OKEx Haftalık Güncellemesi, her hafta düzenlenen promosyonlar, yarışmalar, listeler ve tartışmalara genel bir bakış sunar.

Bu hafta OKEx’te, DeFi alanını yeni listelerle güçlendirmenin yanı sıra çeşitli optimizasyonlar ve yükseltmeler uyguladık. Ayrıca, dokuz yenisini listelediğimizden, kullanıcıların DeFi tokenlerini takip etmelerine yardımcı olmak için bu hafta DeFi Trading Board’u tanıttık: OM, BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII ve TRB. Ayrıca, durdurma emri işlevi için tamamlananlar gibi yeni optimizasyonlar, ticaret stratejilerini yürütmek için gelişmiş araçlar arayan tüccarları kolaylaştırmayı amaçlamaktadır..

Yeni özellikler

Sipariş Optimizasyonlarını Durdur

Bu hafta üç adet durdurma emri optimizasyonunu tamamladık – OCO Emri, Pozisyon Durdurma Emri ve Tetik Emri – kullanıcılara ticaret hedeflerine ulaşmaları için ek esneklik sağlıyor. Üç optimizasyon, aşağıdaki infografikte kısaca açıklanmıştır.

DeFi Ticaret Kurulu

DeFi Trading Board, alım satım panosuna bir ektir ve spot, marj ve sürekli takas piyasalarında popüler DeFi tokenlerini sergiler. Yönetim kurulu, kullanıcıların listelenen DeFi tokenlerini hızlı bir şekilde filtrelemesine ve karşılaştırmasına olanak tanır..

OKChain Testnet Yükseltmesi

OKChain Testnet V0.11.0 burada ve en son sürüm, yerel düğümler için push bildirimleri sunmanın yanı sıra OpenDEX-Desktop v0.0.2’yi destekliyor.

Artık testnet kullanıcıları piyasa haberleri, teknik analiz göstergeleri (K-hattı gibi) ve işlem kayıtları hakkında bildirim alabilirler. Kullanıcılar daha fazla ayrıntı için tam raporu okuyabilir.

Bu Hafta Yeni İlanlar

OKEx, bu hafta BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII, TRB ve OM olmak üzere dokuz yeni DeFi jetonu listeledi..

Bant Protokolü (BAND)

Bant Protokolü, halka açık blok zincirlerinde Katman 2 protokolü olarak hizmet veren güvenli ve ölçeklenebilir merkezi olmayan bir oracle’dır..

SADECE (JST)

JUST, TRON blok zincirinde çalışan merkezi olmayan bir stabilcoin platformudur. Kullanıcılar, JST jetonunu stake ederek, kararlılık ücreti, teminatlandırma oranları, teminat olarak kullanılmasına izin verilen varlıklar vb. Dahil olmak üzere ağ özelliklerine ve yönetişim girişimlerine oy verebilir..

REN (REN)

Ren Projesi, merkezi olmayan finansta özel ve birlikte çalışabilir likidite için bir ekosistemdir. Kullanıcıların sıfır bilgiyle token aktarmalarına, blok zincirleri arasında güvene gerek kalmadan takas etmelerine ve karanlık bir havuzda işlem yapmalarına olanak tanır..

Rezerv Hakları (RSR)

Rezerv Hakları (RSR), Ethereum’da bir stabilcoin platformu olan Rezerv Protokolünün fayda belirtecidir. Rezerv Protokolü, ikili bir jeton modelinden oluşur: RSR yardımcı jetonu ve teminat olarak bir varlık sepeti ile desteklenen RSV stabilcoin..

Yıllık finansman (YFI)

Yearn.finance, toplu likidite sağlama, kaldıraçlı ticaret, otomatik pazarlama yapımı ve daha fazlası üzerine ürünler geliştirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir finans platformudur..

Nexus Mutual (wNXM)

Nexus Mutual, Ethereum’un gücünü kullanır, böylece insanlar bir sigorta şirketine ihtiyaç duymadan riskleri birlikte paylaşabilir.. 

