Sınırlar arasında maliyet etkin, güvenli ve gerçek zamanlı olarak aktarılabilen, kriptolanmış altını temsil eden oyun değiştiren bir kripto para birimi olan KaratGold Coin (KBC), artık HitBTC’de listeleniyor. KaratBars International’dan bir girişim olan KaratGold Coin, kısa süre önce yüz milyon ABD Dolarının üzerinde yatırımlar sağlayan oldukça başarılı bir ICO’yu tamamladı..

24 Haziran 2018

KaratBars International, altın tabanlı kripto para birimi KaratGold Coin’in (KBC), önde gelen kripto para birimi borsalarından biri olan HitBTC’de geçtiğimiz günlerde listelendiğini duyurmaktan mutluluk duyar. Değerini altın fiyatına bağlayan ilk kripto para birimi olan KaratGold Coin, yakın zamanda yüz milyon ABD Dolarının üzerinde bir koleksiyonla şimdiye kadarki en başarılı ICO kampanyalarından birini tamamladı..

Altın, dört bin yıldan fazla bir süredir uluslararası ödeme ve yatırım aracı olarak hizmet vermiştir. Günümüz yasal para birimleri artık altınla desteklenmese de, dünyadaki birçok merkez bankası hala para rezervi olarak altını kullanıyor. KaratGold Coin’in (KBC) temel fikri, altının istikrarını ve güvenilirliğini kullanarak kripto para birimlerinin değişkenliğine ve öngörülemezliğine etkili bir çözüm sağlama etrafında dönüyor..

KaratGold Coin (KBC) ekosisteminin mimarisi, güvenli, uygun maliyetli ve hızlı Ethereum blok zinciri protokolüne ve kanıtlanmış finansal korunma stratejilerine dayanmaktadır. Diğer birçok yardımcı jetonun aksine, bu madeni para, belirli bir somut miktarda altınla desteklenen bir kripto varlığı olarak tasarlanmıştır. Sonuç olarak, madalyonun uzun vadeli istikrarı altın teminatı ile sağlanır..

KaratGold Coin, Alman girişimci ve finans endüstrisi emektarı Harald Seiz’in fikir babasıdır. KaratGold Coin’in (KBC) temeli, Harald’ın ilk ürünü CashGold tarafından oluşturuldu. Bu, küçük altın külçelerinin bir banknotu andıran belirli bir kağıt türü üzerinde temsil edildiği, kullanıcı dostu bir ödeme sistemidir. Ekosistem ayrıca KaratPay ve KaratGold Wallet’tan oluşur. İlki, CashGold’un elektronik kaydını kolaylaştıran çevrimiçi bir platformdur. Öte yandan, KaratGold Cüzdan, kullanıcıların kriptolu varlıklarla birlikte farklı kripto para birimlerini satın almasına, satmasına, tutmasına ve yönetmesine olanak tanır..

KaratGold Coin’in temel faydalarından bazıları şunlardır:

  • 24 ayar altınla ilgili
  • Uygun miktarlarda KaratGold Coin, herhangi bir zamanda CashGold’a dönüştürülebilir.
  • Gerçek zamanlı ödemelerin her yerde ve her zaman kolaylaştırılması
  • Uygun maliyetli
  • KaratGold Coin satın almak için Bitcoin ve diğer kripto para birimleri kullanılabilir.
  • Ücretsiz ve sınırsız transfer
  • Önemli sayıda kabul noktasının artırılması
  • KaratGold Coin ve KaratGold Ekosisteminin kullanımı için tüccarlar tarafından ödenecek düşük ücretler

Harald Seiz, “Altının güvenli ve emniyetli bir liman olarak küresel olarak kabulü ve tanınması, Coin ve CashGold’u dünya çapında önde gelen ödeme alternatiflerinden biri haline getirecek” diye açıklıyor Harald Seiz. “Bu nedenle, Coin sahipleri sadece enflasyona ve belirsiz hükümetler ve ekonomilere karşı korumadan yararlanmayacak, aynı zamanda gelecekte elde edilecek değer artışına katılma fırsatına da sahip olacaklar.”

Asya’nın en büyük altın ticaret şirketlerinden üçü, her gün birkaç milyon altın işlemi gerçekleştirmek için KaratBars International ile şimdiden ortaklık kurdu. Ayrıca, şirketin 480.000 CashGold ürün sahibinin yüksek bir yüzdesi, küçük miktarlarda 24 ayar altına sahip olmak için KaratGold Coin satın aldı. KaratBars International ayrıca dünyanın en eski tam lisanslı kripto para bankalarından birini Miami’de açma sürecinde olup tüccarlar, yatırımcılar, yatırım firmaları ve bireysel tüketiciler için mükemmel bir hizmet yelpazesi sunmaktadır..

HitBTC’ye üye olmak, bu projede önemli bir adımdır ve KaratGold Coin’in (KBC) yakında Poloniex, Bithumb, Bitfinex, Bittrex ve diğerleri dahil olmak üzere diğer popüler borsalara girmesi bekleniyor. Madeni paralar şu anda bir sentten işlem görüyor ve bu değer, normal kur dalgalanmalarından ve piyasa dalgalanmalarından tamamen bağışık olduğu için, sıçrama ve sınırlarla yukarı çıkmanın eşiğindedir..

KaratGold Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://karatgold.io/

KaratGold Coin Hakkında: KaratGold Coin, CashGold olarak adlandırılan formda fiziksel olarak yatırılmış altınla bağlantılı olan blockchain tabanlı bir kripto para birimidir. Belirli sayıda KaratGold Coin, herhangi bir zamanda uygun miktarda CashGold ile takas edilebilir. Altını geleneksel, gerçek, güvenli ve değeri istikrarlı bir araç olarak gören herkes için genel kabul görmüş bir elektronik ödeme aracı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır..

İnternet sitesi: https://karatgold.io/

E-posta: [e-posta korumalı]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me