25 Mayıs’ta CEO’muz Jay Hao, bir günlüğüne müşteri hizmetleri şefi oldu. Twitter kullanıcılarımızın ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında gerçekten ne düşündüklerini duymak. Dürüst geri bildirimlerle OKEx, her kullanıcı için en iyi kullanıcı deneyimini geliştirmeye ve sunmaya devam edebilir..

Sohbeti kaçırdınız mı? Jay’in yanıtını görmek için aşağıdaki özetimizi okuyun!

Contents

1. Borsanız neden tüccarlar için Canlı Sohbet sağlamıyor??

OKEx şu anda canlı sohbet hizmetleri sağlamıyor, bu yüzden buradayım twitterda sizinle sohbet ediyorum;), ayrıca OKEx telgraf grubuna da katılabilirsiniz:

2. Uygulamanız cüzdan oluşturmama izin vermedi (şimdi web mobil sürümünüzü kullanıyorum).

Cüzdan hizmetleri için lütfen buraya bakın: https://www.okex.com/wallet

2. Bunun gerekli olup olmadığını bilmiyorum, ancak birçok kullanıcı #OKExFutures’daki sipariş türleri ve diğer rakamlarla ilgili birçok soru soruyor, onlara öğrettiğimde, ancak en iyisi siz olduğunda mini bir açıklayıcı paragraf koymak olacaktır. nadir işlevlerde gezinme.

Kullanıcılarımızın ürünlerimizle bu kadar ilgilenmesi mutlu bir problem! Sipariş türleri ve rakamları ile ilgili açıklamaları bulmak için önce #OKAkademimizi tavsiye edebilirsiniz. – https://bit.ly/2X0CuHN

Daha eğitici infografikler yapacağız & önümüzdeki aylarda ticaretle ilgili videolar.

3. Opsiyonlarda $ ETH ve / veya $ BCH görmeyi gerçekten çok isterim. Mümkünse, $ XRP (@E_user_L)

Az önce OKEx ürün ekibiyle görüştüm ve önümüzdeki ayın başlarında $ ETH Seçenekleri eklemeye karar verdik. Gerisi piyasa tepkisine bağlı olacaktır. Bizi izlemeye devam edin.

4. Eğer CEO isem, büyük kayıpları önlemek için durdurma emri vermektense bir satın alma durdurma emri vermeyi ve satış durdurma emrini tercih ederim

Yakında durdurma sınırımıza kapsamlı bir yükseltme uygulayacağız & büyük kayıpları önlemek veya daha kolay kar elde etmek için durdurma emirlerinizi daha rahat vermenizi sağlayacak piyasa emirlerini durdurun.

5. CEO olsaydım, ticareti kolaylaştırırdım. Tüm vadeli işlem ürünlerini tek bir usdt hesabında birleştireceğim, bu da varlıkları bir hesaptan diğerine aktarma süresini ortadan kaldıracak. Özellikle yeni kullanıcılar için kullanımı ve kontrolü çok kolay ve verimli (@E_user_L)

Harika bir öneri! Bunu düşünüyoruz. Bizi izlemeye devam edin.

6. Muhasebe amaçlı Excel ticaret verileri tablosu açıkçası gerçekten korkunç. Benim deneyimim, sayıların ‘kodlanmış’ olmasıydı, yani sayılar sayı olarak biçimlendirilmemiştir. İkinci olarak, alım / satım verileri ayrı satırlara yansıtılır Örneğin, 10 eter aldıysam, 20 satır yansıtılır, + ETH ve – USDT gösterilir ve her seferinde, işlemlerin sırası kronolojik bir sırayı takip etmez, yani belirli bir + ETH ticaretini başka biriyle eşleştirin – USDT ticareti belki 3 satır öncesinden. Üçüncüsü, bazı ticaret verilerinin yansıtılmadığından eminim, bu nedenle belirli bir ticaret için ticaret verilerimi türetmek için önceki satırdan (token bakiyesi, satılan tokenlar) ve sonraki satırdaki sayıları intrapolate etmem gerekiyor. Genel olarak, oluşturulan excel sayfalarının kullanımının zor olduğunu ve muhasebe yapmadan önce çok fazla ince ayar gerektirdiğini görüyorum. Bu bağlamda, Binance’in excel sayfalarının yönetilmesinin çok daha kolay olduğunu düşünüyorum çünkü satın alma miktarı / fiyat / işlem ücretleri tek bir işlem için tek bir satırda düzgün bir şekilde yansıtılıyor. Herhangi bir ödüle ihtiyacım yok, sadece OKEx’in bana birçok kez sorunlara neden olduğu için bunu geliştirebileceğini umuyorum (@ puppystabber69)

Tavsiyenizi not aldım. Bizim ürünümüz & teknik ekip, işlem verilerini daha kullanıcı dostu olacak şekilde optimize etmeye devam edecek. Şimdi üzerinde çalışıyorum.

7. Vadeli işlemlerde hesapları neden özellikle ayırdınız, bu durum yeni tüccarlar için ne yapacakları ve daha sonra nereye gidecekleri konusunda kafa karışıklığı yaratıyor. Bence onları tek bir hesapta birleştirmek ve sadece tek USDT veya BTC kullanmak en iyisi olacaktır..

Yorumun için teşekkürler. Bu ürün tasarımının amacı, kullanıcılarımızın hangi ticaret araçlarının mevcut olduğunu daha iyi anlamalarına yardımcı olmaktır. Bununla birlikte, daha kullanıcı dostu hale getirmek için hesap ayırma benzerliğini iyileştirmeye çalışıyoruz. Bizi izlemeye devam edin.

8. Yaygın olmayan işlevlerin üzerine geldiğinizde küçük bir açıklayıcı paragraf koymak en iyisidir.

Tavsiye için teşekkürler! Bizde çok az var "ben" Takas gibi bazı terimlerin yanındaki simgeler üzerine gelindiğinde açıklamalarını gösterir. Ama bunun herkes için yeterli olmadığını biliyorum.

Gerektiğinde daha fazla bilgi için lütfen sol taraftaki çubuğa bakın – ek bilgi -.

9. Kripto sat ” eklemek iyi bir fikir olacaktır" tıpkı senin sahip olduğun gibi "kripto satın al" özellik … ör. üçüncü şahıs

@SATOS_EU Böylece Yatırımcılar kriptolarını satıp banka hesaplarına transfer edebilirler. (Kyc2 veya 3 tabii ki zorunludur.

Kesinlikle araştırmaya değer, iyi öneri!

10. Bu yüzden, uygulamadaki ticaret duygularınızın bir kullanıcısıyım, harika.Ama işlevselliğini geliştirmenizi çok isterim. # BTC, # eth, # xrp vb. Günlük alım satımlarda duyguları söyleyin iyi olur & belki bir ortaklık veya sosyal ticareti entegre etmek de yardımcı olacaktır

Tavsiyeniz için Thx, şu anda kullanıcılara BTC uzun / kısa rasyon, vadeli açık intest, alım satım hacmi vb. Dahil olmak üzere çeşitli ticaret verileri sunuyoruz; kontrol edin: https: //www.okex.com/markets/futures-data/btc-usd-quarterly.

Ayrıca, yatırımcıların karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için sağlayabileceğimiz duyarlılıkları ve endeksi sürekli olarak artırıyoruz (başlatmak üzere olduğumuz yeni alım satım verileri sayfası ektedir).

Sosyal ticaret için, ekibimiz zaten çalışıyor ve kısa süre içinde onlarla kontrol edeceğim.

OKEx’i takip edin:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me