(14 Şubat 2021’de güncellendi) —Nisan 2014’te oluşturulan Monero, bağlantısız ve analize dirençli özel, izlenemeyen işlemlere izin veren bir gizlilik parasıdır. Şu anda 55 $ ‘dan işlem gören XMR fiyatı, Aralık 2017’de kurulan tüm zamanların en yüksek seviyesinden değerinin% 84’ünden fazlasını kaybetti..

Monero (XMR) 2019 işlemine 46 $ civarında başladı. Fiyatı, Haziran ortasına kadar yaklaşık 120 $ ‘a kadar zirveye ulaşarak istikrarlı bir şekilde yükselecekti. Ancak bu, gizlilik odaklı kripto para birimi için olduğu kadar iyiydi.

Yılın ikinci yarısı, XMR’nin yılı başladığı yerde bitirmesiyle yavaş bir düşüş gördü. Bununla birlikte, 2020’ye iki haftadan daha kısa bir süre içinde, XMR fiyatı tekrar hareket halinde ve bu sefer yukarı doğru. Bu oran% 26 arttı ve bu ivmenin, kullanıcılar işlemlerini anonim tutmaya çalışırken yıl ilerledikçe devam etmesi bekleniyor..

Bu parçada, XMR fiyatının uzman görüşlerinden en son gelişmelere ve grafiklerin teknik analizine yükselmesinin muhtemel olmasının birkaç nedenine bir göz atacağız. Uzmanın XMR fiyatı hakkındaki görüşüne geçelim.

XMR’yi bugün Binance üzerinden satın alın!

Uzmanların XMR Fiyatının Neden Artacağına Dair Görüşü

Cryptocurrency topluluğu, kullanıcıları için meşru geliştirme çalışmaları ve yenilikçi gizlilik özellikleri sergilediği için yıllardır Monero’ya övgüde bulundu. Bu nedenle, madalyonun değerindeki artış her zaman bekleniyordu. XMR fiyatı şu anda 1 milyar doları aşan piyasa değeri ile kripto listelerinde on numarada yer alıyor. Uzmanın neden Monero’nun fiyatının daha yüksek seviyelerde olduğunu düşündüğüne bir göz atalım..

Madeni para bir büyük destek Gerçek bir kripto olduğu için Monero’yu diğer dijital para birimlerine tercih ettiğini belirten saygın bir Bitcoin Core geliştiricisi olan Peter Todd’dan. Madeni paranın daha iyi bir gizlilik sunduğunu, bazı gerçek geliştirme çalışmalarına dayandığını söyledi. Daha iyi güvenlik ve gizlilik çözümleri sağlar.

John McAfee ayrıca Monero ile ilgili olumlu bir öngörüde bulundu. Tam bir Monero fiyat tahmini sunmasa da, platformun lider dijital para birimi olarak Bitcoin’e meydan okuma potansiyeline sahip olduğunu belirtti. O çok vokaldi Monero desteği birkaç röportaj ve birkaç tweet aracılığıyla.

Ek olarak, kripto para biriminin çekirdek geliştiricisi Riccardo Spagni, dijital para biriminin kullanıcının gizliliğini korumak için geliştirildiğini belirtti. Bu nedenle, bu özellik, suçlu bilgisayar korsanları tarafından yaygın kullanım. Bu yoğun kullanım, gelecekte madalyonun fiyat artışını görebilir.

XMR’yi bugün Binance üzerinden satın alın!

XMR fiyatını etkileyen diğer faktörler arasında;

Monero’nun Güçlü Topluluğu Hızlanıyor

Gün geçtikçe daha itibarlı hale gelmesine rağmen, kripto para birimi topluluğu hala kötü aktörler, kötü amaçlı yazılımlar ve dolandırıcılar tarafından rahatsız ediliyor. Daha derin bir düzeyde, bazı geleneksel kurumların ifade edilen endişe kara para aklama ve yasa dışı işlemleri finanse etme gibi yasadışı yollarla kullanılan kripto para üzerinden.

Bu tür endişelerin arkasında, pazar lideri gizlilik parası Monero’nun (XMR) topluluk üyeleri, yaygın kripto dolandırıcılıklarıyla mücadele etmek için bir girişim başlatmak istiyorlar..

