Bittrex borsasında Bitcoin ticareti yapmaya başlamak ister misiniz? Tam Bittrex incelememiz, dünyanın en gelişmiş kripto para birimi değişimi hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsayacak.

Bittrex – yeni nesil dijital para borsası, Seattle merkezli bir kripto ticaret platformudur. İşletmelere ve bireylere piyasadaki en modern kripto ticaret deneyimlerinden birini sağlar. Ve birlikte 250.000 BTC değerinin üzerinde dijital varlığın 24 saatlik ticaret hacmi, aynı zamanda en sıvı olanlardan biridir.

Bittrex borsasının ana sayfası

Bu ABD borsası, profesyonel tüccarlar için hızla başvurulacak platform haline geldi. Çoğunlukla güvenlik, düşük ücretler, yıldırım hızında ticaret yürütme ve cüzdan istikrarı pazar lideri olduğu için. Temiz güvenlik geçmişi, yüksek likidite ve 190’dan fazla desteklenen para birimleri de önemli avantajlardır.

Bittrex, sürekli değişen kripto manzarasının rutin olarak ön saflarında yer alıyor. Tartışmalı başvuruda bulunan ilk şirketlerden biriydi. New York Eyaleti Bitlicense. Tüm bu pozitifler, itibari para biriminde (USD, EUR, vb.).

Kararlı, güvenli ve kapsamlı bir dijital para birimi değişimi arayan deneyimli tüccarlar için Bittrex açık bir liderdir.

Bittrex Exchange Artıları ve Eksileri

İşte incelememize göre Bittrex’in artıları ve eksileri.

Artıları:

 • Arttırılmış güvenlik & uyma
 • 190+ Para Birimi & 450 İşlem Çifti *
 • Üstün Müşteri Desteği
 • Mükemmel Topluluk İtibarı
 • Düşük Ücretler
 • başparmak yukarı Kullanım Kolaylığı

Eksileri:

 • Fiat opsiyonu yok **
 • Başlangıç ​​Dostu Değil

* Alım satım çiftleri, bir dijital para birimini diğeriyle ticaret yaptığınızda kullanılan terimdir. Örneğin Litecoin için Bitcoin ticareti yapmak.

** Miktar 10.000 ABD Dolarını aşarsa VE daha fazla doğrulama engelini aşarsanız, kullanıcılar banka havalesi yoluyla fiat yatırabilir.

Bittrex, çok çeşitli ana akım ve alternatif dijital para birimleri kullanır

Bittrex, çok çeşitli ana akım ve alternatif dijital para birimleri kullanır

Ana Bileşenlerin Bittrex İncelemesi

Güvenlik

Bittrex’in sıkı güvenlik özellikleri (2FA, SSL) kurucularının 50 yılı aşkın tecrübesi ile desteklenmektedir. Sıkı düzenlemesi, temiz geçmiş performansı ve desteğe adanmışlığı eşsizdir..

Gizlilik

Temel ticaret minimum bilgi ile mümkündür, ancak KYC ve AML düzenlemeleri kesinlikle uygulanır. Daha fazla özelliğe erişmek için bilgileri doğrulamanız gerekir. Ayrıca, bazıları şirketi özel verileri paylaşmakla suçladı.

Kullanım kolaylığı

Gösterge paneli basittir ve gözleri yormaz. Genel olarak sitede gezinmek kolay ve sezgiseldir, ancak bunun “kolay” veya yeni başlayanlar için uygun olduğunu düşünmüyorum. İşlem yapmadan önce kripto paraya sahip olmanız gerektiği (ve onlardan satın alamayacağınız) buradaki tek büyük grevdir..

Destek

Bittrex, kripto dünyasında yeni bir soluktur. Onların desteği sosyal medyada çok aktif ve genellikle çok duyarlıdır. Kontrol buradaki destek sayfası. Uyarı: Yazma sırasında Bittrex aşırı yüklendi ve sorunlar yaşanıyor.

İtibar

İnternette rutin olarak kötü konuşan rakiplerin aksine, Bittrex iyi kabul edilir ve çok saygı görür. Bazıları iddia etti pompala ve boşalt şemaları, ancak bunun dışında topluluk duyarlılığı harika.

