Dünyanın en büyük kripto para spot ve türev borsası olan OKEx (www.okex.com), geçtiğimiz hafta İstanbul’da MENA ve Eurasia’da en çok beklenen blockchain zirvesi olan Blockchain Ekonomisine katılmak için Türkiye’ye gitti. OKEx, yerel kripto sahnesi hakkında çok sayıda konuşma yapmış olsa da, OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai, geçtiğimiz Cuma (21 Şubat 2020) etkinliğinde yalnızca kripto pazarında pasif gelir hakkındaki düşüncesini dile getirdi..

“Blockchain ve dijital varlıklar, ilgi kazanma şeklimizi kademeli olarak değiştiriyor. OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai, ana akımlar, faiz oranının bankaları nasıl tahsis ettiği ve bankaları temel bilgi ve kredi aracı olarak nasıl aldığına dair sosyal sermayeyi tanımlıyor, ”dedi OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai. “PoS ve DPoS’ye ve DeFi kredisine dayalı olarak ileriye doğru, potansiyel olarak düzenli olarak faiz sağlayan yeni ürünler elde edecek. Bu, geleneksel finansal sistem için karşılıklı olarak yararlı olabilir ve dolayısıyla milyarlarca kullanıcıya pasif gelir elde etme avantajı sağlayabilir. “

OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai, 21 Şubat 2020’de bir açılış konuşması yaptı. OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai, yerinde medya röportajına davet edildi.

Bankasızlık küresel bir meydan okuma haline geldi

Geleneksel finansal sistem zorlukları kabul etmiştir. Gelişmekte olan veya az gelişmiş ülkelerde banka şubeleri kurmanın ve hizmet sunmanın yüksek operasyonel maliyetleri bir engel haline geldi. Çağı düşük faiz oranları gerçek dünya ekonomisine birçok istenmeyen yan etki, özellikle de aşırı rezervleri depolamak için fazladan ödeme yapan ancak mevduat sahiplerine negatif oranları aktaramayan bankalara zarar verdi..

Kriptoda pasif gelir

Blockchain’in yanı sıra kripto para biriminin önemi, blockchain üzerinde barındırılan akıllı sözleşmelerin daha düşük maliyetle ticaret finansmanında daha akıllı değişikliklerle sonuçlandığı bu tür zorlukların çözümünde alternatif bir çözüm olabilir..

İzinsiz finansal araçlar, herkesin hedge etmesi, ticaret yapması ve kazanması için ısmarlama ticareti yapılabilir sözleşmeler oluşturmak ve düzenlemek için engelin% ​​99’unu azaltabilir. OKEx Pool artık destekliyor stake etme EOS, ATOM, DAI ve VSYS, vb. dahil olmak üzere% 15’e varan faiz oranlarına sahip 8 ana akım belirteci.

OKEx’te DeFi vizyonu – sürtünmesiz ekonomi

Otomatikleştirilmiş akıllı sözleşmeye dayalı ticaret, sıfır karşı taraf riski ile anında uzlaşma sağlayabilir, teminat ihtiyacını% 99 ve bir ticaret döngüsündeki bilanço ihtiyacını en aza indirir. DeFi açısından, kripto piyasası geleneksel para piyasasına alternatif bir fayda sağlar. Geleneksel para piyasası, erişilebilirlik açısından yerel düzenleme, kurumsal ve sermaye gereksinimi ile sınırlı olabilir, DeFi kredilendirme, sürekli izleme ve uyumluluk ile küresel bir izinsiz deneyim sağlar. Bunun dışında, karşı tarafın DeFi kredisi riski, geleneksel eşler arası kredilendirmeden çok daha düşüktür. Dahası, akıllı sözleşme aynı zamanda işlem süresini önemli ölçüde hızlandırır ve aracılar için hantal evrak işlerini ortadan kaldırarak kullanım kolaylığını artırır..

OKChain – OKEx’e ait ticari halka açık blok zinciri

DeFi ekosisteminin gelişiminde bir kilometre taşı olan OKEx, kısa süre önce DeFi uygulamalarının oluşturulmasını ve piyasaya sürülmesini destekleyen ticari halka açık blok zinciri OKChain’i piyasaya sürdü. Kullanıcılar, OKChain’de blok zinciri teknolojisine dayalı kendi DeFi uygulamalarını oluşturabilirler. Aynı zamanda OKEx, borsanın merkezi olmayan borsası OKChain’deki ilk uygulama olan OKEx DEX’i de piyasaya sürdü. Daha iyi bir ticaret deneyimi ve likidite sağlamak için OKEx DEX, güvenilir bir ortamda gerçek zamanlı uzlaşmayı destekler.

Öne çıkan etkinlikler için lütfen OKEx’i ziyaret edin.

Etkinlik Fotoğrafları:

Blockchain Economy 2020’de ilgi çekici hediyelik eşyalar ve bilgiler içeren OKEx standı zirvede ikonikti.

OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai, 2 günlük zirve boyunca birçok medya, konuk ve iş ortağıyla etkileşim kurdu..

OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai, Blockchain Economy 2020’de kriptoda özel pasif gelir konusunu araştıran bir açılış konuşması yaptı.. OKEx ekibi, etkinliğin her ziyaretçisini karşılamak ve selamlamak için mekandaydı..

SON

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, sürekli takası ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımları sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [email protected]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me