Girişim duyuruldu Monero’nun resmi sitesinde, Justin Ehrenhofer’de, belirli madeni paraların kamuoyundaki algısını değiştirmekle çıkarılan bir topluluktan geliyor. Monero’nun çok sayıda savunucunun ilgisini çekmesinin aynı nedenleri, başkalarını da endişelendiriyor.

Monero, özel, izlenemez doğası nedeniyle dolandırıcıların favorisi haline geldi. Yeni bir rapor Monero’da yaklaşık 175 milyon $ ‘ın “cryptojacking” programları tarafından çıkarıldığını gösterdi. Rakam, diğer tüm madeni paralardan çok daha fazladır ve toplam dolaşımdaki XMR arzının yüzde 5’inden fazlasını temsil etmektedir. Bu kesinlikle XMR fiyatını etkileyebilir.

Ehrenhofer’ın duyurusunda, Monero’nun madencilik algoritmasının erişilebilirliğinin olumlu bir şey olduğunu, ancak maalesef kendini kötü oyunculara açtığını belirtti..

Kullanıcıların büyük çoğunluğu bu özelliklerden temelli yararlanırken, bazı saldırganlar Monero’yu kullanıcıların izni olmadan makinelerden para kazanmak için kullanıyor. Bir kullanıcının izni olmadan etkinleştirilen web sayfalarında madenciler çalıştırabilirler. Makinelere bulaşabilir veya başka paketlerde saklayabilir ve madencilik yazılımı çalıştırabilirler. Makinelere bulaşabilir, yerel dosyaları şifreleyebilir ve Monero’da fidye ödemesi talep edebilirler. Monero topluluğu, madencilik için bu kötü niyetli, rıza dışı ekipman kullanımını kınıyor. “

Kötü amaçlı yazılımlarla mücadele için topluluk girişimi, Monero Kötü Amaçlı Yazılım Müdahale Çalışma Grubu adlı topluluk odaklı bir grup tarafından sağlanan tavsiyelerle birlikte bir eğitim web sitesi biçiminde gelir. Site, İstenmeyen Tarayıcı Madenciliği, İstenmeyen Sistem Madenciliği ve Fidye Yazılımı saldırıları için teşhisler ve eylem planları sağlayacaktır..

Kullanıcılar grubun içeriğine şu adresten erişebilir: https://mrw.getmonero.org/

Daha olumlu Monero haberleri, aboneliğin ilk üç ayı için madencilik ücretlerinde% 50 indirim sağlayan bir Monero madencilik havuzu başlatan ViaBTC’den geliyor..

XMR Değeri

XMR’yi bugün Binance üzerinden satın alın!

Monero (XMR) Fiyat Tahmini TradingView Analizi Güncellendi 14 Şubat 2021

XMR – 6 sa. Satıcılar 120-125 dolarlık teste hazırlanıyor tarafından P_S_trade açık TradingView.com

Bu Monero analisti, 10 Ocak’ta XMR pazarında 168 ve 172 USDT aralığında şiddetli bir mücadele olduğunu gösteriyor. Ticaret hacimleri çok yüksek olmaya devam ediyor ve madalyonun son aylarda daha yüksek hareket etmesine izin verdi. 

Analistin paylaştığı grafik, Monero’nun aşağı doğru hareket etmiş olabileceğini gösteriyor. Ancak bu son günlerde olmadı. Monero’nun birkaç hafta içinde fiyatını neredeyse iki katına çıkardığını ve fiyatın artık bir düzeltme anında olabileceğini belirtmekte fayda var. Fiyat, XMR’nin jeton başına 254 dolara ulaştığını ve şu anda 230 dolara yakın işlem görüyor..

XMRUSDT – Uzun – Potansiyel% 10.63 tarafından CryptoNicho açık TradingView.com

Monero (XMR) ve XMR / USDT ticaret çifti için analist, yaklaşık 128.19 USDT seviyesinde bir giriş noktası olabileceğini düşünüyor. Ayrıca, risk yönetimli bir ticarete sahip olmak için 121.55 USDT’den bir stop loss açılmalıdır.. 

