KuCoin Payları (KCS), öncelikle KuCoin Borsası. Bugün size KuCoin Hisselerini satın almak için tüm adımları göstereceğiz. KCS, bir ERC20 belirtecidir ve başlangıçta 200 milyon jetonluk bir arz ile. Bazı KuCoin Hisseleri’ne sahip olmak, size KuCoin platformu kullanıcıları tarafından ödenen ve token sahipleri arasında paylaşılan% 50 işlem ücreti yüzdesi verir. Bazı KCS jetonlarını tutmak, sahip olduğunuz her 1000 KCS jetonu için size% 1’lik bir işlem ücreti kazandırır. Takas ücretleri için maksimum indirim% 30 indirimdir.

KCS belirteci Bitcoin, Ether, NEO, Bitcoin Cash, Red Pulse ve Dash ile değiştirilebilir. KuCoin Shares tokenini tutmak için en iyi yer KuCoin kripto para birimi değişim platformudur..

KuCoin hisseleri satın al

KuCoin, KCS geçtiğimiz aylarda istikrarlı bir büyüme kaydettiği için muhtemelen en iyi satın alımlardan biridir..

KuCoin Borsasında KuCoin Hisseleri Nasıl Satın Alınır?

KuCoin Borsasında KuCoin Hisse senedi jetonu satın almak için aşağıdaki kılavuzu izleyin.

Aşama 1 – Kayıt

Şurada bir hesap kaydedin: KuCoin Borsası. Platforma kaydolmak için KuCoin Hesap Kaydı sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayın.

Adım 2 – Form Tamamlama

Bir hesap oluşturmak için gerekli ayrıntıları girin. Gerekli olan, geçerli bir e-posta adresi ve güvenli bir şifredir. Şifre, siber saldırganların anlaşılmasını çok daha zor hale getirmek için alfasayısal olabilir. İşiniz bittiğinde SONRAKİ düğmesini tıklayın.

Aşama 3 – E-posta Onayı

Kaydettiğiniz e-posta hesabının gelen kutusuna / spam kutusuna bir posta almalısınız. Giriş yapın ve hesabınızı etkinleştirmek için gönderilen postadaki bağlantıya tıklayın. Bu işlem, kaydolduğunuz e-posta hesabına erişiminizin olduğunu doğrulamak içindir..

4. adım – Aktivasyon

Aktivasyon işlemi sizi doğrudan hesabınızdaki hesabınıza götürmelidir. KuCoin platformu, değilse, yeni kaydolduğunuz bilgileri girin ve oturum aç düğmesine tıklayın.

Adım 5 – “Para Yatırma” yı tıklayın

Hesabınıza biraz para eklemek için ekranınızın sağ tarafındaki DEPOZİT bağlantısını tıklayın.

6. Adım – Hesabını güvence altına al

İlk kez para yatırırken, Google Authenticator’ı kurarak hesabınızın güvenliğini sağlamanız istenecektir..

7. Adım – Google Authenticator

Ekranınızda gösterildiği gibi hesabınız için Google kimlik doğrulayıcısını kurma talimatlarını izleyin. KuCoin hesabınızda Google Kimlik Doğrulama güvenliğini etkinleştirmek için görüntülenen kodu indirin, kurun ve girin.

8. Adım – Varlık Seçin

Muhtemelen KuCoin hisse jetonunu yatırmak için varsayılan bir para yatırma sayfası göreceksiniz, açılır menüyü tıklayın ve yatırmak istediğiniz varlığı seçin. Yüksek işlem ücretleri ve yavaş işlem onay süreleri nedeniyle, Ether (ETH) için gitmek isteyebilirsiniz. Bitcoin ile işlem yapmaya kıyasla satın aldığınız şeye ekleyebileceğiniz önemli miktarda dolar kazandırır..

9. Adım – Eter Cüzdanı

ETH varlığı seçildiğinde, Ether cüzdan adresiniz KuCoin değişimi oluşturulur ve görüntülenir. Bu, birden fazla para yatırmak için kullanılabilir.

10. adım – Cüzdan Adresi

M-cüzdan adresini cüzdanınızın dışındaki cüzdanınıza kopyalayın. KuCoin değişimi, Şu anda bazı Ether kripto para birimlerini tuttuğunuz ve bazılarını KuCoin’e gönderdiğiniz yer. İşlemin KuCoin borsasına yansıması için biraz bekleyin. İşleminiz için önemli miktarda gaz kullanmanız koşuluyla, bu uzun sürmemelidir. Kullanım ethgasstation.info işleminiz için mevcut ortalama benzini görmek için.

11. adım – Piyasalar Bağlantısı

Depozitonuz yansıdığında, sayfanın üst kısmındaki PİYASALAR bağlantısını tıklayın..

Adım 1/2 – ETH Sekmesi

ETH sekmesine tıklayın.

Sayfada görüntülenen varlıklar listesinden KCS / ETH’ye tıklayın. Muhtemelen listedeki ilk kişi olacak, değilse, varlıklar bölümünün üstündeki jeton arama kutusunu kullanın.

13. adım – Kimlik Doğrulayıcı Kodu

KCS / ETH sayfasında alım satım bölümleri devre dışı bırakılmalıdır; Google Authenticator uygulamanızdan bir kod girmeniz gerekiyor.

14. adım – En İyi Fiyat Bağlantısı

Fiyat alanındaki En İyi Fiyat bağlantısına tıklayın ve en iyi piyasa fiyatı kutuya yazılacaktır..

Adım 15 – KuCoin Hisselerini Satın Alın

Eterleriniz için takas etmek istediğiniz KCS jetonlarının sayısını girin veya Maks bağlantısına tıklayın ve yatırdığınız tüm parayla satın alabileceğiniz sayı Miktar kutusunda görüntülenecektir..

KuCoin hisselerini satın almak için SATIN AL düğmesine tıklayın.

Bir dakika bekleyin ve KuCoin Shares jetonlarınız cüzdanına yatırılacaktır..

İşte şimdi, günlük bonus da sunan KuCoin Hisse senetlerine sahipsiniz. Bunu kontrol et İşte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me