İşbirliğine Giriş

YeeCo, değerin her şeyin İnternetinde özgürce dolaşmasına izin veren merkezi olmayan, yüksek performanslı bir İnternet altyapısında konumlanmıştır. YeeCo, 5G teknolojisi ile temsil edilen yüksek hızlı toplu ara bağlantı senaryosu altında gerçek ekonomiye entegre olur, akıllı bir İnternet oluşturur, YeeCo blok zincirinin yapay zeka, Nesnelerin İnterneti ve 5G teknolojisi ile kombinasyonunu sağlar ve akıllı sağlık hizmetlerinin gelişimini teşvik eder, akıllı ulaşım, akıllı şehirler, dijital toplum ve varlık belirteçleri. YEE, YeeCo ekolojisindeki dolaşım jetonudur ve ayrıca zincir ekolojisindeki en temel değer dolaşım aracıdır..

YeeCo, ilgili teknoloji araştırma ve geliştirmesini geliştirmek için ana ağda başlatılmadan önce 7 PoC aşamasına bölünmüştür. YeeCo şu anda teknik incelemedeki planlamaya göre araştırma ve geliştirme yapmaktadır. YeeCo Testnet resmi olarak Mart ayında başlatıldı ve YeeCo Mainnet’in Haziran ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor..

OKExchain, sektördeki lider ana ekosistem olarak, kendini her zaman yüksek verimli, sınırsız bir halka açık zincir ekosistemi oluşturmaya adamıştır. Özellikleri "yüksek performans", "çok zincirli bir arada yaşama" ve "ademi merkeziyetçilik" sektörde yaygın endişelere neden oldu. Aynı zamanda OKExchain, parçalama mimarisi ve veri katmanlama gibi temel teknoloji çerçeveleri açısından YeeCo ile çok yüksek derecede bir anlaşmaya sahiptir..

Bu nedenle, sürekli tartışma ve araştırmanın ardından YeeCo ve OKExchain, üç açıdan derinlemesine işbirliğini ortaklaşa teşvik edecek: teknik mimari, uygulama inişi ve zincir üzerinde ekolojik yapı. İşbirliğinin her iki tarafı da güçlü yönlerinden yararlanacak, kendi teknolojilerinden ve kaynaklarından yararlanacak ve merkezi olmayan ekolojinin alanını genişletecek ve hızlı gelişme sürecinde her iki tarafa da daha güçlü canlılık aşılayacaktır..

İşbirliği planı

YeeCo&OKExchain: Tam parçalama şemasına dayalı çok zincirli teknoloji mimarisi

Tteknik arka plan

YeeCo, yeni, yenilikçi ve yüksek performansa dayanmaktadır "parça + katman" mimari, tamamen parçalanmış bir PoW yenilikçi çözümünü benimser ve ağ iletişimi, işlem yürütme, durum depolaması ve veri depolama iş yüklerinin dört yönünü de parçalar ve iş ölçeğinin geliştirilmesi ile işletim verimliliğini artırmak için sorunsuz ölçeklendirme sağlar..

Aynı zamanda, YeeCo’nun orijinal CRFG nihai deterministik tekniği, çapraz parça işlemlerinin verimliliğinin parça sayısı ile sınırlanmamasını ve performansın parça sayısı ile doğrusal olarak büyümesini sağlayarak, kilitli olmayan çapraz parça işlemleri gerçekleştirebilir. ve çapraz parça ve zincirler arası işlemlerde verimlilik ve güvenlik sorunlarını çözme.

Buna ek olarak, YeeCo, açıklık, güvenilirlik, kurcalamaya karşı dayanıklılık gereksinimlerini karşılamak için uygulamanın yalnızca merkezi sistemde çalışabilen kısmını daha da merkezden uzaklaştırmak için temeldeki kök zincir ile merkezi sistem arasında bir iş kolu zinciri katmanı sunar. , vb. Şube zinciri, uygulama performans gereksinimlerini karşılamak için konsensüs kapsamı ile desteklenen hesaplama karmaşıklığı arasında bir seçim yapabilir..

OKExchain teknik olarak ısrar ediyor "bir boyut olarak iş ile paylaşma", İşe göre veri parçalamayı uygulayan, geleneksel parçalama şemalarının ölçeklendirme problemini çözen ve böylece büyük ölçekli uygulama açmayı destekleyen. OKExchain aynı zamanda aşağıdaki çalışma prensibini tasarlamıştır. "tek uygulama, tek zincir", tamamlayıcı bir uygulama ekosistemi oluşturmak ve bir "ticari zincir ittifakı".

İşbirliği ön planlaması

İnceleme ve doğrulamadan sonra YeeCo, her iki tarafın ana ağları yayınlandıktan sonra OKExchain’in, OKExchain’in ekolojik işinin bir uzantısı olarak, YeeCo ana ağının bağımsız parçalarında ilgili hizmetleri dağıtacağını öne sürdü. YeeCo’nun katmanlı mekanizması, farklı iş senaryoları taşıyan birden fazla şube zincirinin konuşlandırılmasını destekleyebilir. Gerçek iş ihtiyaçlarına göre, farklı şube zincirleri, sistem performansı, güvenlik ve ademi merkeziyet için farklı uygulama senaryolarının farklı gereksinimlerini karşılamak ve OKExchain zincirinin iş düzenini genişletmek için farklı dağıtım modelleri ve farklılaştırılmış fikir birliği algoritmaları benimseyebilir..

