Telgraf güvenliğe çok güçlü bir şekilde odaklanan lider mesajlaşma uygulamalarından biridir. Şu anda piyasada bulunan diğer birçok mesajlaşma uygulamasının aksine, Telegram kendi şifreleme protokolünü kullanır, tamamen ücretsizdir, sınırsız bulut depolama alanına sahiptir, hem sıradan hem de “gizli” sohbetler, çoklu platform kullanılabilirliği, gruplar ve süper gruplar, kanallar, bot işlevselliği yanı sıra reklam veya ek premium içerik ve abonelik ücreti yok.

Bu geniş faydalı özellikler dizisi ve miras alınan güvenlik / gizlilik protokolleri göz önüne alındığında, güvenilir bir iletişim / bilgi ortamı ve kripto para birimi geliştiricileri, tüccarlar için en çekici medya çözümlerinden biri olarak kripto dünyasına girmiş olması şaşırtıcı değil. girişimciler.

Kelimenin tam anlamıyla, herhangi bir ciddi kripto projesinin günümüzde kendi Telegram kanalı vardır, ancak daha da önemlisi, içerikleriyle birlikte kapsamlı Telegram kanallarına da sahip çeşitli kripto yayınları ve medya gruplarının olmasıdır..

Aşağıda, en önemli kripto Telegram kanallarından ve gruplarından bazılarının bir listesini oluşturduk:

Cointelegraph (@Cointelegraph)

Kısa bir süredir bile kripto dünyasındaysanız, çok iyi bir şansınız var Cointelegraph, en saygın ve en popüler kripto para yayınlarından biri.

Cointelegraph okuyucularına kriptosferdeki en son haberleri (Bitcoin Haberleri, Ethereum haberleri, Altcoin Haberleri, Blockchain Haberleri, Dolandırıcılık Haberleri, vb.), Aynı zamanda kapsamlı piyasa analizi ve etkileyici bir yararlı öğretici ve kılavuz koleksiyonu sunar. The resmi Cointelegraph Telegram kanalı şu anda 94 692 üyeye sahiptir ve Blockchain’in en önemli yönlerini kapsar, Bitcoin, ve Fintech haberleri.

sikke telgraf fotoğrafı

Kaynak: ttbcn.wordpress.com

CryptoMedics (@CryptoMedics))

CryptoMedics, araştırmaya güçlü bir şekilde odaklanan bir kripto para birimi Telegram kanalıdır. Kanalın arkasındaki ekip şeffaf ve derinlemesine bir araştırma yaklaşımına sahiptir. Kripto piyasasında yeniyseniz ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, CryptoMedics en iyi seçeneklerden biri olabilir. Kanal, olağanüstü topluluğu ile ünlüdür ve neredeyse tüm sorularınızın cevaplanabileceği bir yerdir. En büyük dezavantajı, ödeme gerektiren birkaç Telegram kanalından biri olmasıdır. Kanalın şu anda 4964 üyesi var.

Kripto Kiralama (@Kripto Kiralama)

Crypto Charters, özellikle zorlu, gelişmiş kripto tüccarları ve analistleri hedefleyen bir kripto Telegram grubudur. Grup, üyelerine çeşitli kripto para birimlerinin iyi belgelenmiş ve kapsamlı bir şekilde ayrıntılı çizelgelerini sunmasıyla dikkat çekiyor. Grup çoğunlukla Bitcoin analizine odaklanıyor, ancak aynı zamanda yüksek değerli altcoinlere de katkıda bulunan çeşitli katılımcılar var..

Girişim Coinist (@Girişim Coinist)

Esas olarak en iyi 10 kripto paranın fiyat / piyasa analizine odaklanmışsanız, Venture Coinist kesinlikle Telegram kanal listenize layıktır. İçerik, esas olarak takip eden birkaç gün / hafta boyunca ticaretin nasıl kurulacağına dair teknik analiz sağlamaya yöneliktir, bu da onu yeni başlayan yatırımcılar ve tüccarlar için çok değerli bir araç haline getirir. Kısacası, yatırımınızın kar potansiyelini en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, Venture Coinist ile yanlış gidemezsiniz..

