BİRİNCİ ADIM: OKEx VE PASS KYC 2 SEVİYE DOĞRULAMAYA KAYDOLUN

OKEx ana sayfasında, "Kaydol" OKEx’e kaydolmak için sağ üst köşede. E-posta veya Telefon ile kayıt olabilirsiniz, daha sonra 6 haneli bir kod sistematik olarak gönderilecek, doğru numarayı giriniz, ardından kayıt işlemini tamamlamış olacaksınız..

OKEx Jumpstart’a katılmak için, KYC 2 Seviye Doğrulamasını önceden geçmelisiniz. Hesabınıza giriş yapın ve tıklayın "KYC Doğrulaması" profil simgenizin altında. Her biri farklı bilgi gereksinimleri ve 24 saat para çekme limitleri içeren toplam üç 3 doğrulama seviyesi vardır. KYC doğrulamasını geçmek için kişisel bilgilerinizi girin. Lütfen duyuruda bulunan bazı alanların Hızlıbaşlangıç’a katılmaya uygun olmadığını fark edin..

İKİNCİ ADIM: KRİPTO SATIN ALIN VE TİCARET EDİN

OKEx Jumpstart’ın yeni kuralları, OKBelievers Özel Tahsis Oturumu ve OKTraders Özel Tahsis Oturumu içerir. Kullanıcıların OKBelievers olmak için en az 100 OKEx Platform kripto – OKB tutmaları veya OKTraders olmak için en az 5 BTC eşdeğeri tutarda işlem yapmaları gerekir..

OKB satın almak için tıklamanız gerekir "Kripto Satın Al" üst menü çubuğunda ve ardından satın alınacak para birimi ve ödeme yöntemi olan OKB’yi seçin. Kutuya para birimi miktarını girin, sistem ne kadar OKB alacağınızı hesaplayacaktır. Minimum eşik 100 OKB’dir ve şimdi OKB fiyatı 4,42 $ ‘dır, o zaman “442” doldurabiliriz ve Tıklayın "Şimdi al" üçüncü taraf ödeme sayfasına geçmek için. Ödeme tamamlandıktan sonra, OKEx cüzdanınıza 100 OKB aktarılacaktır. Kontrol edebilirsin "Varlık".

Ayrıca OKTrader olmak için diğer kriptoları da takas edebilirsiniz. Üst menü çubuğunda "Ticaret" ve sonra seç "Spot Ticaret", İhtiyaç duyduğunuz kriptoyu satın almak için sol taraftaki alım satım çiftlerini seçebilirsiniz. OKEx’in kurulmasından bu yana hem spot ticaret hem de marj ticareti dahil olmak üzere birikmiş ticaret hacmi eşdeğeri BTC tutarınızı hesaplayacağız..

ÜÇÜNCÜ ADIM: TAHSİS KATSAYISINI ALIN

En yüksek tahsis katsayısını elde etmek için, token satışının son rastgele anlık görüntü zamanı veya OKEx kurulumu BTC’de hesaplanan 100’den yüksek olduğundan birikmiş spot ticaret miktarınız.

Özetle, sahip olduğunuz OKB miktarı ne kadar yüksek olursa, daha yüksek tahsis katsayısı garanti edilir. OKB’yi 5 gün önceden tutmazsanız, daha büyük miktarda OKB satın alabilirsiniz. Katılım eşiğine ulaşmak için jeton satışının son rastgele anlık görüntü zamanından önce. Lütfen, Fon Hesabı, Spot Hesap, Fiat Hesabı ve Marjin Hesabı dahil olmak üzere kullanıcıların OKB tutma günlüklerini rastgele anlık olarak görüntüleyeceğimizi fark edin..

OKTraders’a gelince, tarihi birikmiş spot ticaret hacminin spot ticaret hacmi ve marj ticaret hacmini içerdiğini lütfen unutmayın..

Tahsis formülü, bireysel tahsis katsayısı ve OKB anlık görüntü kayıtları, OKEx Jumptusers’ın ana sayfasında ve duyuruda görüntülenebilir.

DÖRDÜNCÜ ADIM: 8 NİSAN’DA TOKEN SATIŞ OTURUMU

OKEx Jumpstart token satışı 8 Nisan’da başlatılacak. OKBelievers Özel Tahsis Oturumu 04:00 (UTC) ‘de açılacak ve OKTraders Ayrıcalık Tahsis Oturumu 05: 00’da (UTC) açılacaktır. Her jeton satışı 30 dakika sürecektir. Bitmeden abonelik sınırı yoktur.

OKTraders Ayrıcalık Tahsis Oturumunu örnek olarak almak.

OKEx Jumpstart ana sayfasında, bildirimi okuduktan sonra “Okudum” u tıklayın.

Artık jeton satış kurallarını, servis birimi ayrıntılarını, servis birimi oranınızı ve servis birimi geri sayımını kontrol edebilirsiniz..

“Tahsis Ayrıntıları” nı tıklayın ve DEP Satış sayfasına girin.

DEP tahsis miktarını girin ve sistem bunun ne kadar OKB’ye mal olacağını hesaplayacaktır. Toplam OKB bakiyenizi burada görebilirsiniz.

“Abone Ol” u tıklayın, ardından bir abonelik kuyruğuna gireceksiniz ve tahsis sonucunuz oturum bittikten 30 dakika sonra duyurulacak.

Her bir token satışının bireysel abonelik limitleri ve döviz kuru gibi ayrıntılar, OKEx Jumpstart x DEAPCOIN (DEP) Token Satış Detayları.

Tahsis süresi sona erdiğinde, jetonlar kullanıcıların OKEx Finansman Hesabına yatırılacak ve karşılık gelen OKB miktarı düşülecektir. Abonelik için beklemede kalan tüm OKB miktarı serbest bırakılacaktır. Sonuçları hesaplamayı bitirdikten sonra ikinci tahsis seansı başlayacak. İlk oturumdan çıkan OKB’yi ikinci oturumda kullanabilirsiniz..

Artık OKEx Jumpstart’a başarıyla katıldınız. Ardından, daha fazla ticaret için kripto listesini bekleyebilirsiniz. DEP / USDT alım satım çifti, Jumpstart token satışıyla aynı gün saat 07: 00’de (UTC) ve DEP / USDK saat 9: 00’da (UCT) açılacaktır..

Kurallar veya işlemlerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, çevrimiçi müşteri desteğimizle iletişime geçebilir veya bir bilet gönderebilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me