Kraken borsası, düşük ücretler, kazançlı fiat / kripto alım satım çiftleri ve gelişmiş ticaret seçenekleri ile ABD merkezli büyük bir kripto para birimi platformudur. Bağımsız medya kuruluşları tarafından sürekli olarak en iyi kripto para birimi değişim platformlarından biri olarak gösterilmektedir..

Ancak performans ve güvenilirlik sorunları, bir zamanlar istikrarlı olan kullanıcı tabanını sarstı..

Kullanmak için güvenli mi? Doğrulama sorunları var mı? Değişim, büyük bir revizyondan sonra bile çalışıyor mu? Kraken borsasında güvenli ticaret hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için bu incelemeyi okuduğunuzdan emin olun..

Kraken değişimi

Kraken, 2011’de açık denizlerde serbest bırakılan büyük bir ABD merkezli borsadır. Sıkı güvenliği, gelişmiş ticaret seçenekleri ve düşük alım satım ve para çekme ücretleri ile bilinir. Kuzey Amerika, AB ve Japonya’daki müşterilere USD, EUR, CAD, GBP ve JPY hizmetlerinin yanı sıra çeşitli kripto para birimleri sunmaktadır..

Kendini “Euro hacmindeki en büyük Bitcoin borsası“Ve şu anda 24 saatlik ses düzeyinde 8. sırada Coinmarketcap. Bu zengin özelliklere sahip, ayrıntılı ve güvenli takas, gelişmiş tüccarlar için mükemmel bir seçenektir, ancak yeni başlayanlar için uygun değildir. Özellikle Avrupalı ​​tüccarlara hitap ediyor (bu konu hakkında daha sonra daha fazlası). Hatta gizemli sunuyor karanlık havuz ticaret hizmetleri.

Sektörde şeffaflığın öncüsü olmanın yanı sıra, Kraken borsası sürekli olarak en güvenli borsalardan biri olarak değerlendiriliyor. Tüm eleştirilere rağmen saygın bir değişim olmaya devam ediyor.

Ancak, sürekli olarak performans sorunları yaşanmaktadır. CEO Jesse Powell alenen özür diledi sitenin sorunları ve söz verilen büyük yükseltmeler için.

Ama yine de kullanmak güvenli mi? Sorunlar giderildi mi? Ve siteyi nasıl kullanıyorsun?

Kraken değişimi hakkında bilinmesi gereken çok şey ve çok az güvenilir bilgi var. Bu kılavuzu bu yüzden oluşturdum. Platformda ticaret hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okuyun.

Artıları:

 • Güvenlik
 • Ticaret araçları
 • Düşük ücretler
 • Fiat para birimi
 • Kâr marjı ticareti

Eksileri:

 • Performans sorunları
 • Sınırlı Paralar
 • Başlangıç ​​Dostu Değil
 • ABD Bankaları için Yüksek Para Çekme Ücreti

Kraken borsası 11 Ocak’ta ticaret motorunu ve arayüzünü elden geçirdi. Güncelleme, site genelinde işlem ve para çekme işlemlerini durduran 36 saatin üzerinde bir kapanmaya neden oldu. İnternet patladı; ancak işler düzeldi ve Kraken geri dönüyor. Jüri, sorunların tamamen çözülüp çözülmediğine hala karar vermiş durumda. Fikir birliği, Kraken’in çok ihtiyaç duyulan güncellemeleri gerçekleştirdiği, ancak süreci kötü bir şekilde ele aldığı yönündedir. İnceleme boyunca bununla ilgili daha fazla bilgi.

Kraken serbest ticaretle geri döndü

Özellikleri

Güvenlik

Kraken borsası bir dizi güvenlik özelliği kullanır ve hesapları büyük ölçüde güvence altına alır. Düzenli rezerv denetimleri gerçekleştirir, Alman Fidor Bank tarafından güvenilir ve Tokyo ve Bloomberg hükümeti ile dosttur..

Verim

Kasım 2017’de CEO Jesse Powell “platformun son durumunu savunmak yok” dedi. Adamcağız, sık sık aşağı ve yavaştı. Yakın zamanda yapılan bir revizyon, sorunları çözme sözü verdi. İşler umut verici görünüyor ama zamana ihtiyaç var.

Başlangıç-Dostluk Çizgileri

Fiat seçenekleri yeni başlayanlar için harika, ama hepsi bu. Doğrulama ağırlaşabilir ve arayüz son derece karmaşıktır.

Ücretler

Kraken borsasının karmaşık bir ücret sistemi vardır, ancak çok tüccar dostudur. Aynı zamanda bilinen dünyadaki en düşük para çekme ücretlerinden bazılarına sahiptir..

Destek

Kapsamlı bir destek rehberi ve Reddit alt biletleri yükseltmek için. Desteğin çağrılara yanıt vermesi birkaç gün sürebilir ancak genellikle faydalıdır.

