: Fernando Cruz
 • Açıklama: Teeka’nın son Palm Beach Gizli araştırma raporu Jetinar’da tanıtıldı
 • Hedef: özel bir uçakta ‘Kriptoların Mekke’sini ziyaret ederek en iyi kripto para analizini ortaya koyuyor
 • Maliyet: Kiralık özel jetinden yayınlanan ücretsiz canlı etkinlik, izlemek, dinlemek ve öğrenmek için ücretsiz
 • Hedef: Bitcoin tahminleri de dahil olmak üzere en iyi altcoinler ve kripto pazarı tahminleri hakkında en yeni bilgileri paylaşın
 • Sonra ne yapacağız: Final 5 Jetinar Ücretsiz Online Etkinliğine Yerinizi Ayırmak İçin Şimdi Buraya Tıklayın

Bay Big T, ya da sevgiyle The Crypto Oracle olarak bilinen, abonelerine doğru, zamanında ve kâr odaklı stratejiler ortaya koyan çığır açan Palm Beach Confidential araştırma raporları için büyüyen blok zinciri topluluğuna büyük şok dalgaları göndermeye yabancı değil..

Teeka’nın Jetinar’ı, herhangi bir kapasitede kripto para birimleriyle ilgileniyorsanız mutlaka görülmesi gereken bir gösteri olacak şekilde şekilleniyor. Bitcoin liderliğindeki boğa piyasası coşkusu ve heyecanıyla birleşen Bay Tiwari, 2016 yılından bu yana boğa ve ayı piyasalarını sadece Bitcoin için değil, Ethereum ve 2020’de ilk 20’de yer alan diğer birçok altcoin için başarıyla çağırıyor. The Crypto Oracle kolayca tüm bitcoin ve blockchain’deki en etkili liderlerden biri ve şimdi mesajını özel bir jetle aya götürüyor ve hepimizin 18 Mart’ı izleyip görmesi için onu canlı hale getiriyor. 5 Jetondan 5 Milyona: Son 5, kripto yatırımcılarına 2020’de satın alabilecekleri ilk beş madeni parasını 5 Milyon Dolara kadar orijinal 5 Jetonunun ardından bulma fırsatı sunacak..

Teeka Tiwari’nin Jetinar kripto para birimi etkinliğiyle ilgili incelememizi, mevcut tüm ayrıntılar, tarihler ve saatler kullanıma sunulduğunda güncelleyeceğiz. Şimdilik, Bitcoin’i 420 $ BTC / USD’den satın alan ve okuyucusuna 10 $ ‘ın altında Ethereum (ETH) almasını öneren adamı tanımak son derece önemli. Teeka, özel Gulfstream G5 jetinden hava dalgası manşetlerine başlayana kadar, işte Tiwari’nin kim olduğu, nasıl çalıştığı ve zamanında analizi paylaşma ve verme söz konusu olduğunda neden liderler arasında olduğu hakkında bir fikir edinmek için dekore edilmiş geçmişinin ayrıntılı bir tarihi. Paranızı vahşi, değişken ve genellikle çok öngörülemeyen kripto piyasasına yatırmak için öneriler hakkında sıcak öngörüleri.

Teeka Tiwari’den Jetinar için Sırada Ne Var??

jetinar-review-teeka-palm-beach

Bu parçayı kapatırken, bazı insanlar Teeka’nın ve taktiklerinin aldatıcı olduğunu iddia ederken, yatırım tavsiyesinin dünyanın her yerinden çok sayıda kişiye yardımcı olduğunu inkar etmek mümkün değil. Teeka Tiwari adı, son 5-6 yılda büyük ilgi topladı, çünkü eski Wall Street muhabiri, Bitcoin ve Ethereum’un 2016’da meteorik yükselişini hayal edebildi ve ikincisi yetersiz bir fiyattan yükseldi. Tahmin yayına girdikten sonra sadece 18 ay içinde jeton başına 10 $ ‘dan şaşırtıcı bir 360 $’ a. Ve şimdi, en yeni Palm Beach Confidential araştırma raporunu paylaştığı ve bitcoin fiyat tahminlerini ve 5 milyon dolar değerine ulaşması için belirlenen en yeni beş coin hakkında konuştuğu Jetinar web semineri etkinliğine geri döndü..

Tiwari, gerçekten bir tür kripto istismarcısı olmanın yanı sıra, küresel finans sektöründe uzman bir analist, profesyonel risk yöneticisi ve yatırım danışmanı olarak yaptığı çalışmalarla da tanınıyor..

