Kripto para birimi piyasası büyümeye devam ederken, kripto yatırımcılarının, meraklılarının ve tüccarların neredeyse gerçek zamanlı olarak piyasada olup bitenleri takip etmeleri gerekiyor. Bunu başarmanın en kesin yolu, kripto para birimi haberlerini takip etmektir..

Ancak 24 saatlik bir süre içinde rapor edilen yüzlerce kripto para birimi etkinliği var; düzenlemelerden, dolandırıcılıklardan, yatırım fırsatlarından, yeni kripto paralardan vb. Filtrelemeye yardımcı olmak için kripto para birimi haber toplayıcıları ortaya çıktı. Bunlar, kripto dünyasında olup bitenlerin manşetlerini listeleyen ve ayrıca üçüncü taraf web sitelerindeki güncel haber makalelerine bağlantı veren web siteleri veya platformlardır..

Aşağıda en iyi kripto para birimi haber toplayıcılarından 14’üne bakacağız..

1. CryptoPanic

Pazarda bulduğumuz en iyi toplayıcı basitçe CryptoPanic. Ziyaretçiler bir ekranda kriptosferin her yerinden haberleri ve bu haberlerin ne kadar yeni olduğunu görebilir..

Açık CryptoPanic, Okuyucular, madeni paralardan ve kripto projelerinden gelen olumlu haberleri görmek için haberleri “yükseliş” veya “yükseliş” gibi kategorilerde sıralayabilir. Kullanıcılar ayrıca kaydolup portföylerini doldurarak haberleri “ellerinde tuttukları” madeni paralara veya ilgilendikleri projelere göre sıralayabilir..

Cryptopanic, güçlü bir arama çubuğu, anketlerde bir özellik ve tüm büyük madeni para fiyatlarını ve hareketlerini içeren bir kenar çubuğu dahil olmak üzere daha birçok özelliğe sahiptir..

Kontrol ediyoruz CryptoPanic bu ekosistemde neler olduğunu anlamak için günlük. Herhangi bir ciddi kripto yatırımcısı CryptoPanic’e yer işareti koyar ve neler olduğunu görmek için her gün en az birkaç kez geri döner..

kripto panik logosu

2. CryptoGoat

Bu web sitesi, kripto para birimi ve blok zinciri çevrelerinde olup bitenleri takip etmek isteyenler için kolay ve temiz bir platform sağlar. Kullanıcıya sadece kaliteli ve güvenilir haberlerin ulaşmasını sağlamak, CryptoGoat yalnızca en iyi yayıncıları içerir. Diğer önde gelen kripto para birimi / blok zinciri haber sitelerinin yanı sıra AMBcrypto, blokt, chepicap, CoinDesk, NewsBTC, Zycrypto, Finance Magnates’i içerir..

Platform, Reddit veya Twitter gibi sosyal medya platformlarından haber beslemeleri içermiyor. Onlar için bu, sosyal medya platformlarının haber toplayıcı olarak davrandığına inandıkları için bir kopya olurdu..

Ek olarak, CryptoGoat, örneğin madeni para veya kategoriye vb. Bağlı olarak haberleri filtreleme fırsatı sunmaz. Haber kaynaklarını karıştırmak, kullanıcının kriptosferde neler olup bittiğine dair genel bir bakışa sahip olmasına yardımcı olmanın en iyi yoludur.

CryptoGoat, haberleri toplarken tarafsız bir pozisyona sahip olmak için, öne çıkan herhangi bir haber sitesinde herhangi bir tavsiyede bulunmaz ve kendi içeriğini ücretsiz veya ücretli olarak sunmaz..

3. Coinna

Bu, başka bir harika kripto haber toplayıcı platformudur. Yerleşik sanal para haber kaynaklarından haberleri toplar ve bağlantıları merkezi bir noktada görüntüler. Platformun haber hikayelerini aldığı yerlerden birkaçı, diğer en iyi yayıncıların yanı sıra Bitsonline, CoinCodex, Finance Magnates’i içeriyor..