Ticaret

Kraken borsası, USD, EUR, GBP, CAD ve JPY cinsinden alım satım çiftlerinin yanı sıra 16 kripto para birimi sunar. Gelişmiş marj ticareti seçenekleri özellikle profesyoneller için kazançlıdır.

Genel

Kraken, itibari para ve bazı kripto para birimleri ticareti için iyi bir platformdur, ancak jüri hala performans sorunları konusunda dışarıda. Madeni para ve destek eksikliği olumsuzdur. Bununla birlikte, alım satım seçenekleri, onu ciddi tüccarlar için zahmetsiz hale getirir..

Kraken Borsası hakkında

Jesse Powell 2011’de Kraken borsasını serbest bıraktı. O zamandan beri çalkantılı bir hayat yaşadı. Bu San Francisco merkezli değişim, Bitcoin güvenliği ve gerçek dünya entegrasyonunda yeni bölgelere öncülük etti. Kriptografik olarak doğrulanabilir rezerv kanıtı denetiminden geçen ve ilk alım satım fiyatı ve hacmine sahip olan ilk borsa oldu. Bloomberg’de görüntülendi!

Düşük ücretleri, yüksek güvenliği ve çeşitli işlevselliği, Kraken’in Euro hacmi işlemlerinde hızla lider konumuna yükselmesine yardımcı oldu. Rutin olarak genel işlem hacminin en üstünde yer alır..

Son zamanlarda performansıyla ilgili eleştirilere rağmen, şirketin itibarını oldukça sağlam buldum. San Francisco merkezli tarafından işletilmektedir. Payward Inc. ve alındı 6,5 milyon dolarlık finansman 3’ten fazla finansman turu. Ve ne zaman Mt. Gox tanka girdi, Hack’ten etkilenen kullanıcılara yapılan ödemeleri kolaylaştırmak için ortak olarak Kraken borsası seçildi.

Bununla birlikte, değişimle ilgili birçok olumsuzluk var. Web’de de pek çok olumsuz duygu var. Yeni başlayanlar için uygun değildir ve çok sayıda performans sorunu vardır. Bu ve son zamanlarda sistem yükseltmelerini nasıl gerçekleştirdiler?.

Genel olarak, Kraken değişimi, gelişmiş işlevsellik ve sağlam bir itibara sahip iyi bir platform olarak görülüyor..

“Kraken, Bitcoin dünyasının geri kalanının bakması gereken örnek bir kurum … Bağımsız bir denetimden geçen ilk borsalardan biri.” – TheBlogChain

Sezgisellik, Profesyonellik, Odaklanma - bunlar Kraken değişiminin temel değerleridir

Kraken Borsası Nasıl Çalışır??

Kraken, hem fiat para birimini hem de kripto para birimini destekleyen dijital bir varlık borsasıdır. Alıcıları ve satıcıları birbirine bağlayan ve her ticaret için bir ücret alan eşleştirme platformudur..

Kraken borsasının en büyük avantajlarından biri, banka hesabınızla para yatırabilmenizdir. Birçok borsa, ticarete başlamak için zaten kriptoya sahip olmanızı gerektirir. Bu, kaçınmanız gereken büyük bir baş ağrısıdır. Sitedeki itibari para birimlerini (özellikle Euro) tasfiye etmek kolaydır..

Kraken borsasını New York Menkul Kıymetler Borsası gibi düşünün: borsa aracılığıyla diğer kullanıcılarla varlık ticareti yaparsınız ve sorunları için borsa ödersiniz. Coinbase gibi Kraken borsasından hiçbir şey satın almıyorsunuz..

Kraken Özellikleri

 • KontrolCEO: Jesse Powell.
 • KontrolKurulmuş: 2011.
 • KontrolHQ: San Francisco.
 • KontrolFiat Para Birimleri: USD, EUR, GBP, CAD, JPY.
 • KontrolKripto para birimleri: Bitcoin, Ripple, Ether, Dogecoin, Dash, Monero ve daha fazlası.
 • KontrolPara Yatırma / Çekme: Banka (SWIFT, SEPA, vb.) | Kripto
 • KontrolÜcretler: Çok düşük.
 • KontrolUygulama: Evet.
 • KontrolMarj ticareti: Evet.**
 • KontrolDoğrulama: Evet.
 • KontrolBaşlangıç ​​Dostu: Hayır.
 • KontrolDestek: meh.
 • KontrolTopluluk Duyarlılığı: Genellikle iyi.

