[Ekim 2018’de güncellendi] – Bitcoin, XRP, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi büyük kripto para birimleri, kripto yatırımı söz konusu olduğunda en çok dikkati çekiyor, ancak bahsetmeye değer çok sayıda küçük para var. CoinMarketCap şu anda 2000’den fazla kripto para birimini listeliyor ve aslında pek çok küçük boyutlu token şu anda pratik bir yardımcı programla birlikte önemli potansiyele sahip. Cindicator, şu anda düşük maliyetli ve gerçek büyüme potansiyeline sahip küçük hacimli madeni paralardan biridir. Cindicator ile nasıl ticaret yapılacağını görmek için bu kılavuzu okuyun Binance.

Cindicator nedir?

Cindicator ekibinin tanımladığı gibi, bir “Hibrit Zeka” yatırım platformu geliştiriyorlar. Platformları, yatırımcılara akıllı ticaret kararları vermeleri için araçlar sağlamak üzere kullanıcılarından gelen girdileri makine öğrenimi teknolojisiyle birleştirir..

Cindicator, kullanıcıların girdileri için kripto kazanma potansiyeline sahip kitle kaynaklı kripto fiyat tahminleri sağlayan bir uygulamadır. İnsanlar ücretsiz olarak katılabilir, tahminler sunabilir ve soruları yanıtlayabilir. Cevaplar ne kadar doğru olursa, o kadar çok puan alırsınız, bu da kripto ödüllerine dönüşür.

Verilen yanıtlar, kullanıcıların erişmek için ödeme yapabilecekleri toplu ve akıllı bilgiler sağlamak için bir makine öğrenimi aracı tarafından alınır.. Ağustos 2018 itibarıyla, uygulamanın tahminlerinin doğruluk açısından ortalama% 60’ın biraz üzerinde olması.

Cindicator jetonu, ICO’larını yalnızca 2017’nin ikinci yarısında almış olan hala çok yeni. Bu nedenle, onu taşıyan çok fazla borsa yok ve Cindicator’ı Fiat para birimleriyle satın almanın çok az yolu var. Bu kılavuz size dünyanın en büyük borsalarından birinde Cindicator için Bitcoin veya Ethereum takası gösterecektir., Binance.

Adım 1: Binance’e Kaydolun

Binance, piyasadaki en büyük kripto para birimi borsalarından biridir ve kullanıcıların yaklaşık 540 farklı ticaret çiftinde işlem yapmasına olanak tanır. Platform, 2018’de çok olumlu bir yıl geçirdikten ve piyasadaki en büyük borsalardan biri haline geldikten sonra ünlendi.. 

CoinMarketCap tarafından bildirildiği üzere Binance, son 24 saatte 916 milyon dolarlık işlem hacmiyle alandaki en büyük ikinci borsadır. Cindicator, üç ticaret çifti CND / BTC, CND / BNB ve CND / ETH aracılığıyla Binance’de en büyük işlem hacmine sahiptir. Binance, Cindicator’ın dünya genelindeki toplam ticaret hacminin% 97,4’ünden fazlasını temsil ediyor. 

Bu, likiditeye sahip olmak ve her zaman alıcı ve satıcı bulma imkanı isteyen yatırımcılar için çok kullanışlıdır..

Henüz yapmadıysanız, Binance’de bir hesap açmanız gerekecektir. İşlem oldukça kolaydır ve uzun sürmemelidir.

binance yazmacı 4

2. Adım: Hesabınızı doğrulayın

Ticarete başlamadan önce, kimliğinizi doğrulamak için birkaç KYC (müşterinizi tanıyın) belgesi göndermeniz gerekecektir. Ek olarak, hesabınızı korumak için güvenli 2 Aşamalı Kimlik Doğrulama ayarlayın.

Aşama 3: Binance Hesabınıza BTC, ETH veya BNB Gönderin

Binance fiat (USD, EUR vb.) Depozito sunmadığından, Binance hesabınıza Bitcoin, Ethereum veya Binance Coin gibi bir coin göndermeniz gerekecektir. Bu paralardan birine zaten sahip değilseniz, aşağıdaki gibi sitelerde bir kredi veya banka kartı ile satın alabilirsiniz: Coinmama, Changelly veya Coinbase.

Para yatırmak için sayfanın üst kısmındaki menüye gidin, “Fonlar” ı ve ardından “Depozitolar” ı seçin.

Bir sonraki ekranda, yatırmak istediğiniz parayı seçmeniz istenecektir. Açılır menüden paranızı (BTC, ETH veya BNB) seçin.

Binance, paralarınızı göndermeniz için size bir cüzdan adresi verecektir. Yalnızca o belirli parayı (yani BTC’yi BTC cüzdanına, ETH’yi ETH cüzdanına) gönderdiğinizden emin olun. Aksi takdirde paralarınız kaybolabilir.

Binance Coin satın almak için bunu Binance borsası üzerinden bir kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz. Bu, Binance tarafından sunulan en son hizmetlerden biridir. Üstelik kredi kartı kullanarak doğrudan Bitcoin veya Ethereum satın alabilirsiniz..

Bir kripto para birimini başka bir kripto cüzdanına göndermek, paranızın sonsuza kadar kaybolmasına neden olabilir.

mevduat binansı 4

4. Adım: Onaylanmasını bekleyin

Ağ yüküne bağlı olarak, para yatırma işleminin tamamlanması birkaç dakika sürebilir..

