Kripto Haber Toplayıcıları

Kripto para haber siteleri bir düzine kuruş olsa da, bazı yatırımcılar ve tüccarlar bitcoin ve blockchain haberlerini toplayıcılardan almayı tercih ediyor.

Her geçen gün, kripto dünyası, açıkçası, yetişmesi imkansız olan, giderek daha fazla teknolojik gelişmenin akışına tanık olmaya devam ediyor. Bu bağlamda, son 4-5 yılda, küresel altcoin topluluğu, kripto yatırımcılarının dijital finans dünyasında meydana gelen tüm önemli olayları kolayca yakından takip etmelerine olanak tanıyan birçok haber toplama aracının yükselişini gördü. , aerodinamik tarzda.

Bu makalede, altcoin meraklılarının genel faydaları, hızları ve güvenilirlikleri nedeniyle beğendiği en verimli haber toplayıcılarından bazılarına bakacağız. Bu yüzden, daha fazla uzatmadan, doğrudan konunun özüne atlayalım.

CryptoPanic

Cryptopanic, bugün piyasada bulunan en tanınmış kripto haber toplama platformlarından biridir. Dijital para birimleri (hem büyük hem de küçük) ile ilgili geniş bir bilgi dizisinin yanı sıra bu gelişen alanla ilgili bir dizi başka projeyi kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Ek olarak, platformun genel kullanım kolaylığı sayesinde CryptoPanic, kullanıcıların herhangi bir etkinliği kaçırmadan büyük hacimli haberleri gözden geçirmelerini son derece kolaylaştırır..

Crypto Pro

Hızlı bir bakış Crypto Pro’lar yerel kullanıcı arayüzü, uygulamanın kullanıcılara haber hikayelerinden çok daha fazlasını sunduğunu gösteriyor. Başlangıç ​​olarak, platformun mobil uygulaması, gerçek zamanlı haberleri belirli kategorilere sorunsuz bir şekilde ayırmaya yardımcı olan birçok özel kripto veri modülüyle önceden oluşturulmuş olarak gelir. Ek olarak, uygulamanın kullanımı son derece kolaydır ve bir düğmeye dokunarak içinde gezinebilir.

Crypto Pro ile ilgili onu benzersiz kılan diğer temel özellikler şunlardır:

Kripto Tüccar Desteği: Platform, dijital para tüccarları düşünülerek tasarlandı – öyle ki bu kişilere gerçek zamanlı döviz kurları, fiyat tahminleri vb..

Özelleştirme Seçenekleri: Crypto Pro’ya özgü diğer bir araç, kullanıcıların farklı cüzdan hesaplarında bulunan çeşitli varlıklar için özel olarak tasarlanmış fiyat ve haber uyarıları belirlemelerine izin verme yeteneğidir..

Entegrasyon Kapasitesi: Platform, uygulamanın kendisini çeşitli kripto borsalarının API’leri ile kolayca özümsemesine olanak tanıyan çeşitli kolay entegrasyon seçenekleriyle birlikte gelir. Bu, yalnızca daha kolay veri senkronizasyon bitine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda portföy takibini çok daha sorunsuz hale getirir.

Son olarak, Apple kullanıcıları Crypto Pro’nun Apple Watch kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış özel bir uygulama modülü ile geldiğini bilmekten memnuniyet duyacaklardır..

CryptoControl

CryptoControl profesyonel kripto tüccarlarının yanı sıra sıradan altcoin meraklıları için tasarlanmış sezgisel bir haber toplama platformudur. Haber toplama yeteneklerinin yanı sıra, platform ayrıca bir sosyal toplayıcı Bu, Twitter ve Reddit genelinde topluluk tarafından oluşturulan geniş bir içerik yelpazesinin kullanıcılarına neredeyse anında sunulmasına olanak tanır. Arayüz, diğer dijital meslektaşları kadar karmaşık olmasa da, CryptoControl, kullanıcılarına büyük miktarda kripto ile ilgili bilgi sunarak bu tür sorunları telafi etmekten daha fazlasını yapar..

Diğer temel özellikler:

Haber Isı Haritası: CryptoControl, kullanıcıların günün en önemli haberlerini genel önem ve alaka düzeylerine göre görselleştirmelerine olanak tanıyan bir ısı haritası ile birlikte gelir..