Okuyucuyu en son haberleri kapma telaşından kurtarmak için, platformun siyah beyaz bir teması var. En iyi özellikleri arasında Coinna haberlerin akış halinde görüntülendiği varsayılan Haberler bölümüdür. Eski yayınlar, en üst konumda yer alan yeni gönderilerle birlikte sıraya itilir.

Ayrıca okuyucunun Bitcoin, blockchain, kripto madenciliği, bireysel madeni paralar gibi konular arasında seçim yapmasına yardımcı olan filtreler de içerir..

Web sitesinde, öğreticiler biçiminde paketlenmiş ticaret veya diğer kripto para birimi / blok zinciri yönüne ayrılmış bir bölüm vardır. Ancak, bu bölümdeki makaleler saygın kripto / blok zinciri web sitelerinden gelmektedir..

Coinna, Amerika Birleşik Devletleri’nde sağlanan önde gelen bir kripto borsası ve cüzdanı olan Coinbase ile ilgili her şeyi ve her şeyi tutan bir yalnızca Coinbase bölümüne sahiptir..

Bu web sitesindeki bir diğer önemli bölüm, kripto dünyasında bir hizmet veya ürün hazırlayan veya yakın zamanda tanıtmış olan ilk madeni para teklifleri ve yeni başlayanlarla ilgili bilgileri bir araya getiren bir bölümdür..

4. FAWS

Bu, benzersiz bir kripto para birimi haber toplayıcısıdır. Kripto para birimleri etrafında olup bitenleri bir araya getirmekten daha fazlası, aynı zamanda bir madeni para fiyat uyarısı, portföyler ve bir madeni para fiyat kontrolü sağlar..

Bu, onu her kripto para birimi için tek noktadan platform haline getirir. CoinDesk, CoinTelegraph ve Bitcoin.com kripto web siteleri dışında, FAWS haberlerini diğer 37 önemli kaynaktan alıyor.

Platformu ziyaret ettiğinizde önce haber sayfasıyla tanışacaksınız. Sayfadan sekmeleri tutmak istediğiniz şeyi arayabilirsiniz. Bu, bireysel kripto para birimlerinden basın bültenlerine kadar değişebilir. Madeni paralar bölümü için, FAW’ler Gemini ve Poloniex gibi en iyi kripto para borsalarından jeton fiyatlarını bir araya getirir. Ayrıca bilgilerini, önde gelen kripto fiyatları toplama platformu CoinMarketCap’ten alıyor..

FAWS, bir portföyün farklı dijital paralar içerdiğini anlar, bu nedenle, kullanıcıların tüm varlıklarını getirebilecekleri portföy bölümüne sahiptir ve platform, onlara sahip oldukları dijital servet açısından değerlerinin ne kadar olduğuna dair bir tahmin verir..

5. CoinSpectator

Burada yatırımcılar ve tüccarlar hem kripto fiyatlarını hem de haberleri takip edebilirler. Platform, bilgilerini diğer yüksek uçan kripto para web sitelerinden alıyor.

Kripto para birimi fiyatları için, CoinSpectator yalnızca piyasa değerine göre ilk on altı madeni paranın fiyatını içerir.

Ek olarak, web sitesi yakın gelecekte başlayacak kripto projeleri hakkında bilgi veriyor. Diğer haber toplayıcı platformların aksine CoinSpeaker, Twiter gibi sosyal medya platformlarından haber akışına sahiptir. Ayrıca, şu anda çalışıyor veya yakında başlatılacak olan ICO’lar hakkında bilgi de içerir..

Hareket halindeyken güncel kalmanıza yardımcı olmak için, platform size olan bitenlerin güncellenmiş bir listesini doğrudan gelen kutunuza alma seçeneği sunar..

coinspectator logosu

6. Ccowl

Ccowl, okuyucunun kripto haberlerinden fiyatlara ve geriye doğru kolayca gezinmesine yardımcı olmak için iyi tasarlanmış bir web sitesidir. Haberler için platform, haberlerini yalnızca en iyi kripto haber sitesinden alıyor. Örneğin, Ccowl, CoinDesk, NewsBTC, CCN, Bitcoin.com ve diğerlerinden haberler bulacaksınız.