Marj ticareti** – Marjin ticareti, esas olarak ödünç alınan fonlarla ticaret yapmaktır. Eşler arası krediler kullanarak diğer kullanıcıların parasıyla ticaret yaparsınız. Teminat hesabınızdaki para, yalnızca daha sonra borçları kapatmak için teminat olarak kullanılır. Kâr ederseniz, fonlar borç verene geri ödenir. Marj ticareti, daha büyük anlaşmalara girmenize ve potansiyel olarak daha fazla para kazanmanıza (veya kaybetmenize) olanak tanır. Bu, bir kullanıcının borçludan yatırım getirisi elde etmek için kriptolarını ödünç verdiği marj kredisine aykırıdır. Kraken, marj ticareti / kredisi için mükemmel bir platform olarak kabul edilir. Çok değişken ve karmaşık olduğunun farkında olun, bu yüzden en iyisi deneyimli tüccarlara bırakılır. Tam açıklama için bkz. BitFinEx’in marj ticareti kılavuzu.

Kraken Güvenli mi? | Kraken bir Aldatmaca mı Değil mi? | Kraken Sigortalı mı?

Dolandırıcılık takasları, ponzi planları ve milyon dolarlık hackler hakkında etrafta dolaşan tüm korku hikayeleri varken, internetin bu sorularla dolu olduğunu görünce şaşırmadım. Kullanıcılar, Kraken değişiminin başka bir aldatmaca olup olmadığını veya yasal olup olmadığını öğrenmek istedi.

Pekala, toprağın derinliklerine daldım ve bazı umut verici bilgiler buldum.

Kendi güvenliklerinin kusursuz olduğunu iddia ediyorlar ama bunu kim söylemez ki? Web sitelerinde pek konuşmazlar, ancak güvenlik söz konusu olduğunda bol bol yürüyüş yaparlar. İşte çıkardığım şey:

 • KontrolSoğuk depo: Kraken, kriptografik olarak doğrulanabilir rezerv kanıtı denetiminden geçen ilk borsa oldu. 1. sıradaki soğuk depoda tam rezervleri çevrimdışı olarak tutuyor.
 • KontrolŞeffaflık: Kraken borsası CEO’sunu, ana şirketini, genel merkezini ve destek personelini oraya koyar. Harika bir işaret.
 • KontrolSosyal varlık: Kraken’ın bir Reddit, aktif Twitter hesabı ve diğer pek çok kamu desteği var. Bu her zaman iyiye işarettir.
 • KontrolFinansal İstikrar: Kraken, şu gibi yatırımcılardan milyonlar topladı: Money Partners Grubu. Ayrıca Payward Inc. tarafından yönetilirler. Saygın isimlerle desteklenirler..
 • KontrolGüçlü Site Güvenliği: Sadece standart 2FA kullanmakla kalmazlar, hesap oluşturma sürecini ekstra güvenlik adına bir güçlük haline getirirler..

Tüm ipuçları güçlü güvenliğe işaret ediyor. Şirket hiçbir zaman bir saldırıya uğramadı.

Karar: İyi güvenlik.

Kraken’ın Finansman Seçenekleri Nelerdir ve Ücretleri Nelerdir??

Kraken borsası genel olarak düşük ücretlere sahiptir. Ancak bazı ücretler o kadar düşük ki komik. Çoğu ABD’li müşterinin Kraken hakkında farkında olmadığı şey, aslında yabancı kullanıcılar için yerli kullanıcılara göre daha avantajlı olmasıdır. ABD’de bulunmasına rağmen, Kraken’ın yabancı para çekme ücretleri çok düşükken ABD’deki para çekme ücretleri yüksek. Para yatırma ve çekme işlemleri genel olarak düşük ücretlere sahiptir. Ücretler aşağıdaki gibidir:

Fiat Para Çekme

 • checkEUR SEPA Para Çekme – yalnızca AEA ülkeleri (0,09 €)
 • checkUSD (Yurtiçi) Para Çekme – 48 ABD eyaletinde mevcuttur + DC (5 $)
 • checkUSD SWIFT (SMBC): çoğu ülkede mevcuttur (60 $)
 • checkEUR SWIFT (SMBC): çoğu ülkede mevcuttur (60 €)
 • checkJPY Yurtiçi Para Çekme – yalnızca Japonya (300 ¥)
 • checkCAD EFT Para Çekme – yalnızca Kanada (10 CAD sabit ücret)

Fiat Mevduat

 • checkEUR SEPA Mevduatı (Ücretsiz)
 • checkEUR Banka Havalesi (Ödeme: 5 €, SMBC: 10 €)
 • checkUSD (Yurtiçi) Mevduat (5 $)
 • USD SWIFT depozitosunu kontrol edin (10 $)
 • checkJPY Yurtiçi Para Yatırma (Ücretsiz, minimum 5.000 ¥ depozito)
 • checkCAD Para Yatırma (Ücretsiz)

Kripto mevduatları temelde ücretsizdir; ancak kripto para çekme işlemleri ücrete tabidir. Tecrübelerime göre, para çekme ücretleri endüstri normlarına uygun ve Binance gibi kontrolden çıkmıyor. İşte ücretlerin tam listesi:

Örnek: 30.01.2018 itibarıyla HERHANGİ BİR ETHERUM TUTARINDA çekmeniz yaklaşık 6 dolara mal olacaktır. 60 $ veya 60.000 $ çekmeniz farketmez, 6 $ ödersiniz. Para çekme sayınızı artırın.