Ana hedefler 132.54 USDT ve 141.73 USDT’dir. Buna ek olarak, analistin paylaştığı bazı önemli notlar var. Bitcoin’in şu anda geç konsolidasyonda olduğunu ve oynaklığın devam edebileceğini belirtti.. 

Ek olarak, XMR için uzun potansiyelin şu anda% 10.63’te olduğunu düşünüyor. Yine de, bu Monero tarafından kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden uzak duruyor..

XMRUSDT tarafından kripto analizörü açık TradingView.com

Analistin gösterdiği gibi, Monero (XMR), kısa vadede değil, kullanıcılara kar elde edebilecek harika bir altcoin. Kullanıcıların daha uzun zaman dilimlerinde kar edebileceğini belirtti. Analiste göre, XMR’nin geri çekilme alanına ulaşması gerekiyor ve bu XRM’nin fiyatını madeni para başına 144 USDT’ye çıkarabilir.. 

Bununla birlikte, bu sadece bir başlangıç ​​olabilir ve dijital para birimi 200 USDT’ye ve hatta daha yükseğe doğru büyümeye devam edebilir. Yine de, bunun olması için birkaç hafta daha beklememiz gerekebilir.. 

Şimdi, Monero 152 USDT’ye yakın işlem görüyor. 144 USDT fiyat seviyesi devam etmelidir. Değilse, 130 USDT bir sonraki adımdır.

MONERO (XMR)% 55 Kar Potansiyeli Hareketini Tamamlıyor tarafından ay333 açık TradingView.com

XMR kripto para birimi için, 100 $ bölgesine doğru hareket etmesinin mümkün olabileceğini görüyoruz. Son günlerde, sanal para birimi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bazı arama sonuçlarından kaynaklanan FUD nedeniyle düşüyor. Analiste göre, 100 MA’nın kırılmasının ardından model onaylanacak. Ancak, 100 MA henüz bozulmadı. 

Buna ek olarak, Fibonacci projeksiyonu veya satış bölgesinin jeton başına 127 $ olacağını düşünüyor. Madeni paranın yakın gelecekte düşmeye devam edebileceğini düşünürsek, bu seviyeye ulaşmamız biraz zaman alabilir. Potansiyel tersine çevirme veya satın alma bölgesi 114 ile 100 arasında ve Fibonacci projeksiyon veya satış bölgesi 127 ve 156’da.. 

XMRUSDT Gartley’i tamamlıyor | Önümüzde uzun bir fırsat var tarafından ay333 açık TradingView.com

Bir saatlik grafik için, tüccar XMR dijital varlığı için farklı durumlar görüyor. XMR sanal para biriminin Gartley’in son ayağını tamamladığını ve yeni bir tersine çevirme bölgesine girebileceğini düşünüyor. Grafiklerde gördüğümüze göre sanal para birimi, birkaç saat önce 159 USDT’den kesinlikle tersine döndü ve 152.5 USDT’ye ulaştı.. 

Şimdi daha önce destek olarak çalışan çok önemli bir direnç seviyesi var. Şu anda 155 USDT’ye yakın konumda bulunan bölgeden bahsediyoruz. Tüccar tarafından belirlenen satış bölgesi 155.32 ile 156.73 USDT arasındaydı..

Sonuç

Geçtiğimiz iki yıl boyunca, temel bilgiler, işlem maliyetlerini azaltmaya, saklama çözümlerini iyileştirmeye, işlem verimliliğine ve blok zinciri budamaya yardımcı olan aktif ve sürekli artan yükseltmeler gösteriyor..

Tüm bu iyileştirmeler, yukarıdaki yükseliş uzman görüşleri ve teknik analiz ile birleştiğinde, XMR fiyatı için parlak bir gelecek öngörüyor. Piyasa bir sonraki ralliye hazırlanırken mevcut sıfırlama ile, herhangi bir yatırımcının bir miktar XMR’ye el atması akıllıca olacaktır. Binance’te XMR’yi nasıl satın alacağınızı öğrenmek için buradaki ayrıntılı rehberimizi takip edin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me