Web sitesi, 50 kripto para biriminin birleşik piyasa değerine genel bir bakış sunmaya yardımcı olan kendi kripto para birimi endeksini sağlar. Bununla birlikte, dürüst olmak gerekirse, endekste en iyi kripto para birimi olan Bitcoin bulunmuyor. Bu, okuyucunun kripto para piyasasının herhangi bir zamanda bir bakışta nasıl performans gösterdiğine dair tarafsız bir bilgiye sahip olmasına yardımcı olur..

Platform, bir kripto para biriminin sıralamasını değiştirip değiştirmediğini gösteren bir sıra değişikliği uyarısına sahiptir. Burada yirmi beş kripto para birimi izleniyor. Platformda izlenen çeşitli kripto para birimlerinin fiyatları, tümü saygın kripto para birimi borsaları olan Kraken, HitBTC, Binance, Bittrex, Poloniex ve Bitfinex’ten geliyor..

Genel piyasa değeri için Ccowl, listelenen tüm kripto paraların arzını almak ve borsalar tarafından sunulan oranlarla çarpmak için CoinMarketCap’i kullanıyor..

7. CryptoCoin

Bu, 2014’ün sonlarından beri var olan bir başka saygın kripto haber toplayıcıdır. Web sitesi, çeşitli kripto para birimi haber platformlarından haber güncellemeleri sunmaktadır. Aynı zamanda kripto para birimlerinin temelini oluşturan teknoloji ile ilgilenenlere de hitap eder, Blockchain.

CryptoCoin arama yetenekleri ve şu anda yatırımcılara açık olan ilk madeni para teklifi için bir bölüm ve piyasadaki yeni madeni paralar sunar. Haber bölümü için, platform, kullanıcının belirli bir para, yıl, ay vb. Gibi parametreleri kullanarak filtreleme yapmasına izin verir..

Şimdiye kadar tartıştığımız diğer platformların aksine, CryptoCoin, kripto ve blok zinciri ile ilgili e-kitaplar için özel bir bölüme ve ayrıca bir indirme seçeneğine sahiptir..

Kullanıcıların ilgisini canlı tutmak için, kripto para birimleri hakkında ilginç ama bilgilendirici gerçekler veren bir “Biliyor muydunuz?” Bölümüne sahiptir. Kullanıcılar ayrıca “Sık Sorulan Sorular (SSS)” bölümünde soru sorabilir veya sorularının yanıtlarını bulabilir..

CryptoCoin, kullanıcı etkileşimini daha da artırmak için kullanıcıların platforma eklenecek sanal bir para birimi önermesine izin verir..

8. CoinLive

Platform, gerçek zamanlı kripto para birimi piyasa analizi ve haberlerinin toplu bir listesini ararken, kendisini başvurulacak web sitesi olarak gösterir. Web sitesinden, CoinLive sanal para haberlerinden daha fazlasını sağlamaya derinden yatırım yapıyor. Cryptocurrency haberleri bölümünün kullanımı kolaydır. En iyi kripto haber platformlarından haberleri içerir ve yakın zamanda piyasaya sürülen veya yakın gelecekte piyasaya sürmeyi planlayan ICO’ları içerir..

Platformda, video röportajları ve detaylı ve profesyonel pazar analizi ve anketleri bulacaksınız. Platform, tüccarların içgörüler, analizler veya tezler şeklindeki katkılarını memnuniyetle karşılar. Bu, platformun kitle kaynak hareketine katılarak yapılır.

Böyle bir yaklaşımla platform, kriptoyu ilk elden deneyimlemiş tüccarlardan haberler, pazar analizi ve katkılar sağlayarak kripto para biriminin benimsenmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bunu yaparken, kripto para birimi sularını test eden bir kişi piyasayı daha iyi anlar..

coinlive toplayıcı logosu

9. CoinLib

CoinLib, yeni dijital para haberlerinden daha fazlası, uyarılar, grafikler, bireysel madeni para verileri ve bir portföy sağlar. Tüm bunlar gerçek zamanlı olarak getirilir ve görüntülenir ve ücretsiz olarak erişilebilir..

