Crypto.com zaten birkaç yıldır piyasada. Ancak, kripto kullanıcılarının doğru bir Crypto.com incelemesini hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle, UseTheBitcoin’de, gerekli tüm bilgileri içeren eksiksiz bir Crypto.com incelemesi oluşturmaya karar verdik.. 

Bu Crypto.com incelemesinde, platformun sunduğu tüm özellikleri, çözümlerini ve şirketin tüm kripto ekosisteminin büyümesine nasıl yardımcı olduğunu inceleyeceğiz. Ayrıca, bu kılavuzda incelenen içeriği özetleyen bir Crypto.com sonucuyla bitireceğiz..

Bir yatırımcı veya tüccarsanız, Crypto.com kesinlikle sizin için en iyi platformlardan biri olacaktır. Bu kılavuz, Crypto.com tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetlere odaklanacaktır. Bu, bu firmanın sanal para birimi ve blok zinciri pazarlarında nasıl devrim yarattığını anlamanıza yardımcı olacaktır.. 

Crypto.com İncelememize gidelim

Crypto.com nedir?

Crypto.com, dünyanın sanal para birimlerine geçişini hızlandırmayı amaçlayan bir kripto para birimi ve blok zinciri ile ilgili bir şirkettir. Şirket, kullanıcılara ödemeleri işleme, kripto ile çalışan bir banka kartı kullanma ve kripto para birimlerini herkesin kullanımına sunma imkanı sunuyor.. 

2016 yılında kurulan bir şirket olarak inanılmaz sayıda kullanıcıya ulaşmayı başardı. Piyasada geçirilen dört yılın ardından, 3 milyondan fazla kullanıcı artık Crypto.com’un sunduğu çözümlerden yararlanıyor.. 

Şirketin CEO’su Kris Marszalek. Tecrübeli bir şirket kurucusu olarak kabul edilir ve aynı zamanda Ensgo grubunun eski CEO’su ve BEECRAZY’nin kurucusudur. CFO, mobil ödemelerde 15 yıldan fazla deneyime sahip bir finans uzmanı olan Rafael Melo’dur.. 

Ekibin diğer üst düzey üyeleri arasında Gary Or (CTO), Bobby Bao (Kurumsal Geliştirme Başkanı), Brend Diehl (EVP, Küresel İş Çözümleri Başkanı) ve diğerleri yer alıyor. Diğer kripto projeleri net bir liderliğe sahip olmasa da, Crypto.com, kripto endüstrisindeki en başarılı liderlerden bazıları tarafından yönlendirilmektedir.. 

crypto.com ekip üyeleri

Bu, ekibin farklı sektörlerdeki uzman liderlerle dikkatlice inşa edildiğini açıkça göstermektedir. Diğer kripto projelerine kıyasla, Crypto.com’un arkasındaki ekip kesinlikle hazırlıklı ve mükemmel çözümler sunmaya hazır..  

Bunu akılda tutarak, şirketin hedefine odaklanmasına olanak tanıyan bir dizi değer vardır: dünyanın sanal para birimlerine geçişini hızlandırma.

Şirketin temel değerleri şunları içerir:

 • Açıkça Düşün
 • Becerikli Olun
 • Kararlı Kalın
 • Büyük düşün & Kararlı olmak
 • Sahip olarak hareket et
 • Mütevazı Kalın

Crypto.com’un Danışma Kurulu da farklı sektörlerin önde gelen isimlerinden oluşuyor. Antoine Blondeau, Danışma Kurulu Başkanıdır. Alpha Intelligence Capital’in Kurucusu ve Yönetici Ortağıdır. Bu, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi teknoloji şirketlerine odaklanan küresel bir risk sermayesi fonudur.. 

Danışma Kurulunun diğer üyeleri arasında Organizasyon Tasarımı’ndan Rob Bier yer almaktadır. & Ölçeklendirme, Chien-Liang Chou, Mühendislik, Chris Corrado, Ticaret Teknolojisi ve Dimitri Tsamados, Yetenek. Bu uzmanlardan oluşan ekip, Crypto.com ekibiyle yan yana çalışmaya ve şirketin hedefine doğru ilerlemesine yardımcı olmaya hazır olacak. 

Bu Crypto.com incelemesi için, bu platform tarafından sunulan hizmetlerin çoğunu dikkate alacağız. Şu anda sundukları ürünleri anlayarak bir Crypto.com incelemesinin adil olması gerektiğini düşünüyoruz.

CRO Cryptocurrency

Crypto.com Coin (CRO) kripto para birimi şu anda dünyanın en büyüklerinden biridir. CRO belirteci, Crypto.com ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Crypto.com tarafından sunulan hizmetlerin tamamı bu dijital varlık tarafından desteklenecektir. CRO kripto para birimini anlamak, Crypto.com incelemesinin çok önemli bir noktasıdır. 

Bu dijital varlık, 2018 sonunda piyasaya sürüldü. Amaç, sanal para birimlerinin benimsenmesini hızlandırmak için onu piyasaya sürmekti. Şirket, CRO blok zincirini kullanarak geniş hizmet yelpazesine güç sağlar. 