Örneğin, yakın zamanda bir tüccar, Teeka’yı ve çalışmalarını desteklemek için aşağıdaki incelemeyi yazdı:

“Birkaç yıldır Teeka ile birlikteyim ve gizli ve gelir sahibi Palm Beach üyesiyim. Ve kesinlikle buna değer olduğunu söylemeliyim. Gelir hizmetinde odaklandığı kriptolar, bahis yapabileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz paralardır Ve kesinlikle işe yarıyor, ben şahsen birkaçına sahibim. “

Bununla birlikte, Palm Beach’in ürünlerinden herhangi birine yatırım yapma konusundaki son karar tamamen size bağlıdır ve Teeka’nın finansal tekliflerinden herhangi birine yatırım yapmadan önce araştırma payınızı kendiniz yapmalısınız..

Jetinar etkinliği, Teeka Tiwari’nin 2020 kripto para birimi dünyasında, bitcoin yarılanma kapsamı ve yeni on yılın boğa piyasası gelişmeye başladıkça bir kartal gözü tutacak altcoin ile birlikte çekirdekleri dökeceği 18 Mart için ayarlandı. Önümüzdeki günlerde ve haftalarda merakla beklenen kripto olayı hakkında daha fazla bilgi sunulur sunulmaz Teeka Tiwari Jetinar incelememizi güncelleyeceğiz..

5 Coin’den 5 Milyon Dolara: The Final 5 Jetinar’ın Teeka Tiwari ile ücretsiz canlı yayınını izlemek için kaydolmak ve kayıt olmak için şimdi buraya tıklayın..

=== İlk olarak 18 Eylül 2019’da Yayınlandı === (ilk yayınlandı)

Master The Crypto, 18 Eylül’de saat 20: 00’de EST’de gerçekleşecek olan ücretsiz bir canlı etkinliği paylaşmak için çok heyecan verici bir duyuru yaptı. “5 Altın – 5 Milyon Dolar“Kesinlikle görülmesi gereken, kaçırılmaması gereken bir gösteri olacak.

Bu etkinliğin oluşumunu daha da özel kılmak için, aşağıda çok lanse edilen, çok yetenekli mega trend sunucusu Bay Big T. ile özel bir röportaj var. O, bugün kripto alanındaki en önde gelen halk figürlerinden biri. ‘The Crypto Oracle’ lakabı ve kripto para biriminde en güvenilir adam.

Adı, Palm Beach Araştırma Grubu’nun lideri olan bir çoklu pazar (Wall Street, kripto ve esrar) multimilyoner uzmanı olan Teeka Tiwari’dir. Geçtiğimiz dört yıl boyunca her yıl, itibarı defalarca aynı çizgide ve birçok durumda eğrinin önünde yer aldı. Kripto para birimleri dünyasında mahremiyetin hakim olduğu vahşi vahşi batı çağında, bu nefes almak için nadir bir hava sunuyor. Bu yıl ilk kez, Teeka’nın ekibi, 5 yıl boyunca bir daha olmayacak bir piyasa fenomeni nedeniyle 500 doları 5 milyon dolara dönüştürebilecek 5 küçük kripto üzerindeki en son araştırmalarını paylaşmak için tüm oyun kitabını açacak..

Teeka Tiwari’nin kripto kariyeri, fazla mesaiyi kontrol eden geçmiş görüşlerin doğrulanabilir bir geçmişiyle, bireyleri mevcut diğer kripto merkezli araştırma programlarından daha iyi eğitmeye yardımcı olan birinci sınıf bir yatırımcı olarak gelişti. Bu nedenle, 18 Eylül’de saat 20: 00’da EST’de 5 Jetondan 5 Milyon Dolara kadar etkinlik için açık bir şekilde kefil olmak çok kolay. Tüm kripto meraklıları ve savunucuları için gerçek bir muamele geliyor.

Sıcak koltuk oturmasından önce Q&Bir endüstri lideriyle, makro-kripto pazarlarında zamanlamadan bahsedelim.

Mikro Yatırımcılar için Makro Yatırımcı Tarafından Kripto Etkinliği

teeka-kripto-canlı-olay

Sadık takipçilerimizin bildiği gibi, günlük okuyuculardan uzun süreli üyelere kadar, son üç yıldır, her kripto para yatırımcısının (yaklaşık 40 milyonumuz) karmaşıklığı ortadan kaldırmasına yardımcı olan eğitim kılavuzları, mükemmelliği öğretme ve zamanında alım satım ipuçları sağlamaya çalıştığımız biliniyor değişken bir bitcoin piyasasında.

Daha sonra milyonlarca ziyaretçinin ardından Master The Crypto, taban üye tabanından tam teşekküllü bir 30.000’den fazla topluluğa dönüştü ve kaliteyi her zaman en yüksek önceliğe koyan büyüyor..

