OKEx Haftalık Güncellemesi, her hafta düzenlenen promosyonlar, yarışmalar, listeler ve tartışmalara genel bir bakış sunar..

Bu hafta OKEx’te, ilk OKEx Jumpstart likidite madenciliği projemiz ZYRO’yu başlattık ve şu ana kadar toplam hisseli değerde 100 milyonun üzerinde OKB gördük. OKEx Kazanma bölümümüzü Bileşik protokolü ile pasif gelir elde etmek için yeni bir ürünle destekledik, OKEx Pool ise Waves staking hizmetinin eklendiğini gördü..

DeFi ekosistemimiz, bu hafta SWRV, BOT, SUN, NMR, MLN ve REP dahil altı yeni token ile marj ticareti, tasarruflar ve 16 DeFi token için sürekli takas ürünleri ile genişletildi..

Ayrıca, yeni C2C Kredi optimizasyonları iki yeni teminat seçeneğine ve üç günlük bir borçlanma vadesine izin verir. Son olarak, dördüncü OKExAlts hediyesi için YouTube kanalımıza göz atın ve Aragon’un kurucu ortağı Luis Cuende ile son DeFi Konuşmamızı tekrar ziyaret edin.

OKEx Hızlı Başlangıç ​​Madencilik Projesi # 1: ZYRO

İlk OKEx Jumpstart likidite madenciliği projemizi başlattık – Zyro.finance (ZYRO) – yüksek performanslı halka açık bir blok zinciri olan Zilliqa üzerine inşa edilen otomatik likidite için yeni nesil bir protokol.

Kullanıcılar artık OKB’lerini ZYRO madenciliğine yatırabilir ve kilitlenme süresi olmadan, minimum stake etme ve yüksek getiri olmadan ücretsiz stake etmenin keyfini çıkarabilir. Kullanıcılar ZYRO projesi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve şimdi stake etmeye başlayabilir.

Bileşik: OKEx Earn’e yeni bir ekleme

Son OKEx Earn genişlememiz, kullanıcıların aşırı gaz ücreti ödemeden popüler DeFi projesi Compound aracılığıyla pasif gelir elde etmelerini sağlıyor..

BAT, DAI, ETH, USDC, USDT veya ZRX yatırarak kullanıcılar şunları yapabilir: kredi faizi ve sınırlı süreli COMP token bonusu kazanın.

Dalgalar Staking

OKEx Pool, Waves Staking hizmetini resmi olarak başlattı ve% 5,36’ya varan yıllık getiri ile esnek bir stake etme süresi sağladı.. Daha fazla bilgi edin kurallar ve detaylar hakkında.

Promosyonlar

OKExAlts 4. YouTube Video Hediyesi

Dördüncümüzü izleyin #OKExAlts videosu size daha yaygın dört altcoin türü hakkında bilgi verirken: güvenlik jetonları, yardımcı jeton, DeFi yönetişim jetonları ve takas jetonları.

Ayrıca abone olabilirsiniz Youtube kanalı, video gibi ve sınırlı süreli USDT 100 hediyemizi girmek için açıklama kutusundaki kuralları izleyin. Promosyon 23 Eylül 23:59 UTC’ye kadar sürecek..

OKEx India P2P DeFi Çekilişi Kurası

OKEx’te öne çıkan birden fazla DeFi projesi ile P2P DeFi Raffle Draw promosyonunu genişlettik. USDT cinsinden 355.000 Hindistan rupisi INR değerinde bir ödül havuzunu paylaşmak için bugün bir P2P işlemi tamamlayın! Ayrıntıları görüntüleyin ve 20 Eylül’den önce buraya katılın. 

En sevdiğiniz OKEx kapşonlu için oy verin

OKB’yi ve kazanan OKEx kapüşonunu kazanma şansına sahip olmak için favori OKEx kapüşonuza oy verin. Oyunuzu verin 14 Eylül UTC saat 14: 00’dan önce.

Bu Hafta Yeni İlanlar

OKEx, bu hafta SWRV, BOT, SUN, NMR, MLN ve REP dahil olmak üzere altı yeni DeFi jetonunu listeledi ve marj ticareti, tasarruflar ve 16 DeFi jetonu için sürekli takas ürünleri.

