3 virgül incelemesi

3Commas, alım satım oluşturmak için otomatik botlar kullanan akıllı bir kripto alım satım platformudur. Kendi kişisel ticaret stratejinizi oluşturabilir veya diğer kullanıcıların ticaret faaliyetlerini birden fazla borsada kopyalayabilirsiniz..

Büyüyen kripto para piyasası ve yatırım dünyası değiştikçe, ticaret tablosu analizinden en iyi bitcoin ticaret bot sistemini kullanmaya kadar hiçbir şeyin işe yaramayacağı ve gerçek risklerle birlikte geleceği garanti edilmez. Otomatik ticaret botu özelliklerinin, alım satımları otomatik olarak açıp kapatarak ‘düşük al ve yüksek sat’ sloganını uygulayarak gerçekten kâr elde edip edemeyeceğini görmek için 3commas SmartTrading terminalini gözden geçirelim..

3Commas nedir?

3commas ticaret botu nedir

3Commas.io’da çevrimiçi olarak bulunan 3Commas, otomatik ticaret stratejileri oluşturmayı ve uygulamayı kolaylaştıran bir kripto ticaret platformudur..

3Commas ile diğer tüccarların ticaret faaliyetlerini kopyalayabilirsiniz. Veya ticaret stratejilerinizi çeşitli ölçütlere göre oluşturabilirsiniz..

3Commas komisyon almaz. Ancak, tüccarlar 3Commas’a erişmek için ayda 22 ila 75 dolar ödüyor. 3Commas ayrıca kısa süre önce platformunun ücretsiz bir sürümünü de tanıttı: 3Commas’ta bir Binance hesabı oluşturursanız, ücretsiz olarak işlem yapabilirsiniz. 3Commas ayrıca 3 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

Genel olarak, 3Commas bir kripto para birimi ticaret yönetimi platformudur. Platformu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bazı insanlar, platformun en başarılı tüccarının alım satım faaliyetini kopyalayacaktır. Diğerleri, riske maruz kalma durumlarına ve istenen getirilere göre farklı stratejileri özelleştirecektir..

Kasım 2019 itibarıyla 3Commas’ın 120.000’den fazla kayıtlı kullanıcısı, günlük işlem hacmi 60 milyon dolar ve desteklenen 23 borsası var..

3commas Bitcoin Trading Bot İncelemesi

3commas Bitcoin Trading Bot İncelemesi

Özet bakiyelerin ve geçmişin 3 virgülle görünümü

Özet bakiyelerin ve geçmişin 3 virgülle görünümü

3Commas Özellikleri

3commas ticaret faydaları

3Commas, aşağıdaki tüm temel özellikleri sunar:

3commas kullanıcı kontrol paneli portföyü

3commas kullanıcı kontrol paneli portföyü

Otomatik Ticaret 24/7: 3Commas’ın temel özelliği, haftanın 7 günü, günün 24 saati otomatik olarak işlem yapabilmenizdir..

23 Desteklenen Değişimler: 3Commas, Binance, Bittrex, Coinbase Pro, BitMEX, Bitfinex, Poloniex, Bitstamp, Bybit, Cex, Kraken, KuCoin, OKex, Huobi, Exmo, Gate.io, HitBTC ve YoBit (ayrıca Binance DEX, Binance dahil olmak üzere) 23 büyük kripto para borsasını destekler Jersey, Binance ABD).

Eşzamanlı Kar Al ve Zararı Durdur: Alım satım işlemlerini kar veya zararı durdur komutları alarak özelleştirin, karınızı kilitlemenize veya kayıpları en aza indirmenize yardımcı olun.

Kâr Al ve Zararı Durdurun Sonunda: Zararı durdurun özelleştirin ve karı al ve zararı durdurun ardından kar komutlarını daha da ileri götürün, böylece bir madeni para fiyatı yükseldiğinde limitler otomatik olarak artar.

Birden Çok Hedefe Göre Satış: Madeni paralarınızı birden fazla hedefle satın. Örneğin, madeni paralarınızın yarısını 10.000 dolara sattıktan sonra% 25’ini 11.000 dolara ve geri kalanını 11.500 dolara satabilirsiniz. 3Commas, bu seçenekleri otomatik olarak ayarlamanıza izin verir.

TradingView Sinyalleri ve Grafikleri: 3Commas, eşzamanlı döviz kuru grafiklerini ve TradingView sinyallerini tek bir pencerede görüntülemenizi sağlar.

