Hoş bir madencilik ortamı sağlayabilecek pek çok MinerGate alternatifi vardır. Bugün en iyi 14 tanesini listeleyeceğiz. Ama önce madencilik hakkında: ABD doları veya Pound veya Euro’yu basmanız gerekse bu yasa dışı sayılır. Kanunen cezalandırılacak bir suçtur. Fakat dijital para birimleri (kripto para birimleri) madenciliği (kağıt not basmaya benzetilir) yasaldır ve bu kripto para birimlerini çıkarmanın birçok yolu vardır..

Bu makale, bugün itibariyle dolandırıcılık kaydı olmayan kullanıcılar tarafından yüksek puan alan en iyi platformları gözden geçirmektedir. Ancak bu platformlardan herhangi birine başlamadan önce, kendinizi madencilik sanatı konusunda iyi eğittiğinizden emin olun..

Hangi kripto para biriminin benim için karlı olduğunu bilmek için web sitesini tavsiye ediyoruz. WhatToMine.

Aşağıdakiler dahil kripto para madenciliği yapmanın çeşitli yolları vardır; solo madencilik (kendiniz için madencilik), bir madenci havuzuna katılın ve son olarak, insanların bilgisayar kaynakları ile sizin için madencilik yapmasını sağlayabilirsiniz.

MinerGate nedir?

MinerGate 24 Mart 2014’te kuruldu ve kripto para birimleri için ilk madencilik havuzuydu. PPS ve PPLNS ödeme modlarını destekler.

MinerGate’te insanlar, dünya çapındaki diğer madencilerle birlikte, bilgisayarlarını hashing gücü (donanım yapılandırmasına dayalı olarak bilgisayarlarının gücü) eklemek için kullanıyor. Yazılım açık bir şekilde indirilebilir ve kullanıcıların anında seçilen kripto para birimlerini madenciliğe başlamasına izin vererek madenciliğin karmaşıklığını ortadan kaldırmaya yardımcı olur..

MinerGate’in kullanımı basit olsa da, arka planda devam eden birçok karmaşık algoritma vardır. Kullanıcıların yalnızca birkaç tıklamayla kurulum yapmasına olanak tanıyan kullanımı basit bir arayüze sahiptir ve yazılım, ne kadar ayırmak istediğinize bağlı olarak donanımınızı tam olarak kullanmaya hazırdır..

MinerGate, ödülleri, herkesin ne kadar girdi taahhüt ettiğine göre paylaşır. Bu, bilgisayarınızı özellikle kullanılmadığında çalıştırarak pasif gelirinizi artırmanın bir yoludur..

En iyi MinerGate alternatiflerinden bazılarını gözden geçirelim.

14 En İyi MinerGate Alternatifleri

Cudo Madenci

MinerGate

Cudo Madenci en iyi MinerGate alternatiflerinden biridir. Kullanıcıların otomatik madencilik yapmasına izin veren bir kripto para madenciliği platformudur. Yazılım, bir kullanıcının makinesinin kullanılabilirliğini veya performansını etkilemeden boşta kalan veya boşa harcanan bilgi işlem gücünü kriptoya dönüştürür. Yazılım, bir kullanıcının kendisi veya işletmesi için gelir elde etmek için yedek bilgisayar kapasitesini kullanır..

Yazılımın kurulumu ücretsizdir ve manuel yapılandırmayı ve müdahaleyi karlılığı kaybetmeden% 95’e kadar azaltır. Yazılıma, bir masaüstü uygulaması ve madencilik faaliyetinin uzaktan yönetimi ve izlenmesi için özel bir Web Konsolu aracılığıyla erişilebilir..

Yazılım, kullanımdayken görünmezdir ve makinelerini her kullandığınızda arka plana döner. Ancak makine boşta kaldığında yazılım canlanır ve kullanılmayan bilgisayar gücünü gelire dönüştürür..

Yazılım tamamen otomatiktir ve kâr amacıyla optimize edilmiştir ve Linux, Windows ve CudoOS’ta en yüksek performansa sahiptir. Ayrıca, deneyim düzeyleri ne olursa olsun tüm madenciler için uygundur.