Burada MTC’de, kripto para birimi ticareti dünyasının yatırımcılar için ne kadar zor olabileceğini biliyoruz ve bu nedenle, tüm en iyi borsalar, cüzdanlar, madeni paralar ve içindeki terimler hakkında uzun, ayrıntılı kılavuzlar oluşturarak denklemden varsayımları çıkarmayı hedefliyoruz. gelişen blockchain endüstrisi. Ancak, açıkçası, yaklaşan kripto para patlamasından tam olarak yararlanmanız için konumlandırılmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, bu nadir, ücretsiz bir web seminerini paylaşmamak bir onursuzluk olur. Bu, keskin kripto piyasası içgörüsü ve eğitimi isteyen yatırımcılar için gerçek hayatta kazanan bir yatırımcı tarafından fırtına olayından önce bir sakinliktir..

Bu büyüklükteki bir olayın birincil cazibesi, saygının verilmediğini, kazanıldığını biliyoruz..

İşte tam da bu nedenle MTC, oldukça karlı getiri elde etmek için gerekli becerileri öğrenmek için güvenilir bir güvenli liman kaynağı olarak Teeka’nın 5 Coin’den 5 Milyon Dolara kadar ücretsiz canlı kripto etkinliğini destekliyor. Şimdiye kadar ilk kez, “Crypto Oracle’ın” şeffaflığı, dürüstlüğü ve özgünlüğü nedeniyle “harici bir olayı” destekliyoruz..

Ana hedefimiz, her seviyedeki kripto yatırımcısı ve tüccarı için sınıfının en iyisi kripto rehber portalı olmak olsa da, Teeka, duyulması gereken ve birkaç yanan soruyu doğrudan cevaplayacak kadar zarif olan bir manşet şovunun tanımıdır. bize 5 Jetondan 5 Milyon Dolara kadar olan etkinliği hakkında.

Özel görüşmemize geçmeden ve bu türünün tek örneği ücretsiz canlı kripto etkinliğini incelemeden önce, bugün kayıt olmak ve 18 Eylül etkinliğiyle ilgili ayrıntıları almaya başlamak için burayı tıklayın..

Yaklaşık 5 Altın – 5 Milyon Dolar

teeka-bitcoin-atm-kullanımı

Kripto varlıklarının çoğu yatırımcısının şimdiye kadar bildiği gibi, Bitcoin piyasasında çok ilgi çekici zamanlar yaşıyoruz. Bitcoin, bu yılın başlarında 3.000 $ ‘ların ortalarında dolaşan ve şu anda 10.000 $ aralığında dolaşan 2018 ayı piyasasından toparlandıktan sonra bu yıl 14.000 $’ a kadar yükseldi. Şimdi, herkes endişeyle Mayıs 2020 yarılanma yaklaşırken ne olacağını bekliyor..

İşte bu yüzden Teeka’nın 5 Jetonunun 5 Milyon Dolara kadar olan etkinliğinin zamanlaması, tüm destekçilerimize bu kadar zamanında bir mesajdır. Doğru danışmanlardan doğru stratejileri öğrenmenin bireysel başarı için son derece önemli olduğunu her zaman ifade ettiğimiz için, en azından kripto para biriminde en güvendiği kişinin tadına bakma seçeneğinden en azından haberdar olmamak MTC üyeleri için büyük bir kötülük olur. ücretsiz son araştırması hakkında söylemek zorunda kaldı.

Yeni başlayanlar için bu gelişmekte olan sektörün ne kadar zor olabileceğiyle rezonansa girmek kolaydır. şimdiki hodlers ve gelecekteki izleyiciler. Ve Teeka’nın yılın ilk canlı etkinliğini bir araya getirip en yeni bulgularını ve pazar görüşlerini ortaya çıkardığını öğrendiğimizde, onu desteklemek akıllıca değildi ve hala da değil..

İşte 5 Jetondan 5 Milyon Dolara kadar ücretsiz canlı etkinliğin ana madde noktaları:

 • Teeka’nın Yeni “5 Jetondan 5 Milyon Dolara Kadar” Araştırmasına İlk Bakış
 • AÇIKLANDI: Big T’nin 1 Numaralı Kripto Para Biriminin Adı
 • Premium Kripto Eğitiminde 5.000 $ – ÜCRETSİZ
 • Özel Palm Beach Gizli Ömür Boyu Çekilişler
 • BONUS Q&18 Eylül Canlı Eğitim Sırasında Bir Seans
 • 5 ÜCRETSİZ Bonus & Etkinlik Katılımcılarına Hediyeler
 • Kripto Akademisine Anında Erişim
 • Teeka’nın Milyarder Ağına Özel Bakış
 • İlk Palm Beach Gizli Ömür Boyu Üyelik Teklifi
 • Big T’nin Satın Alma Listesindeki 1 Numaralı Kripto Para Birimi
 • Kullanıcı Tarafından Gönderilen Soru ve Cevap Oturumu (sorularınıza doğrudan yanıt alın)

Bay Tiwari, ana görevinin sizi bir sonraki kripto multi milyoner olmanıza yardımcı olmak olduğunu söyledi..