Terminal Ticareti: Özellik henüz yayınlanmıyorken, ticaret terminali portal, kullanıcıların bir dizi farklı altcoin değişim platformunda arbitraj işlemlerini tamamlamasına olanak tanıyacak. Bu özellik, dünya çapındaki farklı dijital para borsalarında fiyat farklılıklarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen kişiler için idealdir..

CoinSpectator

CoinSpectator okuyucularına Twitter, Reddit gibi çeşitli sosyal medya platformlarından iyi seçilmiş haber beslemeleri sunar. Sadece bu değil, platform aynı zamanda yakında piyasaya sürülecek olan ICO’larla ilgili geniş bir bilgi yelpazesi de çekiyor. Kayda değer diğer detaylar:

CoinSpectator, kullanıcılarına bugün piyasadaki en iyi 16 kripto para birimi varlığına ilişkin canlı güncellemeler sağlayan bir fiyat takipçisi ile birlikte geliyor..

Platform, kullanıcılarına küresel kripto para birimi sektöründe düzenli olarak gerçekleşen tüm önemli değişikliklere ilişkin ücretsiz e-posta güncellemeleri sunar..

CryptoGoat

CryptoGoat birçok dijital para meraklısı tarafından çok çeşitli kripto ile ilgili haberler için mükemmel bir kaynak olarak kabul edilmektedir. Platformun genel arayüzü oldukça yumuşak ve sönük olsa da, uygulamanın sunduğu çok sayıda haberle ilgili özellik onu son derece çekici kılıyor..

CryptoGoat’un diğer bir temel özelliği, “sahte haberleri” yüksek bir verimlilikle filtrelemesi ve sponsorlu içerik olarak etiketlenmiş herhangi bir gönderiyi göstermemesidir. Aslında, platform yalnızca Cointelegraph, BitcoinExchangeGuide, Coindesk gibi güvenilir medya kuruluşlarından haber toplar..

CryptoCoin.Pro

CryptoCoin.Pro bir dizi benzersiz filtre kullanarak tekrar eden içeriği ayıklayarak kullanıcılarına özelleştirilmiş kripto haberleri getirmeye odaklanıyor. Bu bağlamda, platformun küresel ICO pazarı ile ilgili birçok veriyi kapsadığından ve böylece meraklıların bu alanla ilgili çeşitli gelecek projelerden haberdar olmalarına izin verdiğinden de bahsetmektedir. CryptoCoin.Pro’nun diğer temel yönleri şunları içerir:

Uygulama, kullanıcılarına blockchain / kripto teknolojisine adanmış harika bir e-kitap seçkisi sunuyor..

Web sitesi ayrıca, çeşitli kripto para birimleriyle ilgili çeşitli benzersiz gerçekleri içeren “Biliyor muydunuz” adlı bir bölümle birlikte gelir..

CoinLive

CoinLive geçen yıl içinde son derece popüler hale gelen başka bir haber toplayıcı kaynağıdır. Web sitesi okuyucularına, tüm dünyada yer alan tüm kripto haberlerinin son derece ayrıntılı bir listesini ve küresel dijital varlık piyasasına yalnızca anlaşılması kolay değil, aynı zamanda oldukça açık bir şekilde genel bir bakış sunuyor. Buna ek olarak Coinlive, kripto piyasası ile ilgili çeşitli konularda çok bilgili olmayabilecek yeni kripto meraklıları için özel olarak tasarlanmış bir dizi video içeriğiyle de geliyor. Platformun diğer önemli yönleri şunları içerir:

Piyasa Analizi: Platform, kullanıcıların varlıklarını takas ederken daha bilinçli kararlar almasına olanak tanıyan birçok analitik veriye sahiptir..

Çekici Arayüz: Coinlive, gezinmesi ve kontrol etmesi kolay, estetik açıdan hoş bir arayüzden yararlanır.

Son olarak, sistemin kullanımı tamamen ücretsiz olan geniş bir kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı eğitim araçları yelpazesini içerecek şekilde tasarlandığını da belirtiyor..