3commas-smarttrade-kılavuzu

Kağıt Ticareti: 3Commas, satın almadan önce platformun alım satım özelliklerini tam olarak test etmenizi sağlayan bir kağıt alım satım özelliğine sahiptir. Ücretsiz 3 günlük abonelikle kağıt ticaretini etkinleştirdiğinizde, tam deneme süreniz boyunca platforma tam erişim elde edersiniz..

Akıllı kapak: Madeni paraları satmanıza ve geri almanıza olanak tanıyan 3Commas Smart Cover özelliğini kullanarak beklenmedik piyasa hareketleriyle ek kar elde edin.

Basit ve Kompozit Botlar: 3Commas, basit botlar (bir ticaret çifti çalıştırmanıza izin verir) ve bileşik botlar (birden fazla ticaret çifti çalıştırmanıza izin verir) sunar

Uzun Algoritmalar: 3Commas, uzun veya kısa algoritmalar kullanabilir. Uzun algoritmalarla bot, oluşturduğunuz ayarlarla bir jeton satın alır, ardından daha yüksek bir fiyata satış için siparişleri listeler. Örneğin, bot 10 dolardan alıp 11 dolardan satabilir..

Kısa Algoritmalar: 3Commas, kısa algoritmalar uygulamanıza izin verir. Bot, siz ayarları oluşturduktan sonra bir jeton satacak, ardından daha düşük bir fiyattan bir satın alma emri belirleyecektir. Örneğin, bot 10 dolardan satacak ve 9 dolardan satın alacak..

Anlaşma Kapatma Sinyalleri: 3Commas anlaşma kapanış sinyalleri özelliği ile botlar, RSI-7, ULT-7-14-29, TA sunumları, CQS ölçeklendirme ve özel TradingView sinyalleri dahil olmak üzere TradingView sinyallerine göre işlem yapar..

Botları Analiz Edin ve Kopyalayın: 3Commas botları performansı analiz edebilir, ardından diğer bot ayarlarını 3Commas aracılığıyla görüntüleyebilir ve kopyalayabilir.

Portföy Oluşturun ve Özelleştirin: 3Commas, istediğiniz miktarda jetonla portföyler oluşturmanıza olanak tanır. Örneğin, ana 1 BTC hesabınız en başarılı tüccarı kopyalamak için ayarlanmışken, yalnızca 0,1 BTC ticareti yapan bir portföy oluşturabilirsiniz. Portföyünüzü belirli madeni para oranlarıyla dengeleyebilir, portföyünüzün zaman içindeki gelirini görüntüleyebilir ve portföyünüzdeki madeni para oranlarını kopyalayıp düzenleyebilirsiniz..

3 virgül kullanıcı ayarları stratejisi

Bildirimler: 3Commas, tarayıcınızda, bir mobil uygulama aracılığıyla, Telegram aracılığıyla veya e-posta yoluyla anlaşma bildirimleri gönderecektir..

Sinyal Pazarı: 3Commas, kendi pazarındaki diğer sağlayıcıların yanı sıra Cartelsignals ve Crypto Quality Signals Premium’dan premium ticaret sinyalleri satın almanızı sağlar

Mobil uygulamalar: 3Commas’ın iOS ve Android için mobil uygulamaları vardır. Uygulamalar, akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerinden alım satım yapmanıza ve fırsatları takip etmenize olanak tanır.

Yönlendirme Programı: 3Commas, diğer kullanıcıları platforma yönlendiren kullanıcılara ödüller verir. 3Commas’a para yatırmak istediğiniz herhangi bir kişiden bahsettiğiniz para miktarına bağlı olarak doğrudan hesabınıza kripto para yatıracaksınız. % 50’ye kadar ödeme yapabilen üç seviyeli bir tavsiye sistemidir (birinci seviyede% 25, ​​ikinci seviyede% 15 ve üçüncü seviyede% 10).

İngilizce ve Rusça: 3Commas İngilizce ve Rusça olarak mevcuttur.

24/7 Müşteri Desteği: 3Commas, her türlü sorunu çözmeye istekli 24/7 müşteri destek ekibine sahiptir. Ekiple 3Commas Yardım Merkezi veya Twitter, Telegram grubu ve Facebook aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz..

API Erişimi: 3Commas’ın mevcut kurulumunuzla entegre olmasına yardımcı olmak için API işlevselliğini kurun ve kullanın.

3commas-bot-ticaret-özellikleri

3Commas Nasıl Çalışır??

