Giriş

3 virgül piyasadaki en eksiksiz kripto para birimi alım satım araçlarından biridir. Kripto para birimlerine yatırım yapmayı veya ticaret yapmayı düşünüyorsanız, 3Commas riskleri en aza indirmek ve karınızı en üst düzeye çıkarmak için size yardımcı olacaktır. Ticarete nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız veya kendinizi yeterince güvende hissetmiyorsanız, 3Commas kesinlikle size yardımcı olacaktır.

3Commas Nasıl Çalışır??

Aralık 2017’de piyasaya sürülen platform, yeni bir kullanıcıysanız size yardımcı olacaktır. 3Commas’a yeni bir kullanıcı olarak kaydolduğunuzda, 10 $ ‘lık bir hoşgeldin bonusunuz olur.

Kaydolduktan sonra, en önemli kripto para borsalarında işlem yapabileceksiniz (Bittrex, Bitfinex, Binance, Kucoin ve Poloniex desteklenmektedir). 3Commas, API’yi kullanarak en sevdiğiniz kripto para borsasına bağlanır. Ama endişelenme! Paranız güvende. Bir API anahtarı kurduğunuzda, para çekme işlemlerini devre dışı bırakmanız gerekir. Bu şekilde, 3Commas paranızı çekemez ve yalnızca alım satım işlemlerini gerçekleştirebilir..

Kripto para borsanız ve 3Commas arasında zaten bir bağlantı kurduğunuzda, şirket tarafından sağlanan tüm araçlarla ticaret yapma olanağına sahip olacaksınız..

Ek bir güvenlik katmanı istiyorsanız, 3Commas, piyasadaki diğer birçok kripto para birimi borsası, cüzdan ve platformda olduğu gibi 2 faktörlü bir kimlik doğrulama kodu oluşturma imkanı sunar..

3Commas’ın Temel Özellikleri – Akıllı Ticaret, Portföyler ve Çoklu Yönlendirme Programı

3Commas’ta bulunan en önemli özelliklerden biri SmartTrading özelliğidir. SmartTrading ile yatırımcılar TakeProfit ve StopLoss araçlarını kullanabilir. Bu seçenek aynı anda birden fazla kripto para birimi borsasında mevcuttur. Bu, tüccarın portföyü belirli fiyatlarla satın almak veya satmak için farklı komutlarla özelleştirerek karı en üst düzeye çıkarmasına olanak tanır..

Yatırımcılar bir Kaybı durdurmak fiyat belirlenen fiyatın altına düştüğünde. 100 $ ‘a 1 ETH satın aldıysanız ve Stop Loss’u -% 10 olarak belirlediyseniz, ETH 90 $’ a ulaşırsa, Stop Loss otomatik olarak piyasada ETH satar.

Eğer kullanırsanız Kar almak aracı, Kaybı Durdur’a benzer şekilde çalışır. 100 $ ‘a 1 ETH satın aldıysanız ve Kâr Al’ı% 10 olarak belirlediyseniz, ETH 110 $’ a ulaştığında, sistem işlemi sizin için otomatik olarak kapatır.  

En popüler araçlar Trailing Stop Loss ve Takip Eden Kâr Al. Bu, karı en üst düzeye çıkarmanıza ve kayıpları en aza indirmenize, ancak her zaman aynı başlangıç ​​stratejisini izlemenize olanak tanır. Bu, çoğu ticaret platformunun sunmadığı çok kullanışlı bir araçtır. Genel olarak, diğer kripto para borsaları, kullanıcıya yalnızca zararı durdurma veya kar alma olanağı sağlayabilir. 3Commas, Trailing Stop Loss ve Trailing Take Profit’i dahil ederek bu sistemi iyileştirmeye karar verdi.

3Commas’ın sahip olduğu bir diğer önemli araç portföylerdir. Bu portföylerle, tutmak veya takip etmek için çeşitli kripto para birimleri seçebilirsiniz. Bu, ETF’lere benzer şekilde çalışır. Daha önce başka bir kullanıcı tarafından oluşturulmuş bir portföye yatırım yapabilir veya farklı sanal para birimleri kullanarak kendi portföyünüzü oluşturabilirsiniz..

Bir yatırımcıysanız, portföyler sahip olduğunuz varlıkları çeşitlendirmenize ve onları daha karlı olanlarla karıştırmanıza yardımcı olabilir. Bu portföyleri takip edebilir ve bunlara benzer stratejiler uygulayabilir veya doğrudan platform üzerinden onlar ile yapabilirsiniz.. 

3Commas, çok düzeyli sevk programı üç seviyeden oluşan. Yönlendirme bağlantınızla başka bir yatırımcıyı yönlendirirseniz, mevduatının% 7’sini alacaksınız. Bu tavsiye yeni bir kullanıcıyı davet ederse, yatırdığı paranın% 2’sini alacaksınız. Ve ikinci tavsiye platforma yeni bir kullanıcı eklerse, yatırdığı paranın% 1’ini hesabınıza alacaksınız..

Sonuç

3Commas, bireylerin ve yatırımcıların alım satım avantajlarını en üst düzeye çıkarmasına ve alım satım kayıplarını azaltmasına olanak tanıyan, kullanıcı dostu bir yatırım platformudur. Platform tarafından sağlanan çeşitli araçlarla yatırımcı, değişken kripto para birimleriyle alım satım yapma riskini azaltan en iyi ticaret stratejilerini deneyebilecek..

Yakın zamanda piyasaya sürülen platform, yatırımcılara kârlarını en üst düzeye çıkarmak için yatırım stratejilerinde yardımcı olacak. Bunun yanı sıra, yatırımlarıyla her zaman bağlantılı olmaları gereken tüccarlar için 3Commas, iOS uygulaması App Store’dan Ücretsiz olarak indirilebilir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me