Genel

Bittrex yeni başlayanlar için uygun değildir ve kesinlikle en erişilebilir değildir, ancak profesyonel tüccarlar için olağanüstüdür. Sıkı güvenlik, hızlı alım satımlar, akla gelebilecek her para birimi ve düşük ücretler, bir tüccarın isteyebileceği her şeydir. Tek büyük dezavantaj, fiat olmaması ve sık doğrulama sorunlarıdır.

Bittrex Gösterge Tablosu

Gösterge paneli nispeten basittir ve kusursuz bir tasarıma sahiptir.

Bittrex hakkında

Bittrex, Amazon’da eski bir mühendis olan Bill Shihara tarafından kuruldu. Güvenlik ihlallerinden endişe duyan ve güvenilirlik ve istikrar eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğramış olan Bittrex’i 2014 yılında kurucu ortaklarla birlikte başlattı. Kurucu ekip, Microsoft, Amazon ve BlackBerry gibi sektörün devleri için 50 yıldan fazla birleşik deneyime sahiptir..

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Bittrex, kullanıcıların güvenle ticaret yapmalarına izin vermekten gurur duyuyor. Ayrıca, New York Eyaleti’nden bir Bitlicense için başarıyla başvuran ilk şirketlerden biriydi. Sıkı uyum (vergi, doğrulama vb.) Birçok kullanıcı için bir yük olsa da, profesyonel tüccarlar istikrar ve gönül rahatlığından yararlanır..

Yüzlerce ticaret çifti, algoritmik ticaret seçenekleri, sıkı güvenlik ve düşük bir ücret karşılığında sınırsız ticaret, kullanıcıları bu Seattle şirketiyle ticaret yapmaya çeken şeydir..

Hangi Tür Değişim Bittrex?

Bittrex, geleneksel bir dijital para borsasıdır. Madeni para veya jeton gibi dijital varlıkları takas etmek için kullanıcılar arasında bir eşleştirme platformu görevi görür. Bir alıcı, bir satıcı ile eşleştirilir ve borsa, sorunları için küçük bir komisyon ücreti alır. Bu, broker olarak hizmet veren Coinbase gibi rakiplerin tam tersidir. Bir komisyoncu ile kullanıcılar, kriptolarını doğrudan komisyoncu ile birbirleriyle ticaret yapmak yerine belirli bir piyasa fiyatından alıp satarlar. Bittrex, Wall Street’teki New York Borsası gibi, sadece daha havalı.

Bittrex Özellikleri

Bittrex kendisini “yeni nesil dijital para borsası” olarak tanımlıyor. Bu, web’deki en iyi özelliklerden bazılarına sahip olduğu anlamına gelir.

 • KontrolPara birimleri: 190+ dijital para birimi. Fiat yok.
 • KontrolDepozito: Kripto (10.000 ABD Dolarından fazla olmadığı sürece).
 • KontrolPara çekme: Kripto
 • KontrolDoğrulama: Evet.
 • KontrolDepozito Hız: Anında.
 • KontrolUygulama: Hayır.
 • KontrolCüzdan: Evet.
 • Kontrolkomisyon:% 0,25
 • KontrolTicaret Çiftleri: Yüzlerce.

Bittrex Güvenli mi?

Bittrex, piyasadaki en düzenlenmiş ve uyumlu borsalardan biridir. Tartışmalı New York Eyaleti Bitlicense için başvuran çok az şirketten biriydi. Şirket, sektörde onlarca yıllık birleşik deneyime sahip mühendisler ve uzmanlar tarafından kurulmuştur..

Şirket, operasyonlar için standart 2FA kullanıyor ve yeteneklerini sürekli olarak test ediyor ve geliştiriyor. Hiç saldırıya uğramayan birkaç platformdan biri olmaya devam ediyor. Ayrıca, her hesabı bir üçüncü taraf belge doğrulama şirketi aracılığıyla dikkatle inceler. Temel hesap bilgileri bile halka açık kayıtlarla karşılaştırılır.

Topluluktaki itibarı neredeyse lekesizdir. Reddit’i, incelemeleri ve rakipleri inceledikten sonra, diğer birçok borsa için çok daha fazla olumsuz yorum buldum ve Bittrex için varsa çok azı.