Örnek: 30.01.2018 itibarıyla HERHANGİ BİR ETHERUM TUTARINDA çekmeniz yaklaşık 6 dolara mal olacaktır. 60 $ veya 60.000 $ çekmeniz fark etmez, 6 $ ödersiniz. Para çekme sayınızı artırın.

Kraken’in Alım Satım Ücretleri Nedir?

Kraken’in alım satım ücretleri, alım satım yaptığınız döviz çiftine bağlıdır. Genel olarak çok düşüktürler. Şirket, bir üretici-alıcı ücret tarifesi kullanıyor, yani satın alıyor veya satıyor olmanıza bağlı olarak farklı bir ücret ödüyorsunuz..

Tek sorun, ücretlerinin son derece karmaşık, hacme dayalı ve anlaşılması zor olmasıdır. İşte bilmeniz gereken birkaç şey:

 • check “Basit” satın alma mekanizmasını kullanırsanız,% 26 ödersiniz.
 • check Eğer bir piyasa yapıcıysanız, ödersiniz.% 16.
 • Check Eğer hacminizi 50.000 BTC $ ‘ın üzerine çıkarırsanız,% 0 kadar düşük bir ödeme yapabilirsiniz..

Muhtemelen 50.000 $ kadar ağır bir hacim yapmayacaksınız, bu nedenle alıcı olarak% 26 civarında ödeme yapmayı bekleyin.

Maker-Taker Ücretleri Nedir?

Her ticarette bir taraf piyasadaki likiditeyi artırırken diğeri düşürür. Yapıcılar, kitaba sipariş veren (satın almak veya satmak için) kullanıcılardır ve alıcılar, siparişleri karşılayanlardır. Üreticilere, siparişleri likiditeyi artırdığı için (piyasayı daha yoğun hale getirdiği için) ve alıcılar bu likiditeyi azalttığı için daha fazla ödediği için indirim yapılır.

Yani bu, piyasadan bozuk para çekiyorsanız, daha yüksek bir ücret ödeyeceğiniz anlamına gelir. Madeni parayı piyasaya çıkaran kişiye, artan piyasa likiditesi karşılığında indirim yapılır. Temel olarak, bu ücretler anlaşmaları teşvik eder.

Mantıklı mı? İşte harika piyasa yapıcı açıklayıcı video.

Kraken’da Bitcoin Ticareti Nasıl Yapılır | Kayıt, Doğrulama, Ticaret ve Daha Fazlası

Kraken borsası, piyasadaki yeni başlayanlar için en uygun site değil. Kayıt oldukça basittir, ancak oradan işler biraz riskli hale gelir. Kraken, bazı Bitcoin satın almaya çalışan kullanıcılar için kolay SEPA para yatırma / çekme ve fiat para birimleri gibi bir takım avantajlara sahiptir. Ne yaptığınızı bildiğiniz zaman ticaret kazançlıdır ve hatta biraz eğlencelidir!

Hadi hadi bakalım:

1) E-posta Adresinizi Kaydedin ve Onaylayın

Açık denizlere açılmaya hazır mısınız? Gemiye tırmanın.

Sadece birkaç ayrıntı girin ve ardından birkaç gizli ayrıntı girmeye hazır olun.

Sadece birkaç ayrıntı girin ve ardından birkaç tane daha gizli ayrıntı girmeye hazır olun.

Onay e-postasındaki bağlantıya tıklayın ve geminiz yola çıksın.

Onay e-postasındaki bağlantıya tıklayın ve geminiz yola çıksın.

2) Hesabınızı Doğrulayın

Ticaret yapmak istiyorsanız, hesabınızı doğrulamanız gerekir. İşlerin biraz zorlaştığı yer burası. Kraken’in doğrulama katmanları biraz karmaşıktır. İşte kısa bir genel bakış:

 • Kontrol1. kat: Yalnızca kripto para yatırabilir veya çekebilirsiniz; ancak, fiat ile ticaret yapabilirsiniz. Gereksinim: ad, doğum tarihi, ülke ve telefon numarası.
 • KontrolAşama 2: Kripto para yatırabilir, çekebilir ve takas edebilirsiniz (ikametinize bağlı olarak). Banka havalesi için de uygun olabilirsiniz. Adres kanıtı gerekli.
 • Kontrol3. Kademe: Daha yüksek finansman limitleri dışında Kademe 2’nin sahip olduğu her şey. ABD, Almanya, Kanada ve Japonya’da itibari para yatırmak istiyorsanız Seviye 3 gereklidir. Gereksinimler: geçerli resmi kimlik ve son ikametgah kanıtı.
 • KontrolKademe 4: Bu Kademe 3 gibi sadece daha iyi. En iyi şekilde yüksek hacimli tüccarlar ve şirketler için ayrılmıştır. Formları ve KYC belgelerini göndermelisiniz. İletişim destek daha fazla bilgi için.