Swerve (SWRV)

Swerve Finance,% 100 topluluk tarafından sahip olunan bir Curve çatalıdır. Tamamen sahipler, likidite sağlayıcıları ve kullanıcıları topluluğuna ait basit bir 33.000.000 arz var. Sahipler Swerve’ye likidite sağlarlarsa, Swerve DAO’da $ SWRV kazanmak için stake edilebilen ySWRV tokenleri alırlar..

Sıçrama Jetonu (BOT)

Bounce’un amacı, bireyler ve projeler için farklı türlerde açık artırmalar sunmaktır. BOT, Bounce.finance platformunun YİD belirteci üretmek için bir likidite madenciliği mekanizmasına sahip yönetim belirtecidir.

GÜNEŞ GÜNEŞ)

SUN, TRON’un DeFi potansiyeline odaklanan sosyal bir deneydir. TRON ağında en iyi Bitcoin eşdeğeri olarak tasarlanan SUN, sıfır VC yatırımı, sıfır PE yatırımı, ekip için ön madencilik veya rezerv içermiyor ve açık kaynaklı akıllı sözleşmeleriyle tamamen topluluk tarafından işletiliyor. Giriş ayrıntılarını görüntüleyin.

Numeraire (NMR)

Numerai, aşırı uyumu ekonomik olarak mantıksız hale getirmek için yeni bir açık artırma mekanizmasında kullanılabilecek yeni bir şifreleme belirteci olan Numeraire’i öneriyor. Açık artırma mekanizması, rasyonel veri bilim adamlarının modellerinin yeni veriler üzerinde iyi performans gösterme becerisine olan güvenini ortaya çıkaran denge teklif davranışına yol açar. Açık artırma mekanizması ayrıca bir Numeraire jetonunun ekonomik değeri için doğal argümanlar üretir..

Kavun (MLN)

Kavun, merkezi olmayan zincir içi varlık yönetimi için Ethereum tabanlı bir protokoldür. Kişilerin veya kuruluşların, kişiselleştirilebilir ve güvenli bir ortamda kendi varlıklarını ve başkalarının zenginliğini yönetmeleri için bir protokoldür. Kavun, herkesin özelleştirilmiş zincir üstü yatırım araçlarını kurması, yönetmesi ve bunlara yatırım yapmasını sağlar.

Augur (REP)

Augur, tahmin pazarları için güvenilmez, merkezi olmayan bir oracle ve platformdur. Augur’un tahmin pazarlarının sonuçları, Augur’un yerel İtibar jetonuna sahip kullanıcılar tarafından seçilir. Bu kullanıcılar, tokenlerini gerçek gözlemlenen sonuç üzerine yatırırlar ve karşılığında piyasalardan takas ücretleri alırlar..

Marj ticareti, Tasarruflar ve USDT marjlı Sürekli Swaplar

Gelecek vaat eden 16 DeFi token için kalıcı takas, marj ticareti ve tasarruf ekleyerek küresel kullanıcılarımız için daha fazla esneklik sağlamaya devam ediyoruz – RSR, WNXM, BAL, STORJ, BTM, LRC, ZIL ve BTT, JST, REN, TRB, KSM, BAND, YFV, SWRV ve SUN – tümü 75 kata kadar kaldıraç sağlar.

Ürün Yükseltmeleri

C2C Kredisi güncellemeleri

C2C Kredisi hizmetine, teminat seçenekleri olarak BCH ve LTC’yi ve yeni bir üç günlük borçlanma süresi ekleyerek iki güncelleme uyguladık. Deneyim ödünç almanın yepyeni bir yolu OKEx ile DeFi ve CeFi platformlarında bugün.

Sistem Bakımı Nedeniyle Opsiyon Ticareti Durduruldu

Hizmetimizi optimize etmek ve kullanıcıların ticaret deneyimini iyileştirmek için OKEx, 9 Eylül UTC saat 9: 00’da sistem bakımı uyguladı..

Etkinliklerde OKEx

Geçmiş Etkinlik – OKExDeFi Yuvarlak Masası: Aragon

Bunda yuvarlak masa, DAO alanındaki en farklı projelerden biri olan Aragon’un kurucu ortağı Luis Cuende’yi, Aragon’un mevcut ilerlemesi ve gelecekteki gelişmeleri hakkındaki görüşlerini paylaşması için davet ettik..

Abone olun resmi YouTube kanalı OKExDeFi Roundtable serimizden tam bölüm ve diğer videolar için.

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me