Ne kadar para biriktirmeniz gerektiğini ve kendi varlıklarınızı nasıl büyüteceğinizi bulmak zor olabilir. İster blockchain teknolojisinde yeni olun, ister geleneksel bankacılıktan uzaklaşın, ister küresel kasvetin ortasında kripto fobisinden kurtulmak isteyin, işte OKEx’te pasif geliri nasıl artıracağınızı anlamanıza yardımcı olacak hızlı bir başlangıç ​​kılavuzu..

OKEx’te pasif gelir elde etmenin yolları

Kaydediliyor geleneksel bankacılıkta veya kripto alanında servet biriktirmenin en yaygın yoludur. OKEx’te, işlem yapmadan veya piyasa yetersiz kaldığında bile ekstra kazanmak için yedek kripto paralarınızı Cüzdanınıza yatırabilirsiniz. Katma değerli Tasarruf hizmetimiz ile yatırdığınız paranın ikinci gününden itibaren her gün faiz tahakkuk ettirilir, böylece arkanıza yaslanıp kazancınızın cebinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Şu anda, Tasarruflarda marj ticareti için minimum para yatırma gereksinimi olmaksızın toplam 32 varlığı destekliyoruz ve para çekme işlemleri için çok esnek.

Duymuş olabilirsin stake etme Ekstra gelir elde etmek için esasen en kolay ve en güvenli seçeneklerden biri olarak, kullanıcıların stake süresi sona erdiğinde daha yüksek getiri ödülleri için uzun vadede madeni para tutmaya teşvik edildiği durumlarda. OKEx Pool’da bahis oynamak için bir stake dönemi seçin, hizmete abone olmadan önce tahmini getiri getirisini kontrol edin ve madeni paraları Madencilik / Staking Hesabınıza koyun. Ardından, karşılık gelen stake edilmiş varlıklarda belirtilen düzenli getiriler alacaksınız. Veya yenisine abone olabilirsiniz Vadeli mevduat İlgili hisseli varlıklarda farklı getirilerle bir aydan üç aya kadar değişen para yatırma hizmeti. Staking’e katılarak, süper düğüm fikir birliği mekanizmalarımıza da katıldığınızı ve hesabınızın fikir birliği sağlamak, değişiklikleri oylamak ve zincirdeki işlemleri doğrulamak için katılımı için ödüllendirileceğinizi biliyor muydunuz??

Pasif gelir elde etmek için kripto paranızı OKEx’e de ödünç verebilirsiniz. Bizim son C2C Kredisi borçluların ve yatırımcıların yeterli derecede şeffaflık ve güvenliğin yanı sıra ideal faiz oranları, kredi süresi ile kredi alabilecekleri veya verebilecekleri açık bir pazardır. Şu anda, Bitcoin’i (BTC) teminat olarak ve Tether’i (USDT) kredi para birimi olarak kabul ediyoruz (gelecekte daha fazla varlık desteklenecektir). Bu, borçluların ticaret stratejilerini ve finansal ihtiyaçlarını desteklemek için BTC’lerini ele geçirip USDT alabilecekleri anlamına gelirken, yatırımcılar USDT’lerini iyi faiz oranlarında pasif gelir elde etmek için kullanabilirler..

Peki ne seçmeliyim?

Daha geleneksel bir tasarruf planını tercih etmek istiyorsanız, Tasarruf – tek yapmanız gereken, varlıklarınızı Cüzdana yatırmaktır ve ihtiyaç duyduğunuzda geri çekebilirsiniz. Bununla birlikte, kazandığınız faiz miktarı, sahip olduğunuz jeton sayısına göre açık bir şekilde değişecektir..

Stake etme pasif gelirinizi artırmak için kesinlikle başka bir güvenli seçenektir – ne kadar uzun süre pay alırsanız, o kadar çok kazanırsınız, değil mi? Teoride, hisseli varlıklarınız için piyasayı yakalamak için zaman harcamak zorunda kalmadan periyodik ödemeler almanın güvenilir bir yoludur, boş zamanınızı diğer yatırımlar için de kullanabilirsiniz. Tasarruflardan daha yüksek bir getiri sunmasına rağmen, harcadığınız zamana değip değmeyeceğine karar vermeden önce hisseli varlıklarınızdaki yatırım getirilerini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Varlıklarınız kilitleneceğinden ve stake süresi sona erene kadar para çekemeyeceğinden (sabit vadeli stake etmeyi seçtiyseniz) bu özellikle swing tüccarları için geçerlidir..

İçin C2C kredisi, Eldeki kripto kaynaklarınızın kullanımını en üst düzeye çıkararak kripto tüccarlarını takip etme sevginizi gösteriyorsunuz. Teminat değerindeki düşüş riskini (yani burada BTC fiyatı) en aza indirmek için, C2C Kredi platformumuz zaten bir uyarı seviyesi ve tasfiye seviyesi Farklı kredi-değer oranı için yedek paralarınızı endişesiz ödünç verebilirsiniz. Teminat değeri tasfiye seviyesinin altına düşerse ve borçlu yine de teminat tutarını artıramazsa, sistem anaparayı, faizi ve gecikmiş ceza faizini size geri ödemek için pozisyonu kapatacaktır, yani tahsil edebileceksiniz. teminat değerinin düşmesinden bağımsız olarak anaparanız.

Sonuç

Hangi şekilde tasarruf etmeyi tercih ederseniz edin, zor kazançlı varlıklarınızı güvende tutmak için gelişmiş bir risk yönetim sistemimiz olduğundan emin olabilirsiniz. OKEx’te pasif gelirinizi bugün artırın!

OKEx’i takip edin:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me