Ek olarak, CRO jetonu, Crypto.com Zinciri için bir çapraz varlık aracı para birimi uzlaşması olarak çalışır. Şu anda, CRO belirtecini destekleyen düzinelerce kripto para birimi borsası var. Gelecekte, diğer platformlar bu dijital varlığı listelenen paralarına ekleyebilir. Şu anda CRO’yu destekleyen borsalardan bazıları Bithumb, UPbit, ZB.com ve diğerlerini içerir.. 

CRO belirtecini kullanarak, kullanıcılar sunulan çok sayıda çözümde indirimli ücretlerden yararlanabilirler. Aynı zamanda, madeni paralarını Crypto.com ekosistemine yatırırlarsa daha yüksek kazanç elde etmeyi bekleyebilirler.. 

Kullanıcılar ayrıca Visa Card ve mobil kripto ödeme uygulamasına da erişebilirler. Ek olarak, yatırımcıların Crypto Earn ve Crypto Credit’te tercihli oranlar almasına izin verecek çok çeşitli finansal hizmetler var.. 

Bu yazıyı yazarken, CRO dijital varlığının 0,066059 dolarlık bir fiyatı var. Aynı zamanda 1,41 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahiptir ve bu da onu dünyanın en büyük 19. sanal para birimi yapmaktadır.. 

Crypto.com'da CRO fiyat grafiği

Crypto.com Uygulama Ürünleri ve Hizmetleri

Crypto.com çok çeşitli hizmetler ve ürünler sunuyor. Bunlar arasında bir Cryptocurrency banka kartı, kripto para satın alma ve satma, cüzdanınıza ve banka hesaplarınıza para çekme, Crypto Earn yoluyla pasif gelir elde etme, Crypto Credit yoluyla borç verme ve ödünç alma, Supercharger kullanarak Liquidity madenciliği ve daha pek çok şey bulunmaktadır..

Kripto para birimi projelerinin çoğu, ürün ve hizmetlerine göre analiz edilir. Bunları Crypto.com incelememize ekleyerek, şirketin neler sunduğuna dair net bir fikre sahip olabiliyoruz.. 

Bunları daha iyi anlamak için bu çözümleri ve ürünleri tek tek inceleyelim. 

Cryptocurrency Banka Kartı

Crypto.com, kripto para birimi banka kartı sunan ilk kripto şirketlerinden biridir. Crypto.com kripto banka kartı, dijital para birimlerinizi kullanmanın en gelişmiş yollarından biridir. Crypto.com VISA banka kartının kabul edildiği dünyanın her yerinde kripto harcayabileceksiniz.. 

Crypto.com tarafından sağlanan banka kartını kullanmanın birçok avantajı vardır. Bununla birlikte, faydalar farklı katmanlara bölünecektir. Bunun anlamı ne? Bahsettiğiniz CRO’ya bağlı olarak, farklı ödüllere sahip olacaksınız. 

Ücretsiz Crypto.com VISA kartı ile yaptığınız her satın alma işleminde% 1 CRO ödülü alacaksınız. Ancak Crypto.com hesabınıza 5.000.000 kadar CRO yatırırsanız, ödüller% 8’e kadar çıkar. Büyük bir CRO token sahibiyseniz, bu çok büyük. Crypto.com VISA kartının çalışma şeklini anlamak, bu Crypto.com incelemesinin önemli bir parçasıydı.. 

Katmanlar aşağıdaki gibidir: 

 • BEDAVA: CRO coinlerini yatırmaya gerek yok. Kart harcamalarında% 1 CRO ödülü. Aylık 200 $ ‘a kadar ATM’den para çekme ücreti alınmaz. Aylık 2.000 ABD doları limitli bankalararası döviz kurları.
 • 5.000 CRO hissesi: Kart harcamalarında% 2 CRO ödülü. Spotify% 100 bedava. Aylık 400 $ ‘a kadar ATM’den para çekme ücreti alınmaz. Aylık 4.000 ABD doları limitli bankalararası döviz kurları. 
 • 50.000 CRO hissesi: Kart harcamalarında% 3 CRO ödülü. Spotify% 100 bedava. Netflix% 100 ücretsiz. Havaalanı Lounge Erişimi. Ücretli ATM aylık para çekme limiti 800 $ ‘dır. Aylık 10.000 ABD doları limitli bankalararası döviz kurları. 
 • 500.000 CRO hissesi: Kart harcamalarında% 5 CRO ödülü. Spotify% 100 bedava. Netflix% 100 ücretsiz. Prime% 100 ücretsiz. Expedia’da% 10 indirim. Özel ürün karşılama paketi. Crypto.com platformunda bonus faiz kazanın. CRO’nun OTC blok ticareti, araştırma raporları, miras hizmeti, endüstri olaylarına erişim ve öncelikli müşteri hizmetleri ile Crypto.com özel hizmeti. Bir ücretsiz konuk dahil olmak üzere havaalanı lounge erişimi. Aylık 1.000 $ ATM para çekme limiti yoktur. Bankalararası döviz kurları aylık 20.000 ABD doları sınırı. 
 • 5.000.000 CRO hissesi: Kart harcamalarında% 8 CRO ödülü. Spotify% 100 bedava. Netflix% 100 ücretsiz. Prime% 100 ücretsiz. Expedia’da% 10 indirim. Özel ürün karşılama paketi. Crypto.com platformunda bonus faiz. CRO’nun OTC blok ticareti, araştırma raporları, miras hizmeti, endüstri olaylarına erişim ve öncelikli müşteri hizmetleri ile Crypto.com özel hizmeti. Özel Jet Ortaklığı. Bir ücretsiz konuk dahil olmak üzere havaalanı lounge erişimi. Aylık 1.000 $ ATM para çekme limiti yoktur. Sınırsız bankalararası döviz kurları.