Kraken'deki katmanların ekran görüntüsü burada

Kraken borsasındaki katmanların ekran görüntüsü burada.

Doğrulama Ne Kadar Sürer?

Seviye 1 ve 2 yalnızca birkaç dakika sürmelidir. Seviye 3, en fazla birkaç gün sürmelidir. Destek hala ağır yük altındadır ve performans azalmıştır. Doğrulama onların son önceliğidir.

3) Ticaret!

Temel arayüzü kullanırsanız, alım / satım nispeten basittir. Yeni satın alma arayüzü çok daha iyi:

Sol üstte döviz çiftinizi seçin. Ardından, satın almak istediğiniz miktarı seçin ve artık hazırsınız. Gelişmiş özellikleri kullanarak ticaret yapmak istiyorsanız, işler biraz daha zorlaşmaya başlar.

Sol üstte döviz çiftinizi seçin. Ardından, satın almak istediğiniz miktarı seçin ve artık hazırsınız. Gelişmiş özellikleri kullanarak ticaret yapmak istiyorsanız, işler biraz daha zorlaşmaya başlar.

Burada, bir Stop Limit koymak gibi daha gelişmiş ticaret seçeneklerine erişebilir ve daha doğru işlemler yapmak için tablolara ve araçlara dalmaya başlayabilirsiniz.

Burada, bir Stop Limit koymak gibi daha gelişmiş ticaret seçeneklerine erişebilir ve daha doğru işlemler yapmak için tablolara ve araçlara dalmaya başlayabilirsiniz..

Döviz çiftlerinin ve araçlarının nasıl değiştirileceğini gösteren hızlı bir video..

İyi şanslar!

Daha Fazla Para için Kraken’e En İyi 3 Alternatif

Kraken’a bir darbe (ruhu parçalayan ticaret motorunun yanı sıra) madeni paraların eksikliği oldu. Herkesin bildiği ve sevdiği büyük paralara (BTC, LTC, Dash. Monero) sahiptir, ancak bunun dışında sınırlı seçenekleri vardır. Daha fazla seçeneğe sahip bir şey arıyorsanız, işte size Kraken borsasının en iyi 3 alternatifi:

1) Binance

Binance exchange logosu

İkili. Finans. Binance. Bu Asya kripto borsası, dünyanın 1 numaralı borsasıdır ve kapılarını yalnızca 2017 yılında açmıştır. Sıvı piyasalar, dünyanın her köşesinden ender bulunan altcoinler ve şimşek hızında ticaret motoru, diğerlerinden farklı olarak bir ticaret deneyimi sağlar. Başka nerede Stratis ile ticaret yapmayı VE bunu yaparken bir Porsche kazanma şansı elde etmeyi bekleyebilirsiniz? Binance yalnızca kriptodur (itibari para yoktur) ancak size yaklaşık 200 işlem çiftine erişim sağlar! Binance borsasının tam incelemesi.

2) Poloniex

Poloniex exchange logosu

Tüm ayrıntılı tabloları, marj seçeneklerini ve Kraken borsasının düşük ücretlerini yalnızca 100 dijital varlığa erişimle arıyorsunuz? Poloniex sizin için seçimdir. Ayda 50 milyondan fazla tekil ziyaretçisiyle, ziyaretçi sayısı açısından dünyanın en büyük borsasıdır. Burada sezgisel bir arayüz üzerinden ticaret yapabilir ve benzersiz ticaret seçenekleriyle büyük karlar elde edebilirsiniz. Kontrol et Poloniex Bitcoin borsasının tam incelemesi.

3) Bittrex

Bittrex exchange logosu

ABD’nin Binance’e rakibi, Bittrex Asyalı kuzeninden daha gösterişli ve düzenlidir. GÜNDE 250.000 BTC değerinde işlem gören varlıkla dünyanın en likit piyasalarından biridir. Sıkı güvenlik, düşük ücretler ve gelişmiş bir ticaret motoru, yüksek düzeyde düzenlenmiş bir operasyonun istikrarıyla desteklenir. En iyi kısım? Ayrıntılı arayüzünde işlem görmeye hazır 190 + para birimi. Öyleyse git başla Ücretler, doğrulama, güvenlik ve daha fazlasını içeren tam bir Bittrex incelemesi mi istiyorsunuz? Okuyun Bittrex borsa incelemesi.

Kraken ve Binance: En İyi Bitcoin Borsası Hangisi??

Kraken logosu

vs.

