Blockchain alanı nasıl büyüyor? Dışarıdaki sonraki harika blockchain projeleri nelerdir? Bu teknoloji hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebileceğinizi ve neyin ortaya çıkacağını merak ediyor olabilirsiniz. BlockchainWeekend NYC, blockchain’i keşfetmek için mükemmel bir fırsat.

BlockchainHafta Sonu NYC, 7 Kasım Perşembe – 10 Kasım Pazar tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan etkinlik, ilginizi çekecek çeşitli etkinlikler sunacak. NYC’de 4 gün içinde 50’den fazla etkinlikle, blok zincir aktivitesi dolu bir hafta sonu olacak. Konferanslardan atölye çalışmalarına ve eğitim oturumlarından hackathonlara kadar her düzeyde bilgi ve tüm ilgi düzeylerine yönelik bir şeyler vardır. Ve sadece mutlu saatler civarında boşsanız, endişelenmeyin sizin için de bir şeyler var!

“New York City’nin blockchain topluluğunun büyümesine yardımcı olan BlockchainWeekend NYC gibi işbirliğine dayalı, topluluk odaklı girişimleri görmekten heyecan duyuyoruz. BlockchainWeekend, blockchain meraklılarından blockchain profesyonellerine kadar 5 ilçedeki sakinlere hayati kaynaklar ve bağlantılar sağlamayı amaçlayan ve herkese bu teknolojinin gelişimine ve büyümesine katılma fırsatı veren türünün ilk örneği bir etkinliktir. “- Ana Ariño, NYCEDC Baş Strateji Sorumlusu

İşte birkaç öne çıkan olay:

Gündem Etkinliği:

BlockchainWeekend Zirvesi 2019

Blockchain endüstrisindeki liderler ve NYC’nin blockchain topluluğundaki liderlerle eğitim panelleri ve ağ oluşturma fırsatları sunan, yönetişim ve ademi merkeziyete odaklanan bu etkinlik, hafta sonu için gündem olacak etkinlik olacak.

Etkinlik panelistleri arasında New York City’nin teknoloji ekosisteminden gerçek bir “Kim Kimdir” vardır. Bunlar arasında, New York City Economic Development Corporation (NYCEDC) liderleri, blockchain alanında geniş katılımı olan bir şirket olan Ideanomics ve New York City’deki çeşitli iş dikeylerini kapsayan diğer birçok önemli teknoloji şirketi yer alıyor..

Konuşmacılar şunları içerir: Alf Zavallı (Ideanomics CEO’su),Sunayna Tuteja (Dijital Varlıklar ve Blok Zinciri Başkanı, TD Ameritrade), Mark Jaffe (New York Ticaret Odası Başkanı), Clyde Vanel (New York Meclis Üyesi ve NYS İnternet ve Teknoloji Başkanı),Karen Bhatia (Senior Vice President, Tech at Economic Development Corporation),David Weild (Eski Başkan, NASDAQ); diğerleri arasında.

İster uzman ister yeni başlayan biri olun, blockchain endüstrisiyle ilgileniyorsanız, bu etkinlik blockchain’in geleceği için nelerin geleceğine dalacaktır. İndirim kodunu kullanın: BCW40 biletinizden% 40 indirim almak için.

“BlockchainWeekend’in bir parçası olduğumuz için çok heyecanlıyız. Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda NYC teknoloji topluluğuna ve dünyaya blockchain projeleri sunmanın harika bir yolu olarak bilinecek. BlockchainWeekend, NYC blockchain topluluğunu bir araya getiriyor ve gelecek için kritik olan projeleri öne çıkarıyor. Bu girişimin bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. “

Serge Millman

Genel Müdür, Starta Ventures

BCW Etkinlik Ana Bilgisayarı

“Blockchain topluluğunun BlockchainWeekend için büyümeye ve bir araya gelmeye devam ettiğini görmekten heyecan duyuyoruz. NYC BigApps Blockchain Challenge’a katılan ekiplerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından diğer heyecan verici blockchain projelerinden gelen güncellemeleri duymayı dört gözle bekliyorum. ”

Casey Koppelson

Program Yöneticisi, NYC BigApps Blockchain

Öne Çıkan Etkinlikler:

Blockchain Canlı

NYC blockchain ekosistemini eğitim yoluyla bir araya getirme tartışmasında blockchain girişimcilerine, liderlerine ve şirketlerine katılın Blockchain üzerindeki uygulamalar ve merkezi olmayan finansın geleceği hakkında bilgi edinin..

