OKEx, ticaret hacmi, hizmet veren ülkeler ve kullanıcı tabanı açısından blok zinciri ve kripto endüstrisinde pazar lideri olmuştur. OKEx, 100’den fazla ülkeden kullanıcılarıyla spot ticaret, marj ticareti, C2C ticareti ve kripto türevlerinden sektördeki en eksiksiz ürün paketini sunar, tüccarlar, madenciler ve kurumsal yatırımcıların yatırım stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olur..

Bu makale, OKEx tarafından size getirilen geniş ürün yelpazesinde size yol gösterecek ve OKEx’te akıllı bir tüccar olmanızı sağlayacaktır.!

Spoiler uyarısı: aşağı kaydırın ve OKEx’te nasıl ticaret yapılacağını öğrendikten sonra ekstra ödüller OKEx hesabınızda olacaktır.!

Ticarete başlamadan önce kayıt olmayı ve KYC2 doğrulamasını tamamlamayı unutmayın! KYC doğrulamasının nasıl tamamlanacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleye göz atın..

OKEx’e kaydolduktan ve Kimlik Doğrulama Seviye 2’yi tamamladıktan sonra, günlük kripto öğrenme görevi OKEx Akademisi tarafından yayınlanan bir videoyu izleyerek veya bir makaleyi okuyarak ve Bedava Bitcoin cüzdanınızda! Her gün nasıl ücretsiz bitcoin kazanılacağına dair ayrıntılı bir eğitim için makaleye göz atın.!

  1. Kriptodan kriptoya spot ticaret

Blockchain teknolojisi gelişmeye ve benimsenmeye devam ettikçe, piyasada ticaret için daha fazla token mevcut hale geliyor. OKEx olarak, ticaret için becerikli, kullanıcı dostu ve uyumlu bir platform sağlamayı ve blok zinciri projelerinin büyümesine yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz..

OKEx, işlem hacmine göre dünyanın en büyük pazarlarından biridir ve tüccarlar için güçlü likidite sunar. İşlem için listelenen 400’den fazla işlem çifti ile 200’den fazla yüksek kaliteli varlık sağlıyoruz.

Spot ticaretin nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın!

  1. Marj ticareti

Marj ticareti, tüccarlardan veya borsalardan varlık ödünç alarak işlem yapmanın bir yoludur. Kullanıcıların, spot ticarette karı en üst düzeye çıkarmak için pozisyonlarından yararlanmak için küçük bir miktar başlangıç ​​sermayesi kullanmalarına izin verir..

OKEx, marj ticaretinde BTC, LTC, ETH, ETC, BCH, USDT, BSV, DASH, EOS, NEO, QTUM, TRX, XRP, ADA, ALGO, ATOM, BTM, BTT, ELF dahil olmak üzere toplam 34 varlığı destekler. HC, IOST, IOTA, LINK, OKB, OMG, ONT, VSYS, XLM, XMR, XTZ, ZEC, ZIL, HBAR ve RVN.

Spot ticaretin nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın!

  1. Vadeli işlem ticareti

OKEx, kullanıcılara risklerden korunmak ve daha yüksek varlık büyümesi aramak için mevcut tüm alım satım seçeneklerini sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, dünyanın ilk kripto varlıklarının vadeli işlemlerini sunuyoruz. Kurulduğundan bu yana kurumsal müşterilerimiz, profesyonel tüccarlar ve madenciler tarafından iyi karşılandı..

Burada, Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, XRP, TRX ve Ethereum Classic gibi büyük kripto varlıklarını destekliyoruz.

Vadeli işlemlerin nasıl gerçekleştirileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın!

  1. Opsiyon ticareti

OKEx şu anda dört farklı vade tarihine sahip opsiyon sözleşmeleri sunmaktadır. Satış, kısa yeterlilik gerektirir ve bu, sınavları geçerek etkinleştirilebilir. Satış seçenekleri, hesabın mevcut varlığının 0,2 BTC’den (veya diğer varlıkların eşdeğerinden) az olmamasını veya opsiyon hesabının son 30 gün içindeki işlem hacminin 2 BTC’den (veya diğer varlıkların eşdeğerinden) az olmamasını gerektirir

Bir opsiyon pozisyonu açtıktan sonra, risk kontrolüne dikkat edin. Hesap bakiyesi bakım marjına ulaşmak üzereyken, bu pozisyonun daha büyük riskle karşı karşıya olduğu anlamına gelir; hesap bakiyesi bakım marjından düşük olduğunda, pozisyonunuz tasfiye edilecektir.

Vadeli işlemlerin nasıl gerçekleştirileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın!

OKEx, bizim için yeni olan kullanıcılar için özel teklifi duyurmaktan mutluluk duyar! Aşağıdaki basit görevleri tamamlayarak hesapta ekstra ödül olarak 11,5 USDT’ye kadar kazanın.

Ödül dönemi: (10:00 UTC) 1 Temmuz 2020-11 Temmuz, 2020 (12:00 UTC).

– Henüz yapmadıysanız şimdi kaydolun.

– Seviye 2 KYC doğrulamasını tamamla (+ 0.5USDT)

– Herhangi bir miktarda para yatırma işlemini tamamlayın (+1 USDT)

– OKEx “Kripto Satın Al” platformu (+1 USDT) aracılığıyla herhangi bir kripto para satın alın

– Aşağıdakilerden herhangi birini tamamlayın: Kriptodan kriptoya spot ticaret / Marjin ticareti / Vadeli işlem ticareti / Opsiyon ticareti (+ 2USDT)

– OKB (+2 USDT) satın alın ve edinin

– Yönlendirme bağlantınızı (+5 USDT) kullanarak bize üç yeni yönlendirme yapın

OKEx Akademisi tarafından yayınlanan bir video izleyerek veya bir makaleyi okuyarak HER GÜN ÜCRETSİZ BİTCOİN KAZANMAYI unutmayın! Her gün nasıl ücretsiz Bitcoin kazanılacağına dair ayrıntılı bir eğitim için makaleye göz atın.!

Bizi Telegram’da (bağlantı 🙂 ve Twitter’da (bağlantı 🙂 takip edin, yaklaşan haberler ve etkinlikler hakkında bizden daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin!

Koşullar: Ödüller, kampanya döneminden sonraki 15 iş günü içinde dağıtılacaktır. Her hesap ödülü yalnızca bir kez kullanabilir, tamamlanan her görev yalnızca bir kez hesaplanır, ödüller tekrar tekrar biriktirilmez. Kampanya ödülleri yalnızca ana hesabınıza ödenecektir.

Uyarılar: OKEx ödülünü veya diğer dürüst olmayan davranışları toplamak için çoklu hesap kaydı, ilişkili tüm hesapların derhal feshedilmesine neden olacaktır. Sahte hesaplara ve kötü niyetli ödül alma girişimlerine izin verilmez ve bu hesaplar ödül almayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me