Bu ICO listesinde, yakında piyasaya sürülecek en iyi ICO’ları bulacaksınız. Herhangi bir ICO size heyecan verici geliyorsa, onun hakkında daha fazla araştırma yapmayı unutmayın ve ilgileniyorsanız gelecek satışın bir parçası olun.. 

EMX ICO

ICO'lar

EMX emtialar, hisse senetleri ve para birimleri için 1.200 trilyon dolarlık küresel türev piyasalarına erişim sunan bir türev borsasıdır. Bu platform, yatırımcıların altın, Euro, altcoin, ABD hisse senetleri ve daha fazlasıyla vadeli işlemler ve kalıcı sözleşmelerle işlem yapmasına olanak tanır.. 

Bu platform, dünyanın mevcut türev piyasalarını yeniden keşfetmeyi amaçlamaktadır. Daha ucuz, daha kolay ve daha adil hale getirerek tüm ticaret pazarında devrim yaratacak. 

EMX, dijital para birimi ve verimli tasarımdan yararlanarak ticaret maliyetlerini önemli ölçüde düşürmeyi amaçlamaktadır. Bu platform, komisyoncunun, borsanın ve takas odasının geleneksel rollerini daha akıcı bir sürece dönüştürecektir. Bu, risklerin yönetilmesiyle ilgili maliyetlerin azaltılmasını sağlayacak ve işaretleme, takas ve ödeme süreçlerini daha verimli hale getirecektir.. 

EMX jeton satışı 9 Eylül 2019 ile 16 Eylül 2019 tarihleri ​​arasında başlayacak. 

ROKKEX ICO

ICO'lar

RKX tokenleri, ihraççının brüt kârının% 15’i için ihraççıya karşı hak talebinde bulunan yapılandırılmış kalıcı tahvillerdir. Bu nedenle, finansal sonucu ihraççının faaliyetlerinin karlılığına bağlı kılan tahvile (Token) değişken bir faiz oranı eklenir. Jeton sahiplerine ödeme her üç ayda bir yapılacaktır.. 

Bu belirteç, tüccarlar için Fort Knox benzeri bir ortam sağlamak için askeri düzeyde yazılım güvenliği sağlar. Daha iyi ticaret için güçlü bir eşleştirme motoru, yapay zeka destekli KYC, güçlü ölçeklenebilirlik ve 7/24 müşteri desteği. 

Bu fikir Anonim 2018’in 2. çeyreğinde ve MVP geliştirme, 2018’in 3. çeyreğinde yapıldı. ICO, model tespiti ve dolandırıcı piyasa manipülasyonunun önlenmesini içereceği 2019’un 4. çeyreğinde piyasaya sürülecek.. 

EMJAC ICO 

ICO'lar

Bu, dünyanın ilk yeşil yenilenebilir enerji DLT projesidir. Atıkları yeşil yenilenebilir enerjiye dönüştüren dünyanın ilk dijital platformu olmayı hedefliyor. 

Bu platform, küresel atık lastik stoklarını çözmek için blockchain teknolojisinden yararlanacak. Bunu atık lastikler için değer yaratarak başaracaktır. Lastikler kaynaktan geri dönüşüm tesisine kadar izlenecek. 

Proje, aralarındaki ilişkiyi köprülemek ve korumak için akıllı sözleşmeler yürüten merkezi olmayan yaklaşımıyla iyi bilinen Ethereum blockchain sistemini entegre edecek. EMJAC ve jeton sahipleri. 

Bu teknoloji sayesinde platform, yasadışı dampingi azaltmak, lojistik ve üretimin hesap verebilirliğini sağlamak ve çevreyi korumak için küresel atık lastik yönetiminin izlenebilirliğini artıracak.. 

ICO’nun başlangıç ​​tarihi 11 Eylül 2019’dur. Şu anda 350 milyon token teklif edilmektedir ve diğer tokenler, token satışının sona ermesinden 30 gün sonra dağıtılacaktır.. 

Hawk Ağı ICO

Bu dünyanın önde gelen dağıtılmış Şirketlere daha düşük erişim maliyetleri ve daha verimli kullanılabilirlik ile yeni nesil IoT teknolojisi altyapısı sağlamak için uç bilgi işlem ve blok zinciri teknolojisini birleştiren akıllı Nesnelerin İnterneti. 

