(14 Şubat’ta güncellendi, 2021) On yılın en iyi performans gösteren varlığı olarak adlandırılan Bitcoin, yalnızca birkaç yıl içinde uzun bir yol kat etti. Koronavirüs salgını dünya çapında dikkat çekse bile, Bitcoin hala özellikle ufuktaki yarılanma olayı ile dünya çapında ilgi görmeye devam ediyor..

Yazma tarihi itibariyle yaklaşık 7.200 $ ‘dan işlem gören şirket, Temmuz 2010’dan bu yana% 9.000.000’in üzerinde kazanç elde etti. Aynı dönemde, S&P yalnızca üçe katlandı. Altın yalnızca% 25 arttı ve Russell 3000’deki en iyi performans gösteren hisse senetlerinden bazıları yalnızca% 3,000 civarında arttı, bu da finans dünyasının son harikasına kıyasla sönük kalıyor.

Bu yazıda, Bitcoin için fiyatını 50.000 doları aşması muhtemel olan en son haberlere ve planlara bir göz atacağız. Ayrıca, bu hedefin 2021’de BTC için bir olasılık olup olmadığını görmek için madeni paraya olan ilgiyi ve geçmiş performanslarını grafik analizi ve uzman tahminleriyle birlikte analiz edeceğiz..

Bugün Binance’te Bitcoin satın alın

Önemli Bitcoin Haberleri & 2021 planları 

Yatırımcılar Yarılanmayı Bekledikçe Bitcoin Biriktirebilir

Bitcoin Fiyat Tahmini

Göre Glassnode, Bir blockchain istihbarat firması olan 14 Nisan 2020’de, döviz adreslerinde tutulan toplam BTC sayısının yedi günlük hareketli ortalaması 2.214.365’e düştü. Ortalama 17 Ocak 2020’de kaydedilen 2.404.786’nın en yüksek seviyesinden yaklaşık% 8 düştü..

Firma, döviz bakiyelerindeki düşüşün, daha uzun vadeli tutma stratejilerine geçiş olduğunu gösterdiğini düşünüyor. Görünüşe göre yatırımcılar genellikle borsalardan para çekiyorlar ve fiyatın yükselmesini beklediklerinde bunları kişisel cüzdanlarında tutuyorlar. Tersine, ufukta bir fiyat düşüşü olduğunu hissettiklerinde satmaya hazırlanırken madeni paraları borsalara taşıma eğilimindedirler..

Artan tutma seviyelerinin, Mayıs ayında gerçekleşecek olan Bitcoin madenciliği ödülünün yarıya inmesine bağlı yükseliş beklentileriyle ilişkili olabileceğine inanıyoruz..

Süreç, enflasyonu kontrol etmek için tasarlanmıştır ve kazılan blok başına ödülleri 12,5 BTC’den 6,25 BTC’ye düşürecektir.. 

Bitcoin Geliştirme Hiç Olmadığından Daha Sağlıklı

Finansın geleceği söz konusu olduğunda, BTC’yi temel bir altyapı parçası olarak gören kurum ve şirketlerin sayısının artmasıyla birlikte, Bitcoin, gelişimini finanse eden kuruluşların sayısında bir artış yaşıyor gibi görünüyor..

Bu, BitMEX tarafından yapılan araştırmaya göre. Rapor yayınlanan 28 Mart, blockchain firmaları Lightning Labs ve Blockstream’in şu anda projenin geliştirilmesine en büyük katkıyı sağladığını gösteriyor. Öte yandan, Bitcoin araştırma firması Chaincode, Bitcoin Core yazılım geliştirmenin en büyük finansal destekçisidir..

BitMEX’teki araştırmacılar, açık kaynaklı Bitcoin geliştirici finansmanının en kapsamlı resmi olarak adlandırdıkları şeyi oluşturmak için, dahil olan kişilerden halka açık olan verileri ve bilgileri kullandılar.. 

Rapor şunları kaydetti:

“Finansman mevcudiyeti, şeffaflık ve finansal destekçiler arasında dağılım derecesi açısından durumun geçmişte olduğundan daha sağlıklı olduğu sonucuna vardık.”

