GXChain Giriş

Gongxinbao’daki (GXB) geliştiricilerden GXChain, Merkezi olmayan veri alışverişi çözümleri sunan, dünyada türünün ilk örneği olan halka açık bir blok zinciri.

GXS veri alışverişi kişisel verileri önbelleğe almaz ve müşterilerine gizlilik sunar. Ek olarak, borsa veri telif hakkını korur, veri dolandırıcılığını ve sahteciliği önler ve iki taraflı anonim işlemleri destekler. 24 Eylül 2017’de ticarileştirilen GXS veri alışverişi, herhangi bir sektörde veri alışverişi için kullanılabilir..

Platform şu anda ağ kredisi, otomobil finansmanı, internet finansmanı ve bankalarda kişisel kredi ile uğraşan işletmelere çözümler sunmaktadır. Ayrıca sigorta, tıbbi bakım ve lojistik gibi veri alışverişi gerektiren devlet kurumları ve önemli endüstriler için veri alışverişi çözümleri de sağlarlar..

GXChain’in arkasındaki teknolojiler

GXChain çok sayıda uygulamanın geliştirilmesini destekleyen bir blok zinciridir. Diğer halka açık zincirlerin aksine, GXChain yalnızca akıllı sözleşme veya hizmet olarak blockchain (BaaS) ama aynı zamanda birçok özel hizmet sunar. Kimlik doğrulama, çok boyutlu veriler, KYC, ve hızlı giriş.

GXChain şu anda çoğu iş uygulamasını destekleyebilen 100.000 TPS’ye sahiptir ve ayrıca yeni varlıkların çıkarılmasını da destekler..

GXChain kullanılarak oluşturulan uygulamalar, veri üretimi ve tüketiminin kritik bir parçası haline gelecektir. Hem geliştiriciler hem de kullanıcılar bu uygulamayı kullanmaktan yararlanabilir.

Blockchain’in ilk uygulaması olan GXS veri alışverişi, GXChain’in uygulanabilirliğinin kanıtıdır. GXB veri alışverişi platformundaki veri işlemi bugüne kadar 700 milyon kez geçti.

GXChain’e dayalı ikinci uygulama, GXB Merkezi Olmayan Uygulama (Dapp), kişisel kredi yönetimi ve yüz yüze kredi doğrulaması ile ilgilenir.

GXChain, delege kanıtı (DPoS) blok zincirinde kayıt takibi için ve kredi paylaşım belgesi (PoCS) veri alışverişi fikir birliği için.

DPoS, madeni para sahiplerinin işlemlerin doğrulanması ve blok zincirinin yönetilmesinden sorumlu olan “delegeler” için oy kullanmasını gerektiren alternatif bir fikir birliği sistemidir. Paydaşlar ayrıca yeni bloklar oluşturmaktan sorumlu ve ödüllendirilen tanıklar da belirleyebilir..

PoCS, GXB ekibi tarafından büyük şirketler ile küçük şirketler arasındaki veri alışverişi tutarsızlığına bir çözüm olarak tasarlanmış bir fikir birliği algoritmasıdır. İttifak üyelerinin her PoCS puanı, veri alışverişi tamamlandığında hesaplanacaktır. Bu, PoCS puanının işlem düzenliliğine dayandığı ve puanın işlem ücretine tahsis edileceği anlamına gelir. Daha düşük PoCS puanına sahip üyelerin veriler için daha fazla işlem ücreti ödemeleri gerekirken, daha yüksek puana sahip üyeler daha az ödeyecek.

GXChain’in Özellikleri

GXChain aşağıdaki özelliklere sahiptir:

İşleme Gücü ve Genişletilebilirlik

GXChain, 3 saniye blok süresiyle saniyede 10000-100000 işlemi gerçekleştirebilir. Zincir içi işlerin sürekli arttığını gören GXChain, yatay olarak genişleyebilme avantajına sahiptir ve bir hard fork gerektirmeden daha da yüksek işlem hızına izin verir..

Gerçek zamanlı parametre ayarı

GXChain, çoğu zincir gibi bir çatal gerektirmeden, oylama yoluyla blok süresini, blok boyutunu, işlem ücretini vb. Değiştirebilir..

Çoklu Sektör Desteği

GXB veri alışverişi, çeşitli endüstrilerde veri işlemine veya alışverişine olanak tanır. İşletmeler ve insanlar bu tür verileri satın alma imkanına sahiptir.

Uygulama geliştirme desteği

GXChain’de geliştirilen uygulamalar, veri alışverişinde birden çok sektörden çeşitli verilerle desteklenecektir..

Kullanıcı Tarafından Verilen Varlıklar

GXChain, kullanıcıların ve şirketlerin kendi dijital varlıklarını geliştirmelerine ve yayınlamalarına olanak tanır.

GXChain geliştirme kiti

Geliştiriciler ayrıca DES, BaaS, Cli-API, Statistical Analysis API ve Blockchain Explorer API gibi blockchain üzerinde uygulama geliştirme için modülerleştirilmiş hizmetleri kullanabilir..