CRO Staking Ödülleri

Crypto.com kripto VISA kartının avantajlarının tüm detaylarını şurada görebilirsiniz: resmi site

Kripto Para Al ve Sat

Ayrıca Crypto.com uygulamasıyla kripto para birimleri alıp satabilirsiniz. Crypto.com uygulaması şurada mevcuttur: Uygulama mağazası ve Google Oyun. Bu uygulamada, kripto para birimlerini “gerçek maliyetleriyle” satın alabileceksiniz. 

Crypto.com’un resmi uygulaması 7 fiat para birimi ve 80’den fazla kripto para birimi alım satım çözümleri sunuyor. Uygulama aynı zamanda parayı VISA kartı ile yönetmenize ve harcamanıza izin verecektir.. 

Bu uygulama ile kripto para satın almak için hesabınıza para yüklemeniz gerekecek. Bunu bir banka veya kredi kartı, banka havalesi ve hatta diğer sanal para birimleri ile yapabilirsiniz. Bu adımı takip ettiğinizde kripto para satın almaya hazır olacaksınız. Bu Crypto.com incelemesi için bu kesinlikle önemli bir şey. 

Hesabınızda bulunan para daha sonra harici bir cüzdan adresine çekilebilir. Bununla birlikte, bunun için küçük bir sabit ücret ödemeniz gerekecektir. Başka bir Crypto.com Uygulaması kullanıcısına sanal para birimleri göndermek istiyorsanız, bunu anında ve ücretsiz olarak yapabileceksiniz.. 

Crypto.com Uygulaması ile çok sayıda jetonu da takip edebilirsiniz. Bu, kripto para piyasası hakkında değerli ve doğru bilgilere sahip olmanızı sağlar. Fiyatlar, işlem hacmi, piyasa değeri ve daha fazlası dahil olmak üzere 200’den fazla kripto parayı izleyebilirsiniz.. 

Crypto.com Cüzdanına sahip kullanıcılara para yatırma, değiştirme ve transfer etme ücretleri% 0.00’dır. Harici adreslere transfer ücretleri, dijital para birimine bağlı olarak değişecektir. Kripto para satın almak ve satmak, eksiksiz bir Crypto.com incelemesine sahip olmak için kesinlikle önemlidir.. 

Kripto Kazanmak

Merkezi olmayan finans (DeFi) pazarı geçen yıl büyüyor. Geleneksel finans, bireylerin para biriktirmesine ve tasarruflara yatırım yapmasına izin verirken, artık daha az kullanışlı ve özel hale geliyor. 

DeFi pazarı ile dünyanın her yerinden kripto para birimi kullanıcıları çok çeşitli çözümlere erişebilecek. Bu, zaman içinde sanal para birimlerinden faiz kazanabilecekleri anlamına gelir.. 

Bununla birlikte, DeFi platformlarının geleneksel yatırımcılar için kullanımı genellikle zordur. Bu nedenle Crypto.com gibi şirketler sanal para birimleri kullanarak pasif gelire erişmek için çözümler sunuyor.. 

Üzerindeki kullanıcılar Crypto Earn platformu yıllık% 6,5’e kadar kazanabilir kriptolarında ve% 12’ye kadar yıllık Stablecoins için. Faiz, kripto para biriminizde haftalık olarak ödenir. Bu, BTC yatırırsanız, BTC paraları alacağınız anlamına gelir.. 

CRO sanal para birimini hisseden kullanıcılar daha da iyi oranlar alabilecekler. Bu, CRO kripto para birimini tutmanın birçok avantajından biridir. 25.000 veya daha fazla CRO hissesi ile kullanıcılar aşağıdaki faiz oranlarını kazanabilir:

crypto.com'da stake etme ve non stake etme avantajlarının karşılaştırılması

Şu anda Crypto.com, kullanıcılara çok çeşitli sanal para birimlerinde ödüller kazanma imkanı sunuyor. Bu kripto paralar, diğerleri arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) içerir. Tezos (XTZ), MakerDAO (MKR) ve Decentraland (MANA) da dahildir. 

USD Coin (USDC), Tether (USDT), Binance USD (BUSD), Paxos Standard (PAX) veya TrueUSD (TUSD) gibi stabilcoinlerin çoğu da desteklenmektedir. Gelecekte, Crypto.com daha fazla sayıda jeton ve jetona destek eklemek istiyor. Bu, daha fazla kullanıcı ve yatırımcı çekecektir. 