Blockstream ve Lightning Labs, Bitcoin üzerinde çalışmak için 8 geliştirici ve ardından Square Crypto çalıştırıyor. 6 geliştiriciye bağlı, her biri Chaincode, Purse ve MIT’in Digital Currency Initiative (DCI). Tam liste aşağıda görülebilir.Bitcoin Fiyat Tahmini

Araştırma ekibi ayrıca en çok katkıda bulunanları belirlemek ve fon kaynaklarını belirlemek için Bitcoin Core deposundaki aktiviteye de baktı. En aktif 33 geliştiriciden 11’inin bağımsız olduğunu, 7’sinin Chaincode ve 3’ün Blockstream tarafından ödendiğini keşfettiler.. 

Son zamanlarda Square Crypto’nun da mücadeleye katıldığını gördük ve Twitter kurucusunun sahibi olduğu şirket de hibelerle Bitcoin gelişimini destekliyor..

Bitcoin farklı bir kripto para birimidir. Eşsizdir. Diğer çözümler yaratılmış olsa da, Bitcoin en iyi sansüre dirençli dijital varlık olmaya devam ediyor. Örneğin, stablecoin Tether (USDT) faydalı olabilir, ancak işlemler kolayca tersine çevrilebilir. Bu kripto ekosistemi için iyi değil; ve burası Bitcoin’in önemli bir rol oynadığı yer.

Gelecekte altının piyasa değerini takip ederse Bitcoin fiyatı da yükselebilir ve 60 kata kadar çıkabilir. Bu, Galaxy Digital tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora göre.

Bitcoin (BTC) 2018-2021 Tarihsel Fiyat Analizi

2018’den Bitcoin fiyat hareketi coinmarketcap.com

Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesinden yeni çıkan Bitcoin, Japonya’daki Coincheck borsasını etkileyen bir saldırıdan sonra 2018’e 13.848 dolardan başladı. Daha sonra, 2020’deki KuCoin kripto borsası hacklemesi gibi Bitcoin fiyatı üzerinde bir etkiye sahip olacak hackler. 

6 Ocak’ta 17.057 $ ‘lık zirveye ulaşan istikrarlı bir yükseliş olacaktır. Bu, fiyatın ulaşacağı en yüksek nokta olacaktır. Düzenli bir düşüş izledi, ancak fiyat Ocak ayı sonuna kadar 10.000 $ seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Bununla birlikte, Şubat ayının başında, 2 Şubat’a kadar Bitcoin’in 10.000 $ ‘ın altına inerek 8.200 $’ a düştüğünü gördü. Fiyat, 25 Mayıs’a kadar 7.500 $ aralığına düşmeden önce önümüzdeki üç ay boyunca 8.200 $ ve 10.000 $ civarında dans edecek. Önümüzdeki altı ay BTC fiyatlarında oynamaya tanık oldu. Ayı piyasasının başladığı 14 Kasım’a kadar yaklaşık 6.000 $ seviyesinde. Fiyat, 14 Aralık’ta 3.316 $ ‘a düşerek keskin bir düşüş yaşadı.. 

BTC, 16 Mart 2019’da 4.000 $ sınırının üzerine çıkmadan önce önümüzdeki 3 ay boyunca 3.000 $ aralığını sürdürecek. Fiyatta istikrarlı bir artış izleyecek ve 2019’da ilk kez BTC 24 Haziran’da 10.000 $ seviyesini kırdı. 10 Temmuz’da BTC, fiyatın yıl içinde aldığı en yüksek puanı belirleyen 12.967 $ ‘ı vurdu. Bitcoin yılı 7.277 dolarla kapattı. Bitcoin oynaklığı, piyasa katılımcılarının daha büyük ilgisiyle de ilişkili olabilir..

2020’de BTC, 9 Şubat’a kadar 10.000 $ işaretini geçmeyi başaran fiyatla istikrarlı bir yükselişle yıla başladı. Ancak, pozisyon o kadar uzun sürmedi, bir sonraki ay için aşağı doğru bir kırılmaya kadar 9.000 $ aralığına geri döndü. 8 Mart: Koronavirüsün dünya çapında yayılması ve hem kripto hem de geleneksel piyasalar pandeminin etkisini hissederken, 16 Mart’ta 4.626 dolardan sert bir düşüş yaşandı.. 