Cudo Miner’a Başlarken

  1. Resmi web sitesini ziyaret edin ve kaydol ve indir’i tıklayın. Yazılım, Windows 7 veya üzeri (x64), Ubuntu 18.04, macOS 10.9+ ve CudoOS’u destekler.
  2. Bir hesap oluşturun veya kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek zaten bir girişiniz varsa.
  3. Cudo portalında ve Cudo Miner Uygulamasında görüntülenecek Adınızı ve Kullanıcı Adınızı girmeye devam edin. Devam etmek için kaydet’i tıklayın.
  4. Yazılımı indirmek için e-postanızı doğrulayın ve oturum açın.
  5. İlk katılım ekranında, başlamak istediğiniz ayarı seçin. Üçüncü Taraf Madencilerin kapalı kaynak madencilerini indirmesine izin verebilirsiniz. Ancak şirket, güvende olmalarını sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsalar bile, kendilerinin neden olabileceği herhangi bir sorundan sorumlu olmadıkları konusunda uyarıyor..
  6. Ayarlar sekmesi, kullanıcıların başlangıç ​​ekranından geri dönmelerine ve herhangi bir ayarı değiştirmelerine olanak tanır..
  7. Ardından etkinleştir’i tıklayın ve yazılım kıyaslama yapacaktır. Bu beş dakika kadar sürebilir, bu yüzden arkanıza yaslanın ve rahatlayın.
  8. Kullanıcılar, cihazlar menüsünü faydalı bulacaktır. Her aygıt için, yüklenen sürücüleri ve donanımı, karşılaştırma sonuçlarını, mevcut madencilik durumunu ve sıcaklık ve watt dahil olmak üzere GPU sağlık verilerini görüntülemek üzere genişler..
  9. Web konsolunda bulunan işlemler sekmesi, kullanıcıların para çekmesine olanak tanır. Ödeme jetonunu ayarlar menüsünden seçebilirsiniz. Para çekme işlemi kolaydır ve tek yapması gereken para çekmeye tıklamak ve cüzdan adreslerini girmek..
  10. Platform ayrıca kullanıcıların arkadaşlarını tavsiye ederek daha fazla kazanmalarına izin veriyor.

MultiMiner

MinerGate

Bu, yeni başlayanlar için, kripto para birimleri kavramına tamamen yeni olanlar için bir MinerGate alternatifidir. Bu gruba girerseniz, kendi başınıza Bitcoin madenciliği yapmak biraz göz korkutucu olabilir. Bugün mevcut olan madencilik araçlarının çoğunun komut satırı tabanlı olması, işleri biraz zorlaştırıyor.

MultiMiner kullanımı en kolay Bitcoin madenciliği yazılımlarından biridir. Etkileyici bir dizi özelliğe sahip bir masaüstü uygulamasıdır. Windows, Mac OS X ve Linux dahil tüm popüler PC işletim sistemleri için mevcuttur.

Yazılım, kullanıcıların BTC ve LTC gibi farklı kripto para birimlerinde farklı madencilik cihazları, yani ASIC’ler ve FPGA’lar arasında herhangi bir zorluk yaşamadan geçiş yapmasına olanak tanır. Yazılım, mevcut madencilik donanımını tespit etmek için temel madencilik motorunu kullanır ve kullanıcının madencilik yapmak istediği kripto paraları seçmesine izin verir..

Yazılım ayrıca, diğer MultiMiner donanımlarını uzaktan izleme ve kontrol etme ve ayrıca ağ cihazlarının otomatik olarak algılanması gibi birçok gelişmiş özelliğe sahiptir..

Açık kaynaklı bir proje olan yazılım, HashBuster Micro, Block Erupter ve BFL / Bitforce dahil olmak üzere birçok madencilik cihazıyla uyumludur..

Bal Madencisi

HoneyMiner kripto para madenciliği için çok para harcamaktan ziyade, makul bir işlemci CPU veya GPU gücüne sahip herhangi bir bilgisayarı kullanarak daha karlı bir yaklaşımdır..

Madenciliğe başlamak için kullanıcılar, HoneyMiner platformunun sahipleri olan Stax Digital tarafından oluşturulan sofistike madencilik yazılımını kolayca indirebilir ve bunlara erişebilir..

Madencilik yazılımı artık Windows’ta mevcuttur ve MAC kullanıcıları.