Stablecoinler, kripto para piyasasında çok önemli bir rol oynuyor. Yatırımcıların çok sayıda finansal ürüne erişmesine izin veriyorlar. Bu nedenle, bu Crypto.com incelemesinde, stabilcoin kullanılabilirliğini göz önünde bulunduruyoruz.. 

Kripto Kredisi

Kripto Kredisi Crypto.com’un sunduğu en kullanışlı çözümlerden biridir. Kripto kredisi, anında kredi almanın harika bir yoludur. Bunu yapmak için sadece kripto para yatırmanız gerekir. Bu krediyle ilgili iyi olan şey, tamamen anlık olmasıdır. Aldığınız anda kullanabilirsiniz ve kredi kontrolüne gerek yoktur.

Finansal hizmetler artık Crypto.com gibi platformlarla herkese daha yakın. Kripto Kredisi ile sanal para birimlerinizi teminat olarak kullanabilir ve anında kredi alabilirsiniz. TUSD, PAX, USDC veya hatta USDT’yi alır almaz harcayabilirsiniz. Para hemen kripto cüzdanınıza yatırılacaktır. 

Unutmayın, CRO dijital para birimi ile kredilerinizde indirim alacaksınız. Crypto.com tarafından desteklenen CRO, LTC, BTC, ETH, XRP, EOS ve diğer birçok sanal para birimini kullanabilirsiniz. Halihazırda bu tür bir hizmet sunan birkaç şirket var. Bu Crypto.com incelemesi, bu firmanın önemli bir parçası olarak Crypto Credit içermektedir.. 

Kripto Kredisi ile istediğiniz zaman ödeme yapabilirsiniz ve herhangi bir son tarih olmayacaktır. Örneğin, BTC’de 5.000 $ yatırabilir ve PAX, TUSD, USDC ve USDT olarak 2.500 $ alabilirsiniz. Ayrıca yukarıda belirtilen sanal para birimlerini teminat olarak kullanabilirsiniz. 25.000’den fazla CRO’ya (şu anda ~ 16.500 $) sahipseniz, daha düşük yıllık faiz oranları elde edebilirsiniz.. 

crypto.com'da mevduat-kredi oranı

Merkezi olmayan finans (DeFi) pazarının kullanımı zor olsa da, Crypto.com herkese finansal fırsatlar getiriyor. Crypto.com’un aynı çözümleri ve finans dünyasına erişimi ancak kullanıcı dostu bir şekilde sunmasının nedeni budur.. 

Kripto Payı

Crypto.com’un Crypto Pay çözümü ile bugün kripto ödemelerini kabul etmeye başlayabilirsiniz. Bu Crypto.com incelemesi, şirket tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetleri içerecektir. Crypto Pay, Crypto.com ekosistemine güç veren temel çözümlerin bir parçasıdır. 

İle Kripto Payı, kripto ekonomisine girebilir ve Bitcoin ve diğer sanal para birimlerini kabul etmeye başlayabilirsiniz. Her şey bir web sitesi entegrasyonu yoluyla ve sadece birkaç basit adımda yapılabilir. Zaten bu çözümü kullanıyorsanız, düşük ücretler ödeyeceksiniz veya hiç ücret ödemeyeceksiniz. 

Bu, diğer kripto ile ilgili hizmet sağlayıcılarını kullanmaktan çok daha iyidir. Kripto para birimlerinde ödemeler için sıfır işlem ücreti ödeyebilirsiniz. Ayrıca, tipik ödeme işlemcilerine kıyasla ücretlerde% 80’e varan tasarruf sağlayabileceksiniz.. 

Ek olarak, kripto oynaklığı veya dönüştürme sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu Crypto.com incelemesini anlamanızı kolaylaştırıyoruz. Kripto ile ödeme alacaksınız ve tercih ettiğiniz itibari para birimini alacaksınız. Bu, tüm ödeme sürecinin tüm çevrimiçi satıcılar için çok sorunsuz olacağı anlamına gelir.. 

Crypto.com’un Crypto Pay’i zaten uygulayan şirketlerden bazıları arasında WooCommerce, Ecwid, Opencart, Loveit ve nopCommerce yer alıyor.. 

Son olarak, dijital varlıklarınızı harcamak için Crypto Pay’i de kullanabilirsiniz. Crypto Pay tarafından desteklenen herhangi bir sayfada uygulamanızı kullanabilecek ve sadece birkaç adımda ödeme yapabileceksiniz. Bu, zahmetsizce çevrimiçi alışveriş yapmanıza ve cömert para iadesi almanıza olanak tanır. 

Bir Arkadaşınızı Davet Edin ve Ödül Kazanın

Crypto.com, kullanıcıların hizmetleri önermelerine ve bunun için ödüllendirilmesine de izin veriyor. Crypto.com borsasına yönlendirdiğiniz her arkadaşınız için CRO’da 2.000 $ ‘a kadar ödül kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, işlem ücretlerinin% 50’sinden yararlanacaksınız.. 