Blockchain Kripto Zirvesi

Keynote konuşmacıları Techstars Blockchain’den Yossi Hansson ve Chainhaus’tan Jamiel Sheikh’in yer aldığı blok zinciri alanındaki liderler ve yenilikçiler, blockchain teknolojisi ve kripto para biriminin durumu hakkındaki soruları yanıtlamak için bir araya gelecekler..

Blok Dışında Düşünmek

Blockchain topluluğunda nasıl başlatılacağını veya büyüyeceğini öğrenmek ister misin??

Belediye Binası + ConsenSys

Teknoloji uzmanları, ürün yöneticileri, tasarımcılar ve mühendislerle tanışmanın ve onlardan bir şeyler öğrenmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Daha fazlasını bul.

Eğitim / Konferans etkinlikleri:

CKGSB Americas ile Fintech Zirvesi

Fintech Zirvesi, hem akademik hem de iş dünyası uzmanlığının özgürce fikir alışverişinde bulunabileceği bir ortam yaratıyor. Amaç, Yapay Zeka, Nano Teknoloji ve Blockchain ve Cryptocurrencies kullanarak çözümler üreterek gerçek dünyadaki sorunları çözmek. bir ağ ortamı.

Kentsel Gelişim: Daha Güçlü Topluluklar İnşa Etmek

Yaratıcı arazi geri dönüşüm merkezinin bir parçası olun; Kentsel yeniden gelişme. “Daha Güçlü Topluluklar Oluşturmak”. Blockchain’in geri dönüşüm alanını nasıl dönüştürebileceğini görün.

Global Hackathon: Sosyal Etki İçin Blockchain

Brooklyn Hackathon, sosyal hareketliliğin ve herkes için eşitliğin temelini oluşturuyor. Katılımcılar, akademik çevreden işletmelere ve yeni kurulan şirketlere kadar çeşitli paydaşlarla işbirliği yapacak ve hepsi ortak sosyal etki hedefine, yani dünyayı daha fazla insan için daha iyi bir yer haline getirmeye odaklanacak..

Atölye / Happy Hour Etkinlikleri:

Satış Konuşması Yarışması & Happy Hour Start Ventures – ABD pazarına giren uluslararası girişimlerden gelen satış konuşmalarını dinleyin ve ardından içecekler ve hafif atıştırmalıklar üzerinden gelişigüzel bir şekilde ağ kurma şansı elde edin. 2017’de bir ICO ile nasıl bir risk fonu başlattıklarını öğrenin

Çıngırak Yuvarla ve Düello

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında – ki asla öyle değil – ve biraz eğlence arıyorsanız, müzik, komedi, dans ve içki dolu bir gece için Shake Rattle Roll and Duel’e katılın!

Bu, BlockchainWeekend sırasında katılabileceğiniz etkinliklere yalnızca bir bakıştır. Eğitimden ağ kurmaya veya sadece eğlence dolu bir akşam geçirmeye kadar, teknolojiye olan susuzluğunuzu gidermek için birçok etkinliğiniz olacak! Etkinliklerin tam listesi için BlockchainWeekend.org’a gidin ve sizin için mükemmel etkinlikleri keşfedin.

Yazar biyografisi:

Paul Lennie

Paul, 2002 yılında Wall Street’te ticaret yapmak için New York’a taşınan ve 2013’ten beri blok zinciri ve kripto para birimi savunucusu olan İskoç bir finans uzmanıdır. Küresel blok zinciri topluluğunun saygın bir üyesidir ve bankalarla ve diğerleriyle çalışmıştır. Blockchain teknolojisini işletmelerine entegre etme konusunda büyük şirketler.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me