3 virgül kripto ticaret botu ayarlarına ve performans takibine bir bakış

3 virgül kripto ticaret botu ayarlarına ve performans takibine bir bakış

3Commas, yeni başlayanlar ve ileri düzey tüccarlar için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni başlayan kripto para birimi kullanıcıları, örneğin bir hesap başlatabilir, bir borsaya bağlanabilir ve sadece kopya ticaretine katılabilir. Daha ileri düzey kullanıcılar, otomatik ticaret stratejilerini çeşitli şekillerde özelleştirebilir.

Hesabınızı ilk kez kurarken, güvenlik ticareti için fiyat sapmasına, istediğiniz kâra (botun satış yapacağı nokta) ve bir ticaret başlatan koşullara göre ayarları özelleştireceksiniz. Basit botlar (BTC / USD gibi bir ticaret çifti ile) veya bileşik botlar (birden fazla ticaret çifti ile) arasından seçim yapabilirsiniz..

3Commas Nasıl Çalışır?

Bir bot kurulduktan sonra, kullanıcılar uzun ve kısa ticaret yapmaya başlayabilir. Kısa işlemler için, seçilen para birimindeki bir fiyat artışı, 3Commas istenen kar seviyesini tespit ettiğinde temeldeki kripto para biriminin satışının gerçekleştirilmesine neden olacaktır. Bir fiyat tersine çevrilmesi meydana gelirse, botun belirli bir yüzde artışında satın alımlar yapmasını sağlamak için güvenlik emirleri verilebilir..

Uzun alım satımlar için, bot, seçtiğiniz koşullardan birine göre yeni bir ticaret açacaktır. Bu koşullar tespit edildiğinde, bot hemen bir jetonu satışa koyar. Fiyat yükselir ve emir doldurulursa kar hedefine ulaşılır. Fiyat düşerse, bot, istediğiniz emniyet ticareti yüzdesine göre satın alma fiyatının altına güvenlik siparişleri verir..

3 virgül ayarları

3Commas, kayıpları sınırlamak ve portföyünüz için bir güvenlik ağı oluşturmak için zararı durdur ve kar al komutlarını kullanan Akıllı Ticaret ile tanınır. Bu Akıllı Ticaret özelliklerini, belirli bir fiyat noktasında satın alma veya satma komutlarıyla özelleştirebilirsiniz..

En çok kazancı elde etmek için takip eden kar alma özelliğini kullandığınızı varsayalım. BTC’nin katlarını 10.000 $ ‘dan satın alırsınız, ardından 11.000 $’ dan standart bir kar alma emri belirlersiniz. ETH başına 1.000 $ kar edersiniz. Bununla birlikte, ETH’nin fiyatı 11.000 $ ‘ın üzerine çıkmaya devam ederse, takip eden kar alma özelliği, en yüksek değerin bir yüzdesinde satış yaparak bir trendin en yüksek kısmında satış yapmanızı sağlar. Örneğin,% 10’luk bir takip eden kar alma emri belirlerseniz ve BTC düşmeden önce 12.000 $ ‘a ulaşırsa, fiyat% 10 düştüğünde veya 10.800 $’ ın altına düştüğünde satış emri etkinleştirilir..

İzleyen durdurma kaybı benzer şekilde çalışır, ancak kayıplarınızı sınırlandırmak için. Ayrıca yüzdeye dayalıdır ve fiyat dalgalanmalarına göre otomatik olarak ayarlanır. Kayıplarınızı% 5 veya% 15 ile sınırlandırmak için zararı durdurma emirleri oluşturabilirsiniz, bu durumda bot, kayıplar bu miktarın altına düştüğünde otomatik olarak kripto para biriminizi satacaktır. Elbette, takip eden zarar durdurma ile, bot ayarlanmış fiyatlara bakar ve onu standart bir zarar durdurma emrinden farklı kılar..

3commas Bitcoin ticaret botu

3Commas’ın bir başka güzel özelliği de portföyünüzü jeton oranlarına göre özelleştirebilmenizdir. Örneğin, portföyünüzün en iyi 9 kripto para birimini piyasa değerine göre eşit olarak tutmasını istiyorsanız, o zaman bunu yapabilirsiniz. Portföyünüzün piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimini elinde tutmasını istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz..

3 virgül kripto botu deneyin

Genel olarak, 3Commas arayüzü yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için basittir; 3Commas’ın bu kadar popüler olmasının bir nedeni de budur..

