GÜNCELLEME: 19 Kasım 12:00 UTC

OKEx, 27 Kasım 2020’de veya daha önce para çekme işlemlerine devam edeceğimizi duyurdu..

Para çekme işlemlerini yeniden açmadan önce ekibimiz, sıcak cüzdan sisteminin normal işlemlerine devam etmek ve kullanıcılarımızın fonlarının güvenliğini sağlamak için sıkı güvenlik kontrolleri yapıyor. Duyurunun tamamını buradan okuyun.

GÜNCELLEME: 17 Kasım, 14:30 UTC

Haftalık rapor

Bugün, OKEx ticaret aktivitesi ile ilgili haftalık raporumuzu yayınladık. OKEx kripto türevlerinin (vadeli işlemler, kalıcı takaslar ve opsiyonlar) işlem hacmi 64.63 milyar USDT’ye ulaştı – haftalık% 60 artış.

Ayrıca bu hafta 211 BTC girişi olduğunu da bildirdik. OKEx’teki BTC cüzdan bakiyesi şu anda 219.704 BTC’de duruyor. Raporda belirtildiği gibi, para çekme işlemleri askıya alındığı için bu hafta OKEx’ten herhangi bir zincir içi kripto varlığı çıkışı olmadı. Kullanıcıların fonları güvenli bir şekilde korunur.

BCH çatal güncellemesi

Platformun BCHUSD ve BCHUSDT’nin haftalık ve iki haftalık vadeli işlem sözleşmelerinin alım satımını 18 Kasım UTC saat 9: 00’da sürdürmeyi planladığını bugün duyurduk. Sözleşme kademesi ayarlamaları hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen duyuruyu kontrol edin.

GÜNCELLEME: 16 Kasım, 15:00 UTC

BCH tüccarları için hard fork güncellemesi

Bitcoin Cash (BCH) ağı sert çatalını dün 15 Kasım’da tamamladı. Şu anda iki çatallı zincir var, Bitcoin Cash ABC (BCH ABC) ve Bitcoin Cash Node (BCHN).

Başlıca platformlar arasındaki alım satım fiyatlarına bakıldığında, BCHN’nin mevcut fiyatının BCH ABC’den önemli ölçüde daha yüksek olduğunu görebiliriz. Daha önce duyurduğumuz yönergelerimize uyarak, bu, BCHN’yi yeni BCH olarak benimsediğimiz anlamına gelir. BCH ABC tokenleri, kullanıcıların Finansman Hesaplarına 1: 1 oranında airdrop edilecektir..

Daha fazla ayrıntı için duyurunun tamamına bakın.

Para çekme

OKEx’ten para çekme işlemleri hala geçici olarak duraklatıldı. Tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Kullanıcılara verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz ve tam platform işlevselliğini sürdürmek için çok çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için lütfen bu makaleyi veya resmi sosyal kanallarımızı kontrol etmeye devam edin.

GÜNCELLEME: 14 Kasım, 15:30 UTC

BCH tüccarları için hard fork güncellemeleri

Bitcoin Cash (BCH) hard forkunun yarın yapılması planlanıyor, 15 Kasım, öğlen civarı, UTC.

OKEx’teki tüm BCH yatırımcıları için lütfen çatal döneminde herhangi bir BCH transferi yapmayın varlık kayıplarını önlemek için. Çatal sırasında ve sonrasında ne bekleyeceğinizle ilgili daha fazla ayrıntıyı burada bulabilirsiniz..

BCHUSD ve BCHUSDT için vadeli işlemler ve kalıcı takaslar, bugün, BCH sert çatalının çevresinde gerçekleşecek risk kontrol ayarlamalarına ilişkin ayrıntıları yayınladık. Lütfen tüm ayrıntılar için duyuruya bakın.