Adım 5: BTC, ETH veya BNB Çiftini Bulun ve Seçin

Madeni paralar cüzdanınızda göründüğünde, takas bölümüne geçme zamanıdır. Bu, fiyatları bulacağınız ve Binance’de Cindicator satın almak için bir fiyat belirleyeceğiniz yerdir..

Sayfanın üst kısmında, “Exchange” i ve ardından “Temel” i seçin.

İşlem ekranından sağ taraftaki arama kutusuna gidin. İşlem yapmak istediğiniz parayı seçin (BTC, ETH, BNB veya USDT) ve “CND” araması yapın. Madeni paranız için CND çiftini seçin (örneğin CND / BTC).

cnd binance

İsteğe bağlı: Doğru zamanda satın almak için Binance’in gelişmiş araçlarını kullanın

Binance, düşük fiyata satın almanıza ve pahalıya satmanıza yardımcı olacak bir dizi araç ve veriye sahiptir..

İşlem ekranında, seçtiğiniz çift için fiyat ve sipariş geçmişini görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca alım veya satım limitleri de belirleyebilirsiniz. Bu, satın almak veya satmak istediğiniz bir fiyat belirleyebileceğiniz anlamına gelir ve CND’nin fiyatı bu noktaya ulaştığında, Binance otomatik olarak işleminizi gerçekleştirecektir. Bununla birlikte, bazıları fiyatları aktif olarak izlemeden Binance’de Cindicator’ı edindiklerini fark ettiler (bu yüzden dikkatli olun).

Binance, dijital varlıklarla işlem yaparken daha iyi bir deneyim yaşamak isteyen uzman kullanıcılar ve tüccarlar için gelişmiş araçlar sunar. Binance, ticaret yaparken daha iyi kararlar almak için birçok başka araca ihtiyaç duyan yeni başlayanlar ve ayrıca profesyonel tüccarlar için oluşturulmuş bir borsadır. Bu hizmetlerle bireyler genel olarak daha iyi bir deneyime sahip olacaklar.

cnd binance 2

Adım 6: Satın almak istediğiniz CND miktarını seçin

CND’yi satın almak istediğiniz fiyatı seçin veya mevcut piyasa fiyatı üzerinden satın almak için “Pazar” ı seçin.

Şimdi ne kadar CND satın alacağınızı seçin. Binance cüzdanınızda CND’de belirli bir miktar veya BTC / ETH / BNB paralarının% 25,% 50,% 75 veya% 100’ünü seçebilirsiniz..

7. Adım: Cindicator’ı Satın Alın!

“CND Satın Al” ı tıklayın, işte bitirdiniz! Binance siparişinizi onayladıktan sonra CND tokenleriniz Binance cüzdanınızda görünmelidir. Cindicator’ı başarıyla hazırladınız Binance

8. Adım: Madeni paralarınızı güvenli bir Cindicator cüzdanına taşıyın

Kriptodaki en iyi uygulama, paralarınızı bir borsadan, kontrol ettiğiniz bir cüzdanda tutmaktır. Bunun için Cindicator’ı destekleyen bir kripto cüzdanına ihtiyacınız olacak.

Ledger Nano S veya Trezor gibi donanım cüzdanları, daha pahalı olsalar da, en yüksek düzeyde güvenlik sunar ve çok çeşitli belirteçleri destekler. Aksi takdirde MyEtherWallet, Cindicator gibi ERC-20 jetonları için ücretsiz bir web tabanlı seçenektir..

CND jetonlarınızı kendi cüzdanınıza çekmek için, “Para” ve ardından “Para Çekme” yi seçin. Açılır menüden CND’yi seçin.

Kripto para borsaları, son yıllarda farklı saldırılardan etkilenmiştir. Örneğin Binance, birkaç ay önce bir saldırı yaşadıktan sonra kullanıcılardan 7.000 BTC kaybetti. Kullanıcılar takas tarafından tazmin edilse de, saldırı çok büyükse para sonsuza dek kaybedilecek. 

Dijital varlığınızın özel anahtarlarını tutmak, paranızın sahibi olmak anlamına gelir. Borsalar büyük güvenlik prosedürleri vaat etme eğiliminde olsa da, çoğu bilgisayar korsanlığı ve saldırılardan etkilendi. 

Donanım cüzdanları, kullanıcıların dijital varlıklarını saklamaları için en iyi seçenektir ve bilgisayar korsanlarına ve kripto borsalarına yapılan saldırılara karşı güvende olabileceklerinden emin olabilirler.. 

cnd binance 3

Bir cüzdan adresi girmeniz istenecektir. Bu, özel Cindicator cüzdanınızdaki adres.

cnd binance 4

Girdiğiniz adresin doğru olduğundan emin olun ve “Gönder” i tıklayın. İşleminiz onaylandıktan sonra (bu, ağ etkinliği miktarına bağlı olarak birkaç dakika sürebilir), paralarınız cüzdanınıza gönderilecektir..

Bu kılavuzda, Binance’de Cindicator’ı nasıl satın alacağınızı öğrendiniz. Bu platformu kullanmanın, bir kredi kartı kullanarak BNB, ETH veya BTC satın alma ve bunu CND ile değiştirme imkanı ve borsanın kullanıcılara sağladığı büyük likidite dahil olmak üzere diğerlerine kıyasla birçok faydası vardır.. 

İşte bu kadar! Artık Cindicator jetonlarını nasıl satın alacağınızı biliyorsunuz Binance. Cindicator mobil uygulamasını iTunes veya Google Play uygulama mağazasından da indirebilir veya şu adresten çevrimiçi olarak erişebilirsiniz: https://app.cindicator.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me