3commas bot nasıl çalışır

3Commas Fiyatlandırması

3Commas, platformu üç gün boyunca ücretsiz denemenizi sağlar. Şirket ayrıca ücretsiz bir abonelik seçeneği oluşturmak için Binance ile ortaklık kurdu. Aşağıdakiler dahil olmak üzere toplamda dört 3Commas fiyatlandırma seviyesi vardır:

Binance Trader (0 $)

 • 3Commas’ta bir Binance hesabı oluşturun ve ardından ücretsiz işlem yapın
 • Ticaret terminaline erişim
 • Eşzamanlı olarak kar al ve zararı durdur
 • TradingView özel sinyalleri
 • Basit botlar
 • Kısa ve Uzun algoritmalar
 • Botları görüntüleyin ve kopyalayın
 • Kompozit botlar
 • Doldurulan alış veya satış emri başına% 0,1 ücret ödeyin (Binance’e ek ücret yok; tüm ödediğiniz% 0,1’dir)

Başlangıç ​​(Yıllık Ücretli Aylık 22 $)

 • Aylık 24 $ (her 6 ayda bir ödenir) veya aylık 29 $ (aylık ödenir)
 • Ticaret terminaline erişim
 • Eşzamanlı olarak kar al ve zararı durdur

Gelişmiş (Yıllık Ödenen Aylık 37 $)

 • Ayda 41 dolar (her 6 ayda bir ödenir) veya ayda 49 dolar (aylık ödenir)
 • Ticaret terminaline erişim
 • Eşzamanlı olarak kar al ve zararı durdur
 • TradingView özel sinyalleri
 • Basit botlar
 • Kısa ve uzun algoritmalar
 • Botları görüntüleyin ve kopyalayın

Pro (Yıllık Ödenen Aylık 75 ABD Doları)

 • Aylık 84 $ (her 6 ayda bir ödenir) veya aylık 99 $ (aylık ödenir)
 • Ticaret terminaline erişim
 • Eşzamanlı olarak kar al ve zararı durdur
 • TradingView özel sinyalleri
 • Basit botlar
 • Kısa ve uzun algoritmalar
 • Botları görüntüleyin ve kopyalayın
 • Kompozit botlar
 • BitMEX ve ByBit botları

3 virgül-fiyatlandırma-maliyetleri

Ücretsiz 3 günlük deneme sürümüne kaydolursanız, bir Pro aboneliğine (en yüksek düzey, aylık 74 ABD doları abonelik) erişim elde edersiniz..

3Commas Nasıl Kullanılır

Bir 3Commas hesabı oluşturmak kolaydır. Ticaret hesabınızı ilk kez kaydettirmek ve kurmak için temel süreç şu şekildedir:

Adım 1) Bir Hesap Oluşturun

3Commas.io adresini ziyaret edin ve e-posta adresinizi ve şifrenizi girin, ardından Kaydol’a tıklayın.

3commas hesap ücretleri

3Commas kontrol paneline erişmek için e-postanızda aldığınız bağlantıya tıklayın.

başla 3 virgül

Adım 2) Bir Exchange Bağlayın

3Commas’ı ücretsiz kullanıyorsanız, yalnızca Binance ile bağlantı kurabilirsiniz. Ancak, ücretli aboneler desteklenen 23 borsadan birini bağlayabilir.

3commas değişimleri

Hesabınızın API erişimiyle bağlı olduğundan emin olun (API erişimini ayarlamak için exchange hesabınıza giriş yapmanız gerekir). Binance kullanıyorsanız, hesabınızın BNB tuttuğundan ve BNB ücreti ödeme özelliğinin açık olduğundan da emin olmanız gerekir..

3commas kripto borsaları

Adım 3) Bot Türünüzü seçin

3Commas, kısa, basit, bileşik ve bileşik kısa botlar dahil olmak üzere dört bot türü sunar. Basit botlar yalnızca bir ticaret çifti kullanırken, bileşik botlar birden fazla ticaret çifti kullanır. 3Commas kontrol panelinde düzinelerce bot bulunmaktadır. Bunlar, yazı yazarken en popüler botlardan sadece dördü:

3 virgül bot türleri

Adım 4) Alım Satım Çiftinizi Seçin ve Temel Ticaret Büyüklüğünü Ayarlayın

Açılır menüden botunuzun ticaret yapmasını istediğiniz ticaret çiftini seçin. Ardından, temel ticaret boyutunu belirleyin ve platforma, ilk ticaretiniz sırasında tercih ettiğiniz para biriminin ne kadarını kullanmak istediğinizi söyleyin..