Bittrex İncelemesi - Güvenle Ticaret Yapın

Bittrex, kullanıcıların güvenle ticaret yapmasına izin verdiğini iddia ediyor. Sunar.

Karar: Bittrex, alabileceğiniz kadar güvenlidir.

Bittrex Ücretleri

Diğer platformlarla karşılaştırıldığında Bittrex’in ücretleri son derece basittir. Her borsada% 25 komisyon alıyorlar. Para yatırma ve çekme işlemlerinin tümü kriptoda olduğundan, minimum transfer ücreti * her para çekme işlemi için geçerli olacaktır. Bu, madeni paraya göre değişir. Jetonun yanındaki para çekme (-) işaretine tıklayarak transfer ücretini görebilirsiniz..

“Üretici” ve “alıcı” ücretleri, yüksek para çekme ücretleri ve büyük banka havaleleri için ücret yüzdesi olan rakiplerin aksine, Bittrex’in basitleştirilmiş modeli her şey için yalnızca tek bir sabit ücrettir. Bu, profesyonel tüccarlar için büyük bir çekiliş çünkü nihai taksitin ne olacağını kolayca hesaplayabilirler..

Tabii ki, Bittrex’in sadece kripto üzerinde çalıştığı gerçeği, bu kadar basit olmasının nedeni..

* Her bir madeni paranın içinde, o parayı bir yerden diğerine taşımak için bir ağ transfer ücreti bulunur. Madeni paranın doğası gereği bu ücret kaçınılmazdır. Bittrex para çekme işlemlerinde para kazanmaz.

Bittrex Limitleri

Bittrex yalnızca kripto olduğundan, para yatırma, alım satım ve para çekme işlemlerinde diğer platformlar kadar katı sınırlamalara sahip değildir; ancak, kendi sitesinde belirtildiği gibi, şirket yasal uyumluluğa son derece adanmış. Ana satış noktalarından biridir.

Uyum, AML (Kara Para Aklamayı Önleme) ve KYC (Müşterinizi Tanıyın) düzenlemelerine uygundur.

İki tür hesap vardır:

 • KontrolTemel: Temel bir hesabı doğrulamak için adınızı, adresinizi ve doğum tarihinizi girmelisiniz. Kamu siciline göre kontrol edilecektir. Temel hesapların 2FA etkinken günde 4BTC değerine kadar dijital para birimi çekmesine izin verilir.
 • KontrolGeliştirilmiş: Hesabınızı geliştirmek için kimlik belgenizin ve özçekimlerinizin taramalarını göndermelisiniz. Bittrex’in servis sağlayıcısı Jumio belgelerinizi doğrulayacaktır. Geliştirilmiş hesaplar 100BTC’ye kadar çekebilir (temelde bilinen evrendeki tüm para). Listesi için ülkeler ve desteklenen belgeler, Jumio web sitesine başvurun.

Bittrex Hakkında Sevdiklerimiz ve Sevmediklerimiz

Bittrex, web üzerindeki en iyi kripto para birimi değişim platformlarından biri olarak kabul edilir ve kesinlikle en hızlı, en kapsamlı pazar yerlerinden biridir. Bundan hiç hoşlanmayacak pek bir şey yok.

Seviyor:

 • Sayısız para birimi
 • İnanılmaz derecede düşük ücretler ve herkese uyan tek ücret planı
 • Yüksek kararlılık ve güvenlik
 • Doğrulama ile yüksek limit
 • Harika müşteri desteği
 • büyük itibar

Beğenmedikleri:

 • Fiat yok
 • Başlangıç ​​dostu değil
 • başparmak aşağıAğır doğrulama

Adım Adım Bittrex Nasıl Kullanılır

Bittrex incelememizin bu bölümü, kripto para birimini değiştirmeye başlamak için Bittrex platformunda hesabınızı nasıl oluşturacağınızı öğretecek.

1. Bittrex.com’u ziyaret edin & Oturum Aç’a tıklayın

Giriş sağ üst köşede

Giriş sağ üst köşede

2. Kaydol’u tıklayın

Bittrex Giriş KutusuBaşlamak için tek ihtiyacınız olan e-posta adresiniz ve şifreniz

Başlamak için tek ihtiyacınız olan e-posta adresiniz ve şifreniz

3. E-postanızı Doğrulayın

Bittrex, belirttiğiniz adrese bir doğrulama e-postası gönderecektir. Tıkla!

