CFD ticareti giderek daha popüler hale geliyor. Bu, bu türev ticaret biçiminin sunduğu büyük esneklik sayesindedir. En iyi CFD brokerleri sayesinde piyasanın her iki tarafından ve en güvenli, düşük ücretli ticaret ortamlarından bazılarında yararlanabilirsiniz..

Tüm bu brokerlar, sektördeki en iyi, en kapsamlı ticaret platformlarından bazılarına erişim sunar. En iyi ticaret platformları, ticarette günlük yaşamınızın ayrılmaz bir parçası olduğu için, mevcut en iyilerin bu ilk 5 listesini bir araya getirdik..

En İyi CFD İşlem Platformları

XM sektörde tanınmış bir broker adıdır ve bugün piyasada CFD ticareti için en iyi seçeneklerden biridir. 2009’dan beri buralardalar ve dünya çapında çok güvenli bir şekilde düzenleniyorlar.

Burada bulunan ticaret platformlarına gelince, dünyanın en saygın ikisine erişebileceksiniz. Bunlar MetaQuotes’un hem MT4 hem de MT5 işlem platformlarıdır. Metatrader 4, neredeyse yirmi yıldır piyasada ve hala sektördeki çoğu yeni veya deneyimli tüccar için tercih edilen seçenek..

Son derece sağlam, kullanımı kolay bir ortam sunan bu platformlar aracılığıyla XM ile mevcut olan 1.200’den fazla CFD’den bazılarını alıp satmayı dört gözle bekleyebilirsiniz. Her iki platformu da kullanım kolaylığının ötesinde sıkı bir favori yapan şey, baktığınız tüm grafikleri ve göstergeleri büyük ölçüde özelleştirebilmenizdir. Platformlar, varlıkları incelerken kullanabileceğiniz çok sayıda grafik araçları ve göstergeler ile birlikte gelir..

Bunun ötesinde, her iki ticaret platformu da son derece hafiftir ve hemen hemen her cihazda çalışabilir. Bu, herhangi bir piyasa hareketini kaçırmamak ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için önemli bir avantajdır. Ayrıca, XM tarafından masaüstü, web tabanlı ve mobil cihazlarda sunulan üç formda da sunulurlar.

XM, varlıkları, ticaret platformları ve sundukları her şey hakkında daha fazla bilgi için, tam XM incelememize göz atmaktan veya ziyaret etmekten çekinmeyin. XM.

En İyi CFD İşlem Platformları

AvaTrade sektörde güçlü bir yer edinmiş ve takip eden bir diğer uzun süreli brokerdir. 2006’dan beri buralardalar ve İrlanda merkezli broker, birçok kişi tarafından mevcut en iyi CFD ticaret brokerlerinden biri olarak kabul ediliyor..

Avatrade ile yüzlerce mevcut CFD’sini bir dizi ticaret platformu üzerinden alıp satabilirsiniz. Bunlar, hem MT4 hem de MT5’in yanı sıra web tabanlı Avatrade tescilli ticaret platformunu ve mobil ticaret için kullanılabilen AvatradeGO tescilli platformunu içerir..

Bu platformlar çok gelişmiş bir görsel çekicilik sağlar ve aynı zamanda hem son derece sezgisel hem de kullanıcı dostudur. Ayrıca, tamamen özelleştirilmiş bir ticaret deneyimi oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli araçlara ve özelliklere erişebileceksiniz. Her iki ticaret platformu da son derece hızlı sipariş yürütme ve riskinizi yönetmenize yardımcı olmak için Avatrade’in sunduğu bir dizi benzersiz özellik sunar.

Tam Avatrade incelememiz, bu en iyi komisyoncunun sunduğu veya ziyaret ettiği her şeyi daha derinlemesine anlamanıza yardımcı olmak için her zaman mevcuttur. AvaTrade.

En İyi CFD İşlem Platformları

eToro CFD ticareti söz konusu olduğunda şüphesiz sektördeki en tanınmış isimlerden biridir. Ayrıca, CFD ticaretini her zamankinden daha kolay hale getiren son derece popüler tescilli ticaret platformları tarafından desteklenen en kullanıcı dostu ticaret ortamlarından birini sağlarlar..