Yeni ekonomik modeli dönüştüren Hawk Network, akıllı terminalleri, Nesnelerin İnterneti’ni ve kullanıcıların ağda engelsiz hareket etmesini sağlamak için dijital kimliği ve çoklu şifreleme teknolojilerini birleştirerek varlık ve veri güvenliğini sağlar.. 

Platform, evrensel bir zeka algısı çağının geldiğine inanıyor. 

Zaten Ekim 2019’da ilk Dapp’ın lansmanı da dahil olmak üzere bir IEO Global Buluşması başlatma planları var. Projenin arkasındaki insanlar, en iyi borsaların aynı süre içinde HAW ticareti yapmaya başlayacağını düşünüyor..  

EasyGuide (GCD) ICO

 Bu, platform bölümüne blockchain çözümleri getirmeyi amaçlayan bir ICO’dur.. 

EasyGuide, gezginlerin farklı ülkelerden diğer gezginleri bulmasına, benzer ilgi alanlarına sahip insanlardan oluşan şirketlere katılmasına ve birlikte turist rotaları oluşturmasına ve bu kuruluşun maliyetlerini güvenle paylaşmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir blok zinciri çözümüdür. 

Platform, her biri için ayrı teklifler oluşturan ve eşleşen bu parametrelere göre gezginleri gruplandırmak için incelemeleri ve derecelendirmeleri kullanacaktır. Bu platform, bağımsız turistlerin doğru gezginlerle fikir rotasını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.. 

EasyGuide, blockchain teknolojisinin yardımıyla, dünyanın her yerinden bu grupların seyahat masraflarını güvenli bir şekilde paylaşmasını ve gerekli hizmetleri tek bir yerden seçmesini sağlayacaktır.. 

EasyGuide ICO, 10 Eylül 2019’da başlayacak ve 10 Ekim 2019’da sona erecek. Toplam 6.500.000.000 GCD oluşturulacak ve ICO sırasında kullanılacaktır.. 

Ek olarak, GCD jeton satışı, 3 milyon dolarlık yumuşak sınıra ulaşmayı başarırsa bir başarı olarak kabul edilecektir. Bununla birlikte, 15 milyon dolarlık sabit bir sınıra ulaşmayı başarırlarsa satış erken sona erebilir. ICO döneminde, yatırımcılar GCD’yi jeton başına 0,002 $ ‘dan satın alabilirler.. 

Gingr ICO 

Bu platform eğlence ve etkinlik sektörüne blockchain çözümleri getirecek. 

Bu platform, blockchain akıllı sözleşme teknolojisini ve dijital para birimlerini kullanarak fuhuş için doğrudan uçtan uca rezervasyon yapılmasına olanak tanır. Platform kullanıcı dostu ve komiktir ve seks işçilerine ödeme yapmanın kolay bir yolunu sağlar. 

Gingr, İsviçre’de yasal olarak onaylanan ilk ICO’dur ve GGC kullanımıyla 186 milyar dolarlık pazarı bozmayı hedeflemektedir.. 

ICO, 1 Ekim 2019’da başlayacak ve 31 Ekim 2019’da sona erecek. Toplam 2.000.000.000 GGC jetonu mevcut ve ICO döneminde beş yüz milyon para kazanılacak. 

1 milyon EUR tutarında yumuşak sınıra ulaşılırsa ICO başarılı sayılacaktır. Bununla birlikte, erken 20.450.000 EUR’luk sabit bir sınıra ulaşılırsa, ICO kapatılacaktır.. 

Bu süre zarfında, yatırımcıların GGC coin’i 0.1364 $ ‘dan satın almalarına izin verilecek.. 

Sanal Rehab (VRH) ICO

Bu platform marjinalleştirilmiş popülasyonların psikolojik rehabilitasyonu için blok zinciri teknolojileri, yapay zeka ve sanal gerçeklikteki gelişmelerden yararlanır. 

Platform 2017 yılında kuruldu ve bağımlılık ve düzeltici rehabilitasyon için AI ve VR kullanımını ticarileştiren ilk platformdu. Bu platform kendi sektöründe lider olarak kabul edilmektedir.. 