Heyecan verici zamanlar gerçekten ileride. Sonunda, üstte bir kiraz olarak, adam, usta ve efsaneden haber alalım.

Özel Teeka Tiwari Röportajı

tiwari-crypto-event

MTC: Özel kripto üyelerimiz ve takipçilerimiz Teeka ile doğrudan konuşmak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz..

18 Eylül ücretsiz canlı etkinliğinin oluşumunda size birkaç hızlı sorumuz vardı..

Başlangıç ​​olarak, bir yatırımcının yapabileceği en iyi şeyin bu iki basit şey olduğunu her zaman yineledik;

 • Siperdeki, ön saflardaki akıl hocaları ve deneyimli uzmanlardan öğrenin
 • Mevcut en iyi araştırma, öngörü ve bilgi için büyük adımlar atın

Buna katılıyor musunuz ve eğer öyleyse, dahil etmeniz gereken üçüncü bir adım var mı??

Teeka Tiwari: —- Evet, paranız için bir planınız var.

Unutmayın, bunlar asimetrik fırsatlar dediğimiz şeylerdir. Başka bir deyişle, yüksek risk ama yüksek ödül.

Yatırdığınız her 1 ABD doları için katları daha fazla yapma fırsatı vardır, ancak dezavantajı 1 ABD doları ile sınırlıdır..

Bunlar spekülatif fırsatlar olduğundan, bu fikirlere likit net değerinizin yalnızca% 5-10’unu koymanızı öneririz..

Ayrıca, büyük miktarlarda yatırım yapmanıza gerek yoktur. Daha küçük tüccarlar için 200-400 $, daha büyük tüccarlar için 500-1000 $ yeterlidir.

Son olarak, tek tip konum boyutlandırmasını öneriyoruz. Başka bir deyişle, her yatırımdan aynı dolar tutarında satın alın.

Bu fikirlerin çoğu sonuçta işe yaramayabilirken, sadece bir veya iki kazanan tüm kaybedenleri telafi edebilir ve size önemli miktarda para kazandırabilir..

MTC: Gerçekten harika, bilgelikli sözler.

Daha sonra, bir kripto yatırımcısı olmak için tüm seçenekleri değerlendirirken, kelimenin tam anlamıyla binlerce jeton ve jeton doluyken bu kadar çok blok zinciri tabanlı projeyi nasıl inceliyorsunuz? Ürünün ideal kullanım durumuna ve pazar konseptine mi yoksa şirkete ve onu çalıştıran kişilere mi daha fazla önem veriyorsunuz??

Teeka Tiwari: —– Pekala, basit cevap bunların hepsi.

Genel olarak olsa da, bu bir ekip çalışması ve çok yönlü bir yaklaşımdır.

Ben (Teeka Tiwari) dünyadaki en iyi fikirleri bulma arayışımda zamanımı dünyayı dolaşarak, proje liderleri, CEO’lar, etkileyiciler vb. İle konuşarak geçiriyorum..

Aynı zamanda, analist ekibim fikirleri araştırıyor, projelerle röportaj yapıyor, konferanslara katılıyor ve kendi fikirlerini de üretiyor..

Genel olarak, bir projenin hizmet verecek büyük bir pazara sahip bir sorunu çözdüğünü, başarılı bir şekilde yürütmek için doğru ekibe ve ortaklıklara sahip olduğunu ve tokenomikleri ve fiyatı sevdiğimizi görmek istiyoruz..

Sürekli olarak fikirleri tartışıyoruz ve her zaman üzerinde düşündüğümüz kısa bir aday listemiz var.

Ayrıca her projeyi kullanım kolaylığı açısından değerlendirdiğimizi de belirtmek gerekir. Diğer bir deyişle, abonelerimizin jetonu satın alması ve saklaması ne kadar kolay. Ve abonelerimize her zaman her ikisini de yapmaları için talimatlar veriyoruz.

MTC: Fantastik ve son olarak, 5 Jeton ile 5 Milyon Dolar arası mega etkinliğiniz için hazırlık yapmakla meşgul olduğunuzu bildiğimiz için, şimdi sormak istediğimiz bir şey daha var..

Pek çok kişi 2018 ayı piyasasının çöktüğüne inandığı gibi, sizce bu kadar çok gelişme varken kripto varlıklarına dahil olmanın en iyi zamanı mı? akıllı saklama seçenekleri, varlıkların tokenlaştırılması, düzenlilik netliği ve kabulü veya pazara gelen yeni ticaret platformları olup olmadığı.