Şu anda herhangi bir yönlendirme sınırı yoktur. Bu, istediğiniz kadar arkadaşınıza başvurabileceğiniz anlamına gelir. Buna ek olarak, tüm koşullar yerine getirildiğinde bonusları hesabınıza hemen alacaksınız.. 

Tavsiyelerinizin performansını analiz etmenize izin verecek özel bir çevrimiçi hesabınız olacak. Bu, işlem ücreti komisyonu dahil, aldığınız fonlar hakkında size net bir fikir verecektir. Tavsiye bonusu, 5 milyon CRO veya daha fazla hisseye sahip olan kullanıcılar için 2.000 $ olacak.. 

Aşağıda görebileceğiniz gibi, CRO hisseniz ne kadar büyükse, ödülleriniz de o kadar büyük olacaktır.

crypto.com'daki yönlendirme bonusları

Crypto.com Borsası

Crypto.com değişimi çeşitli özellikler ve çözümler içerir. Bu, Crypto.com İncelemesinin en önemli kısımlarından biridir.. 

Dikkate almanız gereken ilk şey, Crypto.com değişiminin CRO tarafından destekleniyor olmasıdır. Ana özellikleri arasında derin likidite, düşük ücretler ve en iyi uygulama fiyatlarından bazıları yer alır.. 

Crypto.Com borsası 2019’un sonunda başlatıldı ve kullanıcıların kripto para ticareti için en rekabetçi oranlardan bazılarına sahip olmalarını sağlıyor. 30 günlük işlem hacminize ve CRO hissenize bağlı olarak, işlem ücretlerinizi de düşürebilirsiniz.. 

Crypto.com değişiminin birleşik bir REST ve Websocket API ile çalıştığını belirtmekte fayda var. Bu, hem uzman tüccarlar hem de pazara yeni başlayanlar için çok kullanıcı dostu olmasını sağlayacaktır. Ayrıca, kullanıcıların marj ve türevlerle işlem yapmasına da izin veriyor..

Bu yazıyı yazarken şu anda 44 farklı işlem çifti var. Piyasalar üç kripto para biriminden oluşacak: BTC, USDT ve CRO. USDT, bu platformda en fazla sayıda alım satım çiftine sahip dijital para birimidir. USDT şu anda tüm dünyada en büyük hacme sahip sanal para birimidir.. 

Crypto.com değişimini kullanarak, doğrulanmanız gerekecek. Bunu yapmak için, sahip olmak istediğiniz doğrulamayı seçebilirsiniz. “Temel” kimlik düzeyi, yalnızca bir e-posta, telefon numarası ve adınızı sağlayarak hizmetlerin çoğuna erişmenize olanak tanır. Gelişmiş doğrulama ile 100 BTC para çekme limitine sahip olacaksınız. Ancak, platforma bir kimlik göndermeniz gerekecek. 

Crypto.com incelemesinin ilerleyen bölümlerinde, bu şirket tarafından sunulan diğer hizmetlerden bazılarının hangileri olduğunu anlayabileceksiniz..

Syndicate Crypto.com İncelemesi

Crypto.com Sendikası kripto projelerinin Crypto.com’un kullanıcı tabanından para toplamasına olanak tanıyan bir çözümdür. Bu token satışlarına katılmak isteyen Crypto.com borsasının kullanıcıları bunu yapabilecek. Ayrıca, CRO’yu stake ediyorsanız, bu satışlarda önceliğiniz olacaktır.. 

Token destekçileri, tokenlerinin bir kısmını% 50 indirimle tahsis edecekler. Bu paralar Crypto.com kullanıcıları tarafından alınabilir. Toplanan tüm fonlar kripto projelerine geri verilecek. Bu Crypto.com incelemesini yapmak için, Sendikanın nasıl çalıştığını çok yakından takip ettik. 

Bu kripto projelerinin birçok avantajı olacağını belirtmekte fayda var. Örneğin, tokenlerini Crypto.com VISA kartına entegre edebilecekler. Ayrıca anında krediler bölümüne ekleyebilir ve Crypto.com Pay ağında destek sunabilirler..

Kullanıcıların bu yöntemi kullanarak satın alabilecekleri fonlar, hisseli CRO’larına bağlı olacaktır. Aralık, 10.000 ila 50 milyon CRO jetonu arasındadır. En düşük tahsis 1.000 $ ve maksimum tahsis 200.000 $ olacaktır. 

Uzun vadede tüm projeler karlı olmayacak olsa da, kullanıcıların kripto piyasasında indirimli jetonlara erişim sağlamaları için harika bir yoldur. Uzun vadede, bunun yatırımcılar üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. 

Crypto.com Supercharger

Bu Crypto.com incelemesinde borsayla bağlantılı daha fazla şey var. Bu platformlardan biri olarak bilinir Supercharger. Supercharger çözümü, kullanıcıların jeton yatırmasına ve diğer DeFi madeni paralarını çıkarmasına olanak tanıyan güvenli bir likidite madenciliği platformudur. 