Aferin! Artık bir Bittrex hesabınız var. Bir sonraki adım doğrulanmaktır!

Bittrex Hesabı Meme

Bittrex’te Nasıl Doğrulanırsınız?

Bittrex, tüm kullanıcıların doğrulama için en azından bazı kişisel ayrıntılar sağlamasını gerektirir. Bu, katı bir KYC ve AML uyumluluk politikasından kaynaklanmaktadır. Tüm bilgiler kamuya açık kayıtlara göre kontrol edilecek ve geliştirilmiş bilgiler Jumio kimlik doğrulama hizmetleri.

1. Temel Kişisel Bilgilerinizi Girin

Giriş yaptığınızda, Ayarlar’a tıklayın ve soldaki sekmede Temel Doğrulama göreceksiniz. İstendiği gibi adınızı, adresinizi ve doğum tarihinizi girin.

Bittrex Hesap BilgileriTemel hesapların günlük 4BTC’ye kadar dijital varlık çekmesine izin verilir.

Temel hesapların dijital varlıkları günde 4BTC’ye kadar çekmesine izin verilir.

2. Bittrex’te Gelişmiş Doğrulama Nasıl Elde Edilir

Limitlerinizi günde 100BTC’ye çıkarmak ciddi yatırımcılar için bir zorunluluktur. Bir fırsatın ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz. Doğrulanmak acıdır ama buna değer.

Soldaki Gelişmiş Doğrulama sekmesine tıklayın veya Temel Ayarlar sekmesinden Geliştirilmiş Yeşil’e Yükselt düğmesine tıklayın..

Bittrex Hesabı Gelişmiş DoğrulamasıHerkese açık kayıt eşleşmediyse, geri çekebilmek için gelişmiş doğrulamayı tamamlamanız gerekir..

Doğrulanmak için geçerli bir belge (ABD müşterileri için, bu genellikle bir pasaport veya ehliyettir) ve yeni bir özçekim sağlamanız gerekir. Lütfen şunlardan emin olun:

 • checkYüzünüzün tam bir görünümü var ve hiçbir şey engellenmiyor
 • checkIt kimlik belgenizdeki aynı resim DEĞİLDİR
 • checkIt profesyonel bir profil resmi DEĞİLDİR
 • checkGörüntüyü hiç KIRMAZSINIZ

Ülkeye göre desteklenen belgelerin tam listesi için bkz. Jumio’nun kimlik belgeleri sayfası.

Bittrex Doğrulama MemeBittrex doğrulaması zaman alabilir.

Bittrex yeni hesapları kabul etmeyi bırakmadan önce bile bekleme sürelerinin giderek uzadığını lütfen unutmayın. Umarım sistem yükseltildiğinde doğrulama normale döner..

Bittrex Platformuna Nasıl Para Yatırılır

Bittrex’e kripto yatırmak basit ve başlangıç ​​dostu.

1. Cüzdanlar’a tıklayın

Bittrex'e Kripto YatırmaKontrol panelinden sağ üstteki Cüzdanlar’ı tıklayın.

Kontrol panelinden sağ üstteki Cüzdanlar’ı tıklayın.

2. Para Biriminizi Bulun

Bittrex hesabınızda kripto para biriminizi nasıl bulabilirsiniz?Yatırmak istediğiniz para birimini bulmak için sağlanan arama çubuğunu kullanın.

Yatırmak istediğiniz para birimini bulmak için sağlanan arama çubuğunu kullanın.

2018’de yatırmak için en iyi para birimini nasıl seçeceğinizi merak ediyorum? Bu makaleye göz atın.

3. Cüzdanınızdan Para Yatırma Adresine Para Gönderin

Bir para yatırma kutusu açılacaktır. mevduat adresi. Cüzdanınızdan Bittrex’e kripto göndermek için bu adresi kullanın. Cüzdanınızda zaten kripto bulunmalıdır çünkü Bittrex onlardan satın almanıza izin vermez. Yeni başlıyorsanız ve bir cüzdan önerisine ihtiyacınız varsa, usethebitcoin.com’da En iyi 9 kripto cüzdanı. Size en iyi Bitcoin cüzdanını almanıza yardımcı olacak.