Teeka Tiwari: 2016 yılında hizmetimize başladığımızdan bu yana en iyi zamandır..

Unutmayın, o zamanlar BTC 428 $ civarındaydı … ve ETH 9 $ civarındaydı..

Aynı zamanda çok daha küçük bir pazardı, sadece birkaç milyar. Bugün yaklaşık çeyrek trilyon.

Ama bu hala çok küçük. Kriptolar multi-trilyon dolarlık bir varlık sınıfı olacak.

Yani oyuna hala erkencisin.

Sektöre gelen yatırım … sektöre gelen yetenek … ve endüstrinin gelişimi son derece hızlı gerçekleşmeye devam ediyor.

Ve ufukta katalizör sıkıntısı yok.

Kripto için kurumsal platform olan Bakkt, paranın sonunda hayata geçiyor. Bu, kurumsal paraya kripto para birimleri satın almak, takas etmek ve depolamak için uyumlu bir yol sağlayacaktır..

SEC Başkanı geçtiğimiz günlerde çıktı ve Bitcoin ETF’de ilerleme kaydettiklerini söyledi. Bir ETF, kriptoya yatırım yapmayı çok basit hale getireceği için kripto için inanılmaz derecede yükseliş sağlar..

Büyük şirketler blockchain, bitcoin ve kripto para birimleriyle çok ilgileniyor. Facebook, Libra projesini duyurarak bu yıl sektörü ilgi odağı haline getirdi. Bu sadece Facebook değil; Walmart, Allianz ve JP Morgan benzer girişimler üzerinde çalışıyor.

Jeopolitik iklimi de unutmayalım – tarife savaşları, Brexit, Hong Kong gösterileri – egemen olmayan paraya, diğer adıyla kripto para birimlerine sahip olma iddiasını yaratın.

Ve finansal ortam da… Negatif oranlar, para basımı ve MMT gibi dalgalanan fikirlerin olduğu bir ortamda, bir değer deposu olarak herhangi bir itibari para biriminde size güven vermez. Altın iyidir, ancak çok ağırdır, kolay bölünemez ve kolayca el konulabilir. BTC tüm bu sorunları çözer.

MTC: Teeka’ya tekrar çok teşekkürler. Beklendiği gibi, rock yıldızı yanıtlar ve her zamanki gibi kapsamlı uzmanlık. Sizi 18 Eylül’de canlı olarak izlemeyi dört gözle bekliyoruz – kaydolduk ve birçok üyemiz gibi heyecanla ön sıralarda bekliyor olacağız..

Teeka: Bahse girerim, bu eğlenceli ve düşündürücüdür, beni kabul ettiğiniz için teşekkürler. Umarım destekçileriniz bundan birkaç altın külçe almışlardır, çünkü birkaç gün içinde çok daha fazlası gelecek. Şimdi etkinlik için tüm hazırlıklarımı tamamlama zamanı. Ve unutma, bırak oyun sana gelsin!

MTC ailesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Teeka ile yaptığımız bu özel röportajdan keyif aldığınızı umuyoruz! Şu anda yapman gereken tek bir şey kaldı!

Neden 5 Milyon Dolarlık Kripto Etkinliği için 5 Jetonu İzleyin

teeka-kripto-yatırımcı

Aslında çok az insan mali durumlarını iyileştirmek için gerekli önlemleri alır..

Suç çok yönlü olabilirken; ister eylemde, ister kişisel anlayış eksikliği veya sadece yanlış bilgilendirilmiş olsun – dekore edilmiş bir geçmişe sahip güvenilir bir ses bulmak her zaman kolay değildir..

Teeka farklıdır, şanslı bir öngörüde bulunan ve bir daha asla haber alınmaması için gün batımına doğru yelken açan tek vuruşlu bir mucize adam değildir. Teeka, 2013’te Bitcoin’e ilk kez maruz kaldığından, 2016’da bir alıcı olmaya başladığından beri, sahadaki botları, el titreyen doğası nedeniyle şu anda sektördeki en bağlantılı yatırımcılardan biri..

Onunla konuşurken, videolarını izlerken ya da yazılarını okurken kriptolu bir adam olduğu ya da bu durumda sizin ve bizim gibi bireysel yatırımcılar olduğu çok açık. Geçmişteki piyasa tahminlerini veya kişisel bakım sistemindeki kişisel gelişimini araştırmak veya cebinde sadece birkaç yüz dolarla 16 yaşında Birleşik Krallık’tan New York’a taşınmak isteseniz bile, bir Wall Street’e dönüşmek isteseniz bile 20 yaşında yönetici – Bay Tiwari, 2020’de dikkat edilmesi gereken en önemli uzmanlardan biri olduğunu kanıtladı.