Binance exchange logosu

Kraken ve Binance, Vahşi Batı’daki en büyük, en likit ve en hızlı borsalardan ikisi. Ama bu hesaplaşmada hangisi öne çıkacak? Bir tarafta, Silikon Vadisi’nde fiat para birimi ile kurulan eski para borsası. Öte yandan, Asya’nın karanlık köşelerinde bulunan genç, yalnızca kripto ile yeni bir başlangıç ​​yaptı. Bu Bitcoin borsalarının ikisi de nişlerine iyi hizmet ediyor, ancak hangisi en iyisi?

Ücretleri, doğrulama sorunlarını, kullanıcı deneyimini, ticareti, para birimi seçeneklerini ve daha fazlasını karşılaştırdım. İşte benim sonucum:

Binance Özellikleri

 • KontrolKurulmuş: 2017.
 • KontrolCEO: Chengpeng Zhao.
 • KontrolPara birimleri: 188 İşlem Çifti.
 • KontrolÖdeme seçenekleri: Kripto.
 • KontrolDoğrulama: Seviye 1 için Doğrulama Yok | Seviye 2 için Kimlik Belgesi.
 • KontrolHız: Anında Para Yatırma | Hızlı İşlemler
 • KontrolUygulama: Evet.
 • KontrolTicaret Araçları: Temel ve Gelişmiş Görünüm.
 • KontrolHQ: Linkedin Asya diyor. CEO Chengpen Zhao takımın ulusal televizyonda “dağıldığını” söyledi.
 • KontrolÜcretler: .% 1 (BNB ile% 0,05).

Artıları

 • Düşük Ücretler
 • Yüksek Likidite
 • Nadir Paralar
 • Eşsiz Eşantiyonlar
 • Yüksek Toplum Duyarlılığı
 • Başparmak İşlemi Hızı

Eksileri

 • Yalnızca Kripto
 • Bazı Madeni Paralarda Yüksek Para Çekme Ücretleri

Kafa kafaya

 • KontrolGüvenlik: Kraken
 • Kontrolİşlem Hızı: Binance.
 • KontrolMadeni paralar: Binance.
 • KontrolFiat: Kraken.
 • KontrolUX: Kraken.
 • KontrolEkstra Özellikler: Binance.
 • KontrolÜcretler: Kravat.
 • KontrolDoğrulama: Binance.
 • KontrolPara çekme işlemleri: Kraken.

Borsaların hiçbiri düzenlenmemiştir, ancak Kraken’in Silikon Vadisi’nde bulunan şeffaf şirketlerle bağları ona avantaj sağlıyor. Kraken ticaret motorunu elden geçirdi, bu nedenle jüri hala ticaret deneyiminde. Ancak Binance, sektördeki en gelişmiş.

Binance, Kraken'den çok daha hızlı

Binance hakkında gerçekten sevdiğim şey ise doğrulama olmadan ticaret yapabilme yeteneği. Kraken borsası için yaklaşık 20’ye kıyasla sunulan yaklaşık 200 dijital varlığa sahip..

Bu bence bir yıkamadır çünkü ikisini karşılaştırmak haksızlıktır. İkisi de iki farklı segmente hizmet ediyor.

Kraken: Fiat para birimleri, iyi bir UX ve Avrupa içinde ucuz para çekme isteyen kullanıcılar için en iyisi.

Binance: Nadir altcoinler üzerinde ucuza spekülasyon yapmak ve kripto ile çok sayıda işlem yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisi.

Karar: Yıkama.

Kraken Borsası SSS

Ocak’taki büyük güncellemeden önce bile, 2018 kullanıcılarının Kraken hakkında birçok sorusu vardı. Ondan sonra daha da fazlası vardı. Bu SSS, kullanıcıların en sık sorduğu sorguların bir derlemesidir. Okumadan ticarete başlamayın!

S: Kraken Cüzdan Sağlıyor mu??

C: Evet, Kraken borsası tüm müşterilerine ücretsiz bir cüzdan sağlıyor. Ancak, kriptolarınızı anahtarları kontrol etmediğiniz bir yerde saklamanız önerilmez. Bu en önemlilerinden biridir Bitcoin güvenlik ipuçları hiç öğreneceksin.

S: Kraken’da Hangi Para Birimlerinde İşlem Yapabilirim??

A: Kraken, ticaret için iyi bir para birimi listesi sunar. Fiat seçenekleri USD, EUR, CAD, GBP ve JPY’dir. BTC, DOGE, XRP ve ETH gibi popüler kripto paraları ve diğerlerini sunarlar. Paritelerin tam listesi için, Kraken ticaret çiftlerine bakın. Cryptocharts.info.

S: Kraken’in Depozito Ücretleri Nelerdir??

C: Çoğunlukla, kripto yatırmak ücretsizdir (bazı paralar mikro ücrete tabidir). ABD mevduatları seçeneklerinize bağlı olarak 5 $ veya 10 $ ‘dır. Euro mevduatları 5 €.