Son aylarda, merkezi olmayan finans piyasası, kullanıcılara token madenciliği yapma imkanı sunmaya başladı. Bu, sözde havuzlara likidite sağlayarak gerçekleşir. Bu havuzlar, tüccarların geleneksel bir takas kullanmak zorunda kalmadan kolayca jeton takas etmelerine olanak tanır. 

Supercharger ile kullanıcılar DeFi pazarına katılma olanağına sahip olacaklar. “Ücretlendirme Süresi” boyunca istediğiniz zaman Supercharger havuzundan para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Şarj Süresi sona erdiğinde, ödül süresi başlayacaktır. Yatırım ve ödül dönemi arasındaki toplam süre 60 gün olacak. 

Şimdiye kadar Polkadot ve Uniswap, Crypto.com platformunda kullanıcılara sunuldu. Crypto.com uygulaması kullanıcıları (Hong Kong, Çin ve ABD vatandaşları hariç) bu etkinliklere katılabilecektir. Doğrulanmış herhangi bir Crypto.com Exchange kullanıcısı da Supercharger etkinliklerine katılmaya uygundur. 

Kullanıcılar, 100 CRO’dan başlayarak birden fazla para yatırma olanağına sahip olacaklar. “Ücretlendirme Dönemi” boyunca kullanıcılar, jetonları diledikleri gibi havuzdan yatıracak ve çekecektir. “Ödül Dönemi” boyunca, kullanıcılar “Ücretlendirme Dönemi” içinde biriken likidite puanı üzerinden ödülleri alacaklardır. Ödüller günlük olarak eşit olarak dağıtılacaktır. 

Likidite puanı hesaplaması farklı Snapshot’larla ölçülecektir. Her kullanıcı tarafından sağlanan likidite her saat ölçülür. Crypto.com tarafından verilen örnek şudur:

“Alice aşağıdaki gibi likidite sağlar:

 • Günde 24 saat için 1. günden 10. güne 100 CRO
 • 100 CRO’sunu geri çekiyor ve 11. günden 20. güne kadar 0 CRO sağlıyor
 • 21. günden 30. güne kadar günde 10 saat 200 CRO yatırıyor
 • Sağladığı toplam likidite (100 * 24 * 10) + (0 * 10) + (200 * 10 * 10) = 44.000 ”olacaktır.

Son olarak, kullanıcıların tüm katkıları özetlenecek. Kullanıcı başına likidite payı, kullanıcı başına sağlanan toplam likiditenin tüm kullanıcıların toplam likiditesine bölünmesine eşit olacaktır..

Alınan ödüller toplam likidite içindeki paylarına göre hesaplanacaktır. Bu, dağıtılan ödül jetonunun bu havuzdaki ödül jetonunun kullanıcı başına likidite payına eşit olacağı anlamına gelir.. 

Ödülünüzü kabul etmek istiyorsanız, bu sadece birkaç saniye sürecektir. Crypto.com Uygulamasına gitmeniz ve Supercharger olay ayrıntı sayfasını seçmeniz gerekir. Ödül dağıtımının ilk gününden önce kabul ederseniz, ödül süresinin kalan günleri için tam ödül alırsınız. Ödül dağıtımını başlamadan önce kabul etmezseniz ödülün bu kısmını kaybedersiniz. 

Crypto.com İncelemesi: Stake Etme ve CRO Faydaları

Crypto.com Uygulamasını kullanarak CRO’yu stake etmek, birçok avantaja sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda, fiyatının artabileceğine inanıyorsanız, CRO dijital varlığına yatırım yapabilirsiniz. Stake CRO, alana katılımınız için ödüllendirilmenin birçok yolundan biridir.. 

 • Stake seviyenize bağlı olarak, premium bir metal VISA kartı alabilirsiniz.
 • Para iadeleri, ekstra kart geri ödemesi ve diğerleri gibi Kripto Cüzdan Avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Crypto Credit bölümünde ve Crypto Earn platformunda daha iyi APR elde edebilirsiniz.

Crypto.com ekosisteminde size ödül verecek birçok başka çözüm var. Sadece bu Crypto.com incelemesinden geçmeniz ve CRO kripto para biriminin yapmanıza izin verdiğini kontrol etmeniz yeterlidir. Temel olarak, Crypto.com platformunu kullanmanın faydalarını güçlendirir. 

Payınız ne kadar büyükse, Crypto.com’un ürün ve hizmetlerinde elde edeceğiniz avantajlar o kadar büyük olur.. 

Crypto.com DeFi, DeFi Cüzdan ve DeFi Swap İncelemesi

Bu Crypto.com incelemesinde daha önce bahsettiğimiz gibi, DeFi pazarı çok sayıda yatırımcıyı çekiyor. Crypto.com’un kullanıcılara DeFi ile ilgili çözümler sunmak için çalışmasının nedeni budur.. 

Crypto.com incelemesinin bu bölümünde, en kullanışlı iki DeFi hizmetinden bahsedeceğiz. Crypto.com’un DeFi Cüzdanından ve DeFi Swap’tan bahsediyoruz. DeFi pazarına aktif katılım bizim için kesinlikle önemlidir. Bu yüzden Crypto.com incelemesi için düşündük. 

