magicseed incelemesi

MagicSeed, her bitcoin ve kripto varlık kullanıcısının, ‘tohumun sahibi kimdir’ şeklinde sözlerini kolayca hatırlamasına yardımcı olan bir kripto para birimi donanım cüzdanı çekirdek ifadesi yedekleme şifreleme cihazıdır..

MagicSeed’e Giriş: Kapsamlı Bir İnceleme Kılavuzu

Geçmişte, dijital varlıklarını depolamanın daha sağlam ve güvenli bir yolunu arayan insanlar için sert cüzdanlar (Trezor, Ledger, KeepKey) dünyasına girdik. Ancak IndieGoGo gibi kitle fonlaması sayfalarını daha güvenilir bir şekilde ziyaret edenler için, CryptoSteel, CryptoTag ve BillFodl ile karşılaştırılabilir,% 100 çevrimdışı olma (bağlantı yok veya bilgisayar korsanlığı riski yok ), belleksiz (veri depolama veya hırsızlık riski yok), kurulumu kolay (5 dakika veya daha az ve 1 dakikadan kısa sürede çekirdek ifadeyi kurtarma), hiper güvenli banka düzeyinde şifreleme algoritması ve çoklu para birimi amaçlarıyla kullanılabilir.

Bu tabii ki son zamanlarda çok ilginç görünümüyle kitle fonlaması kampanyasına başlayan MagicSeed. Peki tam olarak nedir? Onu öne çıkaran nedir? Ve Trezor veya Ledger gibi daha köklü isimlerin yanına koymak için gereken fiziksel kimlik bilgilerine gerçekten sahip mi??

Peki, hadi öğrenelim.

Ürün Hakkında

Magicseed hakkında

Şirketin genel olarak geliştirdiği benzersiz satış noktası, tohum ifadenizi basitleştirme yeteneği gibi görünüyor. Bunun ne olduğunu bilmiyorsanız: dijital veya çevrimdışı cüzdanınıza erişmek için kullanılan 24 rastgele kelimeden oluşan bir bileşiktir. Bu sözler ezberlenmeden, varlıklarınıza erişimi kaybedersiniz ve bu korkunç bir darbe olabilir..

Peki, MagicSeed kendisini nasıl farklı kılıyor? Birincisi, cüzdan, kullanıcıların cüzdan kadranını kullanarak kolayca seçebilecekleri bu ifadeleri dijital olarak saklar. Tüm bunlar [doğru] seçildikten sonra, kolayca hatırlayacağınız gizli bir anahtar kelime öbeği seçebilirsiniz..

Oradan, cüzdan bir QR kodu ve ardından bir gizli anahtar oluşturur ve bunu daha sonra orijinal tohumunuza erişmek için kullanırsınız..

Bu, nasıl çalıştığına giriyor, ancak meslektaşlarına kıyasla nasıl görünüyor? Birincisi, görsel olarak öne çıkıyor, ancak bu o kadar da iyi bir şey değil. Sonuç olarak, bu ilk bakışlardan, hantal ve çok cepten düşmanca görünüyor. MagicSeed kripto yedekleme cihazını kurmanın sadece dört basit adımı olduğunu unutmayın..

magicseed-crypto-seedphrase-yedekleme

1) tohum cümle seçin

2) gizli anahtarınızı seçin (kolayca hatırlayabileceğiniz bir şey)

3) MagicSeed, gizli anahtarınıza bağlı bir QR kodu oluşturur

4) QR kodu artı SecretKey’i kullanarak orijinal tohuma geri dönersiniz

İşte MagicSeed cihazına ve kripto varlıklarınızı nasıl güvenli bir şekilde sakladığına dair harika bir bakış:

Neden öyle? Video ve görüntülerden bakıldığında, çok daha taşınabilir olan Ledger’s Nano ve Trezor’a kıyasla büyük..

Kırmızı Bayrak İzle

sihirli tohum riskleri

Tüm kitle fonlaması kampanyaları aynı şekilde oluşturulmaz, bu nedenle şüpheli herhangi bir şey olmadığından emin olmak için MagicSeed’e daha metodik bir göz atmaya değer.

The Next Web’den Martin Bryant, IndieGoGo gibi kitle fonlaması platformlarındaki bu bağış toplama kampanyaları söz konusu olduğunda Red Flags konusunu tartıştı ve bitcoin dolandırıcılıklarından kaçınmak her zaman önemli olduğu için bunu aklınızda tutmaya değer. Bilge bir kelime, bitcoin fiyatı tekrar yükselirse (birçok kripto uzmanının BTC / USD hakkında tahmin ettiği gibi), bitcoin cüzdanlarınızda sakladığınız paraların değerinin çevrimiçi bilgisayar korsanları ve entrikacılar için daha da cazip olacağını bilir. Kripto para birimlerinizi korumak ve emin olmak için her zaman elinizden gelen her şeyi yapın.

Peki burada kırmızı bayrak olarak değerlendirilecek bir şey var mı? Birincisi, belirgin bir aşırı doygunluk bilgisi var. Ancak bu, potansiyel yatırımcıları bilgiyle kör etmek için mi yoksa bu belgelerin zaten ellerinde mi olduğu görülecek..

Başlıca üyeleri kolayca görülebilir, iletişim bilgilerinin büyük bir kısmı sosyal medya hesapları ve alan adları için kolayca erişilebilir durumdadır. Buna ek olarak, üst düzey personel üyeleri açıkça görülebilir ve bu her zaman iyi bir şeydir..

Şirketin IndieGoGo sayfasına göre, şirket, Temmuz 2020 destekçileri için tahmini teslim tarihi ile 43.000 £ ‘dan fazla sermaye artırmayı hedefliyor. Ve bu kampanyanın yalnızca Ekim başında 6.200 £ artırılarak başlatıldığı gerçeğini göz önünde bulundurarak, en azından başlangıçta iyimser.

MagicSeed’in bir Facebook, Youtube ve Twitter sayfası var ve Temmuz 2020’de kripto donanım cüzdanı çekirdek yedekleme cihazlarını göndermeye başlayacaklarını söylüyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me