Para çekme

OKEx’ten para çekme işlemleri hala geçici olarak duraklatıldı. Tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Kullanıcılara verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz ve tam platform işlevselliğini sürdürmek için çok çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için lütfen bu makaleyi veya resmi sosyal kanallarımızı kontrol etmeye devam edin.

GÜNCELLEME: 12 Kasım saat 08:00 UTC

Para çekme

OKEx’ten para çekme işlemleri hala geçici olarak duraklatıldı. Tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Kullanıcılara verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz ve tam platform işlevselliğini sürdürmek için çok çalışıyoruz. Durumla ilgili güncellemeler için lütfen bu makaleyi veya resmi sosyal kanallarımızı kontrol etmeye devam edin.

OKEx Market Mikroyapı Raporu – Ekim 2020

OKEx’in Ekim ayındaki alım satım faaliyeti verileri şu şekildedir. Geçen ayın sonunda OKEx, 1,1 milyar $ ile tüm borsalarda BTC vadeli işlemleri için en yüksek toplu açık faize sahip oldu. Ayrıca 240 milyon dolar ile ETH vadeli işlemleri için en yüksek toplanmış OI’ye sahipti.

Ek olarak, merkezi olmayan finans dünyasında token fiyatlarındaki düşüşe rağmen, DeFi token’larının ticaret hacmi sabit kaldı – aydan aya sadece% 2 düşüş.

Ekim Mikroyapı Raporumuzdan daha fazla bilgi için, tam özeti buradan okuyabilirsiniz..

GÜNCELLEME: 9 Kasım 13:00 UTC

Para çekme

OKEx’ten dijital varlıkların çekilmesi hala geçici olarak duraklatıldı. Tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Kullanıcıları durum hakkında zamanında güncellemeye devam edeceğiz.

Ürün güncellemeleri

Bugün, Ekim ayı raporumuzu OKEx’in platform jetonu OKB’de yayınladık. OKB’nin Ekim ayındaki ortalama piyasa değeri 1.47 milyar dolardı ve ayın toplam işlem hacmi 2.48 milyar USDT’ye ulaştı. Daha fazla bilgi edinmek için raporun tamamını okuyun.

GÜNCELLEME: 6 Kasım 14:00 UTC

OKEx ile ilgili bir tarafın, yasaların öngördüğü şekilde, bir soruşturmada bir kamu güvenliği bürosu ile aktif olarak işbirliği yaptığını doğrulayabiliriz. İlgili tarafın cezai olarak gözaltında olduğu iddiaları reddedildi.

Hukuki destek ve rehberlik aradık ve bu süreç boyunca ilgili tarafla iletişime geçtik..

Maalesef OKEx, soruşturmanın içeriği gizli olduğundan daha fazla bilgi veremiyor..

Bunun neden olduğu normal işlevsellik kesintisi için özür dileriz ve kullanıcılarımızı para çekme durumuyla ilgili yeni bilgilerle derhal güncelleyeceğiz..

OKEx platformundaki tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. 16 Ekim’de para çekme işlemlerinin askıya alınmasından bu yana OKEx’ten herhangi bir şekilde varlık çıkışı olmadı. Aynı zamanda, kullanıcılarımıza OKEx’te para çekme işlemlerine devam edildikten sonra fonlarının% 100’ünün çekilebileceğini garanti edebiliriz..

GÜNCELLEME: 4 Kasım 14:00 UTC

Para çekme

OKEx’te para çekme işlemleri hala geçici olarak duraklatıldı. Kullanıcı fonlarının güvenliği en büyük önceliğimizdir ve tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Tam platform işlevselliğini sürdürmek için çok çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için lütfen bu makaleye bakın.

Ürün güncellemeleri

OKEx tarafından geliştirilen halka açık blok zinciri altyapısı OKExChain, Ekim ayı için ilerleme raporunu yayınladı. OKExChain testnet, öncelikle zincirdeki likiditeyi etkilemeyi amaçlayan otomatik piyasa yapıcı Swap modülünü optimize eden v0.12.3’e yükseltildi. Gelişmeler hakkında daha fazlasını buradan okuyun.