Artık ticarete başlayabilirsiniz!

Bittrex’te Kripto Ticareti Nasıl Yapılır

Depozitonuzu yaptıktan sonra, depozitonuzun beklemede olduğunu fark edeceksiniz. Bittrex beklemede normalde çok hızlıdır. Kullanıma hazır olduğunda ticarete başlayabilirsiniz.

1. Kripto Çiftinizi Bulun

Kriptolar çiftler halinde işlem görür. Örneğin, Dash, Ark, Neo, vb. İçin Bitcoin. Depozitonuz onaylandıktan sonra, arama işlevini kullanarak ticaret yapmak istediğiniz çifti bulun.

Bittrex hesabınızda kripto çiftinizi nasıl bulabilirsiniz?

2. İşlem Yapmak İstediğiniz Tutarı Seçin

Sipariş Defteri teklifler ve taleplerle dolu olacak. Bu terimlerin tam açıklaması için okuyun teklifleri, soruları ve teklifleri açıklayan bu makale. Temel olarak, teklifler ve talepler, alış ve satışların eşdeğerleridir. Birim sayısını ve fiyatı seçersiniz ve piyasa doldurulup doldurulmayacağına karar verir.

Bu kadar. Bu kadar kolay. Gerçekleştirmeden önce ticaretinizle ilgili her şeyi onayladığınızdan emin olun. Araştırmam sırasında ticaret hataları hakkında pek çok korku hikayesi okudum. Trump’ın NAFTA hakkındaki görüşünden daha kötü olmak istemezsiniz….

Bu, ticaret anlaşmaları tarihindeki en kötü ticaret anlaşmasıydı, belki de hiç

Bittrex İncelemelerimizdeki Faktörler

Bir “güvenlik meraklıları” ekibi tarafından kurulan bir şirketten beklendiği gibi, Bittrex’in topluluk içinde sağlam bir ünü vardır. Bittrex ana akım ve altcoinler açısından zengindir, güvenlik açısından güçlüdür ve yüksek likiditeye sahiptir (yani çok aktiftir ve dijital varlıkları nakite veya diğer varlıklara dönüştürmek kolaydır). Ücretleri makul ve basit.

Site için yapılan incelemelerin tümü aynı faktörlere dayanır: ücretler, destek, güvenlik ve madeni paralar.

Tabii ki bir dezavantajı var. İnternetteki olumsuz incelemelerin çoğu destek sorunlarına ve madeni paraların yatırıldığında nasıl ortaya çıkmadıklarına odaklandı; ancak Bittrex, talebi karşılamak için mücadele ettiklerini bir sır olarak belirlemedi. Destek bu sorunları çözmek için çalışıyor.

Garantili olduğunu düşündüğüm tek gerçek olumsuz, doğrulama meselesi. Web’deki kullanıcılar, çalışmayan veya çok uzun süren doğrulama konusundaki hayal kırıklıklarını dile getirdiler..

Dikkatli alınması gereken Bittrex incelemesiBöyle yazımla ilgili herhangi bir olumsuz incelemenin bir tuz parçasıyla alınması gerekir..

Böyle yazımla ilgili herhangi bir olumsuz incelemenin bir tuz parçasıyla alınması gerekir..

Olumlu İnceleme Faktörleri

 • Para Birimi Seçenekleri
 • Düşük Ücretler
 • Güvenlik
 • Hız

Hız, birçok incelemede ilginç bir faktördü. Kullanıcılar, diğer birçok borsadan farklı olarak nadiren gecikme sorunları bildirdiler. Saygın bir Reddit Bitcoin kullanıcısı tarafından yayınlanan bir inceleme, bunu iyi özetledi: “Hem Gemini hem de Bittrex, nadiren teknik sorunlar yaşarsa, bu kategoride (sunucu gecikmesi) en üst sırayı kazanıyor.”

Olumsuz Gözden Geçirme Faktörleri

 • Uzun Para Yatırma ve Para Çekme Süreleri (aşırı yüklenmiş destek)
 • Doğrulama Sorunları
 • Fiat yok (bu benim görüşüme göre adil değil; sadece kripto borsası!)