Teeka Tiwari kimdir?

Teeka Tiwari kimdir

Tiwari’nin iş geçmişi oldukça ilgi çekicidir ve birçok çevrimiçi medya kuruluşu, sektöre 18 yaşında, Lehman Brothers için (2008 öncesi dünyanın en büyük finans gruplarından biri) çalışarak başladığını iddia etmektedir. Birkaç yıl içinde Teeka, firmasında hızla yükseldi ve şimdiye kadarki en genç Başkan Yardımcısı oldu. Bununla birlikte, kurumsal başarı bolca gelmesine rağmen, Tiwari yukarıda belirtilen dönemde kendisi için büyük bir servet biriktiremedi..

Ayrıca makalenin bu noktasında, Teeka’nın Amerika Birleşik Devletleri’ne 16 yaşında 150 dolardan daha az değere sahip kıyafet ve nakit parayla geldiğinden bahsetmekte fayda var. Bundan önce, Birleşik Krallık’taki farklı koruyucu ailelerde çok zaman geçirmişti ve genellikle böylesine düzensiz bir yaşam tarzının sonucu olarak ortaya çıkan çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalmıştı..

20 yaşına geldiğinde, Teeka kendisini sadece piyasadaki birçok büyük isimle ilişkilendirmekle kalmadı, aynı zamanda kurumsal merdiveni oldukça istikrarlı bir oranda tırmanmayı başardı. Şimdi, yeni on yıla hızlıca ilerleyin ve Teeka Tiwari’nin 2020 özgürlük hareketi, The Final 5 Coins to 5 Million’un piyasaya sürüldüğü Jetinar etkinliği sırasında gerçekleşiyor..

Bay Big T’nin Geçmişi: Cesur Tahminlerin Tarihi

Daha önce de belirtildiği gibi Teeka, 2016 yılında, o zamanlar nispeten bilinmeyen bir kripto varlığı olan Ethereum’un 18 ay içinde 360 ​​dolarlık bir fiyat noktasına kadar ölçekleneceğini tahmin etmişti. Sadece tahmininin gerçekleşmeyeceğini, aynı zamanda dijital para biriminin 2018’in başında 1 bin dolar civarında ölçekleneceğini biliyordu..

Bununla birlikte, yukarıda belirtilen tahmini yapmadan önce Tiwari, forex sektörü ile ilgili başka cesur açıklamalar da yapmıştı. Örneğin, 90’ların ortalarında, 1998 yılında Asya borsasının çökeceğini ve hatırı sayılır bir süre için bir çöküş yaşayacağını doğru bir şekilde saptayabildi..

Bu bağlamda, Teeka’nın kendisi için büyük bir servet biriktirebildiği, ancak kendi sözleriyle, açgözlülüğünün sonunda en iyi şekilde düştüğü ve düşüşüne neden olduğu bu dönemin civarında olduğu belirtilmelidir..

Son olarak, sürekli para kazanma dürtüsünün bir sonucu olarak, sadece finansal olarak paramparça olmakla kalmayıp, aynı zamanda mal varlığından vazgeçmek ve iflas başvurusunda bulunmak zorunda kaldığını da iddia ediyor. Tiwari, hayatının bu aşamasının ardından bir blogda, birlikte hareket etmeye ve bir risk yönetimi uzmanı olmaya karar verdiğini yazdı. Sonuç olarak, önümüzdeki birkaç yıl boyunca, işleri büyük bir şekilde kendisi için tersine çevirdi ve birkaç yıl içinde kendi hedge fonunu kurmayı başardı..

Ana akım başarıya dönüş

Teeka, yoğun bir mali sıkıntı döneminin ardından müşterileriyle birlikte risk yönetimi kavramına çok fazla vurgu yapmaya başladı. Ona göre risk yönetimi, piyasada başarılı olmak isteyen yatırımcılar için her zaman ana önceliklerden biri olmalıdır..

Bununla birlikte, Tiwari şimdi rutin olarak, çeşitli ana akım medya kuruluşlarında ve şovlarda rutin olarak görünen bir dizi işletmeye (hem büyük hem de küçük) derinlemesine içgörüler sağlıyor:

 • Fox Haber Kanalı
 • CNBC
 • Jon Stewart ile Günlük Gösteri

Ek olarak, 2010’ların ilk yarısında (kesin olarak 13) Teeka, Palm Beach Letter’ın yardımcı editörü olarak görevleri devraldığı Palm Beach Araştırma Grubu’nun bir parçası oldu. Bu finansal derginin yaygın erişimi sayesinde Tiwari, zengin finansal içgörülerini (özellikle servet yönetimi ve risk yönetimi ipuçları) dünyanın her yerinden 180.000’den fazla aboneyle paylaşabildi. Sadece bu değil, haber bülteninin bir parçası olarak Tiwari, devasa kripto para birimi servetini biriktirmek için kullandığı birkaç ilke ve görüşü paylaşabilir (bu da beş yıldan daha kısa bir süre içinde).