OKEx’teki NEO ve Algorand (ALGO) sahipleri için bugün aylık bonus dağıtımımıza başladık. Bonuslarınızı nasıl kullanacağınızla ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

GÜNCELLEME: 30 Ekim 12:30 UTC

Para çekme

OKEx’ten para çekme işlemleri hala geçici olarak duraklatıldı. Para çekme içermeyen diğer tüm platform işlemleri çalışır durumda kalır. Kullanıcı fonlarının güvenliği en büyük önceliğimizdir ve tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Tam platform işlevselliğini devam ettirmek için çok çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için lütfen bu makaleye bakın.

Diğer güncellemeler

Sadık müşterilerimizi daha düşük işlem ücretleri ile ödüllendirmek için bir sistem geliştirdik. OKEx’te para çekme işlemleri devam ettikten sonra 30 güne kadar daha düşük ücretlerin nasıl alınacağı ve diğer avantajlar hakkında daha fazla ayrıntı için duyurunun tamamını okuyun..

GÜNCELLEME: 29 Ekim 17:30 UTC

Para çekme

OKEx’ten para çekme işlemleri hala geçici olarak duraklatıldı. Kullanıcı fonlarının güvenliği en önemli önceliğimizdir ve tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Para çekme işlemlerine mümkün olan en kısa sürede devam etmek için çok çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için lütfen bu makaleye bakın.

Diğer ürün güncellemeleri

C2C Kredisi kullanıcıları için: OKEx, BCH’nin askıya alınma tarihini teminat olarak 8 Kasım UTC 03:00 -e 29 Ekim, UTC 09:00. Teminat olarak BCH ile USDT ödünç alan kullanıcıların, kredilerini daha önce geri ödemesi gerektiğini lütfen unutmayın. 14 Kasım UTC 03:00, bu, zorunlu bir geri ödemenin tetiklendiği zamandır.

GÜNCELLEME: 28 Ekim 13:00 UTC

Para çekme

OKEx’ten para çekme işlemleri hala geçici olarak duraklatıldı. Kullanıcı fonlarının güvenliği en önemli önceliğimizdir ve tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Para çekme işlemlerine mümkün olan en kısa sürede devam etmek için çok çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için lütfen bu makaleye bakın.

Diğer ürün güncellemeleri

Bugün OKEx, 15 Kasım’da Bitcoin Cash (BCH) ağının planlanan hard forkunu destekleyeceğini duyurdu. Şu anda iki rakip fork önerisi var, Bitcoin Cash ABC (BCH ABC) ve Bitcoin Cash Node (BCHN). Hard fork başarılı olursa, çataldan önce OKEx üzerinde BCH tutan kullanıcılar iki yeni varlık alacak: BCH ABC ve BCHN.

Planlanan hard fork ve OKEx’te ticareti nasıl etkileyeceği ile ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen buraya tıklayın.

GÜNCELLEME: 27 Ekim 13:00 UTC

OKEx’te para çekme işlemleri hala geçici olarak duraklatıldı. Kullanıcı fonlarının güvenliği en önemli önceliğimizdir ve tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Platformu tam işlevselliğe döndürmek için çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için lütfen bu makaleye bakın.

GÜNCELLEME: 26 Ekim saat 11:30 UTC

Bir WebSocket Sistem Yükseltmesi planlanmış yarın, 27 Ekim saat 8: 30’da UTC (API tüccarlarını ve OKEx API kullanan diğer tarafları etkiler).