S: Kraken Yasal bir Değişim mi?

C: Evet, Kraken genellikle hacim olarak ilk 10 borsada yer alıyor. Müşterilerin büyük çoğunluğunun herhangi bir sorunu yok. Risk sermayesi grupları tarafından destekleniyorlar ve San Francisco dışında bulunuyorlar. Onlar bir aldatmaca değil.

S: Kraken Exchange’in bir Uygulaması Var mı??

C: Evet öyle. Android uygulamasının şu anda 1.500’den fazla yorumla 4 yıldızlı bir değerlendirmesi var. İOS uygulaması görünüşe göre utanç verici – yaklaşık 200 yorumla 1.5 yıldız puanı).

S: Kraken Exchange Güvenli mi?

C: Kraken, rezervleri korumak için destek, gelişmiş güvenlik önlemleri ve soğuk depolama protokolü için birden fazla yola sahiptir. Bazı rakipler gibi sıkı bir şekilde düzenlenmemişler ve güvenli değiller, ancak hiçbir zaman bir saldırıya uğramadılar. Kraken güvende.

S: Kraken Borsası Doğrulama Gerektiriyor mu?

C: Teknik olarak hayır. Yalnızca grafikleri görüntülemek istiyorsanız, sorun yok. Ama ticaret yapmak istiyorsan doğrulanmalısın.

S: Kraken’in Marj Ticareti Ücretleri Nedir??

C: İşlem yaptığınız döviz çiftine bağlı olarak% 01 açılış ve pozisyon yenileme ücreti ödersiniz. Tam liste için bkz. marj alım satım ücretleriyle ilgili destek sayfası.

Kraken Değerlendirmesi | Bu Bitcoin Borsası Güvenilir mi?

Yüksek topluluk duyarlılığına rağmen, Kraken’ın ticaret motoru ve site performansı, sonsuz destek biletleri, Twitter rantları ve Reddit ileti dizilerinin konusuydu. Genel olarak site, kripto para biriminin popülaritesindeki meteorik yükselişle başa çıkmakta zorlandı. Her yerdeki kullanıcılar hatalı performans ve kesinti süresinden şikayet ediyordu.

CryptoWithFries, kullanıcı adı yarışmasını kazandı.

CryptoWithFries kullanıcı adı yarışmasını kazandı.

Kraken'dan nefret eden herkesi gösteren Google SERP.

Kraken’den nefret eden herkesi gösteren Google SERP.

Ticaret mahvoldu, mevduatlar iade edildi, para çekme işlemleri eksik, sistemler çöktü, küfürler her yerde bulanıklaştı - Kraken pek fazla arkadaş edinmiyordu.

İşlemler mahvoldu, mevduatlar iade edildi, para çekme işlemleri eksik, sistemler çöktü, küfürler her yerde bulanıklaştı – Kraken borsası pek fazla arkadaş edinmiyordu.

Bu, CEO Jesse Powell'ı alenen özür dilemeye sevk etti. Kısa süre sonra iyileştirme vaatleri geldi. Kraken, Aralık 2017'nin sonlarında önemli sistem güncellemelerini duyurdu.

Bu, CEO Jesse Powell’ı alenen özür dilemek. Yakında iyileştirme vaatleri geldi. Kraken büyük sistem güncellemelerini duyurdu Aralık 2017 sonlarında.

Ancak güncelleme iyi gitmedi. Sadece birkaç saat kapalı kalmak yerine, site neredeyse iki gün kapalıydı. Mt. Gox ağın faul derinliklerinden gürledi. Bu korkular çoğunlukla aşırı panikti. Kraken, ne kadar süreceğini fena halde hafife aldı ve Reddit’te bir heyecan yarattı.

Kraken'in hızı büyük bir sorun gibi görünüyor Kraken'in hızıyla ilgili başka bir olumsuzluk

Ancak Kraken borsası, tüm sadık müşterileri için ÜCRETSİZ alım satımla zaferle geri döndü ve herkese neden olduğu kalp krizi için yürekten özür diler. Coindesk, olayı iyi bir şekilde detaylandırıyor onların toplanması.

31 Ocak 2018 itibarıyla sitenin durum sayfası, birçok kişinin sitenin iyi durumda olduğunu söylese de hala

Olumlu Kraken Yorumları Ne Diyor?

Topluluk Kraken değişimini seviyor (işe yaradığında). Bazı rakipler kadar itibar görmez, ancak genel olarak beğenilir. Olumlu eleştiriler esas olarak 3 şeye odaklanır:

 • checkDüşük ücretler
 • checkAvrupa’ya düşük para çekme
 • checkCommunity güveni

İşte birkaç örnek:

Kraken değişim derecelendirme örneği

İşte bir bağlantı bir Reddit dizisi Bir kullanıcının Kraken değişiminin güvenilir olup olmadığını bilmek istediği yer. Topluluğun kendinize olan duyarlılığını ölçün.