Kripto para birimi madenciliği sürecini kurmak sadece bir dakikanızı alır. Gerekli olan tek şey geçerli bir e-posta adresidir ve kullanıcının madenciliğe başlaması için otomatik olarak bir şifre oluşturulur..

Dahası, platform herhangi bir zamanda madencilik yapmak için en karlı kripto para birimlerini bulma sürecini ortadan kaldırır. Yazılım bunu kendisi için belirler ve blok zinciri evriminde yer alarak karını ayarlar..

Çıkarılan madeni paralar, her geçen gün kullanıcı bakiyesinde bir artışı garanti eden bitcoin’e dönüştürülecek şekilde yapılandırılmıştı. Bu platform, HoneyMiner Pro ile yalnızca madenciliğe ilk kez girenlere kazanç sağlamakla kalmayacak, yerleşik madenciler de bu platformu daha karlı bir şekilde madencilik yapmak için kullanabilecekler..

HoneyMiner ile zaman içinde madencilik için ne kadar kar elde edebileceğinizi bilmeniz gerekir? Buraya Tıkla.

NiceHash

NiceHash en büyük bulut kripto para madenciliği pazarlarından biridir. Kullanıcıların bilgi işlem güçlerini kripto para birimleri yaratmak isteyen madencilere takas ettiği yerdir. Ayrıca, kullanıcıların herhangi bir karma algoritma kullanarak kendilerini madencilik yapmalarına izin verir. NiceHash% 3 ücret alır ve madenciler ödemelerini Bitcoin olarak alır. Buraya Tıkla nasıl başlayacağınızla ilgili daha fazla bilgi için.

NiceHash, 2017’nin sonlarına doğru saldırıya uğradığını doğruladı. Saldırıda 74 milyon dolardan fazla olan toplam 4.736 bitcoin kaybedildi..

NiceHash olayı doğrulamakta hızlı davrandı ve ayrıca olayı soruşturmak için yaptıkları hızlı eylem hakkında halkı bilgilendirdi..

O zamandan beri NiceHash tüm kullanıcılarını sıralarken işler normale döndü ve gelecekteki saldırıları önlemek için daha güçlü önlemler uyguladı..

Madencilik Havuzu

Madencilik Havuzu madencilikle çıkarılan kripto paralarınızı ödeme amacıyla otomatik olarak diğerine dönüştüren otomatik ticaret sistemine sahip çok havuzlu bir madencilik platformudur. Örneğin Litecoin madenciliği yapabilir ve Ethereum’da ödeme alabilirsiniz. MiningPoolHub platformunda madencilik yapılabilecek çok sayıda kripto para birimi var. MiningPoolHub’ı ziyaret edin resmi internet sitesi daha fazlasını ve başlama sürecini öğrenmek için. Bu, en eski ve en saygın web sitelerinden biridir.

Kriptex

Bu, bilgisayarınızın işlem gücünü satabileceğiniz bir yerdir. Kriptex kripto para birimlerini çıkarır ve size bitcoin veya gerçek dünya parası olarak ödeme yapar. İşleri oldukça basitleştirdiler, yapmanız gereken tek şey Kryptex’i çalıştırmak ve para kazanıyorsunuz. Kryptex’te ne kazanacağınız, bilgisayar donanımınızın işlem gücüne bağlıdır. Ziyaret edebilirsin Kryptex web sitesi başlamak.

Winminer

Bu makalede Winminer hakkında bir inceleme yaptık: NiceHash’e En İyi 3 En İyi Kullanıcı Dostu Alternatif, buna bir göz atmak isteyebilirsiniz..

WinMiner kullanılmayan bilgi işlem gücünüzü kullanır ve bunu nakite çevirir. PC’nizin% 90 boşta kalmak yerine% 100 sizin için çalışmasını sağlar. Kullanımı kolay uygulama sadece bilgisayarınıza takmanızı gerektirir ve gerisini kendi başına halleder. Airbnb’nin ev sahipleri için olduğu gibi, Winminer bilgisayar sahipleri için gelir elde ediyor. Buraya Tıkla daha fazlasını bilmek.