Coinlib

Coinlib çok çeşitli küratörlü kripto içeriği edinmek isteyen kullanıcılar için mükemmel olan başka bir haber kaynağıdır. Bununla birlikte, platform bir haber portalından daha fazlasıdır çünkü bir dizi başka dijital modülle de yüklü olarak gelir. Bunlar şunları içerir:

 • Fiyat uyarısı seçenekleri
 • Özelleştirilmiş kripto analizi ve diğer ilgili grafikler
 • Bireysel madeni para verileri
 • Portföy takibi

Yukarıda belirtilen özelliklerin tümü, platform kullanıcılarına son derece basitleştirilmiş bir şekilde ve gerçek zamanlı olarak sunulur. Ayrıca Coinlib, adından da anlaşılacağı gibi yatırımcıların günün veya gecenin herhangi bir noktasında kullanabilecekleri çeşitli arbitraj fırsatlarından yararlanmalarına olanak tanıyan “en iyi fiyat araştırmacısı” adlı bir araca da sahiptir..

BitColumnist

BitColumnist haber toplamaya yönelik basit ve gösterişsiz bir yaklaşımdan yararlanır. Platformun arayüzü son derece basittir ancak kullanıcılara kripto finans dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olmak için ihtiyaç duyabilecekleri tüm verileri sağlar. Ek olarak, CryptoGoat gibi diğer premium haber kaynaklarına çok benzeyen BitColumnist’in de yalnızca BitcoinExchangeGuide, CoinTelegraph ve CoinDesk gibi saygın yayınlardan veri topladığını belirtmek gerekir..

CCowl

CCowl küresel kripto haber döngüsünde meydana gelen tüm değişikliklerden haberdar olmak isteyenler için mükemmel bir toplayıcıdır. Web sitesi, doğrulanmamış veya doğruluğunu kanıtlamak için yeterli alıntı içermeyen haberleri ayıklayan yerleşik bir filtre ile birlikte gelir. Ek olarak, CCowl yalnızca CoinDesk, Cointelegraph ve BitcoinExchangeGuide gibi kaynaklardan gelen haberleri içerir. Dikkate değer diğer özellikler şunları içerir:

Pazar Endeksi: Platform, 50’den fazla dijital para biriminin piyasa değerini takip etmek için kullanılabilecek kişiselleştirilmiş iç pazar endeksi ile birlikte gelir..

Uyumluluk: CCowl, Kraken, Binance, Bittrex ve Bitfinex gibi bir dizi saygın kripto ticaret platformundan gerçek zamanlı veri alabilecek şekilde tasarlanmıştır..

FAWS

FAWS kullanıcılarına sadece harika kripto haber içeriği sağlamakla kalmayan, aynı zamanda aşağıdaki gibi diğer yararlı özelliklerle birlikte gelen bir toplama platformu olarak:

 • Kişiselleştirilmiş fiyat uyarıları
 • Portföy izleyici
 • Altcoin fiyat denetleyicisi

Dünyanın en iyi 37 kripto medya kuruluşundan bilgi toplayan haber biriktiricisi.

Yukarıda belirtilen operasyonel modüllerin kullanışlılığı sayesinde FAWS, dünya çapında sürekli dalgalanan kripto para piyasalarından maksimum fayda sağlamak isteyen tüccarlar için ideal bir bilgi yolu olarak hizmet vermektedir..

Cryptopys

Cryptopys, gerçek zamanlı olarak 100’den fazla saygın endüstri kaynağından ilgili kripto haberlerini toplayan mükemmel bir toplama aracıdır. Bununla birlikte, bu platformu gerçekten öne çıkaran şey, 18 farklı dil için yerleşik desteğinin yanı sıra çok çeşitli topluluk önerilerine dayanan ve sürekli büyüyen kaynak havuzudur. Son olarak, genel tasarımı açısından, Cryptopys, kullanıcıların bir düğmeye dokunarak tercih ettikleri kripto varlıklarını izlemelerine olanak tanıyan basit ama sezgisel bir arayüz kullanır..

Diğer ilgili bilgiler:

Platform, son birkaç yılda büyük ilgi gören iki kripto şirketi olan Krypton Capital ve Deco.agency tarafından tasarlandı..

Uzun süredir Cryptopys topluluğu üyeleri, haber öğelerini olduğu gibi etiketleme gücüne sahiptir. FUD, boğa veya düşüş – böylece kripto meraklılarının ilgili verileri daha akıcı ve sorunsuz bir şekilde incelemesine izin verir..