CoinLib Bir kullanıcının izleyebilecekleri bir portföy oluşturmasına izin vererek kendisini diğer kripto para birimi haber toplayıcı sitelerden ayırır. Portföy ayrıca sahip olmadığınız bir kripto para birimini de içerebilir, ancak benzerleri arasında nasıl performans gösterdiğini bilmekle ilgilenirsiniz..

Web sitesi, bir kullanıcının farklı kripto para birimleri tarafından işgal edilen sıralara bir göz atabileceği ve bir kripto para biriminin diğerini yerinden çıkarması durumunda bir değişiklik konusunda uyarıldığı bir bölüm sağlar. Ek olarak, CoinLib, bir kullanıcının site içeriğinin görünürlüğünü artıran karanlık bir temayı başlatan ‘gece modunu’ etkinleştirmesine izin verir..

CoinLib ile bireysel bir kripto para birimi seçebilir ve piyasadaki en iyi fiyat için keşif yapabilirsiniz. Bu, web sitesine yerleştirilmiş En İyi Fiyat Gezgini aracı ile kolaylaştırılmıştır..

10. Flipboard

Bu web sitesi 2018’de doğdu ve kripto para birimi haberleri ile diğer teknoloji ile ilgili haberlerin bir karışımını sunuyor. Flipboard, podcast’leri, atılımları, fikirleri, uzmanların görüşlerini ve finansla ilgili diğer birçok haberi içerdiği için benzersiz bir yaklaşım varsaymaktadır..

Flipboard ayrıca çeşitli alanlardaki kitaplar hakkında önerilerde bulunur. Ayrıca bununla birlikte Flipboard, Takım arkadaşlarınızın içeriğe ve eylemlere erişip paylaşabileceği özel bir bölüm var. Platforma hem masaüstü hem de cep telefonlarından erişilebilir. Bununla birlikte, teknoloji bölümüne giren kripto para birimi haberlerini daha iyi görebilmek için platformun masaüstü versiyonu en iyisidir..

En son kripto haberleri için sürekli olarak platformda olmak istemiyorsanız, ancak yine de güncellenmeniz gerekiyorsa Flipboard, kullanıcıların kaydolmasına izin verir ve günlük haber güncellemeleri gelen kutularına gönderilir. Genel haberler yerine, platform, kullanıcının günlük olarak gelen kutusunda teslim edilmesini istediği haber türünü seçmesine olanak tanır..

flipboard haber toplayıcı kripto logosu

11. Kripto Haberleri

Bu başka bir harika haber toplayıcı platform. Kripto Haberleri kripto madenciliği, ilk madeni para teklifi, blok zinciri ve genel kripto para birimi haberlerine odaklanır. Platform, bir Android uygulaması şeklinde paketlenmiştir. Bu, platforma yalnızca Android destekli mobil cihazlardan erişilebileceği anlamına gelir.

Kripto para birimi haberlerinin en önemli kaynakları arasında Forklog, CoinDesk, Bit Media ve CoinTelegraph yer alıyor. Platform ayrıca zaman zaman başka kaynaklar da ekler.

Crypto News, piyasa analitiği, tahminleri ve fikirleri ile ilgili kripto para birimi haberleri sağlar; belirli sayıda kripto para birimi borsası tarafından sunulan farklı döviz kurları; dağıtılmış defter teknolojisinin geleceğine ilişkin tahminler; kripto para birimi ticareti perspektifleri; kripto para birimi madenciliği faaliyetlerindeki en son trendler, artı dijital para madenciliği ve ilk madeni para tekliflerinin durumu ile ilgili haberler.