Bu arada, YeeCo çoklu madencilik teknolojisinin varlığından dolayı, bir parça bilgi işlem gücü tüm parçalara uygulanabilir, böylece her bir parça zincirinin zorluğu tüm ağ ile aynı seviyeye itilir ve bu da güvenlik riskini ortadan kaldırır. hacker saldırılarının; çoklu madencilik aynı zamanda tek tek parçaların hesaplama gücünü tüm parçalara uygularken, madencilerin geliri de parça sayısındaki artışla artacak ve madencilerin madencilik gelirlerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olacaktır..

YeeCo&OKExchain: Büyük veriye ve diğer alanlara dayalı ekolojik kaynak işbirliği

Tteknik arka plan

Çıkarma sahnesi açısından YeeCo, tedarik zincirinden başlamak ve gerçek endüstri için YeeCo içeren eksiksiz bir çözüm sağlamak için 5G’yi bir fırsat olarak görüyor. Büyük veri toplama ve kullanma amacıyla YeeCo, kamu hizmeti kurumları için iş modelini yenilemek için kullanılır..

Şu anda, YeeCo iki sektörü hedefliyor: Birincisi, video iletişiminin verimliliğini artırmak için sosyal kaynakları video iletişim düğümüne katılmaya teşvik etmek için blok zinciri belirteci kullanan yüksek tanımlı ses ve video iletişimi alanı; diğeri, büyük ölçekli cihaz düğümleri olabilecek yazılım teslimatlarının ihtiyaçlarını karşılamak için kriptografi, belirteç ve sözleşmeden tam olarak yararlanan, yazılım yetkilendirme ücretlendirme modellerini tasarlayan madencilik endüstrisindeki kontrol ve ücretlendirme sahnesidir..

İşbirliği ön planlaması

YeeCo, akıllı Nesnelerin İnterneti’nin geniş çaplı popülerleştirilmesinin getirdiği patlayıcı veri artışıyla kolayca başa çıkabilen 50.000 hatta bir milyon TPS’ye varan bir iş hacmine sahiptir. Yüksek performans temelinde, yüksek derecede ademi merkeziyetçilik sağlayın ve POW mutabakatı ve CRFG nihai belirleyici teknoloji aracılığıyla nesnelerin akıllı İnternetinin güvenliğini büyük ölçüde iyileştirin; Esnek çapraz zincir çözümleri ve yeni nesil akıllı sözleşmeler, nesnelerin akıllı interneti için zengin bir uygulama geliştirme temeli sağlayacaktır..

YeeCo Mainnet piyasaya sürüldükten sonra, yüksek çözünürlüklü video iletişimi, madencilik yönetimi ve şarj etme ve diğer senaryolar etrafında inişe geçecek. Bu süre zarfında YeeCo, OKExchain ve diğer sosyal kaynakları ekosisteme yerleşmeleri için memnuniyetle karşılar ve ilgili uygulama senaryolarının hızla iniş yapmasına yardımcı olur. Buna ek olarak, YeeCo, ortakların hızlı dağıtımını kolaylaştırmak ve kendi ticari ilerlemelerini hızlandırmak için nesnelerin interneti, büyük veri, 5G ve endüstri çözümlerini ihraç etmek için diğer yönlere de odaklanacak..

YeeCo&OKExchain: Halka açık zincir ekolojik ürünler ve geliştirici ekolojik yapı

Planlama geçmişi

Halka açık zincir ekolojisi, borsalar, cüzdanlar, görsel tarayıcılar, yönetişim araçları (oylama, teklifler), topluluk forumları ve diğer bileşenler dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsar, halka açık zincir geliştirme ekibinin ürün ve altyapı hizmeti yeteneklerini test eder..

Bu arada, farklı halka açık zincirler arasındaki büyük teknik farklılıklar nedeniyle, halka açık zincir geliştirme ekibinin ayrıca geliştiricilere yardımcı olmak için SDK, cüzdan ve eklenti açık kapsayıcıları, geliştirici kurslarını vb. Destekleyen temel geliştirme belge sistemini sağlaması gerekir. hızlı başlayın ve geliştirme ve öğrenme maliyetlerini azaltın.

İşbirliği ön planlaması

YeeCo, OKExchain ekolojisine cüzdanlar, A / N madencilik programları, madencilik havuzu programı geliştirme, blok tarayıcılar, yönetişim araçları (oylama, teklifler) ve diğer ürünler dahil olmak üzere standartlaştırılmış geliştirme çözümleri sağlayabilir ve destekleyici geliştirme belgeleri, açık kaynak kodu ve diğer gerekli birçok şeyi sağlayabilir. geliştiricilerin ekolojik olarak inşa etmelerine yardımcı olacak geliştirme kaynakları.

Aynı zamanda YeeCo, OKExchain ekolojisine ekolojik bir ortak inşaat ortağı olarak katılmayı, geliştirici lisansını kazanma öncülüğünde OKExchain ekolojisi için olgun bir geliştirici ekibini içe aktarmayı ve YeeCo ile OKExchain’in hızlı bir şekilde zincir içi ekosistem oluşturmasına yardımcı olmayı planlıyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me