Fiyat, istikrarlı kazançlarla geri döndüğünden ve 7 Nisan’da 7.000 doları geçmeyi başardığından, birçok kişi, Intercontinental Exchange (ICE) piyasadaki yatırımcılara yeni ürünler ve hizmetler sunmayı planladığından, Bitcoin’in fiyatının artmaya devam edebileceğini düşünüyor.. 

Bitcoin 2019 Popülerliği ile Bitcoin 2020 Popülerliği 

Bitcoin Fiyat Tahmini2019’dan beri Bitcoin faizi.

Numaralarına bakıyorum Google trendleri, 2019’un başında ilginin düşük olduğunu görüyoruz ki bu, ayı piyasasında olduğumuz göz önüne alındığında anlaşılabilir bir durum. İlk faiz artışı 31 Mart-6 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşti. 12 Mayıs – 18 Mayıs arasında devam eden ilgi vardı ve bu fiyat artışıyla aynı zamana denk geliyor. Bitcoin’e olan ilgi, madeni paranın yıl için en yüksek fiyatını kaydettiği bir dönem olan 23-29 Haziran’da zirve yaptı. Oradan, fiyat eşleştikçe sonraki aylarda istikrarlı bir şekilde seviyeye düştü. 

Bölgeye göre Bitcoin faizi

Aynı dönemde faktoring, 2020’de Bitcoin bir önceki yıla göre daha fazla ilgi gördü. Bu, 1 – 21 Mart arasında zirve yapan rakamlarla destekleniyor. Bazı nedenlerden dolayı, kıtaya göre ülke bazında en çok yapılan 5 aramadan üçü Afrika’dan geliyor.. 

Birkaç hafta önce Bitcoin’e olan ilgi artmaya devam ederken, Bitcoin’in fiyatı 11.550 doları aşarak altcoinlerin de büyük kazançlar kaydetmesine yardımcı oldu. Buna ek olarak, Bitcoin fiyatı 63 günden fazla 10.000 $ ‘ın üzerinde kaldı ve 2017 ile 2018 arasındaki önceki 62 günlük seriyi kırdı..

2019’da Bitcoin Fiyat Gelişimi

Bitcoin Fiyat TahminiBitcoin 2019 fiyat gelişimi coinmarketcap.com

2019, Bitcoin’in fiyatının 3.000 $ seviyesine düştüğü 2018’e kıyasla nispeten bir boğa piyasasıydı. BTC, 2019’a 3.739 dolardan başladı. Ve 1 Nisan’a kadar 3.000 $ seviyesine dönmeden kısa bir süre önce 21 Şubat’a kadar bu seviyede kaldı. Oradan, önümüzdeki birkaç ay boyunca istikrarlı bir artış oldu ve 26 Haziran’da 13.793 $ ile zirveye ulaştı. fiyat 2019’da yükseldi. Sonraki beş ay, fiyatın 25 Kasım’da 6.728 dolara düştüğü tarihe kadar 12.000 dolar ve 7.000 dolar civarında oynadığını gördü. Bu, yıl başında başladığı noktadan neredeyse% 200’lük bir artışla yılı 7.293 $ ‘dan sonlandırmayı başardığı için kalan dönemin çoğunda 7.000 $ seviyesine geri döndüğü için bu uzun sürmedi.. 

Bitcoin balinalarının piyasayı hareket ettirdiğini de dikkate almalıyız ki bu kesinlikle Bitcoin’in davranış şeklini değiştirebilecek bir şeydir. Gerçekten de, borsalara daha fazla sayıda Bitcoin taşındığında, bu, Bitcoin fiyatıyla daha büyük bir hareketin yaşanabileceği anlamına gelebilir..

Büyük Bitcoin alımları, Bitcoin’in fiyatı üzerinde kolayca derin bir etkiye sahip olabilir ve bu da finansal piyasaları da etkileyebilir. Bazı uzmanlar, büyük bir Bitcoin fiyat düşüşünün tüm dünya ekonomisini etkileyebileceğine inanıyor. Bitcoin için görülmesi gereken önemli bir seviye 12.000 $ ‘dır. Daha yükseğe çıkarsa, dijital varlığın boğa trendine devam edebileceğini düşünebiliriz..