Crypto.com DeFi Cüzdan İncelemesi 

Crypto.com DeFi cüzdanı, kripto paranızı tutmak için merkezi olmayan ve güvenli bir çözümdür. Kripto alanındaki platformların çoğu saklama çözümleri sunarken, Crypto.com daha da ileri gidiyor. Bu nedenle bir DeFi cüzdanı sunmaya karar verdiler.. 

Crypto.com DeFi Cüzdan ile kullanıcılar kriptolarının tam kontrolüne sahip olacaklar. Bu gerçek “Anahtarlarınız, Sizin Şifreniz” dir. Madeni paralarınızın gerçek sahibi siz olacaksınız. Aracılar olmadan. BTC, ETH, CRO, LTC, XRP ve XLM’yi kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca DeFi cüzdanınızda ERC-20 tokenleri tutabilirsiniz. Gelecekte bu cüzdana yeni coin’ler eklenebilir. Crypto.com’un DeFi ürünlerinin incelemesi, şirket yeni sanal para birimleri eklerse iyileşecektir.. 

Crypto.com DeFi Cüzdan ile çeşitli kripto finansal hizmetlerine erişim elde edeceksiniz. Bu çözümler Crypto.com ve diğer platformlar tarafından sağlanacak. Dahası, Crypto.com güvenliği en büyük önceliği yapar. Bu, özel anahtarlarınızın Secure Enclave kullanılarak cihazınızda şifreleneceği anlamına gelir. Bu, Biyometrik Kimlik Doğrulama ve ayrıca 2-F Kimlik Doğrulama ile korunmaktadır.

Saklama, Crypto.com Uygulaması ile Crypto.com DeFi Cüzdan arasındaki temel farktır. Crypto.com DeFi cüzdanı, kullanıcı tarafından tutulan bir cüzdandır. Paranızın nihai sorumlususunuz. Kripto özel anahtarlarınıza tam erişim ve kontrol elde edeceksiniz. Bu, sanal para birimlerinin en önemli kısımlarından biridir. Madeni paralarınızın gerçek sahibisiniz. Bu, Crypto.com incelememiz için kesinlikle önemlidir. 

Crypto.com Uygulaması, emanetçi olarak hareket eden bir kripto varlık aracı kurumudur. Bu, Crypto.com DeFi Cüzdanından tamamen farklıdır. Bu çözüm, kriptoyu sizin için ve sizin adınıza depolar. Bu fonları kullanabilecek, yönetebilecek ve idare edebileceksiniz, ancak özel anahtarlarınızın kontrolüne sahip olmayacaksınız.. 

Crypto.com, sahip olduğumuz parayı kontrol etmenin bir insan hakkı olduğuna inanıyor. Senin için başka kimse karar veremez. Bu nedenle, kullanıcılara madeni paralarının tam kontrolünü sağlayan bir cüzdan oluşturmaya karar verdiler. DeFi pazarına dahil olmak istiyorsanız, bu cüzdanı kullanmalısınız. Bunun yerine dijital varlıkları takas etmek istiyorsanız, Crypto.com Uygulaması sizin için doğru seçim olacaktır.. 

Crypto.com DeFi Swap İncelemesi

Kripto para birimlerini değiştirmek, son aylarda dijital varlıklardaki en sıcak konulardan biri haline geldi. Kullanıcılar, sadece birkaç basit adımda fonlarını ve madeni paralarını diğer jetonlarla kolayca değiştirebilirler. Merkezi bir değiş tokuşa güvenmek zorunda kalmadan her şey. Aynı zamanda, sadece havuzlara likidite sağlayarak yeni jetonları toplayıp çıkarabilirler.. 

DeFi Takas Crypto.com tarafından, kullanıcıların çiftçilik ve madeni para takası gibi merkezi olmayan finans hizmetlerine erişebilmeleri için oluşturuldu. Diğer DeFi protokolleri arasındaki temel fark, kullanıcıların teşvik edilme şeklidir. Bu platform, Crypto.com ekosistemi ve CRO sanal para birimi tarafından desteklenecek. 

Bu protokolde likidite sağlayıcıları, Triple Yield adlı yeni bir çözümle teşvik edilecek. Likidite sağlayıcıları, Swap ücreti paylaşımı, CRO stakerları ve LP’ler için CRO DeFi Getirisi ve seçilen havuzlar için Bonus LP Getirisi yoluyla teşvik edilecektir.. 

Crypto.com’un bildirdiği gibi, bu protokol aracılığıyla kullanılabilen 5 farklı işlev vardır.. 

Bunlardan ilki Swap olarak adlandırılır. Kullanıcılar,% 0,3 takas ücreti ödeyerek jetonları takas edebilecekler (takas edebilecekler). Bu, çok sayıda jetona erişmenin en kolay yollarından biri olacak. Takas, günümüzde kripto para birimleri için çok önemlidir. Bu yüzden bunu Crypto.com incelememize ekledik.

İkinci işlev havuzdur. Likidite havuzlarının her biri, iki farklı ERC-20 jetonuna (Ethereum platformuna dayanan) rezervlere sahiptir ve havuzun bir payı olan bir ERC-20 jetonu çıkarır.. 

