Cryptocurrency borsaları, sanal manzarayı bir seçenek kaleydoskopu ile doldurur. Bunların arasında, bu karşıt ticaret ve yatırım paradigması piyasaya çıktığından beri faaliyette olan bir dizi endüstri ağır topudur. Ne yazık ki, bu yerleşik hokkabazların birçoğu çok fazla bagajla dolu..

Güvenlik endişelerinin en önemlisi, dünyanın en önde gelen kripto para birimi borsalarının hackler ve skandallardan oluşan bir geçmişi vardır. Kripto para arenasında acemi biri olarak, sorunlu senaryolardan kaçınmak ve bunun yerine lider bir kripto para birimi borsasıyla ortak olmak en iyisidir.

Kripto değişim piyasasının uzman analizi, kapsamlı bir dizi değerlendirme kriterine dayalı olarak bitcoin değişimlerini rutin olarak tanımlar. Bir ticaret platformunun tüm bileşenlerinin, tatmin edici bir genel inceleme sağlamak için dikkatlice değerlendirilmesi gerekir. Göz önünde bulundurulması gereken faktörler arasında lisanslama ve düzenleme, ticarete konu olan varlıklar yelpazesi, güvenlik ve güvenlik ve farklı kripto para birimlerini takas etmek için kullanıcı dostu bir ticaret platformu bulunur..

Bittrex

Nişinizde birinci sınıf bir hizmet sunduğunuzda kelimeler işe yaramaz.

Bittrex Borsası

Her neyse, Bittrex, Seattle ABD merkezli yeni nesil bir kripto para birimi değişim platformudur. Bittrex incelememiz, ana özelliklerinden bazılarının yüksek güvenlik, büyük para birimi çeşitliliği, aşırı müşteri desteği ve düşük ücretler olduğunu gösteriyor. Bittrex, her borsadaki% 25’lik ücretiyle rekabette zorlukla yenilebilir .. Bittrex borsasının bir diğer büyük avantajı da büyük bir itibara sahip olması ve kullanıcı dostu olmasıdır..

eToroX

eToroX, eToro Group’un kripto para birimi koludur. EToro’ya aşina olan endüstri uzmanları, eToro’nun finansal piyasaları herkes için erişilebilir kılmak için sosyal ticaretin gücünü kullandığını anlıyor. eToroX, finansal varlıkların blok zincirine tokenleştirilmesine artan ilgiyi kolaylaştırmak için eToro Groupto’nun doğal bir uzantısıdır..

eToroX Cryptocurrency ExchangeeToroX Cryptocurrency Exchange

EToroX kripto para birimi değişimi, dijital para ticareti hizmetleri sunmak için tamamen düzenlenmiştir. Bu, onu rakiplerinin çoğundan ayırıyor. GFSC (Gibraltar Financial Services Commission) tarafından DLT (Distributed Ledger Technology) sağlayıcısı olarak düzenlenir. Kripto borsasına erişim şu anda bir eToro hesabı olan veya oluşturmayı seçen kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bu kullanıcılar, mevcut eToro kimlik bilgilerini kullanarak giriş yapabilirler. Çok yakında bu, yeni kullanıcıların doğrudan eToroX ile bir hesap oluşturmasına izin vererek herkesin kullanımına açılacaktır..

Bu popüler sosyal ticaret platformunda BTC, BCH, LTC, XRP, USDEX, CADX, GBPX, JPYX, AUDX, ETH, CHFX, EURX ve NZDX dahil olmak üzere 17 kripto çifti bulunur. Güvene dayalı para birimleri ve dijital para birimleri ile çapraz çiftler ticareti mümkündür.

eToroX, “geleneksel” finansal sistemi blok zincirine kaydırmaya yönelik olması açısından gerçekten benzersizdir. Blockchain tabanlı işlemler şeffaflık, pazarlar arasında birlikte çalışabilirlik ve güvenilirlik sunar. eToroX, birden fazla kripto varlığının ve tokenize edilmiş varlığın gelişimini hızlı bir şekilde takip ediyor. Ayrıca USDEX, EURX ve GBPX dahil olmak üzere birçok ticareti yapılabilir varlık bulunmaktadır. 60 dijital varlık çiftinin dahil edilmesi, BTC / EURX, BTC / USDX, BCH / XRP, LTC / XRP, XRP / USDX, LTC / CADX ve diğerleri gibi seçeneklerin tüccarlar tarafından kullanılabilir olduğu anlamına gelir. Örneğin, eToroX bitcoin değişim sayfasında, şu anda ETH / BTC, BTC / GBPX ve daha fazlasını içeren 11 takas edilebilir çift vardır..