Örneğin, ABD Başkanı Donald Trump, COVID-19 için pozitif test yaptığında, Bitcoin fiyatı sadece 30 dakika içinde% 2’nin üzerinde düştü. Bununla birlikte, bu yılın üçüncü çeyreğinde Bitcoin,% 18’e eşit kazançlar kaydetmeyi başardı..

Yasal konular, kripto para birimlerinin tüm dünyada genişlemesine yardımcı olmak için de önemli olacaktır. Net bir yasal çerçeve olmadan inovasyon büyük ölçüde etkilenebilir.

Bitcoin Fiyat Tahmini – TradingView Analizi – Güncelleme 14 Şubat 2021

Bitcoin: 50000 $ ‘dan geri çevirme ve Ticaret Planım tarafından DLavrov açık TradingView.com

Bu analist, BTC’nin 50.000 $ ‘a ulaşmaktan uzak olmadığını gösteriyor. Bununla birlikte, fiyat hareketinin 50.000 $ ‘da nasıl geliştiğini görmenin kesinlikle önemli olduğunu düşünüyor. Ona göre, piyasa şu anda aşırı alım yapıyor ve yakında bir düzeltme olabilir. RSI hattı da aşırı alım bölgesine ulaştı.

Ayrıca MAXD histogramına bir göz atıyor ve bunu BTC 20.000 $ ‘a ulaştığında 2017 boğa piyasasının zirvesi ile karşılaştırıyor. BTC’nin sonunda 50.000 $ ‘dan 30.000 $’ a geri çekilebileceğini ve düzeltmenin ardından farklı ters sinyalleri kullanarak uzun vadeli işlemlerin açılabileceğini düşünüyor..

Bitcoin Psycology Hile Sayfası “Popped The Bubble” tarafından ArShevelev açık TradingView.com

Analiste göre, kripto tüccarlarının yeni bir ayı piyasasında olabileceğimizi anlamaları gerekiyor. Bitcoin’in 41.700 $ ‘da nasıl zirveye ulaştığını ve ardından sadece birkaç hafta değil, yılın geri kalanında da sürebilecek yeni bir ayı trendi başlattığını gösteriyor.. 

Tüccar, 38.000 $ ‘a yükselen son fiyat artışının Bitcoin’in “normale dönüş” aşamasına ulaştığı ve yeni bir büyük çöküşe doğru ilerleyebileceğimizi gösterdi. Bu, 2021 boyunca veya hatta 2022’de gerçekleşebilir. 

Analistin dediği gibi, en iyi şey kripto para ticareti yaparken her zaman alçakgönüllü olmak ve bir finansal plan takip etmektir..

BTC Fibo uzatma seviyeleri, 46K ilk hedef tarafından PADTA açık TradingView.com

Analistin bu fiyat analizinde gösterdiği gibi, Bitcoin, Aralık 2020’de başlayan simetrik bir üçgende işlem görüyor. Son saatlerde, sanal para birimi bu üçgenin alt çizgisine yaklaştı.. 

Trendini devam ettirmek için sanal para biriminin yükselmesi çok önemli olacak. Aksi takdirde, BTC’nin daha da düştüğünü görebiliriz. Analist, bir sonraki hedefin Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda 46.000 USDT fiyat seviyesine geçmesi olduğunu düşünüyor. Bu, BTC’nin şu anda işlem gördüğü üçgenden kopması durumunda gerçekleşebilir..

Uçurum Arttı! tarafından mira000 açık TradingView.com

Analist tarafından bildirildiği üzere BTC / USDT, şu anda yaklaşık 25.000 $ seviyesinde duran destek hattına girmenin mümkün olabileceğini düşünüyor. Kendisinin açıkladığı gibi, bu daha fazla BTC almak için iyi bir fırsat olabilir. Şu anda Bitcoin 34.000 doları aştı ve önümüzdeki aylarda büyümeye devam edebilir.. 

Buna ek olarak, son aylarda herhangi bir düzeltme yapılmadığı için bir sonraki kripto düşüşünün önümüzdeki aylarda gerçekleşebileceğini açıkladı. Bu, piyasa için çok sağlıksız görünüyor, bu da BTC’nin acilen gerçek büyüme çizgisine geri dönmesi gerektiği anlamına geliyor..