VRH’nin arkasındaki ekip, Kanada ve ABD hükümeti, Wall Street Journal ve Birleşmiş Milletler tarafından küresel ödüller ve takdir aldı.. 

Çözümü, ağrı yönetimine yardımcı olmayı, madde kullanım bozukluklarını önlemeyi, otistik bireylerin iletişim becerilerini geliştirmeyi ve tekrarlayan suçluları rehabilite etmeyi vaat ediyor.. 

 VRH, bireyin bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini son derece önemli görüyor ve bu sorunu çözmeye çalışıyor. 

Şu anda, bu bireylerin verileri dünyaya maruz kalıyor ve iyileştiklerinde, kabul edilmeleri veya daha doğrusu topluma geri entegre edilmeleri zorlaşıyor.. 

Bu sorunu çözmek için, platformlar bu kişileri gerçek isimleri yerine tanımlamak için bir cüzdan adresi kullanmayı amaçlamaktadır. Toplanacak tek gerçek bilgi yaşları, cinsiyetleri, ırkları, biyometrikleri ve göz takibidir.. 

ICO, 2 Ekim 2019’da başlayacak ve 12 Ekim 2019’da sona erecek. Bu süre zarfında, toplam 400.000.000 VRH oluşturulacak ve madeni para teklifi sırasında 240.000.000 yararlanılacaktır.. 

ICO, 5 milyon dolarlık yumuşak sınıra ulaşmayı başarırsa başarılı sayılacaktır. Ancak, 20 milyon dolarlık bir sınıra ulaşmayı başarırlarsa, satış kapanacak. 

Ek olarak, yatırımcılar ICO dönemi boyunca jetonu 0.1 $ ‘dan satın alabilirler.. 

COVEX ICO 

 Bu, yatırımcıların dijital para birimleri ticareti yapmalarına, ticaret becerilerini kopyalamalarına ve yatırım grupları içinde birbirlerinin ticaretlerini tamamlamalarına olanak tanıyan hepsi bir arada bir dijital platformdur.. 

Başka bir deyişle, bu platformda şeffaf, merkezi olmayan ve güvensiz bir blok zincirde çalışacak sosyal ticaret, marj ticareti ve ödeme ağ geçitleri vardır.. 

Bu platformun temel amacı, kripto tüccarlarının, tüccarların, geliştiricilerin, teknoloji meraklılarının ve girişimcilerin bağlantı kurabileceği bir arayüz oluşturmaktır. Bu taahhüt için platform, madeni parası CoVEX Borsasını sunuyor. 

ICO, 1 Kasım 2019’da başlayacak ve 1 Aralık 2019’da sona erecek. Toplam 15 milyon COVEX oluşturulacak ve bu süre boyunca aynı miktar kullanılacaktır.. 

Milyon dolarlık yumuşak sınıra ulaşılırsa, bu ICO başarılı sayılacaktır. Ancak satış, 40 milyon dolarlık sert bir sınıra ulaştığında kapanacak. Bu süre zarfında, bir COVEX coin 0,85 $ ‘dan satılacak.. 

Yaklaşan ICO’lara yatırım yapmayı planlıyorsanız, öncelikle ne sunduklarını anladığınızdan ve aynı konuda gelecek haberleri takip ettiğinizden emin olun..

Bonus

Aşağıda, bu yıl zaten gerçekleşmiş olan diğer bazı ilginç ICO’ların bir listesi bulunmaktadır..

1. Geon Network ICO

ICO Başlangıç ​​Tarihi: 31 Ocak 2019

ICO Bitiş Tarihi: 31 Mart 2019

Geon Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisinin uygulanması yoluyla gerçekliği genişleterek yeniden tanımlamayı amaçlayan bir platformdur. Platform, kullanıcılarının kolayca değer aktarmalarına olanak tanıyan gerçek hayat Geon’lar oluşturmalarına olanak tanır. Bu şekilde Geon, B2C ve C2C arasındaki etkileşimi benzeri görülmemiş bir şekilde kolaylaştırır. Kullanıcılar, değer transferinden önce sonuçlandırılması gereken koşulları düzenleyebilir ve zorlukları tanımlayabilir.