İndirebilirsin Crypto News Android Uygulaması ve Crypto News iOS Uygulaması 

12. Algori

Bu, en iyi 11 kripto haber toplayıcı listemizi kapatır. Bununla birlikte, haber toplayıcılar arasında bunun en sonuncusu olduğunu düşünmeyin..

Platform, 2018 yılında günlük kripto tüccarları düşünülerek inşa edildi. Algory, bugüne kadar piyasadaki en büyük kripto haber toplayıcısı olarak kendini gösteriyor. Algory, en iyi kripto para birimi haber web sitelerinden gelen haberleri toplamanın yanı sıra, kripto para birimi ve / veya blok zinciri ile ilgili ürünler veya hizmetler sunan şirketlerden de kripto bilgileri toplar..

Dahası, Twitter, Reddit ve diğer sosyal medya platformlarından sanal para birimi ile ilgili verileri alır. Ancak, bu platformlarda toplanan veriler analiz edilir ve yalnızca genel kripto fiyat dalgalanmalarını etkiliyorsa feed’e eklenir..

Geçen yıl Ağustos ayındaki lansmanı sırasında, Algori 1000’e yakın kaynaktan kripto / blockchain haberleri sağlayacağını belirtti.

Platform, kullanıcının sadece ilgilendiği şeylere erişerek mümkün olan en kısa sürede platformu kullanmasına yardımcı olan filtreler içermektedir. Bu kadar çok sayıda haber kaynağı olmasına rağmen platform hızdan ödün vermemektedir. Eşsiz özelliklerinden biri, kullanıcıların özel çalışma alanları ve airdrop ve para yatırma / çekme işlemlerinde kilitler hakkında haberler oluşturmasına izin vermesidir..

13. Coinjoy

Coinjoy piyasa ve sektörde yer alan günlük haberler hakkında bilgi veren bir kripto para birimi ve blok zinciri haber toplayıcısıdır. Sayfa, UseTheBitcoin dahil olmak üzere dünyanın en büyük ve en popüler kripto para haber sitelerine destek ekledi..

Site, en son haberleri gözlerimizin görmesini ve takip etmesini çok rahat hale getiren karanlık bir arayüze sahiptir. Coinjoy’un aynı zamanda üç farklı bölümden oluşan bir menüsü var: Kaynaklar, Haberler ve Medya. Kaynaklar sayfasında, güncellemeleri ve haberleri almak istediğiniz siteleri seçebilir ve seçimlerini kaldırabilirsiniz. Bu sitelerden birinin seçimini kaldırırsanız, daha fazla bilgi ve içinde yayınlanan haberleri almayacaksınız..

Ayrıca site, ekranın sağ tarafında sanal para birimlerinin canlı fiyatlarını toplulukla paylaşıyor. Bu, kullanıcıların kripto piyasası hakkında en son bilgilere sahip olmasını ve en son haberlerin Bitcoin (BTC) ve diğer sanal para birimleri üzerinde olumlu, tarafsız veya olumsuz bir etkiye sahip olup olmadığını çok kolaylaştıracak..

Gelecekte Coinjoy, kripto pazarı, siteler ve daha pek çok şey hakkında yeni özellikler ve bilgiler ekleyebilir..

Sonuç

Yukarıdaki tartışmamızdan, kripto para birimi piyasasından en son haberler hakkında kendinizi rahatça güncel tutabilirsiniz. Bu, genel haberlerden kripto para birimi borsalarını veya şirketleri veya bireysel kripto para birimi projelerini etkileyen belirli bilgilere kadar uzanır..

En iyi kripto haber toplayıcılarından oluşan yukarıdaki listemiz, basit platformlardan haberden fazlasını sunan sofistike platformlara kadar uzanıyor. Bu platformlar, becerikli video röportajları, kripto / blok zinciri e-kitapları, portföy ve en iyi kripto döviz kurları ve kılavuzları gibi şeyler içerir..

Yeni toplayıcılar geldikçe güncellemeler için bu makaleyi kontrol etmeye devam edin. Okumanız gereken harika olanları size mutlaka bildireceğiz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me