Bu kılavuz, Power Ledger (POWR) jetonlarını satın alma sürecinde sizi adım adım yönlendirecektir. Binance Borsası.

Power Ledger nedir?

Power Ledger, yenilenebilir enerji kaynaklarının ilerlemesini sağlayan bir projedir. Bunu bir Peer-to-Peer enerji ticareti platformu aracılığıyla yapıyor; burada, yenilenebilir enerji üreticileri blok zincirindeki tüketicilerle birlikte. Tüketiciler, kripto para birimine gerçek bir kullanım durumu sağlayan POWR belirteci ile ödeme yapar.

Power Ledger, 2017’nin sonlarında başarılı bir ICO çalıştırdıktan sonra (bugüne kadarki dünyanın en büyük 14.’si) platformlarını geliştirmekle meşguldü, ortaklıkları güvence altına almak bir dizi Avustralya ve Yeni Zelanda enerji sağlayıcısı ile. Bunu yazarken, Power Ledger dünyanın en büyük 90. ​​kripto para birimidir. 60 milyon doların biraz üzerinde bir piyasa değeriyle, potansiyel olarak yatırımcıları için önemli kazançlar elde etme konumunda..

İlk POWR jetonlarınızı nasıl satın alacağınızı görelim.

Adım 1: Binance’e Kaydolun

Nispeten düşük piyasa değeri sayesinde, birkaç platform Power Ledger POWR’ı USD veya EUR gibi Fiat para birimiyle doğrudan satın alma olanağı sunar. Bu yüzden en iyi seçenek, önce Bitcoin veya Ethereum satın almak ve Binance gibi büyük bir borsada POWR ile ticaret yapmaktır..

Henüz yapmadıysanız, ilk adım Binance’te bir hesap açmaktır..

binance yazmacı 1

2. Adım: Hesabınızı doğrulayın

Ticarete başlamadan önce Binance, birkaç KYC (müşterinizi tanıyın) doğrulama belgesi göndermenizi isteyecektir. Ayrıca, hesabınızı güvende tutmak için güçlü bir parola ve 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama gibi güvenlik önlemleri de ayarlamalısınız..

3. Adım: Binance hesabınıza BTC veya ETH gönderin

Onaylandıktan sonra, Binance Borsasına Bitcoin veya Ethereum coinleri göndermeniz gerekecek. Bu coin’lerin ikisine de sahip değilseniz Coinbase Exchange’den veya aşağıdaki gibi sitelerden satın alınabilir: Coinmama veya Changelly.

Para yatırmak için, başlık menüsüne gidin ve “Para” ve ardından “Para Yatırma” yı tıklayın. Menüden göndermek istediğiniz parayı seçin. Bu size Bitcoin’inizi veya Ethereum’unuzu gönderebileceğiniz bir adres verecektir. Bu cüzdan adresine gönderdiğiniz tüm paraların yalnızca o para birimi olduğundan emin olun – örneğin, bir ETH adresine BTC gönderirseniz, paralarınızı kaybedebilirsiniz

mevduat binansı 1

4. Adım: Onaylanmasını bekleyin

Ağda ne kadar etkinlik olduğuna bağlı olarak, depozitonuzun onaylanması için kısa bir bekleme olabilir. Sayfadan ayrılmadan önce depozitonun tamamlandığından ve BTC / ETH’nin Binance cüzdanınızda göründüğünden emin olun..

Adım 5: BTC veya ETH çiftini bulun

Binance hesabınızda Bitcoin veya Ethereum bulunduğunda, Borsaya geçme zamanı gelmiştir. Üst menüden “Exchange” i ve ardından “Temel” i tıklayın.

Binance’in Borsa bölümüne girdikten sonra, POWR çiftini ve daha önce yatırdığınız coin’i bulun. Bunu yapmak için, sağ üstteki arama çubuğuna gidin ve POWR girin. Binance’in yerel kripto para birimi olan Bitcoin, Ethereum veya Binance Coin çiftlerini göreceksiniz (indirimli işlem ücretleri için kullanılır).

powr binance

Peşinde olduğunuz çifti bulun. Bu, Power Ledger POWR için işlem ekranını getirecektir..

İsteğe bağlı: Doğru zamanda satın almak için Binance’in gelişmiş araçlarını kullanın

Binance, düşük fiyattan satın almanıza ve yüksek satış yapmanıza yardımcı olacak araçlara ve veri çizelgelerine sahiptir. İşlem ekranından, çiftinizin fiyat ve sipariş geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca alım veya satım limitleri de belirleyebilirsiniz. Bu, satın almak veya satmak istediğiniz fiyatı seçebileceğiniz anlamına gelir ve POWR’un fiyatı bu noktaya ulaştığında, Binance işleminizi otomatik olarak gerçekleştirecektir..

powr binance 2

Adım 6: Ne kadar POWR satın almak istediğinizi seçin

Satın almak istediğiniz fiyatı seçin veya “Pazar” sekmesini tıklayın ve mevcut fiyatı üzerinden satın alın.

Binance hesabınızda belirli miktarda POWR satın almayı veya BTC / ETH’nin% 25,% 50,% 75 veya% 100’ünü harcamayı seçebilirsiniz..

7. Adım: POWR Satın Alın!

Siparişinizi tamamlamak için “POWR Satın Al” düğmesini tıklayın.

powr satın al

8. Adım: Madeni paralarınızı güvenli bir cüzdana taşıyın

Kriptodaki en iyi uygulama, işlem yapmadığınız zamanlarda paranızı bir borsa dışında kontrol ettiğiniz güvenli bir cüzdanda tutmaktır..

Ledger Nano S donanım cüzdanı, kripto paranızı tutmanın en güvenli yollarından biridir ve POWR’u destekler. Alternatif olarak, Coinomi mobil cüzdan veya web tabanlı MyEtherWallet.

Siparişinizi tamamladığınızda ve Power Ledger POWR tokenleriniz Binance cüzdanınızda göründüğünde, “Fonlar” ve ardından “Para Çekme” bölümüne gidin. Menüden POWR’u seçin. Bir para çekme adresi (POWR cüzdanınızdaki adres) ve çıkarmak istediğiniz POWR miktarını girin.

powr binance 3

…ve bu kadar! Artık Binance’te Power Ledger jetonlarını nasıl edineceğinizi biliyorsunuz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me