Platformun yerel para birimi Geon Token’dir (GEON). GEON, ERC20 tabanlı bir token olup, Ethereum blok zinciri. Kullanıcılar, diğer işlemlerin yanı sıra Geon Coin satın almak ve diğer kullanıcılarla değer değişimi yapmak için GEON’u kullanabilir..

geon network ava

Kaynak: lamtuan.com

2. MenaPay ICO

ICO Başlangıç ​​Tarihi: 15 Ocak 2019

ICO Bitiş Tarihi: 15 Mart 2019

MenaPay Orta Doğu ve Afrika’da blockchain tabanlı bir ödeme ağ geçididir. Platformun amacı, geleneksel ödeme yöntemlerini tamamen blok zinciri tarafından desteklenen bir kripto para birimiyle değiştirmektir..

MenaPay, müşterileri blockchain kullanarak doğrudan tüccarlarla bağlayan bir platform görevi görecek. Satıcılar, MenaPay’in teknolojisini platformlarına dahil edebilecek. Çoğu tüccar, nakit çıkışı sorunları ve fiyat istikrarsızlığı nedeniyle platformlarında ödeme olarak kripto kabul etmekten çekiniyor..

Böylece geliştiriciler MenaCash’i yarattı. Bu madeni para, değeri ABD doları tarafından% 100 desteklendiği için bir stabilcoin olarak kabul edilebilir. Kripto, MenaPay platformundaki işlemlerde para birimi olarak kullanılacak. Bu platformda her MenaCash jetonunun değeri bir dolar.

3. HotCoin ICO

ICO Başlangıç ​​Tarihi: 21 Ocak 2019

ICO Bitiş Tarihi: 21 Mart 2019

PRE-ICO Başlangıç ​​Tarihi: 07 Ocak 2019

ÖN ICO Bitiş Tarihi: 21 Ocak 2019

HotCoin milyarlarca dolarlık yetişkin eğlence endüstrisinde erişilebilirliği, gizliliği ve güveni destekleyen bir ödeme çözümüdür.

hotcoin platformu

Kaynak: www.hotcoin.org

HotCoin (HCN), yetişkin eğlence endüstrisi tarafından sunulan ürün ve hizmetlere erişen kullanıcılar için anonimlik sağlamak üzere tasarlanmış olan Ethereum’un ERC20 blok zinciri algoritmasını kullanır. Projenin arkasındaki ekip, belirteçlerinin bu amaç için zaten kullanılabileceğini ve kullanıcıların yetişkin web sitelerini ve hizmetlerini kullanmalarına izin verdiğini iddia ediyor..

Ayrıca, bir HotCoin cüzdanı, bir ödeme ağ geçidi, ayrıca VR ve AR çözümleri dahil olmak üzere diğer ürünleri uygulamayı hedefliyorlar..

4. OCEAN Poseidon Vakfı

ICO Başlangıç ​​Tarihi: 16 Şubat 2019

ICO Bitiş Tarihi: 24 Mart 2019

OKYANUS Poseidon iklim değişikliğini durdurmak için devrim niteliğinde çözümler sağlamayı amaçlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Poseidon’un ilk çözümü olan yapay zeka ve blockchain destekli azaltma adlı bir platform, kullanıcıları CO2 emisyonlarını dengelemeye yardımcı olabilecek bir karbon kredisi sistemine bağlar..

İndirgeme, kullanıcılara herhangi bir işlemin iklim etkisini yeniden dengeleme gücü verir ve yeni teknoloji kullanılarak bu küçük ölçekte yapılabilir (ton yerine gram cinsinden ticaret).

Ethereum’un blok zincirini kullanan çoğu projenin aksine, Poseidon’un OCEAN token’ı, büyük miktarda enerji tüketen bir fikir birliği mekanizması gerektirmediğinden, en çevre dostu blok zinciri platformu olarak gördükleri Stellar platformunu kullanacak..