Bitlovin.com

Bugün piyasada bulunan diğer haber toplayıcıların çoğu kadar popüler olmasa da, Bitlovin, dünyanın dört bir yanındaki doğrulanmış medya kaynaklarından haber başlıkları toplamak için iyi bir işten fazlasını yapıyor. Bununla birlikte, Bitlovin’i rekabetinin geri kalanından ayıran temel özellik, okuyuculara 24 saat haber güncellemeleri sağlayan dinamik haber zaman çizelgesidir (kripto yatırımcılarının kripto dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olmasını sağlar).

Hedge Maven

HedgeMaven, yalnızca kripto odaklı bir haber platformu olmasa da, okuyucularına hedge fon endüstrisi ile ilgili kripto meraklılarının ilgisini çekebilecek çok sayıda başka veri sunuyor. HedgeMaven’ın rutin olarak sunduğu bazı önemli veriler şunları içerir:

 • Hedge Fund düzenleme bilgileri (bu, Özel Fon ile ilgili ayrıntıları içerir – Form ADV
 • Hedge Fund ve diğer ilgili kripto haberleri
 • Serbest Fon ortalama endeksleri
 • Bu alanda çalışan profesyonellerin ayrıntılı listesi

Finrazor

Finrazor, bugün piyasada bulunan hemen hemen her kripto para birimiyle ilgili geniş bir haber dizisini kapsayan bir kripto para gezgini / haber toplayıcısı olarak düşünülebilir. Sadece bu değil, web sitesi aynı zamanda aşağıdakiler gibi diğer ilişkili alanlarla ilgili büyük miktarda bilgi içerir:

 • ICO (İlk Para Teklifleri)
 • Blockchain
 • Altcoin teknolojisi

Son olarak, Finrazor’un, ICORating.com ile birlikte okuyucularına şu anda pek çok web sitesinin sunmadığı bir dizi yeni veri sağladığını da belirtiyor..

WickedZine

WickedZine.com, çeşitli kripto para birimleriyle ilgili çılgın miktarda bilgiyi gerçek zamanlı olarak kapsayan dinamik bir haber kaynağıdır. Web sitesinin açılış sayfası, Bitcoin, Ethereum ve blockchain teknolojisi ile ilgili hikayeler içeren birkaç bölüme ayrılmıştır. Sadece bu değil, WickedZine aynı zamanda okuyucularına günlük bazda çeşitli kazançlı teklifler (Airdrop’lar, token indirimleri gibi) sunuyor..

Intocryptonews

Adından da anlaşılacağı gibi, IntoCryptoNews, dijital para meraklılarına bugün piyasada bulunan en iyi kripto varlıkları ile ilgili 24 saatlik bir haber akışı sağlayan basit ve kullanışlı bir haber toplayıcıdır. Web sitesinin tasarımı oldukça basittir ve çok süslü hiçbir şey içermez. Bununla birlikte, platform, kullanıcılara sağlam eğitim içeriği sağlama söz konusu olduğunda bunu sağlar..

Coinna

Coinna, BitcoinExchangeGuide, Cointelegraph, Bitsonline, CoinCodex vb. Gibi çeşitli medya kaynaklarından küratörlü kripto içeriğini toplayan bir haber toplayıcıdır. Platform, okuyucuların geniş bir konu yelpazesi (Bitcoin, blok zinciri, kripto madenciliği vb.) bir düğmeye dokunarak. Bu yeterli değilse, Coinna ayrıca yalnızca ticarete ayrılmış bir bölümle önceden oluşturulmuş olarak gelir..

Kripto Haberleri

Kripto Haberleri kripto madenciliği, ilk madeni para teklifleri, blok zinciri teknolojisi ve özel kripto para birimi haberleri gibi şeylere daha fazla odaklanan bir toplama portalıdır. Platform şu anda yalnızca Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir – uygulamalar ücretsiz olarak indirilebilir. Crypto News’un diğer temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Platform, tüm haberlerini Forklog, CoinDesk ve CoinTelegraph gibi yerleşik medya kuruluşlarından toplar.

Okuyuculara bir dizi gerçek zamanlı analitik verinin yanı sıra uzman tahminleri ve görüşleri sağlar.

