dropbit cüzdan

Birçok kişi için bitcoin göndermek, almak ve kullanmak biraz sıkıcı olabilir. Önce bir cüzdana ihtiyacınız var, sonra sıcak mı yoksa soğuk bir cüzdan mı istediğinize karar vermelisiniz. Ve sonra alıcının bir cüzdanı olduğu konusunda endişelenmeniz gerekir… ve bu böyle devam eder. Bitcoin sahibi olmak ve harcamakla ilgili bir sürü endişe var.

CoinNinja’nın DropBit uygulaması bu sorunları gidermek için tasarlandı, böylece bitcoin gönderip almayı SMS veya tweet göndermek kadar kolay hale getiriyor. Bunu bir anlığına düşünün: Yapmanız gereken tek şey uygulamayı açmak, kendiniz yeni bir cüzdan kurmanın stresini yaşamadan bitcoin göndermek veya almak..

Bu uygulamada bitcoin göndermek çok kolay ve hızlıdır. Bunun genellikle bitcoin cüzdanlarının Venmo’su olarak anılmasına şaşmamalı.

DropBit Cüzdan Nasıl Çalışır??

dropbit uygulaması nasıl çalışır

Trezor, Ledger ve KeepKey gibi diğer popüler kripto cüzdanları gibi, süreç oldukça basittir. Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza yüklemek, açmak, kişi listenizden alıcıyı seçmek ve istediğiniz miktarda bitcoin göndermek. Bitcoin’i alacak bir cüzdanları yoksa, tüm işin zor kısmını uygulama halleder..

İlk olarak, onlara biraz bitcoin göndermek istediğinizi bildirerek. Tek yapmaları gereken, bildirimi aldıktan sonra 24 saat içinde DropBit uygulamasını telefonlarına indirmek ve yüklemek. Bu yapıldıktan sonra, telefon numaraları uygulama tarafından doğrulanacaktır. Bu, göndermeyi düşündüğünüz parayı yalnızca hedeflenen alıcının almasını sağlamak içindir..

Doğrulanır doğrulanmaz gönderene, alıcının cüzdanının hazır olduğu ve bitcoinleri kabul edebileceği bildirilir. Gönderenin tek yaptığı DropBit uygulamasını başlatmaktır ve bitcoinler otomatik olarak alıcının cüzdanına yatırılır..

Bu uygulama, temelde, yaygın olarak bilinen kanalları kullanarak bitcoin gönderme ve alma işleminin stresli ve yorucu sürecini ortadan kaldırır. Venmo, Paypal veya Stripe gibi düşünün. Bunlar, çok fazla rahatsızlığı ortadan kaldırarak para göndermeyi ve almayı inanılmaz derecede kolaylaştırır..

DropBit uygulamasının bitcoinler için yaptığı şey budur.

DropBit Uygulamasının Özellikleri ve Avantajları

dropbit uygulama özellikleri

Transfer Kolaylığı

Basit bir metin veya tweet ile para gönderip alabilirsiniz. Doğru. Tek yapmanız gereken, twitter hesabınızı bağlamak ve bu kanallar aracılığıyla para gönderip alabileceksiniz. Şu anda piyasada bunu yapan bir uygulama yok.

Saklama Dışı Cüzdan ve Yıldırım Hızında Ödemeler

Bitcoin cüzdanınızın özel anahtarları tamamen sizin yetkiniz altındadır. Kesilmesini zorlaştıran askeri düzeyde şifreleme sayesinde her zaman uygulamada kalır. Bu anahtarlara asla DropBit uygulamasıyla erişilmez.

Size aittirler. Gönderdiğiniz bitcoinlere gelince, uygulamanın paralarınıza sıfır erişimi vardır. Yalnızca cüzdanlar arasındaki bağlantıyı kolaylaştırır. Yani, paranızın yolda kaybolması veya çalınması konusunda asla endişelenmenize gerek yok.

Yerli Lightning cüzdanı büyük ölçüde emanettir. Bu şekilde, kanallarınızı, düğümlerinizi veya bunlardan herhangi birini ayarlamak zorunda kalmadan hızlı ve hızlı ödeme yapabilirsiniz..

Kişileri Saklamaz

Uygulama hem gönderenin hem de alıcının kişilerini gerektirse de, bu verileri asla madencilik yapmaz veya depolamaz. Dolayısıyla, uygulamanın kişilerinize erişim sağlaması konusunda endişeliyseniz,.

Teknoloji, telefon numaralarına veya twitter ayrıntılarına ihtiyaç duysanız bile, sunucu numaraları veya ayrıntıları görmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Teknoloji, alıcının kayıtlı bir kullanıcı olup olmadığını doğrularken sunucuyu bundan korur..

Şeffaflık, Gizlilik ve Kurtarma

Cüzdanınızı kurtarmanız gerekirse, 12 kelimelik tohum ifadesini her zaman uygulamaya aktarabilirsiniz. Ayrıca, işlemlerinizin bir dökümünü istediğiniz zaman görebileceksiniz.

Uygulama bir HD cüzdan ile birlikte gelir. Bu, her para gönderip aldığınızda ve / veya aldığınızda, uygulamanın otomatik olarak yeni genel adresler oluşturduğu ve böylece işlemlerinizi arayanlar tarafından izlenmesini zorlaştıracağı anlamına gelir.

İşin iyi yanı, bu adresleri takip etme konusunda asla endişelenmenize gerek kalmamasıdır. Otomatik olarak ana cüzdan adresinize bağlanırlar. Ancak bu, işlemlerinizde görünmeyecektir. Bu, çevrimiçi işlemlerinde ekstra bir gizlilik katmanı arayanlar için onu harika bir uygulama haline getirir..

coinninja dropbit uygulama kılavuzu

Hızlı Ödemeler için Yıldırım Cüzdanı

Uygulama aynı zamanda yıldırım cüzdanlarıyla birlikte geliyor. Bu genellikle ana DropBit cüzdanınızdan ayrıdır ve finanse edilmesini gerektirir. Lightning cüzdanından küçük ödemeler veya işlemler yapabilirsiniz..

Bu işlemler zincir dışı olduğundan, yani hızlı oldukları için, onaylamadan önce bloğa eklenmelerine gerek yoktur. Sonuç olarak, bunlar sıfır şarjla gelir ve genellikle neredeyse anında tamamlanır.

Bu, bitcoin işlemleriyle ilişkili tipik uzun bekleme sürelerinden kaçınmanın harika bir yoludur. Gönderdiğiniz miktarların bitcoin ağındaki / blok zincirindeki normal bekleme süresine kıyasla çok küçük olduğunu düşündüğünüzde, bunun daha iyi bir seçenek olduğunu göreceksiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me