OKEx üzerinden para çekme işlemleri hala duraklatıldı. Kullanıcı fonlarının güvenliği en önemli önceliğimizdir. Tüm kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Platformun tam işlevselliğe dönmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

GÜNCELLEME: 23 Ekim 14:00 UTC

Şu anda, OKEx’ten para çekme işlemleri hala duraklatılmıştır. Doğrudan para çekme işlemlerini içerenler hariç, tüm OKEx ürünleri çalışıyor ve çalışıyor – yani, OKEx Earn’de Crypto fiat ağ geçidi Sat ve DeFi token getiri tarımı da 16 Ekim’de geçici olarak askıya alındı..

Her zamanki gibi işe geri dönmek için 24 saat çalışıyoruz. Kullanıcı fonları güvende ve etkilenmeden kalır. Sarsılmaz sabrınız için OKEx topluluğuna çok teşekkür etmek istiyoruz. Lütfen güncellemeler için burayı tekrar kontrol edin.

GÜNCELLEME: 22 Ekim 15:15 UTC

OKEx’teki tüm işlevler, para çekme içerenler dışında çalışıyor ve çalışıyor. Kullanıcı fonları güvenlidir. Sabrınız için içtenlikle teşekkür ediyor ve para çekme işlemlerine devam etmek için çok çalışıyoruz. Lütfen gelecekteki güncellemeler için bu makaleyi kontrol edin.

GÜNCELLEME: 21 Ekim 2020, 02:00 UTC

P2P Ticaretine Yeniden Başlama ve Kripto Satın Alma

OKEx P2P platformu, CNY, INR ve VND fiat çiftleri için 21 Ekim 12:00 UTC’de işlem yapmaya devam edecek ve Kripto Satın Al fiat ağ geçidi de aynı anda yeniden etkinleştirilecek..

Kripto para çekme işlemlerinin hala geçici olarak askıya alındığını lütfen unutmayın. Güvenliğiniz için, herhangi bir koruma olmadan dolandırıcılık ve / veya ihtilaf riski taşıdığından emanet dışı ticaretten kaçının. Her zaman olduğu gibi, ticaret yaparken lütfen uygun risk yönetimini uygulayın ve en son güncellemeler için yalnızca resmi iletişim kanallarımızı takip edin..

Devam eden sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

16 Ekim UTC, saat 03:00 itibariyle OKEx, dijital varlık çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldı. * Kullanıcılara OKEx’teki fonların güvenliğinin etkilenmediğinden emin olmak istiyoruz. Ek olarak, OKEx’te para çekme içermeyen diğer tüm işlemler normal şekilde çalışıyor.

İle ilgili olarak iddialar Bugün Twitter’da, fonların OKEx’ten rakip bir borsaya çekildiğini belirten OKEx’in cüzdan ekibi, söz konusu işlemlerdeki kaynak cüzdan adreslerinin OKEx’e ait olmadığını doğruladı..

Büyük blok zinciri analitik firması Chainalysis’in baş ekonomisti de onaylanmış bugün bir tweet’te söz konusu işlemlerin "yanlış etiketlenmiş" ve aslında OKEx’ten değildi.

Kullanıcılarımıza para çekme işlemlerinin askıya alınmasının neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz. Daha fazla bilgiye sahip olur olmaz kullanıcıları haberdar edeceğiz – lütfen şu adrese bakın: OKEx’in resmi Twitter’ı en son güncellemeler için. Elbette, tüm güvenlik gereksinimlerinin karşılandığını belirlediğimiz anda dijital varlık çekme işlemlerine devam edeceğiz..

Devam eden desteğinizi ve güveninizi takdir ediyor ve değer veriyoruz ve müşterilerimize birinci sınıf ürünler, hizmetler ve teknik destek sunmaya devam edeceğiz..

* 8.1 Hizmet Değişikliği ve Hizmet Koşullarının Kesilmesi uyarınca OKEx, Hizmeti değiştirebilir ve / veya ayrıca hizmeti herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunarak veya bulunmayarak kesintiye uğratabilir, askıya alabilir veya sonlandırabilir..

Medya bağlantısı

Vivien Choi

E-posta: [e-posta korumalı]

@hayalhanemersin

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me