Crypto News, bütünleştirici API yetenekleri sayesinde, kullanıcılarının gerçek zamanlı olarak bir dizi kripto para birimi borsası tarafından sunulan farklı döviz kurları edinmesine olanak tanır..

Platform ayrıca, uzman ticaret perspektifleri, küresel madencilik faaliyetleri, yaklaşan ilk madeni para teklifleri vb. Gibi kripto ile ilgili diğer konuları da kapsar..

Algori

Algory, diğer dijital meslektaşları kadar ünlü olmamasına rağmen, kullanıcılarına bugün piyasada bulunan hemen hemen tüm diğer haber toplayıcı platformlarına rakip olabilecek bir dizi gelişmiş özellik sunmaktadır. 2018’de kurulan Algory’nin temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Platform, Twitter, Reddit, Facebook vb. Gibi çeşitli web sitelerinden kripto verilerini toplayan bir sosyal medya modülüyle birlikte gelir..

Şirketin web sitesine göre, Algory şu anda 1000’den fazla kaynaktan gelen haberleri gerçek zamanlı olarak topluyor.

Algory, internetteki güvenilir kaynaklardan ilgili başlıkları toplamanın yanı sıra, kripto / blok zinciri ile ilgili ürünler veya hizmetler sunan şirketlerden diğer ilgili verileri alma gücüne de sahiptir..

Son olarak, platform, kullanıcılarının bir düğmeye dokunarak airdrop ve kilitli para yatırma / çekme işlemleriyle ilgili özel haber parçalarının yanı sıra özel çalışma alanları oluşturmasına da olanak tanır..

CoinBlick

CoinBlick, kullanıcıların büyük hacimli kişiselleştirilmiş dijital para verilerini sorunsuz bir şekilde elde etmelerini sağlayan yapay zeka odaklı bir haber toplayıcıdır. Çevrimiçi olarak bulunan birkaç kaynağa göre, web sitesi Cointelegraph, BitcoinExchangeGuide, Twitter ve Reddit dahil olmak üzere birçok web sitesinden 2500’den fazla kripto para birimi ile ilgili haberleri toplar..

Berminal

Berminal, kullanıcıların çok sayıda güvenilir medya kuruluşundan gerçek zamanlı olarak kriptoyla ilgili bir dizi ilgili bilgiyi edinmelerine olanak tanıyan popüler bir haber toplama aracıdır. Çevrimiçi olarak mevcut verilere göre, firmanın şu anda kadrosunda, ciddi kripto meraklılarının yanı sıra sıradan kişilerin ilgisini çekebilecek özel haber içeriği oluşturma ve düzenleme sorumluluğuyla görevlendirilmiş tam zamanlı bir profesyonel muhabir ekibi var..

Berminal’in temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

(i) Canlı Fiyat Verileri: Uygulama, kullanıcılara tüm dijital para birimleri (Bitcoin (BTC), Ether (ETH), vb. Dahil) ile ilişkili canlı fiyatlar ve teknik ticaret göstergeleri sağlar..

(ii) Yerel Yönetişim Çerçevesi: Berminal, kendi yönetişim protokolünün yanı sıra aşağıdakiler gibi belirli görevleri ve etkinlikleri tamamlayarak ilgilenen kullanıcılar tarafından edinilebilen bir dijital yardımcı program belirtecini (BERM) kullanır:

 • Uygulamayı indirme
 • Oylama
 • Uygulamanın dahili BTC fiyat tahmin oyununu oynamak (Crypto Psychic olarak adlandırılır)

(iii) Sahte Haber Filtresi: Berminal, dünyanın her yerindeki kripto meraklılarına yanlış bilgi yaymaya çalışan içeriğin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan yerel bir filtreleme aracıyla önceden oluşturulmuş olarak gelir.

Sonuç

Bu parçayı kapatırken, okuyucularımıza bugünlerde piyasanın okuyucularının daha akıllı yatırımlar yapmasına (ve ayrıca kripto para piyasasını çok daha fazla tanımlayıp analiz etmesine izin veren bir dizi harika kripto haber toplayıcıyla dolu olduğunu hatırlatmak isteriz aerodinamik bir şekilde). Bu nedenle, umudumuz, bu listenin bir şekilde daha akıllı iş kararları vermenize yardımcı olacağıdır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me