Geçmişimizi kutluyor, geleceğe ilham veriyor

Bizi Blockchain Adası’nın önde gelen kripto borsası olarak tanıyor olabilirsiniz, ancak bu 31 Ekim’de 2. yıl dönümümüzü kutladığımızı biliyor musunuz??

OKEx, dünyanın en büyük spot ve vadeli dijital varlık borsalarından biri olmak için uzun bir yol kat etti. Kurulduğumuzdan bu yana, halihazırda 400’den fazla vadeli işlem ve spot işlem çiftini listeledik ve yüksek bir işlem hacmine sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Yine de, özellikle rakiplerimizden gelen suçlamalar ve eleştirilerle sürekli olarak yüzleşmek zorunda olduğumuzda işler bizim için pek de gülünç olmadı..

Bugün, güçlü bir OKB ekosistemi, gelişmiş ticaret ve güvenlik sistemleri, yenilikçi projeler ve küresel genişleme ile yeni bir sayfa açıyoruz. Bu önemli olayı anmak için, aylardır üzerinde çalıştığımız ve 2020’de gelmesi beklenen bu heyecan verici projeleri dört gözle bekleyelim.!

Küresel Kendi Kendini Düzenleyen Organizasyon (SRO)

1.jpeg

Bir endüstri lideri olarak, işleri tüm sektör için daha iyi hale getirmek için cesurca bir adım attık. Borsalar yalnızca birlikte çalışarak milyonlarca insan için finansal güvenliği sağlayacak standartları belirleyebilir, bu nedenle sektördeki diğer borsaları birbirine bağlamak için bir Küresel Kendi Kendini Düzenleyen Organizasyon (SRO) kurduk.

DELTA Zirvesi’ndeki açılış konuşması sırasında duyuruldu, SRO, standart bir uygulama ve politikalar kümesidir yerine yerleştirilir. Her büyüklükte ve yargı alanında borsaya açık, bağımsız, üyelik tabanlı bir kuruluştur.. SRO, küresel kripto ticareti topluluğundaki üyeleri, dijital varlıkların piyasa yapımı, listeleme ve listeden çıkarılması için standartlar oluşturmada el ele vermeleri için teşvik ediyor., ve tüm endüstrinin büyümesi için kritik olan diğer öğeler.

Üye borsalarının, küresel olarak dijital varlığın benimsenmesini teşvik etmek ve OKB ekosisteminde inovasyonu teşvik ederken yatırımcıları ve tüccarları koruyarak topluma değer katmak için standartları tanımlamak ve benimsemek için birlikte çalışabileceğini umuyoruz..

OKChain & OKDEx

OKB_800x418_1.jpg

Yeni tescilli blok zinciri nihayet gerçekleşiyor OKChain ”son geliştirme aşamasındadır ve testnet başlamak üzere. OKChain kararlı hale geldiğinde, ağın yerel belirteci olan OKB’yi Ethereum ERC-20 belirtecinden kendi OKChain ana ağımıza geçireceğiz..

İlk merkezi olmayan değişimimiz (DEX) de o zamana kadar ağda mevcut olacak ve blok zinciri için süper düğüm seçimini açacağız. OKB ile kullanıcılar en sevdikleri süper düğüm adayı için oy kullanabilir ve işlem ücretlerini OKDEx’e ödeyebilirler. OKB ayrıca belirteç ön satışları için de kullanılacak ve proje ekiplerinin gelecekte hizmet bedeli olarak süper düğümlere OKB ödemesi gerekecek..

USDT marjlı & Token Temelli Sözleşmeler & Takas

1_csQFSEVwwB9P7nhms9hU2w.jpeg

Vadeli işlem ticareti talebi, kripto endüstrisinde her zaman güçlü olmuştur ve birçok kripto borsası bu alana girmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcılara ticarette daha fazla seçenek sunmak için, çok yakında Tether’in USDT’sinde vadeli işlemleri başlatacağız ve bu yılın Kasım ayında yayına girmesi planlanıyor..

İki yeni türev araç, kullanıcıların USDT ile bir varlığı satın almak veya satmak için kaldıraçlı pozisyonları açın veya kaldıraçlı pozisyona girin.

Teminat olarak yalnızca USDT kullanarak, kullanıcılar artık farklı kripto para birimleri arasında geçiş yapma zahmetine girmeden BTC, ETH ve diğer sözleşmeleri açabilirler., zamandan ve maliyetten tasarruf.

USDT Vadeli İşlem Sözleşmeleri 14 Kasım’da başlatılacak., ve simülasyon 5 Kasım’da başlayacak. USDT Perpetual Swap 9 Aralık’ta başlatılacak, ve simülasyon 30 Kasım’da başlayacak.

OKMSX, bir Güvenlik Dijital Varlık Değişimi

1_lkWdZAzZg5pw_xcMEbu_dQ.jpeg

Merkezimizi Malta’ya taşıdıktan sonra, Malta’nın Blockchain Island girişimini desteklemek için yeni bir borsa başlatmak için Malta Stock Exchange Holdings’in dijital ve fintech kolu olan MSX ile birlikte çalıştık. Bu ortak girişim, Malta hükümetine olan güvenimizin yanı sıra dünya çapındaki kullanıcılara verimli, güvenli ve şeffaf bir blockchain ticaret ortamı sağlama taahhüdümüzün bir göstergesidir..

Operasyon Müdürümüz Andy Cheung, işlem platformundan borsanın “dijital varlık işlemleri ve teknoloji uzmanlığından” yararlanacak “kurumsal düzeyde bir menkul kıymet jetonu takası” olarak bahsetti. Malta Menkul Kıymetler Borsası’nın mevzuata uygunluk konusundaki deneyiminden yararlanan OKMSX, bir yıldır çalışmaktadır ve şu anda son geliştirme aşamasına yaklaşmaktadır. 2020’nin ilk yarısında lansman bekleniyor.

Daha Fazla OKB Uygulaması

OKB’nin bu yıl Nisan ayında Ethereum blok zincirine geçişinden bu yana, yerel jetonumuzun günlük yaşamda mümkün olduğunca çok yöne kitlesel olarak benimsenmesini hızlandırmaya çalışıyoruz. Kısa bir süre önce CEO’muz Jay Hao’nun Twitter’ında OKB’nizi kullanabileceğiniz finansal hizmetler alma, siber güvenliğinizi geliştirme ve çevrimiçi alışveriş gibi 14 yeni yöntemi tanıtmaktan gurur duyuyoruz.. !

1_4_PNFfj_AAaQfE8EJ8ikcg.jpeg

Müşterilerimize, ortaklarımıza ve bize destek veren ve yanımızda olan herkese en büyük teşekkürlerimizi içtenlikle ifade etmek istiyoruz. Kullanıcılar için sağlam blok zinciri ekosistemini mükemmelleştirmeye devam edeceğiz ve OKEx için eko-gelişimi kolaylaştırmak ve blok zinciri ve dijital varlıklar endüstrisinin ilerlemesini sağlamak için mükemmel yenilikçi blok zinciri projelerini birbirine bağlamaya hazırız..

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [e-posta korumalı]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me