VeChain sahiplerinin iletecekleri çok şey var. Ancak önümüzdeki birkaç ay içinde, dikkat çeken iki projeden iki Vechain ICO’su – OceanEx ve Cahrenheit – ağın dikkatini çekmeye yardımcı olacağına söz ver.

OceanEx nedir?

OceanEx, başlatılan ve desteklenen bir kripto para birimi varlık yönetimi platformudur. BitOcean Global, VeChainThor blok zincirinin üzerine inşa edilmiştir. OceanEx, en gelişmiş yatırım ve ticaret araçlarını sağlamak için en son yapay zeka (AI) teknolojilerini kullanan bir borsa, ticaret ve varlık yönetimi platformudur..

Platformun ana hedeflerinden bazıları şunlardır: AI teknolojisinin yardımıyla jetonlu likidite ile platform güvenliğini geliştirmek, VET eşleştirmesi ile jeton ticareti için bir araç olarak VeChain Ekosistemini kurmak ve mevcut statükoya meydan okumak için bir değişim hizmeti ve topluluk sağlamak.

Kullanılan AI teknolojisi, yalnızca işlem prosedürlerini iyileştirmekten değil, aynı zamanda platform kullanıcılarını kötü yatırımlardan ve hatta olası saldırılardan korumaktan da sorumludur. Söz konusu teknoloji, OceanBrain, OceanQuant, OceanMarket ve OceanLab gibi çeşitli bileşenleri kullanır..

OceanBrain bileşeni, kullanıcının ticaret davranışını sürekli olarak analiz edecek ve ilgili öneriler sunmak için diğer ayrıntılarla eşleştirecek olan AI teknolojisinden sorumludur..

Adından da anlaşılacağı gibi, OceanQuant bileşeni kantitatif ticarete izin verir. OceanMarket bileşeni, sosyal ticaret için bir veritabanıdır (kullanıcıların veya topluluk üyelerinin platformda çeşitli stratejiler yayınlamasına izin verir), OceanLab ise ürünü yenilemek ve ona rekabet gücü kazandırmak için çeşitli pazar ve endüstriyel araştırma türlerini gerçekleştirecek olan İnternet ekibidir. pazardaki üstünlük.

1 fuV0yyhG5grma1mH5F4ecA

Kaynak: Medium.com

OceanEx ICO

OceanEx, çeşitli satış turlarında dağıtılacak olan maksimum 10 milyar token sınırına sahip olmayı planlıyor. Göre OceanEx’in resmi blogu, yaklaşan ICO’nun iki aşaması var: Özel Tur ve VeChain Topluluk Turu. Bu turlar boyunca, borsa toplam token sayısının% 30’unu çıkaracak.

İlk aşama zaten tüm tokenları sattı ve VeChain Topluluk Turunun Eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor. İlgilenen topluluk üyelerinin platformun yetkilisini takip etmeleri tavsiye edilir Twitter sayfası gelecekteki güncellemeler için. Maalesef ABD, Çin ve

Japonya, ICO’nun sözde Topluluk Turundan çıkarılacak.

Jetonun özel satışında fiyat 1 VET = 800 OCE iken VeChain Topluluk Turunda 1 VET (Önceden bölünmüş) = 730 OCE olacaktır. ICO’ya katılmak için, kullanıcıların 50’den fazla VET’e (önceden bölünmüş) sahip olması gerekir. Kısacası, 50’den fazla sahibi olan herhangi bir VeChain topluluğu üyesi

VET, Topluluk Turuna katılabilir. ICO’nun amacı 11.300.000 USD toplamaktır..

Blog yazısı ayrıca OCE jetonunun OceanEx ekosisteminin ve gelecekteki gelişmelerin nasıl değerli ve önemli bir parçası olacağını açıklıyor. Jeton, işlem ücretlerini, para çekme ücretlerini ve listeleme ücretlerini ödemek, OceanLab’daki pazar araştırma merkezine erişmek ve proje listeleme havuzunda oy kullanmak için kullanılabilir..

Cahrenheit nedir?