Üçüncü işlev, Boost olarak bilinir. Likidite sağlayıcıları, CRO DeFi Getirisini ve Bonus LP Getirisini kolayca artırabilir, talep edebilir ve görüntüleyebilir. Kullanıcılara sağlanan teşvik ne kadar büyükse, deneyim o kadar iyi.

Dördüncü işlev, kullanıcıların bir APY aracılığıyla CRO DeFi Verimlerini tahmin etmelerine olanak tanıyacak. Platformun çalışma şeklini anlamak için sahip olmaları gereken tüm ayrıntılı bilgileri alacaklar..

Son olarak, son işlev analitiktir. Bu aynı zamanda önceki işlevle de bağlantılıdır. Kullanıcılar, CRO DeFi Swap protokolünün genel ve token başına verilerini görüntüleyebilir. Bu, likidite, işlem hacmi ve mevcut tüm verileri içerir. 

Protokolün Ethereum blockchain üzerinde çalışan akıllı sözleşmeler üzerinde çalıştığını belirtmekte fayda var. Ayrıca, bu GPL kapsamında lisanslanan açık kaynaklı bir yazılımdır. Herhangi bir şüpheniz varsa, her zaman kontrol edebilirsiniz. DeFi Takas Raporu

Crypto.com Fiyatları 

Crypto.com Fiyatları güne başlamanın doğru yolu. Bu sayfa size sanal para birimleri hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayacaktır. Dünyanın en büyük kripto para birimlerinin fiyatını, nasıl davrandıklarını ve daha birçok şeyi görebilirsiniz. Crypto.com İncelemesini yapmak için bunu dikkate aldık. 

Crypto.com Fiyatları

Yatırımcı veya tüccar iseniz, piyasa hakkında değerli bilgilere sahip olmanız gerekir. Ancak, ihtiyacınız olan tüm verileri bulmak bir şekilde zor olabilir. Bu nedenle Crypto.com bunu düşündü ve kripto ile ilgili bilgileri görüntülemek için yeni ve benzersiz bir platform oluşturmaya karar verdi..

Sayfaya erişiminiz olur olmaz, en çok yer değiştirenlerin hangileri olduğunu görebileceksiniz. Bu, son saatlerde en büyük fiyat artışlarının görüldüğü en yüksek para birimlerine atıfta bulunuyor. Bir kripto para birimi% 50 oranında hareket ederse, ana Crypto.com Fiyatları sayfasında görüntülenebilir.. 

Crypto.com Fiyatları kullanarak, piyasadaki sanal para birimlerinin her biri hakkında değerli bilgiler alma olanağına da sahip olacaksınız. Örneğin, her bir varlığın fiyatını, son 24 saatteki yüzde değişimini ve daha fazlasını görebilirsiniz. Belirli bir sanal para birimini satın almak veya satmak istiyorsanız “Ticaret” seçeneğine de tıklayabilirsiniz..

Bu nedenle Crypto.com Fiyatları’nın yatırımcıların en sevdikleri sanal para birimlerine erişmeleri ve sadece birkaç tıklamayla işlem yapmaya başlamaları için harika bir yol olduğuna inanıyoruz. Gelecekte Crypto.com Fiyatlarına yeni bilgiler eklenebilir. Bu sayfa yakın zamanda açıldı ve daha birçok özellik uygulanacak. 

Crypto.com İnceleme Sonucu

Bu Crypto.com incelemesinde, platformun sunduğu ana hizmetleri inceledik. Crypto.com’da bulunan ürünlerle ilgili bilgileri de paylaştık. Kripto para birimlerindeki tüm yeni ve en heyecan verici trendler bu Crypto.com incelemesinde bulunabilir.. 

En çok benimsenen ürünlerden bazıları Crypto.com VISA kartı ve Crypto.com Earn platformudur. Bu, kullanıcıların mali durumlarını ve olanaklarını genişletmenin yeni yollarını aradıklarını gösterir..

Bu Crypto.com incelemesinin Crypto.com tarafından sunulan çözümlerle ilgili net bir kararla sona ermesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu Crypto.Com incelemesinde, firmanın piyasada lider olduğunu ve bu dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırma biçiminde görülebileceğini düşünüyoruz.. 

Uzun zaman önce bir kripto banka kartı düşünmek zor olsa da, günümüzde bir gerçektir. Gerçekten de, diğer şirketler Crypto.com’un bu rekabetçi sektördeki örneğini ve liderliğini takip ediyor. 

Bir tüccar veya yatırımcı olmanız farketmez. Crypto.com aradığınız hizmetleri sunacak. Aynı zamanda, sanal para birimleri konusunda meraklıysanız, Crypto.com da size ihtiyacınız olan ürünleri sunmaya hazır olacaktır.. 

Bununla birlikte, bu Crypto.com incelemesi, şirketin dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmada kesinlikle ön saflarda yer aldığını düşünüyor. Nasıl? Dünyanın her yerinden kripto kullanıcılarına sunulan tüm çözümler, hizmetler ve ürünlerle. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me