Kullanım açısından, eToroX exchange tamamen özelleştirilebilir ve sezgiseldir. Sert güvenlik protokolleri sunar ve tam düzenlemeye sahiptir.

Bitbuy.ca

Bu Kanada kripto para borsası, 2013 yılında InstaBT olarak piyasaya sürüldü. Bu kripto para birimi değişimi, XRP, BCH, BTC, LTC ve ETH dahil olmak üzere çeşitli dijital para birimi alım satım seçenekleri sunar..

Bitbuy.ca, SSL (Güvenli Yuva Katmanı), 2-FA (İki Faktörlü Kimlik Doğrulama) ve% 95 soğuk depolama politikası biçiminde bir güvenli ve güvenli ticaret seçenekleri paketi sunar. Bu, beklenmedik bir saldırı durumunda, kripto para biriminin büyük çoğunluğunun üçüncü şahıslar tarafından erişilemez olduğu anlamına gelir..

Bitbuy.ca kısa süre önce müşterilere profesyonel ticareti bir seçenek olarak ekledi. Diğer site özellikleri arasında düşük ücretler ve sıkı spreadler, anında doğrulama ve düşük gecikme süreleri bulunur. Gelişmiş ticaret arayüzü ciddi tüccarlar için idealdir, ancak Bitbuy’daki temel ticaret seçenekleri de hazırdır..

LocalBitcoins

LocalBitcoins Cryptocurrency DeğişimiLocalBitcoins Cryptocurrency Değişimi

Bu P2P kripto para birimi değişimi, yatırımcıların alım satım yapmasına olanak tanır dijital para birimi kendi aralarında. LocalBitcoins ile tüccarlar kendi bölgelerinde BTC alıp satabilirler. Platform, anonimlik, güvenlik ve anında ticaret tamamlama vaat ediyor. Tüccarlar için hem bir geri bildirim sistemi hem de bir çözüm sistemi mevcuttur, bu da değişim platformunda alış / satış reklamları yayınlamayı sorunsuz hale getirir. BTC ticareti yapmanın bu oldukça alışılmadık yolu, nakit ve emanet hizmetleriyle kullanılabilir..

Poloniex

Poloniex, ABD’de para hizmetleri sağlama lisansına sahiptir. Bu kripto para birimi değişimi, ETH / BTC, ATOM / BTC, XRP / BTC, LTC / BTC, ETC / BTC, BTC / USDC, USDT / USDC, BCH / USDC, FOAM / USDC ve düzinelerce diğerleri dahil olmak üzere 60+ çift sunar. Cosmos Atoms için alım satım ve ICO geri alımını sunan birkaç borsadan biri olan Poloniex, kripto para birimi alım satım seçeneklerinin lider sağlayıcısıdır..

Poloniex Cryptocurrency BorsasıPoloniex Cryptocurrency Borsası

Poloniex’te ticaret için uygulamalar App Store ve Google Play Store’da mevcuttur. Ücretler şu anda% 0,08 üretici ve% 0,20 alıcıda 1 milyon dolardan daha azıyla çalışıyor. Bu hacim kademeli ücret programı, daha fazla likidite ve daha sıkı piyasa marjları sağlar. Poloniex’teki güvenlik, 2-FA ve kimlik doğrulama özelliklerine sahiptir. Poloniex, tüccarların ihtiyaçlarını karşılarken, yeni başlayanlar için ideal değildir ve yalnızca para yatırma ve çekme amacıyla kripto para birimini kabul eder..

Diğer Harika Cryptocurrency Platformları

Yukarıdaki operatörlerin, müşteriler için bir dizi yararlı özellik ile güvenilir ve emniyetli olduğu bilinmektedir. Yine de, diğer birçok önde gelen kripto para birimi borsası sahneyi dolduruyor:

 • ByBit
 • Binance
 • Crypto.com
 • Bitmex
 • Bitfinex
 • Bisq
 • KuCoin
 • ikizler burcu
 • CEX.io
 • Kraken
 • Bityard
 • Phemex
 • Nash
 • Coinex
 • Bitstamp
 • LocalBitcoins

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me