Bittrex Alternatifleri

Fiat eksikliği, doğrulama süreci ve son destek sorunları sizi Bittrex’ten uzaklaştırıyorsa, 2018’de buhar kazanan birçok Bittrex alternatifi var. Bence ilk 3:

1. Binance

Binance exchange logosu

Bittrex’in Çin rakibi, gülünç derecede düşük ücretlerle (.05-.1%) sadece kripto borsası. Daha düşük ücretler ve algılanan daha iyi desteğin yanı sıra, kullanıcılar Binance’i eğlenceli oyunları ve hediyeleri için seviyorlar. Akla gelebilecek her çifti takas etmek VE bir Porsche kazanmak ister misiniz? Bunu yapacağın yer burası.

2. Poloniex

Poloniex exchange logosu

Poloniex ve Bittrex genellikle birlikte gruplanır. Genel olarak, topluluk Poloniex’in daha zengin özellikli (marj ticareti ile) ve Bittrex’in daha istikrarlı ve güvenli olduğunu kabul ediyor. Bittrex’in müşteri desteği de üstündür. Poloniex’in daha karmaşık bir üretici-alıcı ücret programı var, ancak ücretleri genellikle Bittrex’inkinden daha düşük çıkıyor.

3. Localbitcoins.com

LocalBitcoins.com logosu

Localbitcoins genellikle Bitcoins eBay’i olarak adlandırılır. Eşler arası bir ağdır (P2P), yani kripto para birimlerini doğrudan birbirinize gönderiyorsunuz. Değişim, yalnızca alıcı ve satıcı arasındaki bir emanettir. Bittrex için doğrulama ve ücretler can sıkıcı olmaya başlarsa bu harika bir alternatiftir. Her şey% 100 anonimdir. Tabii ki, güvenlik önemli bir konudur.

Karşılaştırma İncelemesi: Bittrex ve Poloniex

Poloniex exchange logosu

vs.

Bittrex exchange logosu

Bittrex ve rakip Poloniex, en büyük döviz borsalarından ikisidir. Her ikisi de çok çeşitli döviz çiftlerine, kolay para yatırma ve çekme seçeneklerine ve düşük ücretlere sahiptir. Bittrex kendisini “yeni nesil” borsa olarak tanımlarken, Poloniex kendisini “en aktif” borsa olarak adlandırıyor. Her ikisi de tüccarlar için harika seçeneklerdir, ancak toplulukta biri diğerinden kesinlikle öndedir.

Önce sizi Poloniex’in temellerine götüreceğim:

Poloniex Özellikleri

 • KontrolYer: Delaware
 • KontrolTür: Geleneksel değişim
 • KontrolMobil uygulama: Hayır
 • KontrolÖdeme: Kripto
 • KontrolPara birimleri: BTC, LTC ve onlarca daha fazlası
 • Kontrol24 Saatlik Hacim: 49789 BTC
 • KontrolGüvenlik: TAMAM MI
 • KontrolMüşteri desteği: Korkunç
 • KontrolDoğrulama: Evet
 • KontrolÜcretler: Çok düşük
 • KontrolMarj ticareti: Evet
 • KontrolKredilendirme Marjı: Evet

Poloniex hakkında

Poloniex, en büyük ve en aktif borsalardan biridir. Wilmington, Delaware merkezli, web üzerindeki en kapsamlı ticaret deneyimlerinden birini sunuyor. Tamamen sürükleyici ticaret deneyimi, gelişmiş grafikler ve araçlar, derin bir emir defteri ve marj ticareti ve borç verme seçenekleri ile desteklenmektedir. Güvenliği iyi, ancak web’deki en saygın değil.

Bununla birlikte, müşteri hizmetleri departmanına gitmenin bir yolu var. İnternet, kızgın kullanıcılarla dolu. Bu bir Reddit kullanıcısı biletinin 90 gündür işlendiğine dair kanıt gösterdi!

Seviyor:

 • Marj ticareti & Borç verme
 • Yüksek Likidite
 • Düşük Ücretler
 • Birçok Para Birimi
 • İyi Arayüz ve Grafikler

Beğenmeme sayısı:

 • Tamam Güvenlik
 • Kötü Müşteri Desteği
 • başparmak aşağıShady Para Çekme İşlemi
 • Düşük Topluluk Onayı (geniş bir kullanıcı tabanına rağmen!)