YFII (YFII)

YFII, aynı temel model ve işlevselliğe sahip bir yearn.finance çatalıdır..

Tellor (TRB)

Tellor, tarafların zincir dışı bir veri noktasının değerini talep edebilecekleri ve madencilerin bu değeri tüm Ethereum akıllı sözleşmeleriyle erişilebilen zincir üzerindeki bir veri bankasına eklemek için rekabet edebilecekleri bir sistem oluşturan bir oracle..

Mantra DAO (OM)

Mantra DAO, stake etme, borç verme ve yönetişime odaklanan, topluluk tarafından yönetilen bir DeFi platformudur. Web 3.0 için topluluk tarafından yönetilen, şeffaf ve merkezi olmayan bir ekosistem oluşturur.

Listeyi kutlamak için OM ile ortaklık kurarak 200.000 OM hediye sunduk. Katılmak için promosyon ayrıntılarını buradan okuyun.

Promosyon 1 Eylül’de saat 10: 00’a kadar sürecek. Şunları yapabilirsiniz: OM ticaretine başla şimdi veya giriş hakkında daha fazla bilgi edinin.

Polkadot: Marj Ticareti, Tasarruf, DOTUSDT Swap

DOT ve DOT / USDT sürekli takas ticareti için marj ticareti ve tasarrufları, OKEx web sitesinde ve API’de 25 Ağustos TSİ 07.00’den itibaren resmen hayata geçti..

Polkadot, blok zinciri ağlarının birlikte sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan parçalanmış bir protokoldür. DOT marj ticareti ve kalıcı takas kullanmaya başlayabilirsiniz veya hakkında daha fazla öğren bu ürünler.

Geçmiş Yarışmalar

OKExElite Ticaret Yarışması Parçalanmış Toplam İşlem Hacmi Rekoru

Bir ay süren yarışma, 8.082 katılımcının 231 takım oluşturması ve kavramsal ticaret hacminde 703.658.154 $ ‘lık tarihi bir değer kazanmasıyla rekor kıran bir ilgi gördü.

Sistem güncellemesi

OKEx Options ve Swap ticareti, 25 Ağustos’ta sistem bakımına tabi tutuldu..

Etkinliklerde OKEx

Geçmiş Etkinlik: OKEx CELO Bana Her Şeyi Sor & Vermek

27 Ağustos’ta, CELO’daki cLabs ekibinden Markus Franke ve Juldy, projeleri etrafında bir gece sormak için OKEx India Telegram grubunda bize katıldı.

Özel bir CELO token hediye şu anda 23: 59’a kadar devam ediyor. 28 Ağustos IST.

OKExDeFi Yuvarlak Masa 8

OKEx DeFi Roundtable 8’de CEO’muz Jay Hao, Aave’nin kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov ile konuştu ve DeFi oluşturabilirlik ve kripto ödünç verme yeniliklerine daldı..

Abone olun resmi YouTube kanalı OKExDeFi Roundtable serimizden tam bölüm ve diğer videolar için.

OKEx Sohbetleri: Kripto Ticaret Altyapısının Olgunlaşması 2020

28 Ağustos’taki ilk Rus Fireside sohbetimizde, iş geliştirme müdürümüz Nicko Dekarhanov, Velvet Formula’nın kurucusu ve CEO’su Michael Alefirenko ile konuştu; AMT Capital ticaret lideri Andrey Dronin; ve Àlber Blanc’ta iş geliştirme direktörü Ivan Grigorev, kripto ticareti altyapısının gelişimi hakkında.

Videonun tamamına buradan göz atın.

Yaklaşan Etkinlik: OKExDeFi AMA Serisi: Dengeleyici (BAL)

28 Ağustos’ta Balancer Labs’ın CEO’su ve kurucu ortağı Fernando Cervigni Martinelli ile görüşeceğiz. Programlanabilir likidite için bu protokol hakkında canlı tartışma için 12:00 – 13:00 UTC arasında bize katılın.

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me