BTC Tahmini tarafından Forex_Fox açık TradingView.com

Forex Fox, Bitcoin’in ikinci kez yükselen ve genişleyen büyük bir üçgen yapının tepesine dokunduğunu görüyor. Bu, analistin grafikte gösterdiği önceki fiyat hareketine benzer. Bunun geçmişte zaten olduğunu gördüğümüz gibi, analist bu yolun Bitcoin’in takip ettiği en olası yol olabileceğini düşünüyor.. 

Ayrıca, dijital para biriminin destek hatlarını test etmek için iyi bir geri dönüşe kadar üst üçgen direnci boyunca hareket ettiğini belirtti. Ancak yakın gelecekte 28.000 USDT’ye doğru büyük hareket olabilir ve birçok tüccar buna hazırlıklı olamaz..

Uzman Bitcoin Fiyat Tahmini 

Adam Back’e göre, Blockstream Bitcoin’in CEO’su, yarılanma göz önüne alındığında ve diğer teknoloji temellerinin dayandığı 2020’nin sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları aşabilir. 100.000 $ ‘a kadar çıkabileceği konusunda iyimser. Bu, 100.000 $ ‘ın gelecekteki Bitcoin fiyatı için ana hedef olduğu ilk kez değil. Diğer uzmanlar, Bitcoin’in 2020’deki yarılanma olayından sonra 50.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. 

Daha çok CZ olarak bilinen Binance CEO’su Changpeng Zhao, sektörün uzun vadede büyüdüğünü görüyor ve bu muhtemelen fiyatı yükseltir. Kurumsal oyuncuların artan ilgisinin 2020’de yükseliş piyasası anlamına geldiğine inanıyor..

Bitfinex’in Baş Teknoloji Sorumlusu Paolo Ardoino, yarılanma olayından önce bir miktar FUD’ye tanık olabilsek bile Bitcoin’in 2020’de 6.000 $ seviyesinin altına düşmesini beklemediğini söylüyor. Sonuç olarak, günün sonunda fiyatın en az 20.000 $ ‘a ulaştığını görüyor.. 

Crypto Finance’te fintech yatırımcısı olan Marc P. Bernegger, Bitcoin’in fiyatının 2020’nin sonunda 55.000 $ ‘a kadar yükseldiğini ve 22.000 $’ a kadar düştüğünü görüyor. Yaklaşan yarılanmayı ve kurumsal fon girişini kilit etkenler olarak görüyor. Buna rağmen Tim Draper, Bitcoin’in yarılanmasının önümüzdeki yıllarda veya aylarda Bitcoin’in fiyat artışı için ana katalizör olmayacağına inanıyor.. 

Poolin başkan yardımcısı Alejandro De La Torre, yıl sonuna kadar 5.000 ile 14.000 dolar arasında mütevazı bir tahmin sunuyor.. 

BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ ‘ı yeniden ziyaret ettiğini ve hatta enflasyon ve değer deposu anlatımının tutunduğunu görüyor. Bununla birlikte, ayı bölgesine dönersek, fiyatı 3.000 dolar civarında olacak..

Celsius CEO’su Alex Mashinsky, yarılanmadan birkaç ay sonra Bitcoin’in fiyatının 25.000 doların üzerine çıktığını görüyor. Son on yılın en iyi performans gösteren varlığı seçilen CEO, Bitcoin’in bir sonraki aşamaya hakim olmaması için hiçbir neden görmüyor..

Bir YouTube etkileyicisi olan Tech’de Ivan, Bitcoin’in minimum 3.400 $ ve maksimum 200.000 $ ‘a ulaştığını görüyor. Hey, kriptoda her şey mümkün!

Bir YouTube kanalı olan DataDash’ın kurucusu Nicholas Merten, Bitcoin’in 2020’nin sonunda minimum 16.000 $ ve maksimum 24.000 $ ‘a ulaştığını görüyor. Kurumsal yatırımcıların yarıya indiğini ve PlusToken’in BTC ve ETH satışını bitirdiğini belirtiyor. baş sürücüler.

Bitcoin Suisse AG’nin kurucusu ve başkanı Niklas Nikolajsen, hiç kimsenin Bitcoin’in fiyatını doğru bir şekilde tahmin edemeyeceğine inanıyor; ancak 2020, pozitif bir trendin başladığını ve fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşabileceğini göreceğimiz 2016 gibi olacak. Bunu akılda tutarak, yıl için maksimum değeri 17.000 $ ve minimum 5.900 $ ‘dır.. 