Kripto Samuray (@Kripto Samuray)

Crypto Samurai, herkes için bir şeye sahip olduğu için en iyi kripto Telegram kanallarından biridir. Kanalın arkasındaki ekip, saygın haber kaynaklarının büyük çoğunluğunun küratörlüğünü yapmak açısından iyi bir iş çıkarıyor ve okuyucularına yalnızca en alakalı haberleri yayınlanır yayınlanmaz getiriyor. Şu anda, kanalın 3125 kullanıcısı var ve bu hiçbir hesapta küçük bir sayı değil.

Mycryptopedia (@Mycryptopedia)

Mycryptopedia, web sitesinin resmi Telegram kanalıdır. Mycryptopedia.com İnternet sitesi. Kanal, kripto para birimi, blok zinciri teknolojisi, ICO’lar ve pazar analizi gibi konularda küratörlü eğitim içeriğine büyük önem veriyor. Makaleler açısından, aboneler öğreticiler, kılavuzlar, haber makaleleri, eğitim videoları, röportajlar ve diğer bilgilendirici veri türleri bekleyebilirler..

mycryptopediafeature

Kaynak: Coinage Times

İngiltere Kripto (@UKCrypto)

UK Crypto, abonelerine çok sayıda madeni para için ilginç bir Temel Analiz ve Teknik Analiz karışımı sunan bir Telegram kanalıdır. Kripto ticaretinin temelleri hakkında çok şey öğrenebileceğiniz ve ayrıca tümü küratörlüğünü yapılmış ve doğrulanabilir kaynaklarla şüphe götürmez yeni ve ilginç kripto projelerini keşfedebileceğiniz bir yer..

Ücretsiz Ticaret Sinyali (@Ücretsiz Ticaret Sinyali)

Bu kanal, abonelerine ve tüccarlarına kripto piyasasının mevcut durumu hakkında benzersiz görüşler sunar. Uzun vadeli alaka düzeyini sağlamak için çok sayıda teknik analiz topladı ve spam içeriği ve çapraz gönderi yok.

Aya Kripto (@Aya Kripto)

Ay’a kripto, büyük bir Telegram kanalı diyeceğiniz şey değildir, ancak kripto para birimi ticareti, ticaret sinyalleri, piyasa ile ilgili analizler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve çeşitli ICO incelemelerine erişmek isteyenler için mükemmeldir.

1 2SOmQSDInGYj91TxyiAo4A

Kaynak: Medium.com

Kripto Servisi (@Kripto Mekiği)

Crypto Shuttle, en alakalı kripto para birimi haberlerinden bazılarına göz atmak istiyorsanız özellikle kullanışlı olan bir Telegram kanalıdır. Ayrıca, genellikle kripto sahibi olmak ve ticaret yapmakla ilişkili korkutucu faktörleri abartmadan, döviz piyasası durumu hakkında ayrıntılı ve güncel ayrıntılar sağlarlar..

1 WhDPaq3vc dB5nnNMUaMyA

Kaynak: Medium.com

Kripto Madness (@Kripto Çılgınlığı)

Crypto Madness, abonelerine kripto dünyasından doğru ve seçilmiş haberler ve incelemelerin yanı sıra yaklaşan ICO’lar hakkında faydalı bilgiler sunar. Grubun arkasındaki ekibin ICO’lar açısından çok iyi tavsiyeler verdiği biliniyor.

Kripto Haberleri (@Kripto Haberleri)

Listemizin sonuncusu Crypto News Telegram kanalı. Size yalnızca önemli olan en yeni, yüksek kaliteli haberleri sunmaya odaklanan ücretsiz bir kanaldır. Yaşamı boyunca, içeriklerinin o kadar iyi olduğu kanıtlandı ki grubun şu anda neredeyse yüz üyesi var..

Cole kripto para birimi ve gelişen teknolojilere odaklanan serbest bir yazardır. Masternode’larla ilgili önceki makaleler önde gelen kripto web sitelerinde yayınlandı ve Beyaz Kitaplarda alıntılandı.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me