Prohashing

Prohashing iyi ödeme yapan çok amaçlı bir scrypt platformudur. Prohashing’i kârlılığa dayalı olarak birden fazla scrypt coin kazmak için kullanabilirsiniz. Karları artırmak için aynı zamanda madenciliği birleştirerek madenciliği daha da ileri götürüyorlar. Scrypt madenciliği şu anda shaa256’dan daha yüksek marjlara sahip yüksek karlı bir madenciliktir ve Prohashing bu konuda iyi gidiyor gibi görünüyor. Yapabilirsin sitelerini ziyaret edin daha fazlasını bilmek.

Coinimp

Coinimp Monero (bir kripto para birimi) madenciliği yapmak için kullanılan bir JavaScript program madencisidir. Bu komut dosyası bir web sitesine / sayfaya kolayca gömülebilir; bu, sitenize gelen kullanıcıların / ziyaretçilerin arama yaparken, bir makale okurken veya bir video akışı yaparken sizin için tarayıcılarında Monero (XMR) madenciliği yapmasına olanak tanır. Bu, çoğu zaman kullanıcıların dikkatini dağıtan reklamları sayfanın her yerine yerleştirmenin mükemmel bir alternatifidir. Sitenize koyduğunuz her kaynak için CPU gücüyle para kazanırsınız. Daha fazla bilgi için, burayı ziyaret et.

Kripto ganimet

Kripto ganimet web siteniz için başka bir JavaScript programıdır. Madenci, sitenize bir Monero (XMR) madencisi yerleştirmenize izin verir. Kendine ait bir arayüzü yoktur. Sayfanızdayken kullanıcılarınıza neler olduğunu bildirmek iyi bir uygulamadır. Ziyaret edin resmi internet sitesi Kripto ganimeti hakkında bilgi sahibi olmak.

P2pool

P2pool merkezi olmayan bir Bitcoin madencilik havuzudur. Eşler arası bir madenci ağı oluşturarak çalışır. Kullanıcılar, özel veya genel bir düğümde madencilik yapmak isteyip istemediklerini seçme şansına sahiptir. Ödenecek ücretler, madenci tarafından seçilen bir noda bağlıdır ve bu platformda işlem ücreti paylaşılır. Herkese açık P2pool düğümlerinin bir listesi burada bulunabilir: http://p2pool.co/.

Gridcash

Gridcash web sitesi sahiplerine, web tarayıcıları aracılığıyla site ziyaretçilerini madencilere dönüştüren bir kripto para madenciliği hizmeti sunar. Site sahipleri, ziyaretçiler sayfada kaldığı sürece gelir elde edecek. Üç kolay adımda, bazı kripto para birimleri oluşturmaya hazırsınız. Buraya Tıkla başlamak.

MegaMiner

MegaMiner farklı özelliklere sahip çok amaçlı madenciyi temel alan otomatik bir algoritma ve havuz anahtarlama madenciliği yazılım programıdır. MegaMiner bir pencere madencisidir; şimdilik başka işletim sistemlerine sahip diğer kullanıcılar tarafından kullanılamaz. Bu programı çalıştırmak için gereksinimleri burada görebilirsiniz. Bitcointalk’ta ileti dizisi. Madenci kendi GitHub sayfası.

MultiPoolMiner

MultiPoolMiner karlı makineler bulmak için gerçek zamanlı olarak kripto madenciliği havuzları için bir monitördür. MultiPoolMiner, komut satırı aracılığıyla kullanılabilen herhangi bir madenciyi kontrol etme erişimi sağlar. MultiPoolMiner, kullanıcıların 30’dan fazla kripto para birimi madenciliğine yardımcı olan bir çoklu kripto para birimi, akıllı madencilik havuzudur.. MultiPoolMiner’ı indirin GitHub’dan.

Son düşünceler

Artık mevcut tüm seçeneklerin farkında olduğunuza göre, bir karar vermek size kalmıştır. Ancak, makinenizi bunaltabileceğinden daha fazlasını değil, yukarıdaki madencilerden birini seçtiğinizden emin olun. Ayrıca, hasarı önlemek ve daha fazla kazanmanızı sağlamak için makinenizin yüksek standartta olduğundan emin olun..

Son olarak, madencilik yaparken para çekme seçeneklerinizi değerlendirin. Madencilik yapmak istemezsin ve madeni paraların faydası yok. Maden madeni paralarınızla çevrimiçi bir öğe satın almak istemediğiniz sürece, madencilik yapmak ve bunları gerçek paraya dönüştürmektir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me