Nicholas Merten, Bitcoin’in sonunda jeton başına 200.000 $ ‘a ulaşmasının mümkün olabileceğini düşünüyor..

Bitcoin’in gelecekte yeni zirvelere ulaşabileceğine inanan birçok analist var. Nitekim, anonim bir analist, Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda 500.000 $ ‘a yükselebileceğini düşünüyor..

Bitcoin Sık Sorulan Sorular (SSS) 

Bitcoin’i Kim Oluşturdu?

Bitcoin, Satoshi Nakamoto takma adı altında bir kişi veya bir grup birey tarafından oluşturulmuştur.. 

Bitcoin Ne Zaman Başlatıldı?? 

Bitcoin.org etki alanı 18 Ağustos 2008’de tescil edildi. İki ay sonra, 31 Ekim’de, bir kriptografi posta listesine Bitcoin teknik incelemesine bir bağlantı gönderildi. 3 Ocak 2009’da Bitcoin ağı, Nakamoto’nun ilk bloğu madenciliği ile başlatıldı..

Bitcoin Merkezi Olmayan?

Bitcoin, tek bir yönetici veya merkezi yetki noktası olmayan merkezi olmayan bir kripto para birimidir..

Bitcoin hissenin kanıtı mı? 

Hayır, Bitcoin, katılımcı düğümün yaptıkları ve gönderdikleri işi kanıtlamasını gerektiren Proof of Work (PoW) fikir birliği algoritmasını kullanır ve bu algoritma, blok zincirine yeni işlemler ekleme hakkını almaya hak kazanır..

Bitcoin iyi bir yatırım mı?

Somut gerçekleri kullanacaksak, on yılda% 9.000.000’in üzerinde bir getiri, bunun en iyi yatırım olduğu anlamına gelir! Bitcoin’in fiyatı ancak arz azaldıkça ve kripto kitleler arasında popülerlik kazandıkça gelecekte artacaktır. İnsanlar ve hükümetler kağıt paraya dokunmakla karşılaştırıldığında sanal para birimlerine olan ihtiyacı fark ettikçe, Coronavirüs bile sanal para birimlerine farkındalık getirdi.. 

Bitcoin yükselecek mi? 

Köşede yarı yarıya ve kayıtlara dayanarak, Bitcoin’in fiyatının 2020’de yükseleceğine inanıyoruz. Tahminimiz en azından 15.000 dolar civarında yatıyor, ancak madalyonun tüm zamanların en yüksek seviyesini geçme olasılığını göz ardı etmiyoruz. 

Bitcoin nereden alınır?

En popüler kripto para birimi olan Coibase, Coinmama, CEX.IO, BitPanda ve çok daha fazlasında kredi / banka kartı kullanmak dahil olmak üzere Bitcoin satın almanın birkaç yolu vardır.. 

Coinbase, Coinmama, BitPanda ve daha pek çok yerde banka hesabı / transferi kullanarak Bitcoin satın alabilirsiniz..

LocalBitcoins, BitQuick ve Wall of Coins üzerinden nakit kullanarak Bitcoin satın alabilirsiniz..

BTC, 5.000’den fazla makineyle dünyanın farklı yerlerinde bulunan Bitcoin ATM’lerinden satın alınabilir..

Ücretler oldukça yüksek olsa da PayPal’ı kullanarak Bitcoin satın almak da mümkündür..

Bugün Binance’te Bitcoin satın alın

Bitcoin öldü mü?

Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana geçen on yılın kanıtlarına dayanarak, canlı ve tekmelediğini söylüyoruz ve uzun süre devam etmemesi için hiçbir neden yok.

Bitcoin Ethereum’dan daha mı iyidir? 

Bitcoin maksimalisti evet diyecek ve Ethereum ölümsüzleri Etherum’un daha iyi olduğunu söyleyecek. Bununla birlikte, her ikisi de kullanıcılara farklı avantajlar sunan harika teknolojilerdir..  

Bitcoin başarısız olur mu? 

Gelişmesini gördüğümüz ve finansmanın her zamankinden daha sağlıklı olduğunu gördüğümüz için, Bitcoin’in başarısız olması pek olası değil.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me