Dünyanın en büyük Bitcoin vadeli işlem borsası olan OKEx (www.okex.com), önde gelen eşler arası Bitcoin (BTC) pazar yeri Paxful (www.paxful.com) ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Güçlerini birleştirerek, iki endüstri devi dünya çapında kripto para birimlerinin benimsenmesini daha da artırmayı hedefliyor..

Paxful Kiosk, yeni ve mevcut kullanıcıların çok çeşitli ödeme seçeneklerinden ve gelişmiş ticaret araçlarından yararlanmasını sağlamak için doğrudan OKEx platformuna entegre edilecektir..

Paxful, özellikle gelişmekte olan ülkelerde Bitcoin satın almak için kullandığı ödeme yöntemlerinin çeşitliliği aracılığıyla OKEx için önemli bir fiat-kripto para birimi olarak hareket edecek. Ortaklık ayrıca OKEx kullanıcılarına, Paxful platformu tarafından sağlanan uygun yerel ödeme yöntemlerini kullanarak Türk Lirası, Hindistan rupisi ve Arjantin pesosu dahil olmak üzere 160’tan fazla fiat para birimi ile Bitcoin satın alma fırsatı sunacak. Bunlar, diğerleri arasında banka havaleleri, yerel banka havaleleri, çevrimiçi cüzdanlar ve hediye kartlarını içerir..

Paxful’un CEO’su ve kurucu ortağı Ray Youssef, ortaklık hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Paxful’da hedeflerimizden biri kripto topluluğunun büyümesine yardımcı olmaktır. OKEx’in çalışmalarına hayran kalıyoruz ve değerlerimiz ile stratejimizin uyumlu olduğunu biliyoruz. Bu ortaklıkla birlikte ekosistemi oluşturmaya devam etmeyi ve kriptoyu gerçek dünyadaki bir ödeme yöntemi olarak daha erişilebilir hale getirmeyi umuyoruz. “

Entegrasyon aracılığıyla kullanıcılar, Paxful veya OKEx platformu aracılığıyla para birimi ve ödeme yöntemi açısından ticari ihtiyaçlarının kriterlerini karşılayan satıcılarla anında eşleşebilirler. Genel olarak, 100 milyondan fazla kullanıcı, bu entegrasyondan, yalnızca ödeme seçenekleri özgürlüğü açısından değil, aynı zamanda OKEx’in yüksek likiditesine, soğuk depolama özelliklerine ve geniş bir ticaret ürünleri ve araçlarına maruz kalma yoluyla da yararlanacaktır..

İlk kez, Paxful kullanıcıları OKEx’te spot, marj ve vadeli işlemler gibi sofistike ticaret seçeneklerine erişebilecek. Ayrıca OKEx DEX aracılığıyla opsiyon ticaretine katılabilirler ve daha önce kendileri için mevcut olmayan türev piyasalarında yeni olanaklar sunabilirler..

OKEx CEO’su Jay Hao, bir dizi rampa seçeneği ile daha fazla insana ulaşmanın önemine değindi ve şunları söyledi:

“En çok kullanılan ve saygı duyulan eşler arası BTC pazarlarından biri olarak Paxful ile ortaklığımız konusunda son derece heyecanlıyız. OKEx’te işbirliğine kesinlikle inanıyoruz ve daha fazla kişiyi kripto para birimine dahil etmek için birlikte çalışmamız gerektiğini anlıyoruz. Kimse izole bir ada olarak çalışmamalı. Bu ortaklığın faydaları hem Paxful hem de OKEx kullanıcıları için çok büyük. Birlikte en az 100 milyon kullanıcıya ulaşabilir ve daha fazla seçenek sunabiliriz." 

Ortaklık, kripto para ortamının hızla büyüdüğü Hindistan, Endonezya, Nijerya, Türkiye, Rusya ve Arjantin gibi ülkeler de dahil olmak üzere dünyanın gelişmekte olan bölgelerindeki varlığı açısından OKEx için büyük bir adımı işaret ediyor. İki şirket birlikte çalışarak küresel kripto para piyasasına daha kolay erişim sağlayacak. Bu, artık daha çeşitli ödeme yöntemlerine, ticaret araçlarına ve artırılmış işlevselliğe sahip olan mevcut Paxful ve OKEx kullanıcıları için bir kazan-kazan olacaktır..

Daha fazla bilgi veya OKEx’teki Paxful Kiosk’a erişmek için kullanıcıları şu adresi ziyaret edebilir: https://bit.ly/3hrnuLj

SON

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Paxful hakkında

Paxful, herkesle, her yerde, herhangi bir zamanda para transferleri için insanlar tarafından desteklenen bir pazar yeridir. Görevleri, dünyanın dört bir yanındaki unutulmuş dört milyar bankasız ve yetersiz bankaya, eşler arası işlemleri kullanarak paralarını kontrol etmeleri için yetki vermektir. 2015 yılında kurulan şirketin, 300’den fazla farklı ödeme yöntemi kullanarak anında bitcoin alıp satabileceğiniz dünya çapında 3 milyondan fazla müşterisi var..

Paxful, misyonlarının bir parçası olarak, #BuiltWithBitcoin, Gelişmekte olan pazarların tamamında tamamen bitcoin ile finanse edilen 100 okul inşa etmeyi amaçlayan bir sosyal fayda girişimidir. Paxful, 2015 yılında İcra Kurulu Başkanı Ray Youssef ve CEO’su Artur Schaback tarafından ortaklaşa kuruldu..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [email protected]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me