Veri Değişimi Hizmeti (DES)

DES destekler akıllı sözleşmeler, üç taraflı bir defter tutma anlaşmasını ve eşler arası veri alışverişi protokolünü destekleyen, IPFS. Protokol, tutarlı ve güvenli veri alışverişinin yanı sıra veri alışverişi geçmişini otomatik olarak kaydeder. DES, kalıcı varlığın kanıtı ve veri telif hakkı kaydı için kullanılabilir.

Hizmet Olarak Blockchain (BaaS)

Blok zinciri ayrıca API hizmetlerini de destekler. Şu anda, BaaS veri depolamayı, varlığın kanıtını ve doğrulamayı destekler. GXChain, geliştiriciler tarafından uygulama verilerinin depolanması için kullanılabilir ve veri muhasebesinin açıklığına ulaşılır.

Cli-API

Doğrudan defteri ziyaret edebilen ve işlemi doğrudan işleyebilen bir komut satırı cüzdanı kullanmaya izin verir.

İstatistiksel analiz API’si

GXChain defterinin istatistiksel analizini destekleyerek veri görselleştirme işlevlerinin geliştirilmesini sağlar.

Blockchain explorer API’si

Blok, işlem, hesap bilgileri gibi çeşitli bilgilerin doğrulanmasını sağlar ve geliştiricilerin web ve API protokollerini kullanmasını destekler.

Takım

Minqiang Huang Veri alışverişi, blok zinciri ve finansal teknoloji alanlarında 10 yıldan fazla deneyime sahip olan Kurucu ve CEO’dur. İlk olarak 2012’de kripto para birimiyle ilgilenmeye başladı ve o zamandan beri bu pazarda birkaç projeye başladı..

takım GXChain

Hakim Unique Internet Co Ltd’nin eski CTO’su ve HAKIM UNIQUE’nun finansal hizmetler direktörüydü. Bilgisayar bilimleri alanında lisans derecesini Shandong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde ve yönetim alanında yüksek lisansını Hong Kong Finans ve Ekonomi Koleji’nde aldı..

Guojun Tu Kurucu Ortak ve Başkan Yardımcısıdır ve bilgi güvenliği, finansal işlemler ve bilgisayar bilimi alanlarında 21 yılı aşkın deneyime sahip bir seri girişimcidir. Guojun, halka açık 3 BT şirketinde üst düzey yönetici olarak faaliyete geçti. Bilgisayar bilimleri alanında lisans derecesini Hunan Üniversitesi.

GXS Coin hakkında

GXchain, yalnızca dolaşım değerine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda GXChain uygulamaları kullanılarak geliştirilen şifreli bir kripto para birimi olan GXSshares’i (GXS) kendi kripto para birimini yayınladı..

GXS, GXchain üzerinde uygulama geliştirip doğruladıklarında ve zincir hizmeti (işlem ücreti – zincir içi transferler gibi) kullandıklarında kullanıcılardan gereklidir. Zincir uygulaması olarak işlev gören bugüne kadarki tek jetondur..

Ekip, GXS tokenlerinin bir kısmını, komisyonun% 10’u ile o zaman ikincil piyasa fiyatından geri alacak ve yakacak..

gxchain şeması

Fiyat Tahmini

GXS, piyasada çok düzensiz bir harekete sahiptir. Önemli artışlar yaşadı ama aynı zamanda fiyatın sabit kaldığı anlar da oldu. Para biriminin yukarı doğru bir hareket yaşayabileceği anlara bakmaya ve tanımaya değer çok ilginç bir grafiktir..

BTC açısından Çok yüksek fiyatlarla işlem görmeye başladı, ancak Ağustos 2017’den bu yana nispeten sabit kaldı. Alt-coin’lerin çoğu, BTC’ye kıyasla fiyatının bir kısmını kaybetme eğiliminde..

Görünüşe göre GXS 2,5 dolar civarında önemli bir destek seviyesine sahip ve gelecekte fiyatı sürdürmek için işe yarayabilir. Aynı zamanda, 5 dolar, birkaç kez başarılı bir şekilde geçen bir direnç seviyesi gibi görünüyor..

GXS nerede saklanır

GXS madeni paraları yalnızca GXS cüzdanında saklanabilir ve GXB web sitesi.

GXS’yi nereden satın alabilirsiniz

GXS şu anda aşağıdaki borsalarda satın alınabilir: OEX, Bit-Z, Binance, Gate.io, QBTC veya Büyük olan, ve birkaç tane daha bulunabilecek CoinMarketCap (CMC).

GXS şu anda 3.02 USD’den işlem görmekte olup, piyasa değeri 181.324.200 USD’dir ve toplam 100.000.000 GXS arzından 60.000.000 GXS’lik dolaşım arzına sahiptir..

Karar

GXChainÖzel verilerin aktarımını ve depolanmasını sağlayacak güvenilir ve uygulanabilir bir veri alışverişi ağı oluşturmaktır. Bu tür bir varlık, ilgili tüm taraflara birçok avantaj sunarak, kişisel bilgilerin finansal ve bankacılık aktarımı için potansiyel olarak değerli bir varlık olmasını sağlar..

GXChain İletişim ve ek bilgiler:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me