Son zamanlarda VeChain bir yetkili aracılığıyla da duyurdu Blog yazısı lansmanı Cahrenheit, otomotiv endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlayan blockchain tabanlı bir ekosistem. Projenin ana hedefi, otomotiv endüstrisindeki mevcut olumsuz sorunların çoğunu değiştirmektir..

Proje, tüm sıfır toplamlı oyunları bitirmenin yanı sıra, bilgi asimetrisi kavramını da ortadan kaldırmaya odaklanıyor. Cahrenheit, bunu yaparak projeyi katlanarak mevcut pazarda 45 milyar dolara çıkaracak yeni pazarlar, bilgi kanalları, kullanıcı deneyimleri ve hizmetler eklemeyi umuyor..

Cahrenheit’in temel ürün ve hizmetleri arasında CAHtrust, CAHmart, CAHnalytics, CAHmine ve CAHnode bulunur.

CAHtrust, hem KOBİ’lere hem de tüketicilere adanmış bir sistemdir ve arama, listeleme, derecelendirme ve inceleme için tamamen merkezi olmayan bir sistem sunar. Diğer merkezi platformlarla karşılaştırıldığında, sistem daha düşük maliyetler ve minimum listeleme ücretleri sunar. CAHmart, özellikle KOBİ’lere yöneliktir ve KOBİ’lerin yoğun kapasite indirimlerini yayınlamasına izin veren dinamik fiyatlandırmaya izin verir. Bileşen ayrıca, KOBİ’lerin çeşitli ödüller (belirteçler veya gelecekteki yönlendirmeler) için işletmeyi diğer benzer KOBİ’lere yönlendirmesine olanak tanır..

CAHnalytics, doğrudan tüketiciden ve KOBİ’lerden hizalı veri oluşturmanın yanı sıra jeton ödemeleri yoluyla EDU’lar aracılığıyla veriden para kazanmaya izin vermek için karmaşık ve doğru veri kümeleri kullanan bir veri analizi merkezidir. Ayrıca, yeni ürün geliştirmeleri için daha iyi risk fiyatlandırması ve fırsatları sunmanın yanı sıra, EDU’lar için oldukça özelleştirilmiş veri ve ödeme çözümlerine olanak tanır..

CAHnode, tüketicileri ve KOBİ’leri teşvik etmek için geliştirilmiş toplum temelli bir programdır. Tüketicilerin veya KOBİ’lerin çeşitli premium hizmetlerden yararlanabilmeleri için önceden belirlenmiş bir miktarda CAH jetonu bulundurmaları gerekir..

1 zPOD6pIhfHessudnLplXeQ @ 2x

Kaynak: http://luckycoin.online

Cahrenheit ICO

Dahası, VeChainThor blok zinciri tarafından desteklenen platform, 1 milyondan fazla kullanıcıyı, 30.000 KOBİ’yi ve 30’dan fazla sigortacı ortağını ve çeşitli diğer tüketicileri, bir ortaklık sayesinde VeChain ekosistemine getiriyor. Klover.

Klover, Çin merkezli bir sigorta teknolojisi şirketidir ve aynı zamanda Çin’in Ulusal Sigorta Aracılık Lisansını alan ilk şirkettir. Şirket, 30’dan fazla şehirde faaliyet göstererek Çin’de yaygın bir varlığa sahiptir. Başarısının bir kısmı, Youyidan adlı mobil uygulamasıyla da ilgilidir..

Göre Blog yazısı, CAH tokenlerinin maksimum arzı 10 milyar olacak ve kaynak yaratma süreci üç aşamaya bölünecek: özel bir tur, VeChain Vakfı turu (X Node sahipleri için) ve bir halka açık tur. Özel tur halihazırda dosyalanmış olsa da, diğer iki aşama önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak. Her üç tur da talebe bağlı olarak toplam token arzının% 20’sini sağlayacak. Ne yazık ki, dağıtım için VET / CAH tokenlerinin doğru oranı henüz resmi olarak açıklanmadı..

Konuyla ilgili daha fazla bilgi için topluluk üyeleri ve gelecekteki yatırımcılar projenin Twitter’ını takip edebilir, Telgraf, ve Orta kaynaklar.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me