Kabul edelim ki dijital altın para birimi fikri kesinlikle yeni bir kavram değil. Aslında, ilk altın destekli kripto para birimleri olan E-Gold 1995’te doğdu. Milyonlarca kişi bu fikri benimsemeye başlarken, platform hızla kapatıldı. Tarihte bir tekrardan kaçınmak için, uzun süre kalma umuduyla bu paraların nereden satın alınabileceğini merak edebilirsiniz..

Şu an itibariyle, altın destekli kripto para birimleri, genellikle doğrudan token oluşturucudan veya bir kripto para borsasından satın alınabilir..

Altın destekli Kripto para birimleri satın almak için borsalar

Yüzlerce kripto para birimi değişimi vardır, bazen her birinde yüzlerce jeton sunulur. Bu nedenle, aradığınız para birimini satan bir borsa bulmanın en iyi yolu, jeton oluşturucunun web sitesine göz atmaktır. Aklınızda bir madeni para yoksa, işte en az bir altın destekli kripto para birimi sunan platformlardan bazıları..

GoldExchange

Değerli metal destekli kripto para birimlerinde uzmanlaşmış ticaret için en iyi bilinen kripto borsalarından biri platformdur., GoldExchange. GoldExchange’de kullanıcılar banka veya kredi kartıyla GoldCoins satın alabilir.

CryptoExchange

Altın para yakın zamanda belirteçlerinin CryptoExchange platformunda da mevcut olacağını paylaştı. CryptoExchange platformu, kripto işlemleri için emanet hizmetlerinde uzmanlaşmıştır ve günün 24 saati hizmet veren özel bir destek ekibine sahip olma konusunda bir üne sahiptir..

BlockBen

BlockBen platformu, bir blok zinciri, sanal cüzdan, çeşitli akıllı sözleşmeler ve ilgili cüzdanlar ve kripto para birimi BlockNote için şirket içi bir blok zinciri barındırır. Yatırımcılar, BlockBenPay Cüzdanını kullanarak% 100 altın destekli BlockNote jetonları ve% 10 altın destekli Blockstock jetonları satın alabilirler..

Blockchain.com

Bir başka iyi bilinen kripto para birimi değişimi Blockchain.com’dur. Bu güvenilir site, altın destekli kripto para birimleri olan DGLD’yi DGLD / BTC ve DGLD / USD olmak üzere iki eşleştirmede kullanılabilir hale getirdi..

EtherDelta

Ethereum stablecoin’lerini hedefleyen bir borsa olan EtherDelta’da, tüccarlar Moskova merkezli stabilcoin GoldMint’i (MNTP) satın alabilirler..

Oluşturucu tarafından satın alınabilecek Altın Destekli Kripto Para Birimleri

Daha önce belirtildiği gibi, altın destekli Kripto para birimleri doğrudan içerik oluşturucunun web sitesinden satın alınabilir. İşte en popüler altın destekli kripto para birimlerinden bazıları ve bunlarla ilgili web siteleri.

GoldCoin.com

GoldCoin, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 altın sabitlenmiş sabit paradır. 20 yılı aşkın bir süre sonra platform, kolay giriş ve yüksek güvenlik sunmaya devam etti. GoldCoin, doğrudan kendi web siteleri olan goldcoin.com’dan satın alınabilir..

Anthemgold.com

Anthem Gold, Anthem Vault Incorporated tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. Her AGLD belirteci, tek bir gram fiziksel altınla desteklenir ve tamamen sigortalıdır. Marşı altını doğrudan anthemgold.com adresinden satın alınabilir..

DGLD.CH

Her bir DGLD jetonu, altın onsunun 1 / 10’una eşdeğerdir ve İsviçre’de CoinShares, Blockchain ve MKS arasındaki bir konsorsiyum tarafından oluşturulmuştur. Jetonlar, içerik oluşturucu web sitesi DGLD.CH’den satın alınabilir..

Tethergold.com

Tether bir zamanlar USD destekli stabilcoin ile tanınıyordu. Daha yakın zamanlarda, bir İsviçre kasasında tutulan bir ons altını temsil eden jetonlar yayınladılar. Tether Gold (TAUt) jetonları, Ethereum blok zincirinde bulunur ve Tether web sitesi, Tethergold.com’dan satın alınabilir..

Meld.gold

MeldCoin (MELD), günümüzün altın tedarik zincirini entegre ederek altın alım ve satımında devrim yaratmayı hedefleyen Avustralyalı bir teknoloji şirketi tarafından yaratıldı. Biri 1 gram altınla 1: 1 oranında altın destekli ve her işlemden altın kazanan bir menkul kıymet jetonu olan iki farklı meld jetonu vardır. Bu jetonların satın alımları kendi web siteleri olan meld.gold üzerinden yapılabilir..

GoldMint.io

GoldMint (MNTP) tokenleri, Proof of Stake blok zincirinde altınla desteklenen rehinci kredileri sunar. Platformun kendisi özel bir blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve belirteçler goldmint.io web sitesinde mevcuttur..

Aurus.io

AurusGold (AWG), her bir jetonun herhangi bir zamanda 1 gram altın karşılığında kullanılabildiği, tamamen teminatlandırılmış jetonlar sunan Birleşik Krallık merkezli bir şirkettir. AurusGold aurus.io web sitesinde mevcuttur..

Bugün Altın Destekli Kripto Para Birimleri Satın Alın

Her gün yeni altın destekli sabit paralar piyasaya sürülmeye devam ettiğinden, bu liste kapsamlı olmaktan uzaktır. Bu listeyi, kapsama alanınızda hangi belirteçlerin en mantıklı olduğunu düşünmek için konumlar için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanmanızı öneririz. yatırım stratejisi, mevcut tüm altın destekli sabit madeni paraların kapsamlı bir listesi yerine.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me