Şimdi, Teeka Tiwari’nin 5 Madeni ile 5 Milyon Dolara Çıkışı sırasında her şey tam bir daire çiziyor..

Teeka Tiwari’nin Palm Beach Ürün ve Hizmet Listesi

teeka tiwari palm beach gizli

Palm Beach Mektubu

Daha önceki bir bölümde bahsedildiği gibi, Teeka ve ekibi tarafından yazılan The Palm Beach Letter, şirketin en önemli ürün teklifidir. Haber bülteninin amacı, okuyuculara yüksek temettü hisse senetleri, risksiz kripto varlıkları gibi çok çeşitli güvenli yatırım yolları sunmaya yardımcı olmaktır. Buna ek olarak, Palm Beach mektubu, müşterilere dijital para birimleri ve altın, gümüş ve platin gibi değerli metaller gibi agresif varlık sınıfları hakkında tavsiyelerde bulunur..

Kullanıcılara abone olduktan sonra, ayrıntılı bir yatırım önerileri listesi ve kısa-uzun vadeli yatırımlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olabilecek zararı durdurma yolları da sunulacaktır. Bu yeterli değilse, Palm Beach Group ayrıca abonelere Teeka ve ekibi tarafından sunulan tüm önerileri kolay ve basit bir şekilde takip etmelerine olanak tanıyan hepsi bir arada bir kontrol paneli sunar..

Son olarak, aynı zamanda Teeka’nın süreli yayınının, kripto, ETF’ler ve diğer dijital varlıklarla ilgili daha benzersiz yatırım yolları keşfetmek isteyen amatör ve deneyimli yatırımcılar için mükemmel bir araç olduğunu belirtmek de gerekir..

Palm Beach Gizli

jetinar palm beach gizli

Adından da anlaşılacağı gibi, Palm Beach Confidential, yalnızca küçük sermayeli malların yanı sıra dijital para birimleriyle ilgilenen müşteriler için özel bir hizmettir. Biraz daha spesifik olmak gerekirse, yukarıda belirtilen varlıklarla ilgili olarak, Teeka yalnızca toplam piyasa değeri 1 milyar dolar veya daha az olan seçenekleri önermektedir..

Bu bağlamda, Teeka’nın Bitcoin, Ethereum ve Neo gibi kripto varlıkları pratik olarak mevcut değerlerinin bir kısmı için işlem görürken takipçilerine öneren ilk ana yatırım danışmanlarından biri olduğunu belirtmek gerekir. Örneğin, 2015-16’da Tiwari, müşterilerine NEO’ya ağır yatırım yapmaya başlamalarını isteyen bir sinyal gönderdi. Sadece birkaç aylık bir süre içinde kriptonun değeri patladı ve% 30.000’den fazla arttı.

Son olarak, Teeka’ya göre, yol boyunca bazı kayıplar (hem büyük hem de küçük) meydana gelse de, abonelerin yeni altcoin satın almaktan korkmadıkları bir felsefeye bağlı kalmaları son derece önemlidir. kendi ICO’ları (İlk Para Teklifleri) aracılığıyla piyasa. Yatırım yapmaya yönelik dürüst ve genel anlamda saçma sapan yaklaşımı sayesinde Palm Beach Confidential, dünyanın önde gelen kripto para birimi / küçük çaplı danışmanlık haber bültenlerinden biri haline geldi..

Palm Beach Kripto Geliri Üç Aylık

Geleneksel borsada, insanlar iki farklı yoldan para kazanabilirler – yani sermaye kazançları ve temettü yoluyla elde edilen gelir, kripto piyasasına gelince, temettüler çoğunlukla dijital para birimlerinin kendileri şeklinde alınmamaktadır..

Bu bağlamda, Palm Beach Crypto Income Quarterly’nin abonelerin yalnızca kısa ve orta vadede değer kazanması gereken kripto varlıklarını elde etmelerine yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda para kazanmalarına da olanak tanıyan benzersiz bir hizmet olduğunu belirtmek gerekir. geçerli piyasa koşullarından bağımsız olarak. Hizmet, sıradan kripto meraklıları ve bu alanda önemli bir süredir faaliyet gösteren uzmanlar için tasarlanmıştır..

Alpha Edge

Alpha Edge, bu program aracılığıyla bir hedge fon yöneticisi olarak çalışırken rutin olarak kullandığı çeşitli yeni stratejileri dünyayla paylaşmaya çalışan eski Wall Street yöneticisi Teeka Tiwari tarafından tasarlandı..