Bu, eToro’nun mobil ticaret varyasyonuyla birlikte sunduğu tek ticaret platformudur, ancak doğası gereği kapsamlıdır. Tescilli ticaret platformu, grafik göstergeleri de dahil olmak üzere toplam 60’tan fazla yerleşik ticaret aracıyla birlikte gelir. Bu, onu sektördeki en iyiler arasında bile çok iyi yerleştiriyor.

Sosyal ticaretin kralı olarak, eToro ticaret platformunun, haberleri görüntüleyebileceğiniz ve diğer tüccarlarla etkileşim kurabileceğiniz bir beslemeler bölümü dahil olmak üzere tamamen özel sosyal özelliklerle donatıldığını da fark edeceksiniz. Bu, pazarınızı ve ticaret bilgilerinizi daha da ilerletmenize yardımcı olabilecek bir başka büyük avantajdır. Platformun kullanımı kolay yapısı, onu yeni tüccarlar için de mükemmel kılar.

eToro, benzersiz özellikler ve tekliflerle doludur. Daha fazlası için tam eToro incelememize giderek veya ziyaret ederek bunlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. eToro.

Lütfen tüm ticaretin risk içerdiğinin farkında olun. Bireysel yatırımcı hesaplarının% 67’si bu sağlayıcıyla CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Yüksek paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz. Bu içerik yalnızca eğitim amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi değildir.

BDSwiss

BDSwiss CFD ticareti sunan bir başka deneyimli ve güvenilir brokerdir. Bunu hem MT4 hem de MT5 işlem platformları aracılığıyla ve ayrıca sektördeki en iyilere sahip kendi tescilli işlem platformları aracılığıyla yaparlar..

Sunulan BDSwiss ticaret platformu web tabanlıdır ve aynı zamanda son yıllarda birçok ödül kazanan bir mobil ticaret platformu sunar. Burada beklediğiniz şey, komisyoncunun sunduğu 200’den fazla CFD’den bazılarının alım satımını yapmanıza yardımcı olacak oldukça kullanıcı dostu bir ortamdır. Bu, kolayca erişilebilen çok çeşitli ticaret araçları, çizelgeler ve diğer özellikler anlamına gelir. Platformun kendisi de çok iyi sunulmuş ve CFD ticaretine yeni başlayanlar için ideal.

Eşsiz ticaret özelliklerinin yanı sıra, BDSwiss ticaret platformu ayrıca 20’ye kadar dili destekler, böylece dünya çapında tam olarak desteklenirsiniz. Aynı zamanda son derece hızlı, verimli sipariş yürütme sağlar ve işlemleriniz için herhangi bir talepte bulunmamayı taahhüt eder..

BDSwiss, neredeyse on yıldır sunacak çok şeyi olan en iyi brokerlardan biri. Tam bilgi için, eksiksiz BDSwiss incelememizi görebilir veya ziyaret edebilirsiniz. BDSwiss.

En İyi CFD İşlem Platformları

FXTM kemerleri altında uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir başka en iyi CFD ticaret brokeridir. 2011’den beri buralardalar ve aralarından seçim yapabileceğiniz sektördeki en güvenilir ticaret platformlarının kapsamlı bir teklifine sahipler..

FXTM ile kullanılabilen 250’den fazla CFD’yi MT4 veya MT5 işlem platformları üzerinden takas edebilirsiniz. Bunların her ikisi de sektörde bulabileceğiniz en güvenilir ve güvenilir ticaret platformlarından bazıları olarak bilinir. MT4, aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce grafik aracı ve göstergenin yanı sıra ihtiyaçlarınıza göre oldukça özelleştirilebilir bir ticaret deneyimi sunar. MT5, her iki platformun da çalıştırılması son derece kolayken, biraz daha esneklik ve ek özelliklerle aynı harika özelliklerin çoğunu sunar.

Hem yeni hem de deneyimli tüccarlar, kullanımı çok kolay olan platformlar ve EA’ların kullanımıyla daha deneyimli tüccarlar için çekici olan otomatik ticaret gibi daha gelişmiş araçlarla sunulan çeşitli özellik ve araçlardan yararlanabilir..

FXTM, tüm yatırımcılara ticaret platformları ve ötesinde sunacak bir şeyi olan bir komisyoncudur. Tam FXTM incelememizle veya ziyaretimizle onlardan bekleyebileceğiniz diğer her şeyin tüm ayrıntılarına göz atın FXTM.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me