Negatif Kraken İncelemeleri Ne Diyor?

Olumsuz incelemeleri bulmak zor değildi. Topluluk genel olarak Kraken’ı sevse de, çok sayıda yanmış kişi var..

Olumsuz incelemeler neredeyse yalnızca sistem performansına odaklanır.

Morris_Dungpile, Kraken’in kodlama ekibinin canlı bir resmini çiziyor.

İnternetteki tek kızgın kişi de o değil.

İnternetteki tek kızgın kişi de o değil.

Kullanılamaz çöp, berbat tanrı ve F kelimesi hepsi bir arada. Etkilendim Kraken.

Kullanılamaz çöp, berbat tanrı ve F kelimesi hepsi bir arada. Etkilendim Kraken.

Karar: Kraken borsası, işe yaradığında görünüşe göre çok iyi bir borsadır. Harika ücret yapısı, itibari paraya erişim, hızlı para çekme işlemleri ve daha fazlası, yüksek topluluk güveni ile birlikte gelir. Ancak sistemlerinin gerçekten çalışıp çalışmayacağı görülecek..

Kriptopozitif | Beğeniler ve beğenmemeler

Bitcoin borsaları, onları yöneten insanlar gibi son derece karmaşıktır. Bazen iyi insanlar kötü şeyler yaparlar ve bazen büyük değişimler müşterilerine hizmet etme gücüne sahip değildir. Kraken bu borsalardan biridir. Hem harika hem de berbat, şaşırtıcı ve korkunç. Sevilecek ve beğenilmeyecek çok şey var, öyleyse hadi başlayalım.

Seviyor

Ücretler

Para çekme, özellikle Avrupa için ucuzdur. Ve kripto para çekme işlemleri çoğundan daha rekabetçi. Yapımcı alıcı hacim ücreti programı da son derece tüccar dostudur. Günümde birçok borsa kullandım ve Kraken borsasının profesyonel tüccarlar için en iyilerden biri olduğunu söylemeliyim.

Fiat

Dünyanın en yaygın para birimlerine erişim sağlamak iyidir. Hayatı kolaylaştırır ve kazançlı ticaret olanakları sunar.

Güven

Topluluğun Kraken ile aşk / nefret ilişkisi var. Harika olmak için gerekli tüm araçlara sahip olan ama sadece işe koymayan o sporcu gibi. Kraken’a büyük bir güven var, ancak birlikte hareket edemiyorlar gibi görünüyor.

Likidite

Kraken platformu, 24 saatlik hacim açısından genellikle ilk 5 veya 6 borsadan biridir. Şu anda 8. sırada oturuyor.

Beğenmeme sayısı

Hey, kimse mükemmel değil (yukarıya bakın).

Verim

Kraken, hatalar, kesinti süreleri ve destek sorunları olmadan kendi borsanının çalışmasını sağlayamaz. Bunu temizleyip temizlemediklerini göreceğiz.

Madeni para seçimi

Seçilebilecek yaklaşık 20 para birimi / madeni para ile Kraken’in seçenekleri rakiplere kıyasla sınırlıdır.

Başlangıç ​​Dostu Değil

Kraken’in doğrulama katmanları ve kafa karıştırıcı ticaret arayüzü yeni başlayanlar için uygun değildir.

Kraken İncelememizin Kararı

Kraken, gerçekten işe yaradığında harika bir ticaret deneyimi sunan likit bir borsadır. Yüksek hacimli sipariş defterleri, itibari para birimleri ve sorunsuz bir UX, ticareti eğlenceli ve karlı hale getirmek için birlikte çalışır. Ayrıntılı ticaret araçlarından marj alım satımına / kredilendirmeye kadar, kullanıcılara iyi para kazanmanın birçok yolunu sunar. Ve siteden ucuza para çekmek kolaydır (özellikle Avrupalılar için). Karanlık havuz ticaretine bile girebilirsiniz.

Güvenli, iyi bağlantılı ve şeffaftır. 7 yıldır ticarette olmak istikrarını gösteriyor.

Ancak, hoşlanmayacağınız çok şey var. Bu pozitifler yalnızca site gerçekten çalıştığında geçerlidir. Yumruklarınızı birkaç kez öfkeyle masaya vurmaya hazır olun. Godspeed, arkadaşım.

Karar: Kraken borsası, sunduğu her şeyden yararlanabilen deneyimli tüccarlar için iyi bir borsadır, ancak sınırlı jeton seçeneklerine sahiptir (yine de fiat vardır). Başlangıç ​​için uygun değil. Hatta işe yaramayabilir. Ticaretten önce iyileşip iyileşmediğine zamanın karar vermesine izin verirdim..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me