Palm Beach Quant

Teeka Tiwari’nin Palm Beach Quant, özünde, abonelerin kolay ve modern bir şekilde ayda önemli miktarda para kazanmalarına yardımcı olabilecek, nicel ticarete dayalı bir finans programıdır. Hizmetin bir parçası olarak, Teeka ve ekibi, okuyuculara çeşitli hisse senedi piyasalarıyla ilgili doğru fiyat tahminleri sağlamak için finansal kalıplar (onlarca yıllık geçmiş fiyat verilerine dayanan) oluşturmak için karmaşık algoritmalardan yararlanıyor. Sadece bu değil, Teeka aynı zamanda her müşteriye genel olumsuz risklerini sınırlandırmaya yardımcı olacak özel öneriler sunar..

Palm Beach Infinity

Adından da anlaşılacağı gibi Palm Beach Infinity, abonelerin Teeka’nın çeşitli ticaret hizmetlerine ömür boyu erişimini sağlayan premium bir üyelik paketidir. Paketin bir parçası olarak kullanıcılar şunları alacaktır:

 • Özel hazırlanmış araştırma makaleleri ve haberler.
 • Teeka Tiwari ve eski Wall Street tüccarı Jason Bodner tarafından geliştirilen yeni stratejiler.
 • Okuyucuların getirilerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olacak rutin yatırım önerileri.
 • Kripto ve geleneksel finans ile ilgili bir dizi fikre dayanan akıllı spekülasyon ipuçları.

Basitçe söylemek gerekirse, Infinity paketine abone olduktan sonra, kullanıcılara Palm Beach’in yayınladığı her şey (aylık sayılar, ticari uyarılar veya özel araştırma parçaları) sağlanacaktır..

Palm Beach Günlük

Okurlarına garantili zenginlikler vaat eden dünyanın tek ücretsiz e-mektubu olarak lanse edilen Teeka Tiwari’nin Palm Beach Daily, kripto / forex meraklılarının zenginliklerini mümkün olan en kısa zaman diliminde maksimize etmeleri için en iyi araçlardan biridir. Haber bülteninin her baskısı kısa ve özdür ve yalnızca yatırımcılar için yararlı olacak ilgili bilgileri içerir (mali durumlarına bakılmaksızın).

Sıradaki ne? Yerinizi Ayırtın

Teeka, dünyanın merkez bankaları tarafından derinden manipüle edildiği ve sistemin temelde nasıl kusurlu olduğu hakkında konuşuyordu. Son görüşmeleri, gelecekte bir noktada, insanların bugünün çeşitli para birimlerine olan güvenlerini yitirdikleri bir para erimesi olacağına inandığını ortaya koyuyor ve küresel finansal ekonominin sistemik çöküşüne karşı bir önlem almak için son derece zorunlu. Ancak kıyamet ve kasvetli durgunluk konuşması bizim ve bizim gözümüzde sürünmeye başlamadan önce, bağımsız olarak ve diğer tüm para modellerinin dışında çalışan, seyreltilmemiş, sabit bir arz para birimi bu olası çöküş baskısını hafifletmeye yardımcı olabilir..

Bitcoin bunu sağlar. Ve birkaç altcoinin değerli olacağına ve aynı zamanda galip geleceğine inanıyor..

Sadece% 100 garantili olan ve 2024 yılına kadar kendini tekrarlamayacak olan iğneleyici Bitcoin olayını ortaya çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda yukarıdaki listede belirtildiği gibi, bir avuç altcoinin parlayacak günlerini geçireceğine inanıyor. tekrar ve bir sonraki boğa piyasasında kaldıraç için büyük bir fırsat sunacak.

2017’nin 4. çeyreği gibi çok daha büyük bir ralli dalgası gerçekleşirse ve hemen köşeyi döndüyse, gerçekleri düz bir atıcıdan almaya odaklanmanın zamanı gelebilir. Teeka, Wall Street’in açgözlülüğüne, ekosisteme giren yeni işletmelere ve hizmetlere, gözlerimizin önünde Bakkt gibi kurumsal altyapı yeniliklerine bahis yapmaktan bahsedecek..

Master The Crypto’da, edindiğiniz her değerli bilginin geleceğiniz üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini tüm kalbimizle biliyoruz. Teeka, bitcoin çekirdeklerini dökecek ve altcoin suyunu daha önce hiç olmadığı gibi sıkacak.

Şimdi yerinizi ayırtın – tüm Master The Crypto takipçileri için özel bir bonus ödülü sunacağız ve bugün kaydolup katılanlar için kendi kripto yatırımcımızın ticaret kursuna erişim hakkı vereceğiz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me