5. RAWG ICO

ICO Başlangıç ​​Tarihi: 1 Mart 2019

ICO Bitiş Tarihi: 15 Mart 2019

Ön Satış Başlangıç ​​Tarihi: 22/05/2018

Ön Satış Bitiş Tarihi: 01/03/2019

RAWG, Resmi olmayan bir şekilde “IMDb of games” olarak adlandırılan, oyun becerilerinizi ürünlere ve hizmetlere dönüştüren tüm popüler oyun platformlarından 50.000’den fazla başlık içeren bir video oyunu veritabanı ve keşif platformudur..

Oyunculara, favori oyunlarından oyun içi beceriler için RAWG jetonlarında ödüller verilecek. Kullanıcılar için jetonlar, RAWG’nin ortaklarından özel teklifler talep etmek ve bunları diğer kripto para birimlerine dönüştürmek için kullanılabilir. Reklamverenler, oyunculara ulaşmak için RAWG platformunda reklam satın almak için RAWG jetonlarını da kullanabilir..

Bir RAWG jetonunun fiyatı, RAWG’ye yerleştirilen bir reklamın fiyatına bağlıdır – 100 jeton, bir banner reklamın 1.000 gösterimini ifade eder..

Rawg

Kaynak: productionthunt.com

6. AvailCom ICO 

ICO Başlangıç ​​Tarihi: 15 Ocak 2019

ICO Bitiş Tarihi: 15 Şubat 2019

ICO Token Arzı: 835.000.000 AVL

Ön Satış Başlangıç ​​Tarihi: 15 Kasım 2018

Ön Satış Bitiş Tarihi: 15 Aralık 2018

Ön Satış Token Arzı: 70.000.000 AVL

Fiyat: 1 AVL = 0,03 USD

AvailCom apartman ve evlerden otomobil ve bisikletlere kadar her türlü mülk kiralamada kullanılabilen, fiyata herhangi bir faiz eklenmeden itibari para birimi üzerinden ödeme seçeneği ile kullanılabilen blockchain teknolojisine dayalı bir platformdur..

AvailCom, herhangi bir mülkün arama ve kiralama sürecini anahtarsız hızlandırırken, üçüncü şahıs müdahalesi ihtiyacını da ortadan kaldıran bir platformdur. Bu hizmeti kullanarak, herkes tıkalı bürokrasi ve zaman gecikmeleriyle uğraşmak zorunda kalmadan mülk sahibinden ücretsiz olarak mülk müzakere edebilir ve kiralayabilir..

7. HyperionX (AĞAÇ) ICO

ICO Başlangıç ​​Tarihi: 20 Şubat 2019

ICO Bitiş Tarihi: 2019-12-31

Jeton fiyatı: 1 AĞAÇ = 0,04 USD

HyperionX benzersiz bir organik topluluk ve kullanıcıları reklamları izlemeye ve anketleri tamamlamaya teşvik eden bir pazardır.

HyperionX’in amacı, ödüller dağıtan basit bir pazardan daha fazlasını inşa etmektir. Ekip, blockchain gibi gelişmekte olan teknolojilerin toplumla etkileşim şeklimizi ve işlerimizi nasıl gördüğümüzü doğrudan değiştireceğine inanıyor. Amaçları, insanların çeşitli etkinlikleri gerçekleştirmek için içerik oluşturabilecekleri ve jetonlar alabilecekleri ücretsiz bir pazar ve merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmaktır..

Kullanıcılar HyperionX’i kullanmaya devam ettikçe, toplulukla etkileşimde bulunmanın yeni yollarını oluşturacak yeni özelliklerin ve merkezi olmayan uygulamaların kilidini açacaklar..

Hyperionx

Kaynak: www.hyperionx.org

Sonuç

Daha fazla yeni başlangıç ​​bulmak istiyorsanız, şunlara göz atın ICO listesi. CryptoTotem, en iyi analitik kurumların çeşitli derecelendirmelerini karşılaştırır ve 5400’den fazla kripto projesinden oluşan bir veritabanına sahiptir..

ICO’lara katılmakla ilgileniyorsanız, lütfen kendi araştırmanızı yapın. Pazara ilişkin makro analizimizde veya Vechain’in ICO’ları hakkındaki bu makalede sitemizden ICO’larla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Son olarak, işte ETH fiyatlarının ICO ekosistemini nasıl etkilediğine dair başka bir analiz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me