3commas kripto ticaret çiftleri

Adım 5) Emniyet İşlemlerini Ayarlayın

Bir dalıştan sonra kontrollü bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayan 3Commas güvenli ticaret özelliğini uygulamak isteyebilirsiniz. Örneğin, BTC / USD ticareti yapıyorsanız ve BTC’nin fiyatı BTC’yi satın aldıktan sonra düşerse, emniyet ticareti, emniyet ticareti boyutunda belirlenen USD miktarı ile daha fazla BTC satın almanıza olanak tanır.

Adım 6) Hedef Karı Belirleyin

3Commas, kazanmak istediğiniz hedef kârı belirlemenizi sağlar. Bu, bota ne zaman satış yapacağını söyler. Yüzdeye dayanır: Hedef kârınız% 3 olarak belirlenmişse, o zaman ticaret botu bu miktara ulaşıldığında paranızı otomatik olarak satacaktır..

Adım 7) Kar Al Türünü Seçin

3Commas, baz ticaretten bir yüzde veya toplam hacimden bir yüzde dahil olmak üzere iki kar alma seçeneğine sahiptir..

Adım 8) Maksimum Güvenlik İşlemlerini Ayarlayın

İşlem botuna, durmadan önce kaç tane güvenlik ticareti yapabileceğini söyleyin. Bu, botun herhangi bir zamanda gerçekleştirebileceği maksimum güvenlik ticareti sayısıdır..

Adım 9) Emniyet Ticareti için Fiyat Sapması Belirleyin

Fiyat sapmasını ayarlamak, bota ne zaman emniyetli ticaret yapmaya başlayabileceğini söyler. Yüzde olarak belirlenir. Örneğin, 3 olarak ayarlanmışsa, bot, fiyat ilk işlem fiyatının% 3’ünün altına düştüğünde satın almaya başlayacaktır..

Adım 10) Ticaret Başlatma Koşullarını Ayarlayın

Ticaret başlatma koşullarını belirleyerek bota ilk ticareti ne zaman yapacağını söyleyin. TradingView Signal Buy veya Strong Buy arasından seçim yapabilirsiniz, örneğin TradingView Signal Strong Buy (Manual) veya Open New Trade ASAP. Özelleştirme seçeneklerinize bağlı olarak, ticaret botu yeni bir ticaret başlatacak şekilde yapılandırılacaktır..

3 virgül bot ayarları

3Commas Hakkında

3Commas’ın geliştirilmesi 2017’de başladı. Ekip 3Commas’ı başlatmak için motive oldu çünkü diğer ticaret platformlarının çoğu manueldi – otomatikleştirilmemişti. Kullanıcılar için potansiyel olarak tüm gün kar yaratabilecek bir sistem oluşturmak istediler..

3Commas’ın genel merkezi Vancouver, Kanada’dadır. Şirketin ayrıca Tallinn, Estonya’da bir ofisi bulunmaktadır. Ekibin kilit üyeleri arasında Yuriy Sorokin (CEO), Mike Goryunov (CMO) ve Egor Razumovsky (CTO) yer alıyor..

Son söz

Çoğu ticaret botunun kullanımı zordur. Ancak 3Commas, kurulumu ve özelleştirmesi kolay ve kullanımı kolay bir ticaret botu yarattı. Ayrıca, düşük kaliteli rakiplerine kıyasla güvenilir bir performans sergiliyor ve CryptoHopper gibi en popüler kripto ticaret botlarından biridir..

3Commas, uzayda yenilik yapan birkaç bitcoin tabanlı bot sistemi olmasına rağmen bugün mevcut olan en saygın ticaret botu olarak kabul ediliyor. Örneğin şirket, operasyonları ve konumu konusunda tamamen şeffaftır ve şirketi kimin yönettiğini tam olarak biliyoruz. Birden çok iletişim yöntemiyle 7/24 erişilebilen 3Commas müşteri hizmetlerini de takdir ediyoruz..

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, herhangi bir kripto varlık ticareti yaparken doğal riskler vardır, ancak çoğu kişi, önümüzdeki birkaç yıl içinde diğer itici faktörlerin (BTC tahminlerine bakın) yarılanma nedeniyle bitcoin fiyatının artmasını beklediğinden, kanıtlanmış bir şekilde başlamak akıllıca olabilir. Daha fazla bitcoin kazanıp kazanamayacağınızı ve gelecekte değerin artacağını görmek için 3 virgül gibi ticaret sistemi.

Portföy oluşturma ve izleme, bot özelleştirme, en iyi kripto para birimi değişim uyumluluğu ve daha fazlası gibi özellikler sayesinde, 3Commas bugün mevcut olan en iyi ticaret bot platformlarından biridir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me