İnceleme Kararı: Bittrex vs Poloniex

Bu iki site aynı niş içinde çok benzer ve popüler olduğundan, ikisini karşılaştırmak yalnızca adildir. Her ikisi de para ticareti kripto yapmak için harikadır. Bununla birlikte, Bittrex’in güvenliği, kararlılığı ve üstün desteği ona avantaj sağlar.

 • checkBetter Güvenlik
 • checkBetter Desteği
 • checkDaha İyi İtibar
 • checkMore Coin’ler
 • checkRicher Ticaret Özellikleri
 • checkBetter Arayüzü
 • checkMargin Trading & Borç verme

KAZANAN: Bittrex!

Bittrex Platformu SSS

Forumlar, inceleme siteleri, bloglar ve Bittrex destek bölümü arasında, her seviyedeki kripto kullanıcılarının aynı soruları sorduğunu fark ettim. Cevapları kolayca okuyabilmeniz ve güvenle işlem yapmaya başlayabilmeniz için onları buraya koydum.

S: Bittrex Güvenli mi?

A: Evet. Bittrex, 5 yıllık deneyime sahip güvenlik psikopatları tarafından desteklenmektedir. Dümendeki Microsoft ve Amazon uzmanları ile paranız olabildiğince güvende. Yine de, internette büyük meblağlarda para bırakmanız asla önerilmez.

S: Bittrex bir aldatmaca mı?

A: Hayır. Yavaş desteği nedeniyle kesinlikle Bittrex ile ilgili bazı sorunlar var. Ancak bunun tek nedeni şu anda aşırı yüklenmiş olmasıdır. Paranı alacaksın ve güvende.

S: Bittrex’in Neden Bu Kadar Çok Doğrulaması Var??

A: Bittrex, tamamen düzenlenmiş ve uyumlu bir ABD şirketidir. Banka düzenlemelerine, ABD ekonomik yaptırımlarına ve KYC kurallarına uymalıdır. Tüm uyumluluk, güvenliğiniz ve platform kararlılığınız içindir (Bittrex, düzenlemeler nedeniyle kapatılma riski çok daha azdır).

S: Para Çekme ve İşlem Limitleri Nelerdir??

A: Bittrex sürekli olarak sınırlarını değiştiriyor. Şu andan itibaren, bir Temel hesapla 4 BTC’ye kadar ve Geliştirilmiş bir hesapla 100 BTC’ye kadar para çekebilirsiniz..

S: Daha Yüksek Limitleri Nasıl Elde Edebilirim??

A: Hesabınızı doğrulamalısınız. Bittrex’e bir selfie ve kimlik belgenizi gönderin.

S: İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Nasıl Etkinleştirebilirim??

A: Ayarlar’ı tıklayın -> İki Faktör ve talimatları izleyin. Daha sonra 2FA kurulum sürecini tamamlamak için bir mobil uygulama kullanmanız gerekir.

S: Bittrex Beklemede mi? Bu ne anlama gelir?

A: Bittrex şu anda aşırı yüklü ve yeni kayıtları askıya aldı. Bu, para yatırma veya çekme işlemlerinizin beklemede olduğu anlamına gelebilir. Lütfen onlara daha fazla zaman verin.

Bittrex İncelemesi Nihai Kararı

En büyük, en kapsamlı ve güvenli ticaret platformlarından biri olan Bittrex, profesyonel tüccarlar için harika bir borsadır. Destek sorunları ve fiat alım satım seçeneklerinin eksikliğinin yanı sıra, gerçekten isteyebileceğiniz başka bir şey yok. Tam uyum, istikrar getirir, derin bir emir defteri likidite sağlar ve çeşitli para birimleri maksimum esneklik sağlar. Dezavantajları, mobil uygulama olmaması, mevcut arka uç sorunları ve uzun doğrulamalardır..

Topluluğun duyarlılığının Bittrex’in yanında olmasının ve ticaret hacminin astronomik olmasının bir nedeni var: bu harika bir değişim. Doğrulama engellerini aştığınızda, netsiniz.

Karar: Bittrex muhtemelen piyasadaki en iyi borsa ve Bittrex incelememiz bunu kanıtlıyor. Doğrulama sorunlarını aştığınızda, karlı ve güvenli bir ticaret deneyimi yaşayacaksınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me